Професионални серии за коса - тема 47

  • 38 593
  • 752
  •   1
Отговори
  • Мнения: 372
Професионални серии за коса - тема 47
Добре дошли! Hug   bouquet  
Вместо запис: Споделете усещате ли поражения върху косата си, вследствие на студения сезон?




Теми и насоки, които сме оценили:

Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.


Терапиите за коса. Има ли такива?
Шампоаните
За блясъка на косата

Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване

Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
За видовете протеин и тяхното въздействие върху косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги

Колагенова терапия на Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue - продукти
Терапия на Милк Шейк - продукти и стъпки
За Alfaparf Milano Midollo di Bamboo
Къдравата коса
За боите Majiblond
Деминерализиращи терапии
 
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата

За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти
Как да изправим косата с четка и сешоар





Често обсъждани продукти за коса в темите:

Kerastase Resistance(протеинова)

Kerastase Nutritive(подхранваща)

Серия Fiberceutic или Ботокс за коса(укрепваща, уплътняваща серия)

Протеин ApHogee

Копринa CHI Silk Infision

Philip Kingsley - Еlasticizer(изглаждаща, омекотяваща маска)

Макадамия(подхранваща, дълбоко възстановяваща)

Мароканойл

Lakme - L2(хидратиращ, подхранващ)

Milkshake - продукти и протеинова терапия

Alfaparf Milano - Midollo di Bamboo(протеинова)

Schwarzkopf Bonacure - Колагенова терапия





Терапевтичните преси, които ползваме:
http://www.davidpostalmarket.com/index.php?main_page=product_inf … p;products_id=273
http://beautyexpert.bg/grizha-za-kosata/maski/podhranvashta/stud … etlina-ultra-zvuk



Предишни теми:

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46



# 1
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Благодаря за темата  bowuu  bouquet време беше, по въпроса - не и никоя зима не съм  Peace Heart Eyes baby_neutral  bouquet

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Аз започнах проф. грижи през есента и сега косата ми е по-добре от миналата зима  Grinning

# 3
  • Мнения: 3 413
Мерси за темичката.
За въпроса-всяка зима,всяко лято се пресушава  Tired

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Мерси за новата темичка   bouquet .Не усещам някакви поражения ама и аз от доста време  полагам доста грижи за нея.

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Feeling, благодаря ти за новата тема Hug
По въпроса-откакто използвам проф-продукти,забелязвам,че го няма наелектризирането през зимата,което го имах преди Wink Иначе, при  мен специално, лошо въздействие върху косата ми оказват климатиците-косата ми се смачква,по-бързо се омазнява... Confused

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
  bouquet за новата тема  Simple Smile

Не, не усещам поражения.

# 7
  • Мнения: 252
И аз не усещам поражения тази зима. Последната половин година се грижа за косата си само с проф. продукти и разликата е огромна. Това ми е първата зима, в която косата ми не става суха.  Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 78
ПОзволявам си да копирам поста си от старата тема:
кой финиш на тиги ? 
в момента имам http://www.feelunique.com/p/TIGI-Bed-Head-Small-Talk-200ml и http://www.feelunique.com/p/TIGI-Bed-Head-Foxy-Curls-Contour-Cream-100ml. Но и те, както и макадамията http://www.zlatnaribka.com/macadamia-natural-oil/%D0%BA%D1%80%D0 … m-60-%D0%BC%D0%BB ми втвърдяват косата и я правят на клечки, макар че слага съвсем малко  

# 9
  • Мнения: 2
Благодаря за новата тема  bouquetКосата ми не се влияе от сезоните, а от това колко руса я искам Mr. Green

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И аз благодаря за темата!  bouquet

Моята коса не мога да я разбера в последно време. Може би точно от сезона и от това, че по цял ден съм на климатик ( на работа и в къщи) изглежда суха и изпръхнала, а на допир е мека. В последно време взе да се омазнява и по-бързо от обикновено. Thinking
Сега мисля малко да я потъмня и да намаля процента на оксиданта, като се боядисвам.

# 11
  • Мнения: 1 282
Сега се сетих, че имам 1 минутния реконструктор на FANTASIA, има ли смисъл да си взимам и 2 -минутния или са подобни като действие?  Мисля, че Анч имаше и двата, ако може да ги сравниш  bouquet
Не са еднакви. Едноминутният на Фантазия прави косата ми страшно мека, хидратирана, а този на Афоджи по- твърда, плътна.

# 12
  • Мнения: 24
Тази зима като че ли е в по-добро състояние косата, сигурно защото ползвам проф. продукти. Защо не може да се постигнат прическите от двете снимки в началото на темата;(((

# 13
  • Мнения: 3 248
Сега косата ми е в чудесно състояние, не усещам никакви поражения от зимата.  Peace

# 14
  • Мнения: 3
Косата ми не се влияе от сезоните, а от това колко руса я искам Mr. Green
Хубаво казано  Laughing - и от възприятията за здрава изрусена коса също Mr. Green

Нямам никакви поражения от времето!

Общи условия

Активация на акаунт