Да пазаруваме от UK - Начини, доставки, отзиви!-тема 40

  • 42 997
  • 754
  •   1
Отговори
  • Мнения: 200
Темата е за коментари за поръчки от сайтове, доставящи на територията на Великобритания

Сайтове, приемащи Бг карти:

Asos                Asda                   Adams             Argos         Amazon        
Boots         Cheap Smells        Clothing at Tesco       H&M          Javari
Marks & Spencer           Mothercare          Sainsburys
 


Сайтове, в които може да се плаща само с английска карта:  

Adidas                 Additions             Clarks                  Esprit                 Puma              
GetTheLabel       Kiddicare          M&MDirect              Matalan                 Next
Nike                    TKMaxx               Toysrus               Wynsors                Zara



От NEXT.co.uk се пазарува само с посредник . НЕ ПРИМАТ Бг. КАРТА !!!
От Tesco и Asda много често отказат поръчки.

                            Таблици за размери:                      
 
         Детски дрехи :   от 0 до 5 год.       от 3 до 16год. ( момчета , момичета )
                                                   Детски обувки  и пак

Буквите в размера на обувките означават ширината на обувката:
Изключително тясно краче е с размер D. Размер E е често срещан, но все още е в рамките на тесните размери. Най-често срещаната ширина е F. Тя е стандартна за повечето деца. Малко по-широка е обувка с размер G, но не твърде широка. Най-широките обувки са с размер H.

                                 Дамски дрехи          Дамски обувки                Сутиени
                                Мъжки дрехи           Мъжки обувки

                                    
                                                            

Фирми , които могат да се ползват/с офиси в:

Посредници:                                                                Превозвачи:

Almuz  - Варна, Пловдив, Бургас                                       Empresa -Сф, Бс, Пловдив, Варна, Плевен  
                                                                                  Gab_Co София
RiminiKids                                                                   Give Transport София
ТheWinCompany                                                         Алезар- Варна, Добрич
                                                                                  Brits Варна, Сф, Добрич                      
                          
                                          
Още един сайт "Онлайн пазаруване с посредник" с рейтинг на фирмите .
Изрично е забранено развиването на търговска и посредническа дейност във форума, както и предлагането на пускане на "общи" поръчки!
Всякакъв опит за развиване на подобна нерегламентирана дейност (посредничество при пазаруване срещу заплащане) от страна на фирми и потребители, както и обяви за пускане на "общи" поръчки, ще бъде санкциониран и достъпът до форумите ще бъде забраняван безсрочно без предупреждение.



Teма 15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   30   31   32   33   34   35  36  37   38   39

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 22:39 от Танчето

# 1
  • София
  • Мнения: 2 799
Танче   bouquet
Много ми е полезна темата - получавам съвети, възползвам се от кодчета  Heart Eyes
И за да не е само запис ... на 11.11. пуснах поръчка от АСДА, в събота пристигна на адреса на посредника в София - супер бързи този път  Party
Утре ще снимам и ще се хваля  Peace

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 15:55 от ninnann

# 2
  • Мнения: 2 122
и аз при вас
чак тема с кодове, има момичета, които най-редовно пускат кодове, само към уважение към тях бива да попрелиствате темата, а не само да пишете като имате проблем
като видите код- направете си едно файлче на десктопа и копирайте условията и самия код, не мисля, че е по-трудно, отколкото след три дена да се сетите, че може да го ползвате

# 3
  • Мнения: 22
Чак не ми се вярва...успях да се класирам за първата страничка newsm62
Благодарности, Танче и за всички, които са изключително полезни в мненията и коментарите си!

# 4
  • Мнения: 1 476
И аз тук  Laughing

# 5
  • Мнения: 161
Момичета,има ли изобщо сайт ,който е само за играчки,където минават български карти.Знам за  ELC ,но там няма голямо разнообразие .Днес опитах в http://www.thetoyshop.com и в http://www.toysrus.co.uk и плащането ми беше отхвърлено.Не мога да намеря пустото му килимче ,на което се пише с вода ,някъде по на сметка. Laughing

# 6
  • Софето
  • Мнения: 621
Аз да попитам за таксуването на килограмите при Гив. Често една поръчка от Мадъркер я пускат в 2-3 пакета, като да речем в единия са всички неща а в другите два, едни ботушки или едни пижамки, играчка... И вместо да ми сметнат общо килограмите, те ми смятат да речем 2та пакета които са под 3кг по 3пауни на пакет Close.  Преди не се бях замислила защо винаги ми взимат повечко пари, но вече ми  #Crazy.  Та интересува ме мамите които ползват техните услуги как ги таксуват, става въпрос само за транспорт.

# 7
  • Мнения: 252
Танче, благодаря!
Гледам, разделила си някои от магазините на принцип приемат/не приемат български карти.

За кодовете, и аз като Мини имам файл на десктопа и копирам всичко, което смятам, че ще ми бъде полезно.
И да споделя опит с Boots-когато ги хванат братята, отказват поръчки без основателна причина. Пазарувам от там с една и съща карта и правилно посочен билинг адрес. От време на време ми отказват поръчките. После натискам бутона"поръчай отново" и пак почваме отначало. Тогава пък решават да ги изпълнят  Crazy

# 8
  • Мнения: 449
За да не се пита непрекъснато кой магазин приема или не българска карта: http://www.givetransport.com/Forms/ShopList.php
Тук има подробен списък. Магазините, които са отбелязани в розово НЕ приемат български карти. Другите приемат.
Цитирам постинг на aleks1 от предната тема, дано на някого да е полезен Wink
Танче, благодарим за новата темичка   bouquet
Само да кажа, че в Сейнсбъри и аз имах проблем с влизането в акаунта си. Не се разреши по никакъв начин. Направих си нов акаунт, платих със същата карта, утре ми е датата, ще пиша дали всичко е ок  Peace

# 9
  • Мнения: 131
Няко не иска ли нещо от Бонприкс,да делим доставката до УК адрес,която е 3,99
http://www.bonprixsecure.com/uk/Women-1-shop.htm;jsessionid=160E … 834661-0-4cc963cf

# 10
  • София
  • Мнения: 424
Аз да попитам за таксуването на килограмите при Гив. Често една поръчка от Мадъркер я пускат в 2-3 пакета, като да речем в единия са всички неща а в другите два, едни ботушки или едни пижамки, играчка... И вместо да ми сметнат общо килограмите, те ми смятат да речем 2та пакета които са под 3кг по 3пауни на пакет Close.  Преди не се бях замислила защо винаги ми взимат повечко пари, но вече ми  #Crazy.  Та интересува ме мамите които ползват техните услуги как ги таксуват, става въпрос само за транспорт.
Аз ги ползвам и тъй като много сайтове разделят една поръчката на 2-3-4 части за доставка винаги в полето за допълнителна информация отбелязвам,че пратката е разделена и следователно на колко части и така ми ги смятат на кг. дори и пратките да пристигат в различни курсове.В случай,че не си ги уведомила ти ги таксуват като отделни поръчки.Вписвай си ги по този начин и няма да имаш проблем много са коректни  Peace

# 11
  • Мнения: 1 053
И аз тук   Hug  Hug
Танче   bouquet

# 12
  • into the blue
  • Мнения: 771
 Blush Тук  Hug

# 13
  • Мнения: 92
Благодаря за новата тема   bouquet

# 14
  • Мнения: 2 047
Момичета, какво означава това WAT, стои накрая при доставката на Джордж. Виждала съм го и в други сайтове ...

Имало ли е го е и друг път в Асдата при плащането, или чак сега го забелязвам?

Мерси!

Общи условия

Активация на акаунт