Отговори
  • Мнения: 11 079
Заглавието е по идея на Liqnka и с надежда слънцето да се върне скоро Simple Smile





ИМАМЕ СИ
59 ПРИНЦA          и      54 ПРИНЦЕСКИ

               
ТОВА СА НАШИТЕ КРАСИВИ СЛЪНЦА





ИМЕНА, РАЗМЕРИ, ДАТИ:



ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ

Полезни линкове към здравни и бебешки сайтове
Справка за лекарства по време на кърмене
Указания за съхранение на кърма
Хранене от шише с изцедена кърма
Здраве и имунизации
ПЛАН ЗА ХРАНЕНЕ И ЗАХРАНВАНЕ ОТ 0 ДО 36 МЕСЕЦА
Детски сайт
Популярни Детски Песни и Стихотворения
Инфакол
Да   излекуваме коликите
Специалисти - бебе
Масаж за бебчета
Какво ли не!
Моето дете
НАРЪЧНИК ЗА  ПЪРВА ПОМОЩ
Нормални и притеснителни изхождания при кърменото бебе - със снимки!

ПОЛЕЗНО ЗА МАЙКАТА

НОИ, обезщетения, помощи


ЗА БЕБЕТАТА:


ЗАХРАНВАНЕ:


ОНЛАЙН МАГАЗИНИ ЗА БЕБЕШОЦИ (И МАМИ):




За Потребителско име и Парола пишете ЛС на *Pukanka*, mimisofia или на мамата, пуснала темата



Предишните ни теми:
1, 2, 3, 4, 4.1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61,
62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76,77,78,79,80,81,82,83, 84,85,86,87, 88, 89


ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВИ ТЕМИ:

1. Октомврийчето не спира да се смее, когато мама го люлее! - вдъхновение на Elichka_mama
2. Октомврийчето в кошарка кротко спи, а снегът навън вали, вали! - предложение на Kamence
3. Октомврийски мами на бой, а някои бият отбой- предложение на adina
4. ОКТОМВРИЙЧЕТО  все гладно зее, зимата ще се говее!- предложение на feel_u

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 17:28 от Параход

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 723
пльос Laughing

Параход мерсш за темичката ,а на Лиянка за заглавието Hug

# 2
# 3
  • Мнения: 42
Параходче Hug! Супер е темичката, дано така си остане Peace.
А дали няма и книжка за възпитание на момичета? ако на някой му попадне ще се радвам да сподели Simple Smile.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 340
Благодарим за новата тема и страхотното заглавие   bouquet
Тази книга и аз трябва да си я взема  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 558
здравейте  Laughing!!!

# 6
  • Мнения: 132
Айде и аз в темата
Определено книгите според мен са далече от реалността JoyДени надмина всичките ми представи Joy hahaha

# 7
# 8
  • Мнения: 697
Хоп Цоп Пльос  smile3503

# 9
  • Мнения: 44
Цитат
Никози - ако си права, то тогава Олег изостава в развитието си с цели 4 месеца?! Когато беше на дни слагах го по корем и едва едва си повдигаше главицата и пак я клюмваше на матрачето. За такъв тип лазене не можеше и дума да става! А имайки предвид, че свръхнадарените се развиват със закъснение, може пък да е дете генийче?! Хахаха, ще питам Педи на следващата консултация!

Ани , като се сложи ръка на която да се отблъснат крачетата извършват  движения  наподобяващо  лазене -дано и аз да съм те  разбрала правилно... Rolling Eyes Нашето педи го изследваше това движение като дойде да го види след  болницата.(както ако се хване  под мишничките  и стои  изправен и крачетата се сложат да се опират  в ръба на масата-напречно- бебето прави крачки и сякаш тръгва да ходи)

Зарето яде  пюрета на Ганчев, мисля,че мухаресват  всички в ,които има тиква.

# 10
  • Мнения: 1 020
Айде и аз да се включа Simple Smile
толкова много исках да пиша по въпроси засегнати в предната тема... ама малката днес е ужасна... само мрънка и реве... едва я укротявам... даже на гърда като е реве Sad
ще пиша натам  Hug

# 11
  • Мнения: 206
Запис в новата темичкаааа Hug
Благодарности на Аничка Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 80
Хайде да се разпиша и аз в темата Simple Smile
manana, Неди, такава е тази на държавното и се учудвам на собствената си глупост защо до сега не съм я сменила Simple Smile Та днес ги водих на частно, при педито, което е гледало мен като дете Simple Smile много съм доволна от не, като се прибрахме в къщи жената доброволно дойде в къщи, нещо което Джипката трябваше да свърши, подробно ми обясни за кърменето, за хранене,обличане, общо взето всичко, което ме интересуваше, прегледа и измери децата (аз имам кантар и разграфена масичка за повиване Simple Smile ) и така и днес така, прегледа и прослуша и двамата, препоръча да изседваме секрет от носа, предписа каквото е необходимо, обясни ми за захранването (аз избрах късната схема) и така по живо по здраво Simple Smile но с много внимание и дори и моето гърло видя, предписа ми имуностимулатор и таблети за смучене за гърлото Simple Smile сега остава да оздравеят Simple Smile
Честит 4-ти месец на сладките Ванко на Хеленка,Алекс на Адинка,Краси на Елиска и една малка дама Валерия на Млечта

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 19:02 от illym

# 13
  • Мнения: 678
Илим принципно можеш да я смениш, както и да се оплачеш от нея, че не ти дава направления. ЛОшото е, че в малкия град всички лекари се познават и са малка мафия - не се знае следващия как ще ти гледа децата и дали ще иска да ви запише  Thinking И все пак е много порочна системата - един на държавно и още един на частно. Единият си прибира парите по ЗК за нищо, а другият си му плащаш, щото първия е некадърен или нехаен  Close
Шивани предполагам, че Олег и тогава е имал същия рефлекс, но едва ли е бил толкова ясно изразен и може би затова не си обърнала внимание.
Айде и аз в темата
Определено книгите според мен са далече от реалността JoyДени надмина всичките ми представи Joy hahaha
апълно съм съгласна с тебе  Joy

# 14
  • Мнения: 966
Много хубава темичка  Grinning  особено ми хареса как са поседнали бебетата на дивана  baby_neutral baby_neutral baby_neutral
лека вечер   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт