Кипър или БГ пак агънце ще се пече- кипърски, най- хубави островитянки

  • 25 176
  • 284
  •   1
Отговори
  • Попово
  • Мнения: 687
Скъпи гости и приятели,
заповядайте при нас,
в новата ни 23
-ра тема![/color] [/size][/size][/b]






Полезна информация & Институции

Карта на Кипър
Статия с малко история
Българското посолство в Кипър
Българското посолство в Кипър - контакт
Сайт на правителството на Кипър
Посолство на Кипър в България
Сайт на МВНР в България
Освобождаване от легализация на документи
Сайт за защита на потребителите вв Кипър
Cyprus comunications
Инфо за настаняване и не само в Кипър
Официални празници в Кипър за 2008
Cyprus events.....
Информационен справочник за Кипър
Cyprus forum


CyprusAirways
BG Air
Sofia Airport

Полети до Кипър
Полети до Кипър1
 
 За справка или вие питахте, ние отговорихме.

Координати на БГ Вестникът
Образователна система в Кипър
Цени на частните училища
Инфо за първокласниците
Питане за Лимасол

Споделени рецепти за зимнина
Подходящи храни при анемия
Солена и палачинкова торта
Рецепта пирожки

Празнуване на детски рожден ден
Забавни игри
Общо инфо-документи, детска градина, здравни карти.

 Работа

ICS-JOBS
EU site
Споделено от реалността
 
Други

Картинка в мнението
Текстове на песни
Пейнтбол игрище в Лимасол
Тибетците
За булчинските рокли в БГ
Сълза и смях

  Предишни теми

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17  18 19 20 2122

Домашните ни любимци
Тео на Кати
Пухчо и Тара на Мирката


 Общото ни албумче

Kukundela`s site
Достъпът е ограничен с парола.
За да я получите следва да покажете съпричастност,
участвайки активно в "живота" на малкото ни общество
минимум в пет поредни теми.


Ето ни и нас

Larnaka Katy6 Shankulova bouboulino gera_nasko nadeto_pm
Limasol Guguna Maatete dani73 celestin
Baba Ruma
Nicosia lusien4eto  мъжът на pavlinka pdd bebi6ok cveta80, houp
Pafos mecheto

Sofia Муци Myriam annny (кандидат лимасолка)
Plovdiv Жужи desi.a
Burgas blond time out
V.Tarnovo Mirkata



aledora asoulini xelena`s husband, Sonya`s 83 husband,  Cu6i,  Antigona,
 roska_ps , baby_sunshine,  plam_aurora, bobolino111, Anik@
ТиXеРи, Пепита, Boyanna, gr.d,
svetlinata (кандидат Паралимни)  simona777
 
 Нашите приятели

КГБ-ейките Mr. Green
GR, Athen Spender
FR,Paris Melinda
Qatar Vinagi
GR, Athen Spender
FR,Paris Melinda
DE, Cologne pepelja6ka
PL, Bratislava bosilek
Switzerland desitta

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 17:17 от PePeNa

# 1
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айде да цопна първа в новата тема.  Laughing

Пепена , благодаря за темата.   bouquet

# 2
  • Мнения: 903
Опалянкаааа, пу за менИ ФторЪ!

Пепенче, душко, засрами тука старите лисунгери дет`се услушваме Whistling Blush..., пък ти с три дребни чавета на главата и темата ни сколаса да пуснеш, бравос! Я пробвай само през бутон редакция да го маркираш целият текст и да му дадеш центриране, че тъй много захожда у лЕво Mr. Green

Айде лека ви нощ на всички!

# 3
  • Мнения: 0
       Бързам да се разпиша, макар и 3-та, че все съм на опашката  afwitch afwitch afwitch! Приветствам с  welcome новите попълнения!
Целувки и лека нощ на всички
  П.С. Напоследък намирам време само да ви чета май, но съм с ново работно време и ме няма в къщи през целия ден. Вие пишете обаче, а пък аз ще ви се радвам  smile3521

# 4
  • Мнения: 903
Добро утро слънчица! sun

Имам удоволствието да ви сервирам първата закуска в новата ни темичка... Бон апети, дет`се вика! Mr. Green

http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/5198240/2/isto … am-cheese-sub.jpg
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3393195/2/isto … nd-croissants.jpg
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3451113/2/isto … erry-smoothie.jpg
Пепенче, центрирала си положението, бравос!  bouquet

Дани, ей таз`новина от тебе чаках душко... Hug... - Ново работно място, айде хаирлия да е!

На всички прекрасен последен априлски ден пожелавам!

