С какво ви дразнят свекървите- 58

  • 55 785
  • 760
  •   1
Отговори
# 1
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Благодаря за новата тема  bouquet

Румка обаче продължава упорито и мазохистично да се вре между шамарите. Имам чувството, че изпитва някакво удоволствие да се заяжда със свекърва си. Надявам се, че свеки не се цепи пред децата, че са с изоставане. Лично аз не бих си причинявала срещи с подобни кукумицини.

# 2
  • Мнения: 5 173
Откакто се виждаме два пъти в месеца дразненето ми към тях рязко намаля.
Вчера съпругът ми ги сюрпризира, че в уикенда след рождения му ден ще сме на екскурзия семейно, не им стана приятно, понеже досега винаги са били почетни гости и го е празнувал с тях. Сигурна съм и кого обвиняват за този обрат Mr. Green, а истината е, че нямах идея за плановете му.
Та, запис де.

# 3
  • Мнения: X
Вчера съпругът ми ги сюрпризира, че в уикенда след рождения му ден ще сме на екскурзия семейно, не им стана приятно, понеже досега винаги са били почетни гости и го е празнувал с тях.
Никакъв проблем не е да празнува с родителите си следващия уикенд. Аз не съм почетен гост на РД на сина ми откакто навърши 18- приятелите му са почетни гости на купона. Обаче и до ден днешен на обяд на РД Негова Милост минава през нас, за да си духне свещичките и да свърши по-важната работа- да вземе кетъринга за изхранването на народонаселението, което е поканил на купон. Майстор-готвач на въпросния кетърнг съм аз, та ще не ще минава. Щях да се притесня ако аз, а не приятели и гаджета, му бях почетния гост. След като има ден, в който можем да се почерпим и повеселим, все тая кой точно е.

# 4
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Прибираме се след седмица, ще има сигурно мат'рял. Пък дано да няма.

# 5
  • София
  • Мнения: 16 036
Я, голямо триене е паднало. Защо ли така?

# 6
  • Мнения: X
Споко, Зои, метлата вече е изтрила 4-те напоителни страници с обяснения за имотно-родителския казус на събирача на дългове на мутрите. Явно девойчето се е притеснило и е приплакало на модераторите.

# 7
  • Мнения: 35 964
Я, голямо триене е паднало. Защо ли така?

Потребителката изтри голяма част от постовете си сама /замени текста в тях с точки/, аз изтрих останалите и коментарите на потребителите към тях, защото дискусията на практика се обезсмисля.
Самата аз не разбрах точно какъв е казусът, защото не успях да го прочета от самото начало.

# 8
  • Мнения: 4 292
Яяяя, аз тука си пиша, редактирам, поправям, ама метлата измела Simple Smile По-добре!

# 9
  • София
  • Мнения: 24 839
Споко, Зои, метлата вече е изтрила 4-те напоителни страници с обяснения за имотно-родителския казус на събирача на дългове на мутрите. Явно девойчето се е притеснило и е приплакало на модераторите.
Интересно, кой и как решава, че трябва да изтрие няколко страници?
По какъв критерий се прави?
За пръв път срещам такъв начин на действие.......... newsm78

# 10
  • Мнения: 35 964
Абсурд, през един пост над твоя.

# 11
  • София
  • Мнения: 24 839
Потребителката изтри голяма част от постовете си сама /замени текста в тях с точки/, аз изтрих останалите и коментарите на потребителите към тях, защото дискусията на практика се обезсмисля.
Самата аз не разбрах точно какъв е казусът, защото не успях да го прочета от самото начало.
Мисля си, не трябва ли да се даде срок за изтриване и корекция на поста, след който да не може да се пипа?
Твърде неуважително е към останалите съфорумци, които са си губили времето и емоциите, в желанието да помогнат, а и темата се опропастява.
Все пак, пълнолетни хора участват тук, време е да могат да поемат отговорност към това, което пишат!

# 12
  • при късмета
  • Мнения: 24 005
Има си срок и той е 24 часа, в които сам да промениш поста си. Тя го е направила много по-бързо, сама. Не я е трил модератор. Останалите са изтрити от модератора, заради липсата на смисъл в останалите коментари, заради изтритите

# 13
  • Мнения: 35 964
Срокът за редакция на поста от самия потребител е 24 часа.

# 14
  • Мнения: 4 292

Да, некоректно е, ама то тая приказка безумна добре, че се изтри. Много хора така изливат емоции като ги пишат, но човек трябва да се научи да преценя кое е за показ и кое не. Ето, ядоса ме вчера свеки, писах, писах, излях си го и после го изтрих преди да публикувам. Днес вече не съм с нервите от вчера, но сигурно още щях да се обяснявам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт