Нашата АПРИЛСКА дружина е заедно вече втора година!!!

  • 15 468
  • 288
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Заглавието е на ЛУРДЕС!!!






















135 МАЙЧЕТА    СМЕ СЕ ПОДРЕДИЛИ СЪС 139 БЕБЕТА ИГРИВИ !!!

Имаме си:


69 И  70

МАЛКО СТАТИСТИКА


Най-дълго бебе: Никол на krasitka  и Илия на ofeto- 57см
Най-голямо бебе: Елица на wonderful - 4600гр
Най-нетърпеливо бебе:Дарина на SLADKA MAMA - 83 дни преди термин
"Най-точно" бебе: София на bbub, Мартина на kiky, Милана Велика на airin555, Станислав на Barbie^girl - родени на термин
Най-бебеносен ден: 3 април - на бял свят са дошли 9 бебета
Най - мързеливо" бебе: Цветомир на Tiffany - 13 дни след термин

Първо "озъбено" бебче: Ава на Vercho

Първо проходило бебче: Марти на Hrisi Pisi и Кръсти на Гергина



EFP  
7 от нашите априлчета вече чакат братчета или сестричета:  EFP

1. Полина на мама musito   Two Hearts
2. Мария на milena1976   Two Hearts
3. Александър на galivo   Two Hearts
4. Ема-Мария на Lassi  Two Hearts
5. Боян на VanyivanTwo Hearts
6. Димитри на Marinela Flo Two Hearts
7. Йоан на krischan Two Hearts

smile3504Нови попълнения в нашия отбор АПРИЛ 2008:smile3504

1. Сестричка Елена на батко Калоян на мама azvasi, 16 юни 2009, 3350гр и 50 см. babyuu  
 2. Братче Мишо на батко Цветомир на Tiffany, 25 юли 2009г., 3350гр и 50 см. babyuu
 




ЗА СЪЖАЛЕНИЕ СИ ИМАМЕ ШЕСТ АНГЕЛЧЕТА! ГОСПОДИ, ПАЗИ ГИ!
 09.11.2007 ангелче на Жабче Flowers RoseFlowers Rose
 27.11.2007 ангелче на msbilt Flowers RoseFlowers Rose
 03.04.2008 ангелче на pinit Flowers RoseFlowers Rose
 22.04.2008 ангелче на asja Flowers RoseFlowers Rose
01.06.2008 ангелче  Киара на hrispi (02.04.2008-31.05.2008)Flowers RoseFlowers Rose
 10.06.2008 ангелче Станислав на Barbie^girl (29.04.2008 - 10.06.2008)Flowers Rose  Flowers Rose


Три от нашите ангелски мами сбъднаха мечтата си !!![/size]

09.03.2009 - се роди Анна-Мария на pinit newsm32
26.03.2009 - се родиха Яна и Йоана на Жабче
 newsm32 newsm32
14.04.2009 - се роди Васил на asja  newsm32


А една от тях е на път.... Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed за Barbie girl

smile3509
НАШИТЕ АЛБУМИ
ПОТРЕБИТЕЛ:aprilki2008
ПАРОЛА:2008

БЕБЕШКО АЛБУМЧЕ
ПОТРЕБИТЕЛ:aprilcheta2008
ПАРОЛА:2008



 

Нашите теми:
1;2;3;4;5;6;7;8;9;10;11;12;13;14;15;16;17;18;19;20;21;22;23;24;25;26;27;28;29;30;31;32;33;34;35;36;37;38;39;40;41;42;43;44;45;46;47;48;49;49; 50; 51



Най-доброто от нашата италианска фамилия: ТУК  и  ТУК

Последна редакция: чт, 06 авг 2009, 07:42 от Анонимен

# 1
  • Мнения: 319
Копирам си поста един вид като запис Peace

Добро утро!