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 18:39 от Дивиана

# 5
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
http://www.ekartenwelt.de/images/4577.jpg?1214287280

Заповядайте скромна закусчица.  Hug

http://inlinethumb29.webshots.com/9180/2762436840100819851S425x425Q85.jpg
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/2498958/2/isto … -orange-juice.jpg
http://www.istockphoto.com/file_thumbview_approve/3369073/2/isto … uccino-coffee.jpg

Лек и хубав ден.   bouquet

Максимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 470 пиксела
височина - до 600 пиксела

Когато желаете да покажете дадено изображение в мнение, но изображението е с по-голям размер или обем, може просто да укажете линк към него - така, хората, които проявяват интерес ще могат да го видят без да се натоварва трафика на останалите потребители.
Изображения в мненията, неотговарящи на условията, ще бъдат замествани с техния адрес, указан като линк.


П.П. Блонди изпревари мЪ.  Hug

Последна редакция: сб, 02 май 2009, 18:39 от Дивиана

# 6
  • Мнения: 577
Добро утро и от мен  Hug

Дани, привет!Как е оная мръсница,още ли е на работа при теб?

Жабке,Блонди,както винаги отлично представяне.Като ги видях ягодките  та се ядосах.Тия скъпари на нашия пазар ги търгуват на 7 лева.А на събота пазара,който не   е много далеч от нас са по 3.50--луда работа.

Пепенке,мерси за новата темичка и за хубавото агънце  Grinning

# 7
  • Мнения: 0
Ехооо,айларипииии и аз тук  ...ДОБРО УТРО НА ВСИчКИ newsm51
чЕСТИТА НИ НОВА ТЕМИчКА  bouquetСЪС ЗДРАВЕ,ДА СИ Я ПИшЕМ Two Hearts
Такова голямо разяснение за агънцето с едно просто питане и голямо инфо сте трашнали smile3521,и смях падна smile3532
Благодаря на всички за пожеланията txtloves Hug
Бонди,закуската с това шейкче е страхотна,направо може да си взема двойно от любимото ми е  love001
Жабче,и на твойта няма да и се размине,хвърлих очо на капучиното Peace.Защо сам пропуснала джуджето doh,незнам...не ,че ти се меся в работите,ако може да ти дам една идея/извинявай ,ако,ти се бъркам в плановете Praynig//Като бяхме в къща бях направила шадраванче ,отгоре снежанка, а около шадраванчето джуджетата.Беше/сега в апартамента нямам такива красоти,всичко е в складчето/..та беше страшна гледка,мн.го заглеждаха Joy smile3506
Мастерче,честито джамче,дано няма други такива проишествия,а господ гледа,този ,който го е счупил ще си го получи #2gunfire
Жу,да не те е харесал испитващия и да те е скъсал нарочно ,че пак да се видите,нали ги знаеш мъжете Joy,все търсят повод..Радвам се ,че бързо си сложила теранти на неуспеха и си пак в настроение  newsm10,
Дани bye,когато намериш време пиши как е работата.
Добре дошли на новопостъпилите ban :55
Милички,при нас обстановката се подобри.Оправиха вчера всичко,днес изчистихме,но останаха някакви дупки ,около тръбите и пак сте идват да мърсят smile3511,току що ми званнаха,че следобед сте са тук smile3514,няма да се отървят лесно днес,докато не сваршат всичко,няма да си ходят newsm25,какво е това всеки ден ,,еди си ела си и после пепеляшка newsm28,няма да стане smile3516
Купих нова камера,сте отида да ми разяснят,как мога да я включа към лапа и да кача  снимки ,че както винаги,мъжото ми я тръшна и да се спасявам Joy...Може пак да търся вашите услуги,ако не се разберем с този крив език newsm62

На всички прияте следобед  txtloves lovekiss Kissing Heart

# 8
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Пепита и аз имам идея за шадраванче , каручка , кладенче
и т.н. , но едно по едно , че за тез дето видяхте съм дала 370лв.  ooooh!
Та ме удря по кесията и постепенно , едно по едно ще ги купя ,
бе за догодина се надявам всичко да е купено и подредено.  Peace

# 9
  • Мнения: 119
А честита ни темичка! Браво Пепена   bouquet!
Казах, си че няма да влизам до обед, за да не ме съблазняват закуските на Жабка. А то на всичкото отгоре днес има две закуски. Е, няма как , ще се дебелее. В Кипър ще топим телесата си на плажа. Тук вече от една седмица е над 40* и сме постоянно на А/С.
Довечера ще има кипърска кухня в Интерконтинентал хотел, естествено без свинско.  Та като се сетих за свинското, да те питам аз тебе, Блонди, нарече ли ни нас (не живеещите в бг или кипър) прасета  smile3506??? Да беше сложила едно Ц, че да стане прасенца поне. Оххххх, как ми текат лигите като си представям едни вратни пържолки на барбекютоооооо....ох, майкоооооооооо  smile3508.
Пепитка, свърши се вече кутсузлука и от сега нататък само хубави неща ще ви се случват newsm10!
На всички лек ден  Hug
Изчезвам, че ще закъснея за детската. По-късно пак ще намина на проверка  Wink.

