Къде в Пловдив? - 57 тема

  • 62 883
  • 748
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386


Добре дошли в новата ни тема "Къде в Пловдив? - 57"



Предишни теми


Няколко полезни линка
За деца
Пловдивски указател
Заведения в Пловдив
Програма на кината
Списък на детските магагазини в Пловдив
Заведения в Пловдив
KENZ
Miro STYLE - дрехи за бременни
Conti - мода за бременни жени
Подрбна карта на пловдив
Справочник на Пловдив, портали, услуги и много други ...

Магазини за пердета
Скрит текст:
За пердета:
- На Сточна гара - в началото на ул. Авкс.Велешки - един срещу друг са два магазина, в единия има и дамаски http://bibtex-plovdiv.com/aboutus.php
- на ул. Петко Каравелов, до кръстовището с Опълченска (на една и съща фирма са с този на Сточна гара по-горе http://www.kaitextil.com/)
- на бул. Цар Борис ІІІ - точно на кръстовището на ПУ-то
- на бул. България са два: като тръгнеш от кръстовището на бившия м-н Нева в посока Панаира.
 Единия е преди да стигнеш пресечката на "Брезовска" , другият ето този http://www.curtains.bg/bg/ след нея.
- на бул. Пещерско шосе, до аптека "Марешки".
- ДОМКО на Пазарджишко шосе
- на бул. Цар Борис ІІІ, спирката на Тунела-север
- на бул. Мария Луиза - срещу Църквата Св. Петка
-МОЛ Изгрев - до поликлиниката в Столипиново.
-Руския пазар


Градския транспорт




# 1
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
  bouquet за темата!
Прехвърлям въпроса си тук:
При закупуване на смартфон от вериги тип Техномаркет, Технополис, Зора, дават ли да го изпробваш преди покупката? Питам, понеже искам да тествам дадена функция, която очевидно се оказва проблем при определен модел. Някой с опит?  newsm78

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Ако търсите да си закупите нещо за Великден или искате оригинален подарък/картичка - заповядайте на благотворителният великденски базар на ДБМ до неделя в МОЛ Пловдив, ет.3 срещу касите на киното.

Благодаря за темата   bouquet

Pupitka, би трябвал, ако поискаш да може да направиш проба  Peace

# 3
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Елфита, благодаря за новата тема! Hug

Срещали ли сте някъде в града да продават вафлени кори?

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 877
Къде мога да намеря голямо разнообразие от пакетирано кафе на зърна? Интересува ме по-скоро специализиран магазин или склад.
gargamela, вафлени кори има в Берьозка.

# 5
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 078
Да, ще бъда настоятелна за теста. Благодаря ти за отговора. И аз смятам,че е редно.   bouquet

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Трябват ми вакум пликове за съхранение на дрехи ,къде има  на изгодна цена и сравнително читави?
Благодаря за темата:)

# 7
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Adoration_ , благодаря!
Мama66, последните няколко пъти купувам от Джъмбо едни, които не се изпомпват с прахосмукачка, а въздухът се вади, като се навиват на руло и се запечатват. Много по-удобни са, стават и за път и  засега не пропускат.

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149

Мama66, последните няколко пъти купувам от Джъмбо едни, които не се изпомпват с прахосмукачка, а въздухът се вади, като се навиват на руло и се запечатват. Много по-удобни са, стават и за път и  засега не пропускат.
Благодаря, ако не намеря по-наблизо в Тракия,ще се замъкна до Джъмбо Hug

# 9
  • Мнения: 131
Трябват ми вакум пликове за съхранение на дрехи ,къде има  на изгодна цена и сравнително читави?
Благодаря за темата:)

Вакуум пликове за съхранение на дрехи съм купувала от Кауфланд и Джъмбо.

От къде мога да купя от детските татуировки, от тези които се залепят с вода? Бяхме скоро на рожден ден и аниматорите поставяха на децата, та сега сме се тръшнали за такива.

# 10
  • Мнения: 1 210
Къде мога да намеря голямо разнообразие от пакетирано кафе на зърна? Интересува ме по-скоро специализиран магазин или склад.
gargamela, вафлени кори има в Берьозка.
А къде се намира тая Берьозка?  newsm78

# 11
# 12
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Има автомат за татуировки на входа на Лекси в Гранда.

Берьозка е на на бул."6-ти септември" под блоковете, отляво, преди линиите.

# 13
  • Мнения: 131
Има автомат за татуировки на входа на Лекси в Гранда.

Благодаря, още утре ще мина от там.

# 14
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Разбира се, че има право да се тества техниката. Не могат да откажат. Не купуваш епилатор все пак. В Технополис разцъквах предишния си телефон, точно, за да го разгледам по-обстойно. Консултантите помагаха. Не е имало проблем.

Общи условия

Активация на акаунт