Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 260

  • 37 387
  • 725
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048




ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ


 











ПРЕВЕДЕНИ ЕПИЗОДИ

(1 eп)  (2 еп)  (3 еп)  (4 еп)  (5 eп)  (6 еп)  (7 еп)  (8 еп)  (9 еп)  (10 еп)  (11 еп)  (12 еп)  (13 еп)(13 еп)  (15 еп)  (16 еп)  (17 еп)  (18 еп)  (19 еп)  (20 еп)  (21 еп)  (22 еп)  (23 eп)  (24 еп)  (25 еп)  (26 еп)  (27 еп)  (28 еп)  (29 eп)  (30 еп)  (31 еп)  (32 еп)  (33 еп) (34 еп)  (35 eп)  (36 еп)  (37 еп) (38 еп)  (39 еп)  (40 еп)  (41 еп)  (42 еп) (43 eп)  (44 еп)  (45 еп)  (46 еп)  (47 еп)  (48 еп)  (49 еп)  (50 еп)  (51 еп)  (52 еп)  (53 еп)  (54 еп)  (55 еп)  (56 еп)  (57 еп)  (58 еп)  (59 еп)  (60 еп)  (61еп)  (62 еп)  (63 еп)  (64 еп)  (65 еп)  (66 еп)  (67 еп)  (68 еп)  (69 еп)  (70 еп)  (71 еп)  (72 еп)  (73 еп)  (74 еп)  (75 еп)  (76 еп)  (77 еп)  (78 еп)  (79 еп)  (80 еп - Финал)
 


ЕДИН СНИМАЧЕН ДЕН ЕНГИН - ИСТОРИЯ НА УСПЕХА
Клипове направени от фенове в темата

       




   



АКО БЯХ ОБЛАК с български субтитри


 









ВАЖНО: НА КОЙТО МУ Е ТРУДНО ДА СЕ ОРИЕНТИРА-ДА ПИШЕ НА ЛИЧНИ.




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048


Здравейте! Да си припомним трейлърите към 4 епизод на "Мръсни пари и любов:




# 2
  • Мнения: 452
Благодаря за новата темичка, Марианка  newsm51
Както и за трейлърите към 4-ти епизод, не сме ги забравили, аз си ги гледам постоянно, особено третия  Hug

# 3
  • Мнения: 23 212


Да ни е честита новата тема


# 4
  • Мнения: 1 285
Тя ризата му  имала тъничко  рае . Аз не бях забелязала.


   Здравейте и добър ден в новата тема.

Да я изпълним с приятни емоции и вълнения свързани с нашите любимци Енгин и Туба.

Нали сме нещо, като свекърви/щом сме от страната на момчето/, а те нямат хубава слава,

/не, че тъщите по ги бива/, ама да си приемем момичето подобаващо, пък времето ще покаже.

Защото съм сигурна, че на Туба не й пука , накъде ни е сложена китката. Затова да бъдем по

позитивни и напред към утрешния ден.  Joy Joy Joy

Марианка,  благодаря за новото райско кътче.


          

# 5
  • Мнения: 2 293


"Господи, благослови виртуалните ми приятели... Амин!"



Но, моля те, не забравяй и Енгин Акюрек...

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 34 048


Много хубав колаж....

# 7
  • Мнения: 280
Ама ние сме преминали в новата ни одаичка! Hug Hug

 newsm51 newsm51БЛАГОДАРЯ mariana51



  bouquetkomet - смях се много на това - за свекървите /и задължително за тъщите Peace Peace/ Joy Joy Joy Joy
Ам`чи така си е ! Тя една свекърва ако не се изкаже - защо е свекърва Peace Peace

Да ни са здрави Йомерчо и Елифче - и да им се радваме Peace Peace Peace

# 8
  • Мнения: 1 285


Нали е Първи април  -  да се развеселим. hahaha

Скрит текст:
Поздравявам Ви с Първи април с един стар виц, ама, като се "явяваме" свекърви.

Една свекърва решила да покани приятелките си на гости и да им представи снаха си. Започнала да я инструктира, как да се държи пред гостите. Снахо, ако видиш китката на ухото ми наклонена на ляво искам от тебе това и това ......, ако китката ми е сложена на дясно искам това и това ......
Снахата я изслушала и й казала. Ако ме видиш в лявата ръка с чаша кафе, а в дясната с цигара,
да знаеш, че не ми пука накъде ти е сложена китката.

Да пием за свекървите и да не ставаме, като тях.  Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 01 апр 2014, 15:58 от komet

# 9
# 10
  • Мнения: 1
Здравейте! Чета ви отдавна, но за първи път се решавам да напиша нещо. Благодаря на всички, които отделят от времето си, за да направят достояние на нас- незнаещите турски, всичко, свързано с любимия ни актьор, да можем да изгледаме поредната серия и да разберем за какво става дума. Изгледала съм всички филми с изключение на " Малък септемврийски проблем". Възхищавам се на играта му, на чара му, на излъчването му. Макар, че трудно могат да се сравняват героите му един с друг - те са толкова различни, любим герой ми е Мустафа Булут. За партньорките му едно мога да кажа - всяка една от тях беше достойна за него и неговата игра в зависимост от сценария и посланието на филма. Не можем да искаме повече от Нарин - дете на изтока, обременено от всичко, наречено " традиция ". Няма как Фатмагюл да бъде страстна и всеотдайна в любовта  си, след като знаем какво преживя - психологията познава случаи на жени, преживяли изнасилване, оставащи за цял живот фригидни. Сега Елиф - образована, успяла в професията си, почти европейка - разбира се, че очакваме съвсем различно, по - свободно поведение с мъжете и особено с любимия мъж. За сега толкова от мен. Желая на екипа, който превежда и ни прави щастливи и доволни всичко най- най- хубаво - в семейството, в работата, пред компютъра ... Приятен ден на всички.

Р.С. Ще ви бъда изключително благодарна, ако някой ми посочи линк, откъдето да си сваля 1 и 2 серия. Благодаря.

# 11
  • Мнения: 23 212


Bessi -  всичко от първа страница е активно ! Сама си избираш дали да гледаш онлайн или да сваляш.

# 12
  • Мнения: 4 966
Добре заварили!  Hug



Скрит текст:


FLASH NEWS!!!
A BIG SURPRISE FROM ENGIN AKYUREK… A GIANT FILM PROJECT!
According to very reliable sources, Engin Akyurek will be in a very big Hollywood project. Young and talented actor will play in a historical movie which will be directed by Martin Scorsese. The filming will start at the end of June 2014 and he will costar with Jennifer Lawrence. The sources say that he secretly went to the United States last week to meet the production firm and the director and signed contract. The film’s topic is kept secret. The actor already started getting ready for his character and he is very excited and happy to play with Jennifer Lawrence in a Martin Scorsese film...

Честит ден на хумора и шегата! Simple Smile

# 13
  • Мнения: 280


Много хубаво обяснява Комисарчето ни! Heart Eyes
То не са жестове, мимики - разбираш го веднага Peace Peace

А за погледите  -  Embarassed Heart Eyes




А, следобедно кафенце да желае някоя девойка??? newsm78
Е, моето не е с Чаромата на Марта, но все пак компанията е важна Peace

Последна редакция: вт, 01 апр 2014, 16:48 от PaulaSS

# 14
  • Мнения: 1 285



Bessi, добре дошла в най- хубавата тема. Но щом си чела, ти знаеш.

Приятен ден ти желая.  Тя Мартичка вече ти е казала, че на първа страница има всичко.
                                                                                                                                                      

Общи условия

Активация на акаунт