Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 41

  • 43 468
  • 716
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313









Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79













bTV 20.00ч - ОТ вторник ДО петък












АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlьl = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 










Официален сайт на сериала 








Снимки от сериала:



























Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9ТЕМА 10ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24, ТЕМА 25, ТЕМА 26, ТЕМА 27, ТЕМА 28, ТЕМА 29, ТЕМА 30, ТЕМА 31, ТЕМА 32,ТЕМА 33 , ТЕМА 34 ТЕМА 35 ТЕМА 36 ТЕМА 37 ТЕМА 38 ТЕМА 39 ТЕМА 40




   
     

   Епизодите от Алекс 

   Епизодите в gledaiseriali.com 

   Епизодите в zamundai.com 

   


Резултати на анкетата от тема 40








ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата       







# 1
  • Мнения: 257

 



Две любими снимки,които си позволявам да сложа на първа страница.


Последна редакция: ср, 13 апр 2011, 22:11 от Not Approved &

# 2
  • Мнения: 0
Благодаря за новата тема, ~ Hrisi~! Hug

# 3
  • Мнения: 3 262
БЛАГОДРЯ ЗА НОВАТА ТЕМА

# 4
  • Мнения: 0
Здравейте!

~ Hrisi~  newsm51 за хубавата тема!

dterziiska   bouquet Hug за снимките от днес на момчето. Малко заслабнало ми се вижда, какво ли го мъчи -
лелка ли, кака ли  newsm78 Или го е страх чичо да не разбере ooooh!

# 5
  • Мнения: 143
Хайде и аз при вас, благодаря за прекрасната темичка   bouquet Hug

# 6
  • Мнения: 14 830
Започвам да забепязвам много палажителна промяна в Нихал сякаш естанала по сигурна в себе си по зряла за разлика от Бихтер която  започва да се държи съвсем патологично .А Бехлюл май ще прави предложение

# 7
# 8
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Споменахте дрехите. Бихтер тук много я харесвам. Но пък аз обичам ретро стила.
Едната е в бяло - нежност, невинност, младост.
Другата в черно и ретро - грях, ревност....
Добре са ги противопоставили.
Не знам дали в книгата така бързо стават нещата. Тук обаче прекалено ми се струва.

# 9
  • София
  • Мнения: 4 294
и аз тук

# 10
  • Мнения: 14 830
Е стана тя каквато стана Бехлюл плати цената която обеща на Бешир.А Нихал и Бихтер -едната грее от щастие  другата на ръба да се срине -прекрасна игра и на двете актриси

# 11
# 12
  • Мнения: 3

 кое е противоречие?
Бехлюл  желае,но не обича Бихтер,не желае да се обвързва с нея и не и е верен
Бехлюл желае Нихал,обича за първи път ,желае да се обвърже с нея,но няма гаранция ,за вечна вярност


Не искам да  влизам в спорове, гледах филма до края но никъде не видях Бех да гледа да се държи така както с Бихтер. Както се изразяваш ти лелка съм на 46год. работила съм с мъже 23год. и смело мога да твърдя, Бехл обича истински Бих така мисля аз не го натрапвам на никой!
Хубава вечер на всички!

Няма нищо общо междуотношенията БиБ и БиН
БиБ е  любовна страст и кадрите от тази връзка са натрапено - еротично интимни
,но  липсва  обич между тях.
Ако не разбираш,че съществува  любовна страст без обич  /повярвай, има такава/

БиН е истинската любов и такава  можем да я видим навсякъде -
всички щастливи двойки си приличат-не е нужно да си гледал в спалнята им,за да я познаеш.
За това и БиН не ги дават интимно.

Сценаристите правят паралел СТРАСТ-ЛЮБОВ

Началото на интимните им отношения БиН го плашат ,защото целувката,не е целувка ,а обещание.
Секса не е секс ,а обвързване. Той с нея не се държи като плейбой,свикнал да прелъстява и да не мисли за последствия
Бехлюл се държи с Нихал ,като  неопитно влюбено  момче
Кавънч го изиграва страхотно превъплъщението плейбой-неопитен юноша

# 13
  • Мнения: 0
Бех така направи предложението за брак, разсмя ме! Никакъв блясък в очите просто предложение и много тъпо обяснение! newsm78
Нихал, красива но много наивна! Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 38
След такъв епизод предполагам,че тук ще пламне пожар  Mr. Green
Няма как да се въздържа от мнение  Flutter
Великолепноооооо!!! Но страшно прибързано,сякаш се губят доста епизоди.И все пак-за вас не знам,но аз мисля,че на Бех много вода му изтече през ръцете.В смисъл,че той претръпна и всичко към Бих се променя.Не смятам,че е любов това което е било и ще бъде (заради наглостта на Бих ) между тях.Това е тръпка,трепет,откраднат миг....И всяко нещо има край.
Нихал изглежда великолепно-красива,невжа и невинна,по детски чиста-в очите и личи.А Бих просто изглежда смешна.Каква гордост имаше в очите на Аднан като видя пръстена и се опомни.Какъв силен край на епизода.Очите на Бих-злобни,завистливи и ревниви,щеше да припадне.  hahaha    Макар и прибързано,погледа  на Бех  към Нихал се променя.Светят му очичките.Хубава двойка,но какво ли им готви утре кака Бих  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт