"К" като Кипър или "К" като "карък", с лятото да дойде края на всеки дяволък{34}

  • 29 505
  • 737
  •   1
Отговори
  • Мнения: 903
На виртуален средиземноморски бряг
за 34
-ти път посрещаме ви пак,
приятели и гости, решили да наминат на визита...
Добре дошли он~лайн на острова на Афродита![/color] [/i]



Полезна информация & Институции
Карта на Кипър
Статия с малко история
Българското посолство в Кипър
Българското посолство в Кипър - контакт
Сайт на правителството на Кипър
Посолство на Кипър в България
Сайт на МВНР в България
Освобождаване от легализация на документи
Сайт за защита на потребителите вв Кипър
Cyprus comunications
Инфо за настаняване и не само в Кипър
Квартирни бюра в Ларнака
Официални празници в Кипър за 2008
Cyprus events.....
Информационен справочник за Кипър
Cyprus forum
CyprusAirways
BG Air
Sofia Airport

Полети до Кипър
Полети до Кипър1
Евтино телефониране през Интернет - 1 и 2
 
 
За справка или вие питахте, ние отговорихме.
Координати на БГ Вестникът
Образователна система в Кипър
Цени на частните училища
Инфо за първокласниците
Българите в Кипър ~on Facebook
Питане за Лимасол
Споделени рецепти за зимнина
Подходящи храни при анемия
Солена и палачинкова торта
Рецепта пирожки
Празнуване на детски рожден ден
Забавни игри
Общо инфо-документи, детска градина, здравни карти.
и още за детските градини...
 Работа
ICS-JOBS
EU site
Cyprus Jobs
БГАгенция по заетостта - международна дейност
Споделено от реалността
              Други
Картинка в мнението
Текстове на песни
Пейнтбол игрище в Лимасол
Тибетците
За булчинските рокли в БГ
Сълза и смях
Предишни теми
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

          Домашните ни любимци
Тео на Кати Съби на Веси Томи на Линка
 Общото ни албумче
Kukundela`s site
Достъпът е ограничен с парола.
За да я получите следва да покажете съпричастност,
участвайки активно в "живота" на малкото ни общество
минимум в три поредни теми.

  
    Ето ни и нас  
Larnaka Katy6 bouboulino gera_nasko pepita-1977 nadeto_pm Анче(Галче)
Limassol Guguna Maatete dani73 celestin Baba Ruma rossitta на cveta 80 мъжО Mirkata bili_bili
Nicosia lusien4eto   мъжът на pavlinka pdd YANICKO elleebella arabsko kafe megi_842 gerypetkova
Pafos mecheto
Vasa Kilaniou vesy75
Sofia Муци Myriam annny (кандидат лимасолка)
Plovdiv Жужи desi.a
Bourgas Miss Blondy~Redhat
Ruse Shankulova Desirée
Ророvо pepena
aledora asoulini xelena`s husband, Sonya`s 83 husband,  Cu6i,  Antigona,
 roska_ps ,  plam_aurora, bobolino111,
ТиXеРи, Пепита, Boyanna,
svetlinata (кандидат Паралимни)  simona777 dboideva
 

Нашите приятели
GR, Athen Spender MIRELE SIM
Qatar Vinagi
DE, Cologne Azalee
SK bosilek
Switzerland desitta
Lesvos~Sofia ThracianLina
FR,Paris Melinda

# 1
  • София
  • Мнения: 1 456
Ихаааа....първааааааа съм!

Блондичке, мила, да си ни жива и здрава!  Hug Hug Hug
Страхотна темичка си сътворила и нека все така тя да прелива
от радост, светлина и красота!

Приятно прекарване и много усмивки!



