В Кипърското късно лято БГ-среща сбира ни на ято {27}

  • 14 058
  • 302
  •   1
Отговори
  • Мнения: 903
Приятели и гости драги,
тъй както островитиянски най-приляга

~ с коктейл в ръка и крак връз крак
на кипърския виртуален бряг
за 27
-ми път подред
посрещаме ви тук с привет![/color] [/b][/color][/size]


 
Полезна информация & Институции

Карта на Кипър
Статия с малко история
Българското посолство в Кипър
Българското посолство в Кипър - контакт
Сайт на правителството на Кипър
Посолство на Кипър в България
Сайт на МВНР в България
Освобождаване от легализация на документи
Сайт за защита на потребителите вв Кипър
Cyprus comunications
Инфо за настаняване и не само в Кипър
Официални празници в Кипър за 2008
Cyprus events.....
Информационен справочник за Кипър
Cyprus forum


CyprusAirways
BG Air
Sofia Airport

Полети до Кипър
Полети до Кипър1

Евтино телефониране през Интернет - 1 и 2
 
 За справка или вие питахте, ние отговорихме.

Координати на БГ Вестникът
Образователна система в Кипър
Цени на частните училища
Инфо за първокласниците
Питане за Лимасол

Споделени рецепти за зимнина
Подходящи храни при анемия
Солена и палачинкова торта
Рецепта пирожки

Празнуване на детски рожден ден
Забавни игри
Общо инфо-документи, детска градина, здравни карти.
и още за детските градини...

 Работа

ICS-JOBS
EU site
Споделено от реалността
 
Други

Картинка в мнението
Текстове на песни
Пейнтбол игрище в Лимасол
Тибетците
За булчинските рокли в БГ
Сълза и смях

  Предишни теми

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Домашните ни любимци
Тео на Кати
Пухчо и Тара на Мирката


 Общото ни албумче

Kukundela`s site
Достъпът е ограничен с парола.
За да я получите следва да покажете съпричастност,
участвайки активно в "живота" на малкото ни общество
минимум в пет поредни теми.


Ето ни и нас

Larnaka Katy6 bouboulino gera_nasko pepita-1977 nadeto_pm aann
Limasol Guguna Maatete dani73 celestin Baba Ruma rossitta cveta 80 Mirkata
Nicosia lusien4eto   мъжът на pavlinka pdd bebi6ok houp YANICKO elleebella arabsko kafe megi_842
Pafos mecheto

Sofia Муци Myriam annny (кандидат лимасолка)
Plovdiv Жужи desi.a
Bourgas Miss Blondy~Redhat
Ruse Shankulova
Ророvо pepena


aledora asoulini xelena`s husband, Sonya`s 83 husband,  Cu6i,  Antigona,
 roska_ps , baby_sunshine,  plam_aurora, bobolino111, Anik@
ТиXеРи, Пепита, Boyanna, gr.d,
svetlinata (кандидат Паралимни)  simona777
  
 Нашите приятели

КГБ-ейките Mr. Green
GR, Athen Spender MIRELE SIM
Qatar Vinagi
FR,Paris Melinda
DE, Cologne Azalee
SK bosilek
Switzerland desitta
Lesvos~Sofia ThracianLina

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 11:11 от Miss Blondy~Redhat

# 1
  • Мнения: 577
Пльооооосссссс ПЪРВА кипра.
Поздравления Блонди за новата темичка   bouquet

# 2
  • Мнения: 0
втора кипра!  Heart Eyes

мнооооого готина темичка!  smile3501 БРАВО БЛОНДИИИИ

# 3
  • Мнения: 28
Де втори там и трети smile3534

# 4
  • Мнения: 213
Четири  Embarassed (ама деца ли, ред ли... требе да изясним тези двусмислици, дето сте ги подхванали днес  Thinking)   bouquet
Блонди, страхотна тема!!!!!!  Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 15
 newsm44 newsm44 newsm44 ХА ТАКА ! Нова тема -нов кьсмет!Браво, Блонди newsm10! (че пишет ме и мен там от КГБ-то ,де) newsm03