# 10
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
ооооооооо Shocked кво става тук абе докът се дотътря до офиса и нова тема отворили и почти изписали първата страница ...........Браво браво Hug Hug
Пепенка много хубава темичката и агънцето е много хубаво  Hug Hug........обаче и аз като стара свекърва да се изкажа Mr. Green пропуснала си да добавиш 22 рата тема при темите цакни я като имаш време Twisted Evil
Добре дошла на новата гостенка и остани за повечко ....... Peace превода се приема ако е заверен където и както трябва  Peace
Винаги аз бях дето ви зачислих към прасенцата Joy Joy обаче щото все се оплаквате че тук сте качили там сте качили и викам чаааааааааакай да фрасна аз и едни прасенца в сметката hahaha
Жабке обезателно да сложиш шадраванче мноооооооооооооого е красиво и фенг шуйско прието Peace Peace Peace Peace
Дани с ново работно време си нали  newsm78 не нова работа  newsm78

При мен нищо ново днес пак сме на футбол извънредно #Crazy Sick....писна ми сменят изкуствената трева на стадиона който тренираме и обиколихме целия град .........един ден сме на едно място друг ден на друго място ааааааааааааман  #Cussing out..........обаче на децата хич не им пука мамо викат на тренироввки сме и ще ни караш Laughing Laughing

Айде чао ви засега отивам да похапна да поработя и после пак дано да имаме нет в къщи да се включа после днес мъжо ходи да сменим доставчика на интернет ми неможе така да нямаме нали гледаме нелегално канали Wink Wink  Twisted Evil

# 11
  • Мнения: 903
... да те питам аз тебе, Блонди, нарече ли ни нас (не живеещите в бг или кипър) прасета  smile3506???
Ааааа, Винаги, моля-моля Naughty...., прасе-интернешънъл-обобщителното Animal Pig tongue заглавие беше идейно-авторско на
Кати предложение Joy..., ама тя вече си е казала и разбор направила...Joy

Дани, сори, явно не съм била разсънена сутринта... верно че за ново работно време, а не за ново работно място си писала... Rolling Eyes.... Израдвах ти се по без повод, но се надявам все пак нещата да са станали по-търпими поне при теб на работа... Hug

Жабке, ако знаЙш какви хубави градински фигурки гледах днееееес fiuuuuuu... Ходих на таз-годишната Флора /изложението/ да разгледам и такива красоти имаше...

Пепита, честита ти нова камера!

Мацки сега утърчавам, че да посвърша още малко задачки преди дъъъъъългата почивка дето се задава....

Чао и слънчев следобед! lovekiss

Последна редакция: чт, 30 апр 2009, 14:47 от blond_time-out

# 12
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Блонди , ми що не помисли за мен.  Joy
Гепи нещо под роклята и беж да те няма , спираш се
в полите на Витоша.  Joy

# 13
  • Мнения: 0
EEEE нова тема,активност голяма smile3501
Жабче,хората май бяха казали-,,Бавничко и славничко:: newsm10....Хайде като направиш сте ни поканиш на гости да ги видим от близо newsm62
Винаги,дано обичаш кипърска кухня,да не останеш гладна довечера Joy,че на мен не ми харесва кой знае колко BlushДано наистина това за куцуслука се сварши,от твойте уста в божи уши newsm10.Мама ми донесе иконаи сам я увиснала в кухнята да е до мен Joy,то нали почти цял ден сам там smile3514
Кате,и нии с тази трева/изкуствена/мн.си патим,и моя днес извънредно е на тренировка...вие къде тринирате,ние сме на стария стадион и до слагането на тревата ходим с реис на Калохорио...Блонди дано одордисам камерата че то и апарат и упътването го хванала липсата Blush...ооо тичам за реиса в 14.35 трагва

# 14
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Пепита , много ще ми е драго да дойдете.  Peace
Заповядайте.   bouquet Сърце широко , къща голяма , кво ни трябва друго.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт