1001 нощи - приказката , която остана в сърцата ни , започва отново - 103

  • 28 980
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25
Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия
Спешна нужда от 200 000 $
150 000 $ не достигат
Цинично предложение
Черна нощ
Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов
Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране
Опасности
Щастие
и
 Two HeartsГолемият денTwo Hearts

дълго чакания финал

         
Онур             Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

     
Бурак     Мелек     Периде           Севал

             
Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут
 


           
Фирдевс    Михрибан       Нимет              Айше


   
Гани             Мерт                  Селим                   Семих

     
Еда             Хандан             Аху                 Сезен


Значение на имената


Официален сайт на сериала

Саундтрак от сериала  и клипове  посветени на филма
Обновено , актуализирано и соритирано !Всичко тук, накуп!



Епизоди, на български преведени и на турски език! Сайтове излъчващи Нова ТВ реално време!!! Първи епизод със субтитри!

Снимки, лентички колажи!!!

Информация за развитието на сериала в аванс, снимки от епизодите и информация за актьорите, търсете ТУК в блога!!!

Творбите на нашите поетеси -   вдъхновени от филма "1001 нощи" и от ... tooth

Предишни теми
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8,Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34, Тема 35, Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56, Тема 57, Тема 58, Тема 59, Тема 60, Тема 61, Тема 62, Тема 63, Тема 64, Тема 65, Тема 66, , Тема 67, Тема 68, Тема 69, Тема 70, Тема 71 , Тема 72, Тема 73, Тема 74, Тема 75, Тема 76, Тема 77, Тема 78, Тема 79, Тема 80, Тема 81, Тема 82, Тема 83, Тема 84 ,Тема 85, Тема 86, Тема 87 , Тема 88 , Тема 89, Тема 90 , Тема 91 , Тема 92 ,  Тема 93 ,Тема 94 , Тема 95 , Тема 96,Тема 97 ,Тема 98 , Тема 99 , Тема 100, Тема 101, Тема 102



 Arrow Sign Exclamation BulbЛинк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulbцели епизоди от lapache.info със субтитри И с БГ аудио
Търсете и тук...


Всеки, който има желание да изкаже възхищението си от филма, предложение или идеи към нова тв, моля да се възползва от следната информация:
pr@ntv.bg - за нас и за всичко по-любопитно от нашата дейност търсете г-жа Станислава Кунева, завеждащ отдел “Връзки с обществеността”.
programa@ntv.bg - за това какво очаквате от програмата на Нова телевизия и г-жа Олга Лозанова, програмен директор.
film-program@ntv.bg - за препоръки и оценки към филмовата ни програма се обръщайте към Дора Николова, програмен координатор.
zdravei_bulgaria@ntv.bg - програмата- "Здравей България!":За контакти:телефон: 02 / 805 05 32 e-mail

Sign Exclamation Bulb Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 600 пиксела
височина - до 600 пиксела

 за повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img]http://се замества с : [img height=300 (или 200, 100,
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img] се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намаля, до желаната височина.

Последна редакция: пн, 21 сеп 2009, 20:48 от galka05

# 1
  • Мнения: 25

Благодарности на Ari888 за анкетата Hug Hug Hug  love001

Последна редакция: пн, 21 сеп 2009, 20:30 от galka05

# 2
  • Мнения: 0
Аз отговорих с "друго", за онова малкото момиче, дето почина от левкемия, а таткото и Шехи... бяха хубава двойка, но не би...

п.с. и едно леко уточнение... докато не са минали 24 часа, за да може да се редактира:
Много от имената под снимките са сбъркани. Няма Феридефс, Мехрибан и Сезан, а Фирдевс, Михрибан, Сезен

Да не говорим, че в оригинал главната героиня е Шехразат, но... да приемем, че тук е побългарен вариант: Шехеразада, така го казваха и в дублажа. Но за горните имена, просто...

# 3
  • Мнения: 25
Аз гласувах за Каан, толкова талант има в това дете на тази крехка възраст, прекрасно си изигра ролята, толкова достоверно изглеждаше когато беше щастлив и после нещастен, никога не усетих преиграване в някой момент - след Онур и Шех Каан беше любимия ми актьор, да не говорим, че на финала пак той оправи нещата Peace

# 4
  • Мнения: 0
Да се запиша в новата тема bowuuГалка благодаря за темата,Ари за анкетата  bouquet  bouquet  bouquetИ аз гласувах за Каанче,това дете много ме впечатли, толкова перфектно си изигра ролята,че едва ли би могло да бъде по добре изиграно, все едно всичко се случваше наистина ,не се усъмних за миг в играта му,а имаше много сложни сцени ,но той и болестта и щастието и нещастието изигра повече от достоверно според мен,затова той е моя избор Peace Hug Crazy

# 5
  • Мнения: 0
гласувам за Каан. прекрасно дете.

# 6
# 7
  • Мнения: 0
За мен Нилюфер категорично имаше най-трагичен и красив образ.
Каан е много сладък, но не смятам, че беше особено изразителен. Като го сравня с децата в Сълзи над Босфора и тяхната игра...ама не искам да говоря лошо за дете, със сигурност се справя добре за възрастта си. Обаче ужасния дублаж на детето, който за мен си беше чисто момичешки, също разваляше нещата. Не че не го харесвам, но и по-добри деца съм виждала.
Нилюфер е като ангелче..

# 8
# 9
# 10
# 11
# 12
  • Мнения: 10 805
Здравейте и от мен !!! Hug Hug Hug
Много сте тихи тази вечер,без всякакви коментари.Не гледахте ли
поредната серия? newsm78 newsm78 newsm78
Няма ли какво да кажете ??? Thinking ooooh!
Гласувах за КААН-чудесно дете,страхотен малък артист !!!
Според мен неговия персонаж беше в основата на целия
филм.С болестта на Каан започна всичко ,премина през хиляди препятствия
и накрая пак Каан беше главния виновник за хепиенда на филма.
Със своята чистота,неподправеност,детска наивност това дете
сътвори чудеса ooooh!,на които ние се радвахме от сърце !!! Peace
Гале и Ари-   smile3525 smile3525 smile3525за темата и анкетата

# 13
  • Мнения: 10 805


МАЛКИЯТ - ГОЛЯМ  ЧОВЕК  !!!

# 14
  • Мнения: 7
Винаги ме е впечатлявало, че децата актьори във всички филми, които съм гледала се справят блестящо. Примери за това има и в световното и в българското кино. Сега вече имам поглед и за турските филми. И тук децата се справят много добре. Звездата на нашия сериал е Кан, за когото и гласувах, но и другите играха великолепно. Аз също бих изтъкнала и болното от левкемия момиченце. Трогна ме с играта си, беше естествена и ми направи много добро впечатление.
БГ папа Шехерезада до когото и да застане биха били хубава двойка, но цялата сияе с неповторим блясък когато застане до Онур.

Общи условия

Активация на акаунт