# 6
  • Мнения: 289
   Здравейте  Hug  Hug  Hug
 И аз съм тук.
Разбрах,че сте ме търсили за maatete,но аз не поддържам никакви контакти с нея вече от около месец.... Naughty Naughty Naughty
 Добре,че са се намерили все пак с жената,защото детето наистина има нужда от тези лекарства,които са жизненоважни и за мен лично е безотговорно да се оставят така нещата. #Crazy

 Желая ви една "звездна"нощ и много сбъднати пожелания   Hug Heart Eyes

# 7
  • Мнения: 903
Благодарско, мацоранки, за отзивите! Hug Hug Hug

Ааауууу, Миреле, огромно извинейшън Embarassed.... все имах чувство че пропускам да добавя някой, ама не се сещах кой newsm78
Но ти го приеми, че все едно така вече съм те възприела, все едно че си отдавна в компанията ни Hug и затова ми е убегнало Whistling........., нооооо веднага поправям тоя неволен пропуск и те добавям.... ти нали атинянка го даваше.... да не объркам нЯщУ..... Mr. Green

# 8
  • Мнения: 0
  Пу за мене приземявам се и аз в новото гнезденце! Блондиту си знае работата! Да ни е жива и здрава дано! smile3521
  Миличка Блонди, да ти е живичка и здравичка малката Лори! Напоследък от местене от маса на маса, времето не ми стига да седна и да се отдам на писателстване тук във форумчето! Виноват!!!  Embarassed Embarassed Embarassed
  На Пепитка желая още дъъъъълги години щастлив семеен живот!   smile3525 smile3525 smile3525
  Жужи, ти си ми събрат по неволя! Това лято хич не му върви на наш Алекс! Последният инцидент ни е от вчера - кратко преразказвам само - Алекс е седнал на една пейка пред блока, но на облегалката, идва хулиганина и го блъска назад. Той успява да се задържи, но следва нов удар, на който НЕ устоява и пада по гръб, за късмет в градинка с цветя!!! Можете да се досетите какви последствия би могло да има след едно такова падане.....Не ми се мисли просто! Вече се моля Бог да ги пази тези наши деца...
  Муцииии, уреди се и ти с кратка почивка при сестричката, а? Аз сега съм много щастлива като съм близо до моята  smile3521 smile3521 smile3521
  Отивам да помогна на мама да почисти след гала вечерята, че бабка стана на цели 82 години, да ми е жива! И по този повод пускам и първата почерпка в новата тема

  
  

Последна редакция: ср, 12 авг 2009, 23:45 от dani73

# 9
  • Мнения: 15
           HugБЛОНДИ, хайде прощавам ти понеже много бьрзо реагира newsm53 аз иначе малко по русенски го раздавам ама сега ме пиши като АТИНЯНКА пьк после ще видим  love001    DANI 73-да ти е живо и здраво бабето още години newsm38 като си спомня аз моята бабка колко я обичах(лека и прьст) .......та да си взема аз от обилната почерпка ммммммм    иначе сьм на диета ама за здравето на бабка ти ще наблегна на тортичката ,че не мога да и устоя   хапвам и си лягам ,че направо сьм гроги днес  smile3524 ЛЕКА НОщ !

# 10
  • Мнения: 289
Добро утро на всичкиии !
  Благодаря и аз за темичката,ама да вметна,че ме пишете от Никозия,пък аз съм си "кореняк Лимасолка" и в друг град не съм и живяла  Laughing Joy

Нямам търпение да минават днес и утре и да идва уикенда,че с моя човек няма да сме на работа двата дни и ще сме си напълно сами и свободни.
 Бе я чакайте аз да ви питам тук какви тестове за бременност има,щото не съм се интересувала,пък с една колежка се заговорихме по повод очакването на "гостите",които и на двете малко ни закъсняват  Laughing Тя  не се пази съвсем и сега ще и пиша на листче как е фолиева киселина с медицинското си название,че да си я купува от тук и да почва да пие.