# 2
# 3
  • Мнения: 8
Троп и аз в новата темичка newsm68

А дано както е предрекла Блонди Praynig - Анчето и Муци да повлекат крак само за добри новини Peace

Аз уж щях да намина следобеда за малко клю-клю, обаче, както се случва напоследък ме обори непобедима дрямка и поприлегнах за 2 часа, а после се втурнах clean prostor и разбира се  cook та преди да се заемем с унищожаването на вечерята рекох да 'фърля едно оЧо какво правите Mr. Green

# 4
  • Мнения: 119
 Hug Да се разпиша само, че да не ви изгубя дирите.
Браво, Блонди, страхотно оформена тема както винаги   bouquet
Отивам да спа, че утре ще ми е най-натоварения ден - партито и свързаните с него последни приготовления. Стискайте палци да ми остане време да снимам, че да има и какво да показвам после  Laughing
Лека

# 5
  • Мнения: 5
Първо да ние честита да ни е новата темичка изпълнена само с хубави новини.
 И момичета много огомн Ви благодаря за помоща. Утре ще пътуваме до посолството ,че трябва да вадя пълномощно на мъжа ми ,че нали ще пътуват само двамата с детето след 2 седмици за БГ и трябва да извадим. А пък в петък ше ходя да търся въпросната фирма за преводи и легализации срещу пощата.
Отново ви благодаря и лека нощ от мен  bouquet Hug
 

# 6
  • Мнения: 289
Я,хоп и аз тук........... в късметлийската.  Mr. Green
Блонди,мерсажжжжжжж за темичката  Hug
Винаги да мине по вода партито  Peace
билизначи пускаш детето само с татито,а?Ще дойде печен тоз вашия тати  Wink

# 7
  • Мнения: 8
ДобрЮтро

В духа на новата тема ви черпя кафе с късметче Wink


.... и за да не ме обвините в прекалено черен хумор, ще добавя:
Щом отговорът на Господ е НЕ, newsm78 значи не е дошъл моментът за изпълнение на молбата ви. Confused Вие упорствайте!!!! Banghead Поне на стотният път Той ще прецени, че е настъпил моментът (или ще му писне Mr. Green) и ще получите така жадуваното ДА!!! Peace Joy

На всички желая прекрасен ден Hug

# 8
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
Хоп Троп и аз при кокошките Party Party Party
Блондиауууууууууу чудесна темичка а пък снимката е цъцъцъ малеееееееей направо си се представих плйосната на люлката с мойто мъж и ......и т.н. еееееееех мечти Heart Eyes Heart Eyes
Винаги айде стискаме палци за утре ....... Peace....и гледай ако има някой друг по надежден човек направо му връчи фотоапарата за да те има и теб по снимките  Twisted Evil..щото ние МАЙКИТЕ все така тичаме да уловим момента пък нас кой ще ни УЛОВИ и запечата за поколенията  Joy Joy
Били ама ти сериозно  Shocked.......САМИ с тати..... Shocked......а стига бе не мога да повярвам Shocked.....че още има такива мъже Peace
Веси......гледай сега мисля да сръбна само кайвето ......късметчето не го щъ .... Mr. Green.....ще чакам следващото Crazy
Момичета да ви се похваля то още не е сигурно де ама след две проби и цяла седмица зор ..... Joy hahahaще кажеш че сватбена рокля съм мерила ..... hahaha.....та коронката вече ми е готова и ще ми я лепят утре ...... Peace .....стискайте и на мен палци че квато съм каръчка не се знае .......недай боже докът ида до колата взела че се отлепила #Crazy
А между другото момичета от Ларнака не се чудете че снощи валя ......еми мих си прозорците Embarassed Twisted Evil Joy

# 9
  • Мнения: 0
Блондичка, много свястно си изглежда новата ни темичка, БРАВОС   bouquet! Аз само се записвам и изчезвам, че дългът ме зове. Целувкииии

# 10
  • София
  • Мнения: 1 456
Ехоооо...стискам ви палци на всички, да знаИте!

Блондич, само да кажа от името на Кати, че доколкот`знам Тео вече не е член на Катиното домакинство.

Винаги, много весело парти!!!