Някак по приятно е докато си пиеш кафето сутрин да има какво да четеш из форума Grinning
Ваня,този път няма да те пропусна,аз съм го споделяла много пъти,но като питаш сега....на Даниел не е забелена,кожичката се отваря много малко отгоре.Консултирала съм се с хирург каза ми никакво насилствено отлепяне.За нас срока е до 3г. като ми гарантира,че дотогава ще се отлепи Peace Не всяка вечер му я забелвам и то нащо едно забелване  Whistling по скоро игра!
Лурдес,взимайте я и нея.Верно,че няма да е голямата почивка,но пък щом искаш и тя да сподели с вас тези ви изживявания!Сигурна съм,че ще убедиш мъжа ти Peace

Абе аз за цвете не знам (не съм любител градинар),но в превод от турски сакъз си е дъвка Peace
Ласи,това ли е кодовото име на януарки 2010-та? Карастанчовите?!? Crossing Arms И смееш да ни изневеряваш,а аз тука за някакви абонаменти говоря!!!

Жанче,да си жива и здрава,все така позитивна и обичаща  bouquet

BTW, Хриси-Писи ви праща поздрави!

П.П. Жанчееееее,много си хубава!С тази прическа ти ходи и роклята как добре ти стои.Мъжа ти и той се барнал в твойте цветове.Даже ви харесах повече от младоженците Grinning

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 09:30 от *Сиска*

# 2
  • Мнения: 534
Честит рожден ден Танзен !!!
пожелавам ти много пари ,любов и още поне 2-3 дечица

# 3
  • Временно
  • Мнения: 788
Честит рожден ден Жана!!!Дълголетие,здраве и щастие ти желая!!!  bouquet

Маги,браво бе,и в Лозенец сте били,а не се обади! Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 13
Цитат на: *Сиска* в Сряда, 22 Юли 2009, 22:15
*Сиска*, asja, НАСКА, didimora, nino4i и 0 Гости преглежда(т) тази тема.  
 

Насе,кажи им де  Mr. Green къде те видях днес и какво правеше....

Ей,излови м,.ама ти с такава новина ми съобщи,че нямаше как да не вляза при вас.Барби,не те познавам лично,но от сърце ти желая лека и спокойна бременност и на финала здррво и послушно бебче!Честито и за сватбата!Много семейно щастие ви желая!
Сисе,много ми беше приятно като се видяхме днес във вашия парк.Нямахме много време да си приказваме,но се надявам следващия път да се видим за повече и да се опознаем по-добре.
Весел и усмихнат ден желая на всички!

# 5
  • Мнения: 269
Честит рожден ден Жана !!!  Да си жива и здрава !!!   Страшна си на снимките.

Лурдес , за мен никога не е стоял въпроса дали да си взема децата на почивка. Не мога да си го представя даже - почивам си сама , а мислите ми само в тях. Ние нали ходихме на море вече - та аз си мислех , че положението ще бъде напечено , но удържахме фронта някак. Не съжалявам , че ходихме на море четиримата. Тъй , че взимай смело Лидия , да се покефи и тя .

Ванче , и Коско не е забелен още. Педито искаше последния път да го забели , но ние заминавахме на море на следващия ден и тя не искаше да ни разваля почивката.Така че следващия път.

# 6
  • Мнения: 354
Мерси за милите думи, момичета  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Вие си знаете, чи въ убичъм.

Да се изкажа за пишлетата - нашето и аз не исках насилствено, докторите казваха да чакаме, а в крайна сметка го забели хирург ( не го цепи, но....), ако знаете от вътре какво излезе  ooooh! ooooh! ooooh! като най-голямата мърлячка се почувствах, много мръсотия се беше насъбрала. После се оказа, че от това бактериите, които са се задържали там са тръгнали по пикочните пътища и са инфектирали бъбречето, та доста време пи лекарства, така че внимавайте.  Hug

Ще ме скъсате с тези сакъзчета  Joy

Сиска, нимой така, де, младоженците са си Убави, ама вие сте пристрастни  Party

Лурдес, аз пък ще ти кажа, че ако искаш да си починеш и има кой да гледа малката , не бива да се чувстваш виновна. Понякога човек има нужда да изпусне малко парата. Ако ти се чувстваш спокойна да я оставиш на бабата, направи го. Но ако през цялата почивка ще се обвиняваш и тормозиш как се справят, по-добре я вземи. И не забравяй, че макар и отдавна , бабата все пак те е отгледала, така че ще се справи  Hug

Хайдееее, чао от нас

# 7
  • Мнения: 97
Този път се записвам от рано, че да не ви изтърва от поглед.
Честито на Барби и за 2-та повода, всичко ще е наред, много, много щастие ти пожелавам !  Hug
Честит рожден ден и на Жана, ама много си готина на снимките на сватбата, пу, пу  Laughing.

Моята щерка заминава в неделя на лагер и за 1-ви път ще е без нас и сега ми е малко притеснено, но трябваше да се престраша на тази стъпка. Laughing. А на есен ще е в ново училище, дано не правя грешка с местенето Thinking
Абе с 2 думи хич не съм на бебешка вълна.  Wink

# 8
  • Мнения: 23
Малееее Елицоуууууу!!! (Емма-та)  сега разбирам защо толкоз си препирала за нова тема.... Mr. Green Анкетата е мноу яка  Peace Отговорих, с интерес ще чакам да видим какво ще покажат резултатите  Crazy
Ти кво да не ти минават лоши мисля през главата, че така с рогата напред, ааааа???

Жанче, Честит Рожден Ден мила и от мен!  newsm59 От здраве и щастие да не се отървеш!  newsm51 Много си красива на сватбата  smile3521

Барби страхотен годежен пръстен, много е красив и нежен  newsm10

Лурдес, наистина няма да си починете с мъжа ти както сте го правили преди, ако вземете детето, но пък оттук нататък ще е все така, а и на Лидка сигурно ще й хареса така, че и аз мисля, че е по-добре да я вземете  Wink

Ласинка защо не си казала душо, че висиш всеки ден преди обед в парка  newsm78 Не знаех... И нашта кухня пуска кепенците от утре, та и ние може да се включваме в групата  Hug

Ванче не ти отговорих за пишките, защото на мойто я оправих одавна, и мен ме съветваха да не пипам, но предпочетох бавно, постепенно и без чужда намеса да свърша тази работа... Но пък има много момченца от априлчетата, на които хирурзи им забелиха пишките и пак всичко беше ок  Peace Понаболява ги ден, два докато пишкат, но всичко отшумява бързо... Това което обаче никой не отрича, е че колкото по-рано се направи манипулацията, толкова по-малка е травмата от психологическа гледна точка  Hug

Ако знаете как ми пълните душата с тая активност последните дни.... Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes Връщам се година и нещо назад и ми става едно такова мило...

Благодаря за обажданията, подкрепата, съветите и мненията по моите болежки...   bouquet bouquet bouquet

За серклажа... ще пиша с малки букви, да не развалям всеобщото приповдигнато настроение... за тези на които им се чете и ги интересува ...

