За тези, които четат любовни романи №27

  • 78 263
  • 740
  •   1
Отговори
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 674

Ето линк и към старите теми:

За тези, които четат любовни романи №1
За тези, които четат любовни романи №2
За тези, които четат любовни романи №3
За тези, които четат любовни романи №4
За тези, които четат любовни романи №5
За тези, които четат любовни романи №6
За тези, които четат любовни романи №7
За тези, които четат любовни романи №8
За тези, които четат любовни романи №9
За тези, които четат любовни романи №10
За тези, които четат любовни романи №11
За тези, които четат любовни романи №12
За тези, които четат любовни романи №13
За тези, които четат любовни романи №14
За тези, които четат любовни романи №15
За тези, които четат любовни романи №16
За тези, които четат любовни романи №17
За тези, които четат любовни романи №18
За тези, които четат любовни романи №19
За тези, които четат любовни романи №20
За тези, които четат любовни романи №21
За тези, които четат любовни романи №22
За тези, които четат любовни романи № 23
За тези, които четат любовни романи № 24
За тези, които четат любовни романи № 25
За тези, които четат любовни романи № 26
Приятно четене Grinning

# 1
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 835
Да се запиша в новата тема. За момента препрочитам "Рискована любов" на Керелин Спаркс. Но следа отзивите за всички книги, които вие четете  Grinning.

# 2
  • Мнения: 1 002
Запис и от мен! Благодаря за темата  Peace

# 3
  • Мнения: 2 313
Норчето е като Нешка - няма грешка.  Grinning Grinning
Публични тайни е по-мудна, но като цяло е хубава.

# 4
  • Мнения: 1 528
Прочетох "Повелителката на метлата" на Софи Кинсела. Интересна книга, но не ме грабна така както "Можеш ли да пазиш тайна".

Започнах: .

# 5
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Аз нещо Нора Робърт не я харесвам, имам тук няколко нейни, стана ми много постна, след многото нови и млади авторки, има много по-добри от нея, мое мнение.

Ellah, Разчитам на ината ти за превод на 4-та част, а после и на пета  Praynig Praynig Praynig че съм в длибоко окачване и се помотвам с разни вампирски истории напоследък. Алтън, чумата да го тръшне неколко пъти и те така.

От Коледа не съм чела на хартия, хахаха, ама сега смятам да си взема новата на СЕФ и да се понадишам на мастилце и печат Simple Smile

# 6
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Прегледах и Омразния съквартирант .. ми поревах си накрая Blush Blush

# 7
  • Мнения: 1 298
Ellah, Разчитам на ината ти за превод на 4-та част, а после и на пета  Praynig Praynig Praynig че съм в длибоко окачване и се помотвам с разни вампирски истории напоследък. Алтън, чумата да го тръшне неколко пъти и те така.

Ще я завършим със сигурност. До момента не сме оставяли поредица недовършена. Момичето, с което я превеждаме и тя ще е на линия скоро, но просто четвъртата е много тегава, това действие се влачи и влачи.   Mr. Green Crossing Arms

Прегледах и Омразния съквартирант .. ми поревах си накрая Blush Blush

От романтика ли поплака? Flutter

# 8
  • Мнения: 259
Една приятелка иска да закупи като подарък една от двете книги на Елиф Шафак - "Чест" или "Любов''.Някоя от вас да ги е чела  и да посъветва коя от двете да е.
Благодаря за новата тема.

# 9
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
Прегледах и Омразния съквартирант .. ми поревах си накрая Blush Blush
От романтика ли поплака? Flutter
тази и по много други причини Blush

# 10
  • София
  • Мнения: 451
От известно време започвам разни книжки, които зарязвам още в началото. Сега започвам една на Александра Потър - Любовен пасианс. Без да съм с кой знае какви очаквания, се надявам да ми задържи вниманието и поне да я изкарам до края. На тази авторка съм чела няколко книги, от които помня, че ми хареса Без гордост и предразсъдъци.

# 11
  • Мнения: 704
Благодаря за новата тема  bouquet

Аз приключих с първите четири книги от поредицата "Стъкленият трон" на Сара Дж. Маас и направо съм очарована. Отдавна поредица не ме завладявала дотолкова, че през всяка възможна свободна минута да отварям книгата. За пет дни прочетох и четирите книги и направо не исках да свършва. Надявам се скоро да излезе и 5-та ел., че да я прочета и нея. Heart Eyes

# 12
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 813
Благодаря за новата тема newsm51
Ellah, Разчитам на ината ти за превод на 4-та част, а после и на пета  Praynig Praynig Praynig че съм в длибоко окачване и се помотвам с разни вампирски истории напоследък. Алтън, чумата да го тръшне неколко пъти и те така.

Ще я завършим със сигурност. До момента не сме оставяли поредица недовършена. Момичето, с което я превеждаме и тя ще е на линия скоро, но просто четвъртата е много тегава, това действие се влачи и влачи.   Mr. Green Crossing Arms

Прегледах и Омразния съквартирант .. ми поревах си накрая Blush Blush

От романтика ли поплака? Flutter
newsm44
Не стига змийското трио....ами и авторката ни напряга  нервите с мудни действия.... Peace
Аз прочетох "Черният ангел".....Сега се чудя какво да захвана newsm78

# 13
  • Мнения: X
Записвам се да ви следя. Come Closer чака за четене.

# 14
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 801
Благодаря за темичката bouquet

Общи условия

Активация на акаунт