Есен вред разстила пъстро одеало, на раздумка сладка в Кипър времето е спряло~29

  • 28 061
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: 903
  Сезонът туристически отмина
но тук купонът е през цялата година,
затуй...

Приятели и гости драги,
тъй както островитиянски най-приляга

~ с коктейл в ръка и крак връз крак
на кипърския виртуален бряг
за 29
-ти път подред
посрещаме ви пак с привет![/color] [/b][/color][/size]

"Весели есенни кестени блеснали
ръсеха светли следи.
Златни, квадратни, невероятни -
изгряваха вредом звезди...."

Недялко Йорданов

 
Полезна информация & Институции
Карта на Кипър
Статия с малко история
Българското посолство в Кипър
Българското посолство в Кипър - контакт
Сайт на правителството на Кипър
Посолство на Кипър в България
Сайт на МВНР в България
Освобождаване от легализация на документи
Сайт за защита на потребителите вв Кипър
Cyprus comunications
Инфо за настаняване и не само в Кипър
Официални празници в Кипър за 2008
Cyprus events.....
Информационен справочник за Кипър
Cyprus forum
CyprusAirways
BG Air
Sofia Airport

Полети до Кипър
Полети до Кипър1
Евтино телефониране през Интернет - 1 и 2
 
 За справка или вие питахте, ние отговорихме.
Координати на БГ Вестникът
Образователна система в Кипър
Цени на частните училища
Инфо за първокласниците
Питане за Лимасол
Споделени рецепти за зимнина
Подходящи храни при анемия
Солена и палачинкова торта
Рецепта пирожки
Празнуване на детски рожден ден
Забавни игри
Общо инфо-документи, детска градина, здравни карти.
и още за детските градини...
 Работа
ICS-JOBS
EU site
Споделено от реалността
 
Други
Картинка в мнението
Текстове на песни
Пейнтбол игрище в Лимасол
Тибетците
За булчинските рокли в БГ
Сълза и смях
  Предишни теми
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28
Домашните ни любимци
Тео на Кати
Пухчо и Тара на Мирката
 Общото ни албумче
Kukundela`s site
Достъпът е ограничен с парола.
За да я получите следва да покажете съпричастност,
участвайки активно в "живота" на малкото ни общество
минимум в пет поредни теми.

Ето ни и нас
Larnaka Katy6 bouboulino gera_nasko pepita-1977 nadeto_pm aann
Limasol Guguna Maatete dani73 celestin Baba Ruma rossitta cveta 80 Mirkata
Nicosia lusien4eto  мъжът на pavlinka pdd bebi6ok houp YANICKO elleebella arabsko kafe megi_842
Pafos mecheto
Sofia Муци Myriam annny (кандидат лимасолка)
Plovdiv Жужи desi.a
Bourgas Miss Blondy~Redhat
Ruse Shankulova
Ророvо pepena
aledora asoulini xelena`s husband, Sonya`s 83 husband,  Cu6i,  Antigona,
 roska_ps , baby_sunshine,  plam_aurora, bobolino111, Anik@
ТиXеРи, Пепита, Boyanna, gr.d,
svetlinata (кандидат Паралимни)  simona777
 
 Нашите приятели
КГБ-ейките Mr. Green
GR, Athen Spender MIRELE SIM
Qatar Vinagi
FR,Paris Melinda
DE, Cologne Azalee
SK bosilek
Switzerland desitta
Lesvos~Sofia ThracianLina

# 1
  • Мнения: 0
пу първаааааа  Party

# 2
  • Мнения: 119
Ей, Кафенце! Я си признай бързо къде ходи, какво видя и кога се върна? Че и с такива хубави новини ни зарадва  Wink

# 3
  • Мнения: 0
Майчета, ще пиша подробно по-късно, че имам куп задачи - още съм в офиса и се побърквам, че няма кой да помага!
Винаги, в Дубай беше страхотно - единственото място на света, където до обяд си на плаж, а следобяд на ски в Мол оф ди емирейтс! Имам снимки - само трябва да се справя с публикуването в Кукунделата! до скорооо

# 4
  • Мнения: 213
Елле, Честита рожба! Бъдете много здрави и щастливи, да е радост и гордост за всички малкият юнак! Бързо възстановяване на мама!

# 5
  • Мнения: 28
блонди,страхотна снимчица ме посрещна в новата тема Hug

кафенце,чакаме новини,снимки и прочие... Hug

# 6
  • Мнения: 0
честита ни нова темичкасъс здраве да си я изпишем newsm10
Блонди както винаги чудесно си се справила
Хайде да я полеем

Наздраве Hug  love001 Hug lovekiss lovekiss

# 7
  • София
  • Мнения: 1 456
Хоп троп и аз. Mr. Green

Блондичке, страхотна темичка си спретнала!  bouquet
Благодаря!

Така както я почваме с чудните новини,
така и да си я изпишем! Hug  bouquet Laughing

# 8
  • Мнения: 0
 Хоп и аз се цопвам в новата темичка! Блондева, задобряваш!
  Добре, че минах на проверка. Иначе щях да пропусна мезетата и питиетата Wine Glass ! Ай наздраве  cheers!

# 9
  • Мнения: 0
  Ауууу, срамота! Снощи сама съм си викала "Наздраве!"........Ама и вие ...рано заспивате, късно се събуждате! Айде кукуригуууууууууууууууууууууу  newsm57 newsm57 newsm57
  Слагам кафето и хапването пък...който свари!

# 10
  • Мнения: 289
Ихаааа каква хубава новинааа.Още едно бебе в екипа.  Hug
Елебеле Да ти е честита рожбата.Да е жив,здрав,палав и силен!Поздравления за теб и татито и пожелавам бързо възстановяване и много красиви моменти заедно с бебока!
Това е за теб! Hug


Блондич наистина прекрасно оформена темичка.Бравос!