Ама като ми спомена,че най-ефтиния тест бил 18 евро,то по-добре човек да иде на лекар,поне един преглед да си направи на "чарковете"  Joy
Айде весел ден и умнатааа ! Naughty  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 1 456
Хоп троп.....с бодра крачка идвам и аз.... Heart Eyes
Блондичке, страхотна си!


Дани, жива и здрава да ти е бабка!
Сигурно е била много щастлива с всички вас!
Много опасно е наистина такова падане.
Ти нашамари ли го "звяра" дето  е блъснал Алекс?

Цвета, нали живеехте близко с Маатете или
аз съм се заблудила...

Лина, започваш да ме съмняваш...все
бебетата ти в главата, ей... Mr. Green


Приятен ден желая на всички ви! Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 903
Хайде първа в новата ни тема да ви кажа...:
      Кαλημέρα... καί καλή όρεξη για πρόγευμα!

Дани, страхотна почерпка си спретнала...- явно много си го обичаш бабчето и нека ти е жива и здрава,
та да чукне стотака!  bouquet

Миреле, аз съм мноооого стриктна и изпълнителна като поема някакъв ангажимент.... до сЮщ кат`Идно
пионерче съм шЪ знаЙш Mr. Green.... Та в случая с темата за това така светкавично действам сякаш съм от отряд за
бързо реагиране smile3560 smile3519..., щото ми е важно всички тук да се чувстват комфортно /до колкото от мен зависи де/
..., пък и няма да посрамвам Муцинката, която е тъй да се каже учредител на тоя кокошарник Animal Chicken Animal Chicken Animal Chicken Laughing...
и преди известно време най-тържествено ми прехвърли щафетата на темата Hug

Цветинце, душко ти що не си свиркала по-рано бре?!... Whistling.... Разбира се, че добре ни е известно че си в Лимасол
и вероятно по недоглеждане сме те турнали в Никозия #Silly...., пък и аз от как пускам темите Ич не съм Убърнала
Фнимание на тУЙ ми-ти недоразумение, само добавям новото инфо, пък на старото директно давам копи и пейст  Stuck Out Tongue Winking Eye
Нооооо ето че вече несъответствието е отстранено и виртуалното ти местожителство отговаря на реалното.  Hands Thumbsup

Е, толкоз засега от мен
желая ви приятен ден!


П.П. И една страхотна песен за поздрав... laura non c'è /впрочем не бих имала нищо против тоя батко да ми пее на ушето...  Wink/

Последна редакция: чт, 13 авг 2009, 10:33 от Miss Blondy~Redhat

# 13
  • Мнения: 5 001
Цоп и аз в кокошарника тУгаз  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Блондич...СтраОтна тема пак  Hug Hug Hug Hug

# 14
  • Мнения: 30
Аз уж на бързо вчера да пусна вдъхновенията ми от синковеца на Ани,но нещо маи мултиплея има проблем,сега ги качвам от другаде.Дано сега да е добре.Приемете извинения.

http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2974/732880195840366101250147 … 36HrS8QGVcOes.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2583/143839146275259845812501 … rEnF33CKQ0usO.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/2832/123169151519757997251250 … n87jIYOKTSbF0.JPG
http://www.picvalley.net/v.php?p=u/1685/132557867394253002812501 … PAhg56OE1wnqI.JPG

Жужи бубулинка е добре,двете сме като скачени съдове,както денем така и нощем,ходим си по лунапаркове,морета,заведения,пазаруваме заедно,гласим сватбата и така.Благодаря,че питаш.
Нашата фирма затваря за 1 седмица и ще почиваме,нещо,което е задължително за Кипър такъв период,защото всичко е затворено.Аз си мислех да посвърша нещата около сватбата август за да можем септември да каним,но бях забравила тази подробност.Здраве да е.
Ани  както ми благодариш си помислих,че си видяла снимките...извинения,пуснах ги сега.Сетих се,че гледните ни точки за децата съвпадат.Надявам се маисторенията ми да ви дадат радост.Целувки на музата ми - Никола.
И на края Бог да пази всичките ни слънчица,защото колкото и да искаме самите ние никога не можем да ги опазим.АМИН

Общи условия

Активация на акаунт