The vampire diaries / Дневниците на вампира - Тема 41

  • 54 769
  • 749
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 581
The Vampire Diaries



Нина Добрев, Пол Уесли, Иън Сомърхолдър, Кат Греъм, Кандис Акола, Стивън Р. Макуин, Майкъл Тревино, Зак Роуриг, Мат Дейвис, Майкъл Маларки

В пети сезон героите се отправят към колежа.Сайлъс се появява в колежа и се преструва на Стефан.Скоро Елена и Деймън разбират,че това не е Стефан и се опитват да го намерят,но древната вещица Кеция ги изпреварва.Тя също така им разказва за историята на двойниците.Тя е доста могъща вещица, която също таа разказва собствената си история-нейната и на Сайлъс, след което включва и най-първата двойничка - Амара. Едновременно с това всички разбират, че приятелката им Бони е мъртва.Керълайн и Тайлър късат, понеже Тайлър избира отмъщението, пред любовта си към Керълайн. Клаус се появява в града, заедно със сестра си, Ребека помага на Мат, а Клаус и Керълайн имат специален момент в гората. Елена и Керълайн искат да разберат защо професор Максфийлд покрива смъртта на секвартирантката им Меган.И това не е всичко.По-късно Бони се съживява, благодарение на Кеция и става котва за "Другата страна". Кеция,Сайлъс и Амара умират, а Джеръми и Бони подновяват връзката си.Разкриват се много тайни от миналото на героите.Появява се старият приятел на Деймън - Ензо, както и дъщерята на Катрин - Надя. Разкрива се, че преди време Деймън и Ензо са били държани за експерименти от д-р Уитмор. Деймън се е спасил, можел е да остане с Ензо, но го е пренебрегнал. Ензо е останал там за още 50 години. Тялото на Катрин умира, понеже тя не може да намери лек за старостта и, а Кеция се самоубива и отказва да и помогне, и за това, тя влиза в тялото на Елена, понеже е пътешественик. Не след дълго разбират, че Катрин е пътешественик в тялото на Елена. Дъщерята на Катерина-Надя е ухапана от Тейлър. За да спаси дъщеря си, Катрин иска помощ от д-р Максфийлд, но след като Деймън го убива, тя вече няма никаква надежда за да я спаси. Когато отива, за да види за последно дъщеря си, преди да умре, Катрин разбира, че я очаква и нейната смърт.Катрин умира-Стефан я убива с ножа, който убива пътешественици, а Елена се връща в тялото си.Има още много мистерии за разгадаване, дали Катрин е наистина мъртва или ще се върне? Катрин не се връща, но настъпват много проблеми.Появява се нова вещица-Лив. Пътешествениците и лидерът им Маркос са решени да сложат край на всички вещерски магии, включително и вампиризма.Стефан умира. Докато "Другата страна" се разрушава, Деймън и Елена предизвикват експлозия, за да убият пътешествениците. Стефан, Елена, Тайлър, Ензо, Аларик и Люк, които са мъртви се съживяват. Накрая Бони и Деймън изчезват заедно с "Другата страна".

Темата ни за "Древните"

Фен-страницата на сериала във Facebook

Тема в бг-мама за обсъждане на всички видове свръхестествени хубавини:
Вълци, вампири, ловци



ВАЖНО:

Нова серия излиза всеки петък. Рано сутрин вече е качена в торент-сайтовете. Субтитрите обикновено са готови до края на деня.
Поради тази причина, в петък серията се обсъжда с бели букви, за да не се разваля изненадата за тези, които чакат субтитрите. В събота серията се обсъжда свободно, независимо дали всички са я гледали!

Моля,съобразявайте се с това единствено условие!





Последна редакция: нд, 21 сеп 2014, 19:01 от NellyR

# 1
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 803
Запис, за да не изпусна Мат.  Peace Благодаря за темичката  bouquet

# 2
  • Мнения: 141
Знаете ли кога почва новия сезон?

# 3
  • София
  • Мнения: 3 581
2-ри октомври пише на картинката горе.

# 4
  • Мнения: 141
2-ри октомври пише на картинката горе.
добре извинявам се, че папитах

# 5
  • София
  • Мнения: 6 219
И аз тук!

# 6
  • София
  • Мнения: 3 581
Е, що се извиняваш - и аз не съм го проверила.

# 7
  • Мнения: 141
Е, що се извиняваш - и аз не съм го проверила.
защото отговоро ти беше доста кофти написан. Грешката си е моя , че не обърнах внимание на картинката горе

# 8
  • София
  • Мнения: 3 581
Не виждам нищо кофти, но както и да е.

Йоанна, кой беше Грейс Фипс? Laughing

# 9
  • Мнения: 4 594
Нел Hug Много си кофти! Mr. Green

Гласувах за Елена и Стефан, но смятам и че не му трябва да се спасява. Mr. Green

# 10
  • Мнения: 1 517
Още не съм убедена, но гласувам за Бона Flutter

# 11
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
О Нел  Hug
Глас за Бона и от мен,тъй както са се хванали ръка за ръка  Whistling

# 12
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Нели   bouquet
И аз гласувах за Бона.

# 13
  • Мнения: 2 786
Не виждам нищо кофти, но както и да е.

Йоанна, кой беше Грейс Фипс? Laughing

Ейприл Янг, тъкмо щях да ти казвам да разкараш нея и да добавиш Мат Дейвис и Майкъл Маларки.  Mr. Green И направо махни описанието, че е това за 5ти сезон, но нещо не виждам някой да си е направил труда да преведе на 6ти.

# 14
  • София
  • Мнения: 3 581
Йо, в предишната тема беше на 4-ти, затва сложих на пети, да си припомним какво е станало. Ето аз сега не помня коя е Ейприл Янг и даде ли фира. Mr. Green

Слагам Мат и другия.

Общи условия

Активация на акаунт