Били, какво пълномощно....това е декларация за съгласие на родител за пътуване на дете в чужбина.  Никой никого не упълномощава, а липстващия при пътуването родител си дава съгласието детето да излезе извън сртраната само с другия родител. Mr. Green Heart Eyes

Последна редакция: чт, 27 май 2010, 13:21 от Муци

# 11
  • Мнения: 903
Дзаак, девойки ето ме и мен Mr. Green
Сърдечно благодарско на всички за отзивите за новата ни темичка! Радвам се, че ви харесва! Heart Eyes
Апропо, Дани, както си се изразила, че - цитирам "много свястно си изглежда", имам чувството, че все едно си очаквало при положение, че има "кърък" в заглавието на темата, и картинката да е някаква шашава - напр. саксия падаваща от балкон върху главата на нищо неподозиращ случаен минувач #Silly или от сорта... smile3560

И пак апропо,Весич, много ми хареса трактовката за късмета, Божието "Не" и упорството coolcool...
сигур`щот`то си ни и приляга на нас зодиакално newsm47

Винаги, вероятно сега си във вихъра на партито Tada newsm19... За снимките си знаеш - нямаш нужда от подсказване Wink

Катюшче, ако знаеш как обичам и аз хамациии...мммм..., та дори и без компания в тях  Stuck Out Tongue Winking Eye (но пък друго си е със kiss  Wink) си се представям как съм се изпънала и се полюшвам насред тая жега под някоя дебела, зелена сянка и Фтички чуруликат в клоните и т.н. - идилия... Heart Eyes
А Муцича какво разправя за Тео - да не е пострадало горкото пернато?... Confused  или просто е сменил местожителството Whistling

Анче, к`во стаА бе, душко?! - само един ред гушки....Ти барна парата и май нИ мо`Й тЪ ФанИм  вече Wink hahaha Joy

# 12
  • Мнения: 28
 : Mr. Green...блондейййй Joy Joy Joy Joy Joy....

ами аде здравейте ви казвам....днес ми беше денят по улиците,ама не си мислете че съм ходила да харча пари Mr. Green..просто отидох да на пазаря малко лютеничка от бг.магазина и сиринци Mr. Green...запалих кракомобила и дим да ме няма...след това реших да врътна и малко към големият супер маркет за храна на бебенце и понеже супермаркета е близо до у-щето на щерката минах и от там..после се сетих ,че зълвата живее на близо Mr. Green и хайде хоп троп на фрапенце при нея...и така почти целият ми преди обед и малко от следобеда мина в преброяването на плочките в нашият квартал Mr. Green Joy...ох краката ме заболяха Whistling...и ето сега си викам чакай да мина да ви видя Heart Eyes

блонди това с репликата на данито -голям смях,ама тя ще мине да ни светне какво точно значи''много свясно изглежда'' Joy Joy Joy

винаги...как е положението?държиш ли се?

пепита сигурно и тя се грижи за потъпкването на зелената площ в Л-ка ,може и не зелена... Mr. Green

десита и дезире са направили отбой виждам...никви не се вяскат Crazy Crossing Arms

веси....как си?какво сготви днес?нещо ново около вашият район?

кате...зъбчето Peace..дано не инато и да те слуша утре Laughing

цвете цунки на малкият юнак...много е пораснал и е станал кифличко...направо да го лапнеш от раз Heart Eyes

муци...какво и беше на количката ти викаш..моята още е в ремонт Rolling Eyes

били дано и при теб всичко бъде ок Peace

сега мадамки ви оставям ..отивам да манджорам Laughing..че днес бая енергия изразходих и се притеснявам да не отслабна Mr. Green



 ...... Mr. Green....ето това се казва БЪЛГАРКА

Последна редакция: чт, 27 май 2010, 16:49 от Анче(Галче)

# 13
  • Мнения: 0
Ехоииииййййй,кой каzа,че ме няма HugТук съм мили мои...направо в моята темичка PeaceБлонди,комплименти Hug

Иzпратих си днес сутринта гостите и от 14ч бяхме на детски рожден ден и само момченцаааа...олееее наду ми се главата ShockedИ моя сега е един кисел и му се спи и е иzморен...и май всичко Crazy

Гостито със свекитата мина супер,само дето с мъжо сме иzморени Outta JointАнгажимнет си е и така zакриваме сеzона на гостуванията и се отдаваме на релакс теzи дни Party

Винаги,супер да си иzкарате утре,чакаме снимки  Wink

Муzинки,целувам ви всичКи и утре вече съм на линия Laughing


# 14
  • Мнения: 0
Кате,zъбче ли те боли  FlutterДано вече не,че както каzват Докторите" zъб,г..З и пръст" най много болят Laughing Mr. GreenНали съм лекарско чадо,спомням си такива "усмотрения" Party Party Party Wink

Общи условия

Активация на акаунт