И кво сега.....аз си оставам едничка бременлийка в екипа  Naughty така не бива.Айде който е на ред и му се пада да действа по въпроса с магданоса... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Аз да се похваля.....повали ме грип  ooooh! Просто вече взе да ми става весело от толкоз проблеми.Ама нещо бая върло ще да е това вирусче,че ме е хванало за гърлото и не пуска.Днес ще се лекувам с каквото е позволено и дано го утрепа до утре.

Ако успея и да намеря клиниката днес ще имам среща с "вътрешния човек" и току виж съм разбрала с кой(какъв пол) си имам работа.Така или иначе ще му гледат всичко най-подробно ще помоля да погледнат и между краката  Joy Joy Joy

Айде цун на всеки по муцун!

# 11
  • Мнения: 903
ДобрЮтрУ!...
аз тая сутрин малко съм ей така...  Stuck Out Tongue Winking Eye...
демек като дъвкана и изплюта hahaha.., щото цяла нощ нЕ`кви безобразни простотии сънувах smile3517 повечето от които
в детайли не си спомням, а тези които помня, ми се ще да не си ги бях спомняла.. smile3560....

Дани, мерсаж за закуската...и най-вече за каЙВето - таман навреме ми идва да се освестя Mr. Green Пък ме и разсмя с това
Блондева, задобряваш!

Апропо, мацоранки, сърдечно благодарско за похвалите относно темичката! Kissing Heart
Постарах се да й придам уютен "дизайн" че нали ни е като втори дом - да ни е приятно като влизаме...,
та се радвам че ви харесва!  bouquet

Пепитка, да не си помисли че ми е убегнала почерпката снощи Wink Whistling... - такивИ неща кака ти Блонди не пропуска Naughty Mr. Green..... даже мислех да те пуФалЪ, че ето на - от мене темата от теб софрата Mr. Green..., ама се отплеснах да гледам сарвайвъра...

Муцинко, и аз така викам - дай Боже само с чуднички вести и събития споделение да я изпишем... Hug
То малко самосиндикално си позволих да обявя бебока на Елле за талисман на новата ни тема, ама смятам че никой не би възразил..., пък и след АНчЕ-то и по настоящем само с една "действаща" бременилка - Цвети..., а с къде загатнати, fiuuuuuu къде ясно изразени намерения за семейно планиране preggo /с последното визирам Линка, която май беше споменала че през декември ще отпочнат да се трудят по бебешкия въпрос Wink/.........абе извъЮбще Mr. Green смЕтам че баш новородено си ни е за кадемче... - току-виж темата ни заприличала на едно виртуално АГ-отделение newsm19 пълно с бременилки и родилки coolcool Hug

Цветинцейй, и това мойто ако не е екстрасенство smile3560 - таман те споменавам... и междувременно ти си публикувала..., че и мисловната ни линия в една посока протича.. Laughing Hug


Милички, време е да офейквам... пожелавам ви...

# 12
  • Мнения: 30
Еллебеле поздравления за теб и бебока.Нека сте много щастливи и да се слушате взаимно.

# 13
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
здравейте момичета Hug
ето ме и мен в новата темичка Блонди страхотна е  Peace Peace....
първо да честитя малката.... сладка..... дългоочаквана.... желана........рожба на Елебеле   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet...прегръщайте се и се радвайте  Heart Eyes обичайте се и бъдете щастливи Hug Hug smile3525 smile3525 smile3525
кафенце чакаме снимки да знаеш и аз съм тук в очакване atwork
блонди  и аз снощи някакви страшни работи сънувах хич не ми се харесаха.....добре че дойде малкия по едно време че искал да се гушка ....отмъкна ме на неговия креват и после едни прекрасни сънища едни луди танци с мойто мъж интересно че танцувахме някакъв вид бални танци с едни големи рокли ...фракове малеееееее чудеса ...е разбира се будилника ми прекъсна мечтите smile3524 clock Weary.....
момичета отивам на работа после пак ще намина  newsm08 newsm53 newsm53 newsm53

# 14
  • Мнения: 0

Добро утро пращам помощник готвач newsm62...че то като гледам всички сме в едно токова настроение #CrazyБлондии не сме свикнали да те гледаме такава Joy....дано тези нощни приживявания не ти се отразят на настроението през деня и при следващото включване да си  newsm44
Цвети...хайде ще чакаме инфо за новината ...стискаме палци да е мъжкар fingerscrossed
Данимерсаш за закуската Peace...и аз бях в купона cheers просто не сме се засекли Peace

Милички и моя ден тръгна малко ooooh!...пред фурната ,където купувам закуска на децата колата ми не запали #2gunfire...след няколко опита..успях Peace..звъннах и на мъжото да го предупредя,а той каза ако може да се прибера и сте извика ел.техник да я погледне Peace,...ама аз не се съобразих да не я гася пред у-щето newsm78...и послеееее ха да запали ама не no
..та извиках техника..той докато дойдееееееееее по кипарски уж след 15 мин.та направи 45 Shocked...а ние с беба в колата,а тя милата искаше да ходи до тоалетна Mr. Greenи докато се натуткаме го свърши в гащите Sick(добрече имах резервни дрехи)..та дойде техника и каквоооооооооо изгорял стартера #Crazy..да я закарахме в халето на ремонт и сега чакам да се обадят...дано е днес,че е готова...иначе без кока съм като спънат кон tooth..големи историии и приживявания.. Joy..
Кате...ах този будилник hahahaда развали розовите сънища hahaha

Хайде причтен ден на всички

Общи условия

Активация на акаунт