Клюки (оптимистично-пролетни) 21

  • 24 285
  • 731
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 213



Клюки (щастливи, тъжни днес) 1

Клюки (щастливи, тъжни днес) 2
Клюки (щастливи, тъжни днес) 3
Клюки (щастливи, тъжни днес) 4
Клюки (щастливи, тъжни днес) 5
Клюки (щастливи, тъжни днес) 6
Клюки  (щастливи, тъжни днес) 7
Клюки (щастливи, тъжни днес) 8
Клюки (щастливи, тъжни днес) 9
Клюки (щастливи, тъжни днес) 10
Клюки (щастливи, тъжни днес) 11
Клюки (щастливи, тъжни,пролетни днес) 12
Клюки (щастливи, очакващи) - 13 , но не фатална
Клюки(щастливи. но не тъжни) днес - 14
Клюки (летни, но не тъжни днес) 15
 Клюки (летни, но не тъжни днес) 16
Клюки (летни, но не тъжни днес) 17
Клюки (летни, но не тъжни днес) 18


И какво от това, че сме сами, че сутрин ставаме сами и в лявата половина на леглото ни е празно. Там е празно, но от съседната стая се чува детският звън ”Мамо”...



Ние сме жени - силни и вярващи. Ние сме красиви, ние сме усмихнати, понеже само ние знаем цената на щастието, на истинското ни женско щастие.



Как може да се наречем нещастни, при условие че сме прегръщали и целували едно нежно, малко същество, което сме носили девет месеца под сърцето си? На същото това малко същество сме дали не само живот, дали сме душа и топлина.

Ние сме богини, момичета, понеже успяваме всеки ден да скрием горчилката и да гледаме напред към хоризонта, където ни чака щастието.

Всяка от нас я очаква то - Щастието! Днес или утре, или след години - то е там, там  е понеже ние го заслужаваме... Ние сме не само жени със своите нужди, но и притеваваме вълшебството да направим един мъж щастлив. Но този мъж трябва да е неотразим.

Ние сме жени и ще имаме своите моменти на слабост, но всичките тъжни мисли и сълзи не могат да погубят силата ни - те само ни зареждат с още. Понеже ние, Жените, сме Новият Силен ПОЛ!!!''

# 1
  • Мнения: 324
От скоро ви чета и искам да се включа в отбора на силните мами. Имам едно момче на почти 16 години.

 

# 2
  • Мнения: 324
Добро утро и успешна седмица! И да е честита първа, не толкова пролетна ПРОЛЕТ.

# 3
  • Мнения: 910
Добро утро и от мен - пролетно/студено/
След един ден почивка, все едно не съм почивала Sad

Последна редакция: пн, 21 мар 2011, 09:16 от УиУи

# 4
  • Мнения: 937
Добро утро и честита астрономична пролет, пък дано скоро да я усетим и да захвърлим вече тези палта и ботуши да извеждаме децата навън, че пощуряха вече и много хубави трепети за всички!

# 5
  • Мнения: 506
Добро утро.Нека пролетта ви донесе много пролетно настроение и усмивки.Ако нямате мъж до себе си радвайте се на децата си -показвайте им че ги обичате.Истински хора рано или късно се намират.

# 6
  • Мнения: 7 114
Честита пролет и от мен! Чного любов и спокойствие за всички Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 700
Ето ме и мен, прясно изписана от ИСУЛ след възпаление на слуховия нерв.
Чувствам се прекрасно  Laughing
Сега даже БНД да мрънка, най-важното е че го чувам изобщо. Peace

# 8
  • Мнения: 506
Seashells така и трябва да не чуваш БНД.Нека си мрънка колкото иска .

# 9
  • Мнения: 700
A, той моя е от мълчаливите. Само като опре до издръжка има какво да каже  Wink

# 10
  • Мнения: 1 196
 И аз тук   Hug

# 11
  • Мнения: 2 751
Май отдавна не съм писала ...  newsm78
При мен имаше леко драматични ситуации, но май всичко се размина. Ама не е за разправяне...  Rolling Eyes
Иначе БНД се е променил много, такива усилия прави към нас, че вече се замислям дали да не се съберем отново  Laughing
 Ама майтапа настрана, викам му: "е, трябваше да се разведем ли, че да почнем да се разбираме..."  newsm78
Ама така са май мъжете, а и повечето хора, като изгубят нещо, тогава се осъзнават  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 2 011
Айде  ,  и  аз да се  запиша в новата тема !  Hug
 Абсолютно  вярно  е ,  че БНД в някои  случаи след развод ( раздяла) започват да мислят и действат  по-добре! И  с нашия БНД  стана така!  bowuu

# 13
  • Мнения: 306
Kalli, сакън, недей..... Mr. Green

Те тия хора дето се държат свястно само когато са принудени или не са ти в къщата, а не им идва отвътре.....не ще да е задълго....такова е скромното ми мнение Blush.

Приятен ден на всички  bouquet!

# 14
  • Мнения: 54 422
Честита пролет ! Hug

Желая ви много любов и ведро настроение ! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт