Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 33 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 83 117
  • 746
  •   1
Отговори
# 1
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Благодаря за новата тема, Бижу  bouquet

Термозащита за коса ползвам и аз Got2be Guardian angel на Schwarzkopf

# 2
  • Мнения: 5 386
Взех си спрея с морска сол от Лили за къдрици- на моята суха боядисана/изсветлена/коса не е добре- става още по-твърда косата на пипане. Ще мисля варианти за ползването му, може да прибавям масло.

# 3
  • Мнения: 5 366
Да ви следя.
Купих си балсам анти фриз на някаква австралийска фирма от ДМ. Не знам дали ги има в България, впечатлена съм.

# 4
  • Мнения: 2 690
Благодаря за новата тема  bouquet
Взех си от зелената маска за коса на Лили и малка разфасовка на зеления шампоан. Дано ми харесат.

# 5
  • Мнения: 20 171
Мерси за новата тема.
Въпрос имам аз, как се справяте с матовите червила в това студено време?
Слагате ли нещо отдолу и какво?
Иска ми се да ги пробвам, но с моите сухи и понапукани устни, съм сигурна, че няма да стоят добре Confused 

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 020
Докато си правя грима по лицето и очите, намасясам балсам за устни върху предварително ексфолираните такива.Попивам балсама леко преди да нанеса матовото червило.В момента ползвам самостоятелно (или като остова) матовите червила-моливи на Golden Rose, които се усещат мекички, но са матови.

# 7
  • Мнения: 224
Момичета, знаете ли някакви блестящи очни линии?

# 8
  • Мнения: 24 334
намасясам балсам за устни върху предварително ексфолираните такива.
Как /с какво ексфолираш?

# 9
  • Мнения: 1 140
Момичета, знаете ли някакви блестящи очни линии?
Голдън роуз имат металик, накъде около 5 лева са.
Скрит текст:

# 10
  • Мнения: 20 171
намасясам балсам за устни върху предварително ексфолираните такива.
Как /с какво ексфолираш?
И всеки ден ли?

# 11
  • Мнения: 1 261
благодаря за темата  bouquet

чудя се дали в Лили ще пуснат и спирали на Аура, нещо си харесах марката  Simple Smile

# 12
  • Мнения: 4 171
Взех си течно матово червило Аура - страхотно е!  Peace

# 13
  • Мнения: 1 472
Бижу, благодаря за новата тема.
Аз не слагам всеки ден матови червила, но обсолютно всака вечер мажа с балсама на Блистекс в бурканче
Сутрин устните ми са меки и наистина не си напукват. Докато се гримирам си слагам пак от него, попивам го после и слагам червило. А през деня нанасям пак на Блистекс от този обаче
Този в бурканчето е доста по-вазен и с много силен камфоров аромат, докато този с стик вариант е не така мазен и няма аромат. Това са единствените балсами, които ми помагат.
Освен това ги ексфолирам веднъж или два пъти седмично. Смесвам си малко мед и захар и намазвам, след 10-15 минути ги "потърквам" и изтривам със салфетка, после намазвам с балсам.

# 14
  • Мнения: 1 972
Здравейте.
Искам да си купя очна линия но не знам каква. Никога не съм ползвала. Съвети?

Общи условия

Активация на акаунт