Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 30 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 91 585
  • 761
  •   1
Отговори
# 1
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Амиии сложих днес Maybelline SuperStay BETTER SKIN на светло, по всички правила, но пак само с крем и без база, и аз нямам оплаквания от ефекта на фон дьо тена. Rolling Eyes Според мен ефектът "маска" се получава от прекалено наслоено количество. Както казах вече, помпичка и по-малко от половин втора помпичка ми е достатъчно количество. Разнася се равномерно, няма тебеширен ефект и аз съм доволна. Ще си го ползвам, да видим след две седмици дали ще съм по-красива Mr. Green

За какво искате да си говорим в новата тема? Simple Smile

Няма ефект маска и при двойно на нанесеното количество. Ако някой е свикнал с минимално покривни фдт или бб-та, има много чиста кожа и търси само леко изравняване на тена, може да му дойде покривен, но категорично няма пълна покривност за мен. Пъпки и по-видими недостатъци не скрива. Единственото ми оплакване е, че се врязва в назолабиалните. За суха кожа през зимата идва леко сух.

Е, добре де, не чак като блажна боя,  Mr. Green но не изсъхва на кожата и примерно реша да ни издухам носа, фон дьо тена е на кърпата. Много лесно се трие.
Mumy, мерси! Ще се пробва тогава.
А Shine killer-а съдържа 100% силица, както и HD пудрата на MUFE, която много хвалят.

Хелти Микс (и двете версии) няма нищо общо с блажна боя. Пробвай този и тогава ще си говорим за покривност. Wink



Докато пишех и заключиха старата тема. Crazy
Бижу, за хайлайтъри/озаряващи пудра имало ли е? Много съм разочарована от Додис - изпращат ми информация за нова колекция, а в Стара Загора нямало да я има налична. За какво тогава аджеба ми пишете? ooooh!

# 2
  • Мнения: 6 939
Аз хайлайтъри не ползвам, но пък от фдт на Римел wake me up целия брокат е останал в последната 1/3 от шишето и съм като диско топка  Laughing

# 3
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Нова тема! Благодаря, Бижу! bouquet

Да споделя, че съм все така доволна от Колорстей на Ревлон, за смесена кожа - аз имам в старата опаковка. През уикенда пътувах, два дни топло време, нощни събития, прибиране в променливо време и дъжд - това нещо няма мърдане от лицето. За момента като че ли е продуктът, който най-добре покрива всичките ми изисквания.

Лили ги бойкотирам за известно време и докато не им мине, няма да влизам в магазините им. Последно някой ми отмъкна багажа, докато разглеждах и въпреки че реално персоналът не ми е виновен, не мога да се съглася, че изискваш от клиентите да оставят багажа си, а не им гарантираш, че ще си тръгнат отново с него. Заключващи се шкафчета да имаше, разбирам! Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 2 643
Бижу тенк ю за темата  bouquet

новата ми очна линия  Heart Eyes видях я на окото на консултантката на щанда  ГР и нали съм нахална питах  я с каква очна линия е.оказа се , че е тяхна и си я купих.ето я на окото ми

Скрит текст:


Как е новата спирала на Есенс , някой си я беше взел , какво мисли за нея

Последна редакция: ср, 28 сеп 2016, 13:25 от ПреГрей

# 5
  • Мнения: 17 546
Бижу, за хайлайтъри/озаряващи пудра имало ли е?
Имаше, да. Peace

Скрит текст:
Амиии сложих днес Maybelline SuperStay BETTER SKIN на светло, по всички правила, но пак само с крем и без база, и аз нямам оплаквания от ефекта на фон дьо тена. Rolling Eyes Според мен ефектът "маска" се получава от прекалено наслоено количество. Както казах вече, помпичка и по-малко от половин втора помпичка ми е достатъчно количество. Разнася се равномерно, няма тебеширен ефект и аз съм доволна. Ще си го ползвам, да видим след две седмици дали ще съм по-красива Mr. Green
Няма ефект маска и при двойно на нанесеното количество. Ако някой е свикнал с минимално покривни фдт или бб-та, има много чиста кожа и търси само леко изравняване на тена, може да му дойде покривен, но категорично няма пълна покривност за мен. Пъпки и по-видими недостатъци не скрива. Единственото ми оплакване е, че се врязва в назолабиалните. За суха кожа през зимата идва леко сух.
За сега съм доволна и не откривам причини, поради които да го подаря набързо. Laughing

# 6
  • Мнения: X
Благодаря за темата, Бижу  bouquet
Аз нямам хайлайтър, ето този руж ползвам за тази цел. Много слабо пигментиран е, с чатички и върши идеална работа за целта Laughing

# 7
  • Deutschland
  • Мнения: 5 417
Чакам с нетърпение Girl just wanna have fun( тъй ли беше) и Me & my umbrella. През октомври трябва да ги заредят.

# 8
  • Мнения: 18 558
Ще ми препоръчате ли пудра, прахообразна, матираща и покривна,за смесена кожа.
Досега ползвах Римел и Максфоктор, от които съм много доволна, но искам да разнообразя.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 716
Благодаря за темата, Бижу  bouquet
Аз нямам хайлайтър, ето този руж ползвам за тази цел. Много слабо пигментиран е, с чатички и върши идеална работа за целта Laughing

Те са си хайлайтъри тези ружове. Laughing

# 10
  • Мнения: 2 621
Благодаря за новата тема, Бижу! Побутвам си въпроса в новата тема - някой да е виждал Contourious серията на Катрис някъде в София вече? Не я виждам никъде по централните Лилита.  newsm78

# 11
  • Мнения: 2 690
Благодаря за новата тема  bouquet
Интересна колекция на Есенс на снимката. Дано ги заредят.

# 12
  • Мнения: 5 478
Благодаря за новата тема bouquet

Ще ми препоръчате ли пудра, прахообразна, матираща и покривна,за смесена кожа.

Aura - Shine killer  Peace Но тя е безцветна...

# 13
  • Мнения: 895
Днес отидох за прахообразната на Есенс... тя изчезнала. Спряна е явно, пак съм изостанала с клюките. Naughty

# 14
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Благодаря за новата тема!

Моля да ми препоръчате лосион / тоник за лице, подходящ за суха и чувствителна кожа.

Общи условия

Активация на акаунт