Бурята приключи,започват Междузвездни войни-Уилям Леви,Химена Наварете-тема 42

  • 14 957
  • 756
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 7 538
Тони,мерси за новата тема Peace....страхотна креативност.... newsm10



Привет и тук!




Дано Девата на морето му помогне да осъзнае грешките си и го благослови с любов,на която няма да може да устои и която ще срути бариерите му!!! Praynig Praynig Praynig

ако ми позволите, ще я анализирам и как аз я виждам Peace....когато става мис Мексико, нормално е да продължи и да се яви и на мис Вселена, но забележете родителите не я изпускат от поглед Mr. Green...и така живее една г. в НюЙорк и веднага се прибира след това в къщи, пак при родителите си...вече е на възраст да живее самостоятелно, но неее...и да не изброявам хронологията, но тя има тотална зависимост и нужда родителите да одобряват нейния живот Mr. Green...както и последния избор нищо чудно и да не е само нейн...за това и липсва и амбиция за кариера, а тя за семейство и деца си мечтае....доста патриахално възпитание и малко ми е еснафско hahaha...

 newsm10

на мен да ви кажа химена...като начин на живот и очаквания за живота...ми прилича повече на туркиня Joy Joy те така гледат по-ограничено и всичко е със семейството все...но дружбата... с гейовете я издава,че не е..съседите..хич не бръснат гейовете hahaha  но може да има някакви корени hahaha hahaha

сега то е ясно..че на всяка жена и се иска рано или късно това....но да повтаряш това на всяко интервю...говори за ограниченост на хоризонта Mr. Green Mr. Green

 newsm10

William Levy @willylevy29 Behind the Scenes
#residentevilthefinalchapter

Последна редакция: сб, 10 окт 2015, 22:12 от iss0o

# 2
  • Мнения: 5 069
Божествени какво е това rotfImbo да се смея,да се смея..все не е достатъчно..да добре това ще е забавно hahaha

уилям много любвеобилен към кака..че и целувки праща,сега не я пропуска hahaha hahaha

химена гради здрава връзка и със свекървата..попринцип няма лошо...само зетя Mr. Green Mr. Green

обаче среднощния терор над уилям е тотален... Joy Joy всяка нощ от последните Joy Joy от миналата е това
Скрит текст:
в хаштага на уилям hahaha
@willylevy29 Q pudiera estar haciendo 1 pareja linda, joven  (la REINA XN y su novio JC ) solos, con ganas de ser felices a estas horas ? 😉💋

какво може да прави една млада и красива двойка насаме,с желание да бъдат щастливи в тези часове на ноща Joy Joy

A esas horas xime y JC deben estar se amando mucho y por eso creo q @willylevy29 no consiguió dormir imaginándolo😂🙈🙉
по това времесигурно химе и ХК "се обичат много" и затова си мисля че уилям не може да заспи представяйки си го Joy Joy

@willylevy29 y JC hasta le manda besos por IG imajinate cuando la tiene a su lado ufff y la Reina q es tan cariñosa 😍💏💏💏💖💖💋💋
ХК изпраща целувки на кралицата в инстаграм постоянно а представете си..когато а я има близо до него..а и кралицата също е много любвеобилна

@willylevy29 así es! Y willyto mejor q nadie sabe como xime es de cariñosa y amorosa! JC es muy dichoso!
да и уилям по-добре от всеки знае колко е любвеобилна химе hahaha hahaha

 @willylevy29 uffffff y el JC que le traia ganas a la reina por mucho tiempo sin tenerla y ahora q la tiene solo para el 💏💏💏
уффф и ХК от толкова време желае да я има...и сега като я има само за него си....

не аз ви казвам те ще го побъркат..така че не се чудете и на неговата изтрещялост... hahaha hahaha

# 3
  • Мнения: 7 538
не аз ви казвам те ще го побъркат..така че не се чудете и на неговата изтрещялост... hahaha hahaha


казваш...побъркват го посред нощите.... Mr. Green

# 4
  • Мнения: 8 533
е това не е добре където го правят Mr. Green Mr. Green то е ясно,че му е повече от тежко..и без натякване си е мъка

 все едно на бебе...да му вземат любимия беберон и да го сложат в устата на друго бебе и първото да го гледа hahaha hahaha ..мъка,мъка

а и се сетих..ако гледате националите..Бог да е с вас hahaha hahaha

# 5
  • Мнения: 5 069


 все едно на бебе...да му вземат любимия беберон и да го сложат в устата на друго бебе и първото да го гледа hahaha hahaha ..мъка,мъка

намери с какво да го сравниш hahaha hahaha ...но повечето мъже са бебета така че...като им вземеш нещо започват да реват...и въпросното нещо..само ти си мислеш,че ти го вземат,то си отива... hahaha hahaha

а този си го заслужава... hahaha hahaha от яд само да не вземе да се ожени за елизабет hahaha

# 6
  • Мнения: 8 533
ами...не се взима но мъжката логика такава hahaha hahaha

ама са големи сладури нали..нашето момиче умее да избира най-желания ерген забърса hahaha hahaha хитруша с ангелско излъчване hahaha hahaha

# 7
  • Мнения: 5 069
най от най го е избрала Mr. Green Mr. Green късметлийка отвсякъде...но за да повярва в късмета още повече,трябва едно бентли hahaha hahaha ...

# 8
  • Мнения: 8 533
зетя като абитуриент hahaha hahaha ще го познаете най-черничкия Joy Joy

# 9
  • Мнения: 5 069
ох..той черен черен,че чак син hahaha hahaha представям си как е като хване тен hahaha hahaha или няма да му личи..не какво нещо са парите hahaha hahaha ...много са важни hahaha този ако беше бедняк,най много циганка от столипиново да му се върже hahaha hahaha

# 10
  • Мнения: 8 533
представям си как е като хване тен hahaha hahaha или няма да му личи..
тъкмо щях да кажа,на циганин личи ли му че е ходил на море Joy Joy ...

е виж съдбата си знае работата...милиардер...тъй че вместо сиганка от столипиново..мис вселена...която не е циганка hahaha hahaha

# 11
  • Мнения: 8 533
сетих се за един цигански поздрав Joy Joy

http://vbox7.com/play:9ac39d3e

и толкова от мен,хайде и нова тема съм ви направил,уредени сте,аз ще ви липсвам няколко дни ,но ще се върна,поддържайте огъня ей hahaha hahaha Wink

Лека нощ! Wink

# 12
  • Мнения: 5 069
аа Тонка от мен няма да се отървеш аз утре вечер ще ти звънна..само посмей да си изключиш телефона или да не вдигнеш Joy hahaha Mr. Green Naughty

ох добре...ще си починем от зетя тази седмица...слава богу hahaha hahaha шегувам се де..ти си петела на нашия кокошарник...не можем без теб... hahaha

Лека нощ! Wink

# 13
  • Мнения: 8 533
добрее звъни и през 15 минути ако искаш..все ще ми е драго...защото аз винаги си вдигам телефона... hahaha и не го изключвам

аа как ще си почивате от зетя... hahaha  сложил съм ви го на корицата... hahaha hahaha няма как..пък и ще гледате няма да спестявате инфо..там сега ще е забано hahaha

лека нощ!

# 14
  • Мнения: 5 069
оо химе какво споделя от снапчат...значи затова да се забавляват...отишли са на почвчица нещо hahaha hahaha




Общи условия

Активация на акаунт