На прегледа онзи ден се оказа, че в резултат на раждането ми е разкъсана цялата шийка, по цялата дължина почти и тия простаци, идиоти, свине, некадърници, ......... от Токуда не са я зашили след раждането  ooooh! Не съм специалист, но и за средноинтелигентните е ясно, че разкъсване на шийката говори за едно изключително некомпетентно, меко казано водене на раждането... Това се установява чак сега, защото както не веднъж се оплаквах пак по време на раждането получих множество разкъсвания и на влагалището, и пак същите некадърници така ме бяха зашили, че гинеколог не можеше да ме прегледа, беше просто физически невъзможно... как съм водила полов живот, ако може да се нарече така и как забременях, не ме питайте какви нерви, ревове и болки ми е коствало.... Честно казано и през ум не ми минаваше, че при тези условия бих забременяла, но ето, че Господ беше решил друго... Та установявайки онзи ден, че шийката ми е сериозно разкъсана, доктора каза, че има голям риск да не мога да износя бебето докрай, защото плода ще натежава, ще оказва натиск върху шийката и тя няма да издържи и ще поддаде... Та затова се налага да ми направят серклаж... т.е. ще ми пристегнат шийката времено със шевове до раждането, след като родя живот и здраве, трябва да минят най-малко 6 мес и ще ме оперират за да ми зашият цялостно шийката, да ми корегират и влагалището и дано само нещо друго да не излезе като проблем  Praynig
Всичкото това се развива в 21 век, в претендираща за елитарност болница, платено раждане, при бебе голямо 2900 гр, при перфектно протекла бременност, без усложнения, с всички изгледи за едно нормално, ама нормално, щото в мойто естествено раждане нямаше нищо нормално  ooooh! Сигурно цял живот ще съжалявам за грешката си, но за съжаление няма как да върна времето назад  Sad Дълго мислих и се чудих дали да не си потърся правата по съдебен ред, просто прекалено много неща излязоха, прекалено много гафове.... Но всички около мен ме съветват да не се занимавам, само ще се набутам в разходи и излишни ядове, че нямало досега осъден доктор и тн... Знам, че са прави, но ми омръзна да се отнасят с нас жените и не само, като с животни, да раждаме по-зле и от бабите ни... честно казано имам чувството, че ако бях родила в къщи, щях да имам по-малко поражения отколкото в тъпата Токуда... И тъй като не мога да направя друго, поне се надявам, че моята история, чрез хората на които я разказвам ще стигне до възможно повече уши и всеки ще си извади поуки за тази болница, за докторите там и най-вече за тези от АГ отделението им....

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 11:43 от galivo

# 9
  • София
  • Мнения: 7
Tanzen, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛА ! Пожелавам ти най - вече да си жива и здрава, ти и цялото ти прекрасно семейство, и също така ти пожелавам в най - скоро време да се похвалиш, че Аси ще става батко  Mr. Green ааа между другото страхотна си на сватбата и роклята ти много ми харесва, и аз искам някаква такава да си купя, че сме на сватба в събота  dancing хората се женят, не си играят  Joy

Galivo, много ме е яд на такива некадърници, които винаги са безнаказани... За съжаление грешките им са за наша сметка и за цял живот  Cry Миналата седмица гледах тоя некадърник МАРКОВ при Гала беше на гости, и направо полудях като го слушах  #2gunfire #2gunfire #2gunfire идеше ми да вдигна телефона и да го направя на луд пред цяла България, после се успокоих и си казах, че няма смисъл и може би ще прекъснат връзката... каза, че точно тези аномалии, които имаше моето бебе не се виждали  #Crazy представяш ли си ? до колкото говорих с други лекари, казаха, че е не възможно толкова неща да не се видят... как можело точно марков да не ги види, какъв специалист бил... дрън дрън, че имал най - скъпата техника, и аз им отговарях, че го видяхме какъв е специалист, че ни почерни живота и че к'во от това, че има техника... голяма работа като не и разбира... и те ме гледаха ей така  #Crazy но да не се връщам назад, че ми става много тежко...

Този път знам, че всичко ще е наред
 Praynig

А за нашата сватба... ох, то се е видяло, че ще трябва да правя още една с всички вас плюс децата   Joy Joy Joy

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 12:38 от Barbie^girl

# 10
  • Мнения: 5
Tanzen Честит Рожден Ден! smile3525

Barbie^girl много се радвам за теб! Hug Пожелавам ти прекрасна сватба, щастлив семеен живот,лека бременост и прекрасно момиченце през януари! newsm51
Емма благодаря за темата!
galivo дано всичко мине добре при теб! Praynig Praynig Praynig

Моя син само бели прави: счупи ми телефона, счупи прозореца на вратата към терасата, счупи си количката ! Много е лош от две седмици насам! Weary

# 11
  • Временно
  • Мнения: 788
galivo,мила останах потресена от историята ти.Дано случиш на добри лекари и всичко се оправи. Praynig

# 12
  • Мнения: 54
Танцен, ЧРД - да си здрава и много обичана майак и съпруга!!! Само хубави неща и сбъднати мечти!!!


Галке, голяма мъка.... Направо нямам думи за професионализма на тези доктори......Това ми звучи като все едно, че са оставили някой съвсем новак да се учи на теб и даже не са проверили какво е свършил след това......И ако това не е подсъдимо  Confused Дано този път всичко да бъде поправено, моля се за теб скоро след раждането и втората операция да забравиш за тези неволи  Hug


Емма, Емма
, какви ги вършиш ти по тези курсове за английския, май съчетаваш полезното с приятното, а?  Mr. Green Я кажи ти по-добре как мина междинния изпит, че май не се отчете  Wink Ама сте опасни морските де, лъхна ви морския бриз и ви цапна хормона  Mr. Green

Сисе, аз за вашата пишка знам много добре, ама щото вие нали щяхте да чакате сами да станат нещата, та исках и други мнения да чуя. И ние след морето ще ходиме на доктор чичко хирург да ни каже какво да правим  Peace

Барби, гледай напред, всичко ще е наред  Hug

Днес записах Боби на частна кухня, че държавната излиза в отпуска. Дано да я яде, че хич не ми се мисли, ако трябва да готвя всеки ден основно и супа. Без крем можем да минем - давам плодове и сме готови, ама другите работи  ooooh!

Ценителке, и аз си мечтая моите братчета така да се обичат и прегръщат. даже съм решила, че непременно трябва да се наричат по имена, защото разликата им е малка, без разни ми там бати, мати и т.н.

Галке, и аз съм в парка утре предиобед към 10.30-11.00 часа, до към 13.30 можем да останем, после на Боби му се доспива и трябва да си ходим. Ако успеем да се срещнем ще е супер  Peace

# 13
  • Мнения: 200
Здравейте. 
Да изкажа първо своята радост от факта че Барби ще става майка.  Желая ти едно много здраво,много лъчезарно и много послушно бебче да си гушкате. Желая ти го от цялото си сърце  Hug.
galivo,това което разказваш е просто ужасно. Може би твоите познати са прави,да те съветват да не се разправяш,защото само психически ще се натовариш...ох все си мисля че не трябва да ги оставяме тея абсолютни некадърници......откакто гледах мъжът на Запряна в Горчиво и всеки ден си мисля за това.  Колко мъка има на този свят и колко много "ДОКТОРИ" има,които почернят толкова много семейства и още си практикуват. Трябва да има възмездие......     Дано всичко при теб е наред  Praynig.

# 14
  • Мнения: 410
тука съм...... Laughing-ох в тия жеги ми е доста скапано,а и гледам да оправям докато спи Оливия и нямам време да седна-ама сега ейме на-тука съм.честита розова новина на Барби  bouquet-не сме те забравили. Hugа за силикона........какво ви вълнува???слагайте-ама да е при добър доктор.Танцен, ЧРД! забравих да ви се оплача...вчера в парка-Олито си се разхожда по алеята и хората си я заобикалят,ама еедна ОВЦА не я видя и като я блъсна я събори по гръб,,,,,,,,  аз полудях,а тя реве и започна да и се гади-пооспокои се малко а оная заспа ми вика..извинявай ама не я видях!?ей как може бе....днес е добре ама е с голяма цицина милата.айде лек ви ден.

Последна редакция: чт, 23 юли 2009, 15:04 от ася20

Общи условия

Активация на акаунт