Отговори
  • Мнения: 498



ИМАМЕ СИ
59 ПРИНЦA          и      54 ПРИНЦЕСКИ

               
ТОВА СА НАШИТЕ КРАСИВИ СЛЪНЦА





ИМЕНА, РАЗМЕРИ, ДАТИ:



ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ

Полезни линкове към здравни и бебешки сайтове
Справка за лекарства по време на кърмене
Указания за съхранение на кърма
Хранене от шише с изцедена кърма
Здраве и имунизации
ПЛАН ЗА ХРАНЕНЕ И ЗАХРАНВАНЕ ОТ 0 ДО 36 МЕСЕЦА
Детски сайт
Популярни Детски Песни и Стихотворения
Инфакол
Да   излекуваме коликите
Специалисти - бебе
Масаж за бебчета
Какво ли не!
Моето дете
НАРЪЧНИК ЗА  ПЪРВА ПОМОЩ
Нормални и притеснителни изхождания при кърменото бебе - със снимки!

ПОЛЕЗНО ЗА МАЙКАТА

НОИ, обезщетения, помощи


ЗА БЕБЕТАТА:


ЗАХРАНВАНЕ:


ОНЛАЙН МАГАЗИНИ ЗА БЕБЕШОЦИ (И МАМИ):




За Потребителско име и Парола пишете ЛС на *Pukanka*, mimisofia или на мамата, пуснала темата



Предишните ни теми:
1, 2, 3, 4, 4.1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59,
60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76,77,78,79,80,81,82,83, 84,85,86,87, 88, 89,
90


ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВИ ТЕМИ:

1. Октомврийчето не спира да се смее, когато мама го люлее! - вдъхновение на Elichka_mama
2. Октомврийчето в кошарка кротко спи, а снегът навън вали, вали! - предложение на Kamence
3. Октомврийски мами на бой, а някои бият отбой- предложение на adina
4. ОКТОМВРИЙЧЕТО  все гладно зее, зимата ще се говее!- предложение на feel_u

Последна редакция: сб, 14 фев 2009, 22:28 от ina.gg

# 1
  • Мнения: 39 364
едно голямо цоп!

# 2
  • на Земята
  • Мнения: 174
Много хубава нова темичка Peace
Сега хапнахме без пазарлъци.Значи повредата е в моя телевизор,просто трябва да чакам да огладнее детето. Thinking

# 3
  • Мнения: 24
хоп на първа страничка

# 4
  • Мнения: 55
Наздраве на всички празнуващи.
Покжей имахме същия проблем преди няколко дни.
Аз смених бибероните с по-голям номер т.е. 2+.
Нямаме проблем с храненето от тогава.
Имаме и нови снимки, но може би утре.
Лека нощ на всички.

# 5
  • Мнения: 44
Честити празници мили момичета!Кой какъвто празнува txtloves Wine Glass

Докато приспя  малкия , погледах малко ТВ и ми се доспа ...хайде лека нощ!

# 6
  • Мнения: 80
 smile3523
Аз си пийнах едно червено мерло на Менада 2002-ра и не съжалявам и шампанско Мартини с торта ядох, утре съм на диета, че съм станала 44 кила и  Shocked тежи ми  Laughing принципно съм 42, а като бях бремнна в осмия 65  Shocked и не мърдах от леглото Simple Smile щото крката ми останаха тънки и бях като щраус Simple Smile, да не говорим, че не можех да ходя Simple Smile супер ряско ги качих Simple Smile в петия не ми личеше, в седмия малко като а 2 но осмия наваксах Simple Smile
ina.gg може ли и нас да ни сложиш в началната? на 16-ти октомври или това се полага само на мимите от началото които са?  Embarassed

# 7
# 8
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152
Хайде да се отчетем на бързо,да се отсрамя,че даже на се и класирах в предната тема.
При нас тези дни времето е що годе добро и използвам да сме само навън,че барем малко ми се опресни мозъко... Crazy
Днес бяхме на детско парти и Магдалена съответно беше на първото си такова в живота си.. Mr. Green
Ходихме да я тегля в Четвъртък,нали не беше наддала добре предното ходене.Тази седмица беше за 7 дена +220гр.което си е чисто успокоение за мен ,че пак се бях вкарала в разни филми.Вече е 6.120кг.
На бързо толкова,отивам да свалям снимките от партито.
Спокойна нощ и прекрасен Неделен ден Ви пожелавам....

п.с. само да кажа момичетата с чесалките,че нямам време да пиша на всички на лични..Пратих ги в Срядя.Скоро дано пристигнат.После ще пиша кой ,къде и наго са пратени.

# 9
  • Мнения: 37
Здравейте милички.... Hug

   В какви филми се вкарах тая вечер не е истина.... ooooh!,  голям празник няма що... Sad
  Не стига, че с половинката ми валентинка цял ден, даже от снощи сме скарани и хич не ми беше до празник, ами и малкото валентинче съвсем съсипа нещата. Сдобрихме се ние към 23ч. и решихме да излезем най-накрая, че имахме резерве. Оставихме лелята да пази, като знам,че малката почти е невъзможно да се събуди....но наистина ПОЧТИ.... Тъкмо отидохме в заведението и след 30мин. ми звъни тел. и кой  свекито, бебка плачела много....изкарах си ума,при все че тя не плаче много,камо ли вечер... Shocked
  Прибрахме се за 2мин. и я гледам зачервена от рев,изпотена ,измъчена,щях да умра,знаех си че никъде не трябва да ходя,а и ми беше едно нервно...то си искало мама детето. Забелязвам я, че напоследък си търси само мен. Седи при тати й ,при баба й, при всеки, но наведнъж започва да плаче и като я гушна се успокоява...маминко ще си ми е... Crazy
   Е голямо приключение, то се е съдрало от рев милото ми,та сега си поиграхме малко и заспинка с усмивка на мама на цицата... Heart Eyes...много я обичам и като ме няма в такива моменти полудявам после,гадно ми е...
   Айде лека мили валентинчета... аз ще чакам слънцето,че отиде да оправя сметката и да се извини пред приятелите за "излитането" ни....та да се видим и ние... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 10
  • Варна
  • Мнения: 340
Хайде и аз да се запиша в новата тема  Mr. Green

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 723
Иччееее страшна тема Heart Eyes

Галенце чакаме снимки Hug

Алекс и ние сме така и хем се кефя,хем не.
Защото като излеза и все се притеснявам как се справят в къщи.
Мого лошо,че сте се скарали с 1/2-та,но хубавото е като се сдобрите-
цуни -гуни по муцуни Joy

Пепеник я бързо се показвайте искаме да видим колко се порасналииии Hug

Никози у нас празнуваме всеки неговия си празник Joy

Илум много добре сте се почерпили Grinning,
я кажи тортата беше ли вкусна?И да не съм чула за кг да говориш,че аз
със моите 80кг те бия двоинооооо Laughing

# 12
# 13
  • София
  • Мнения: 278
 Rage грам спокойствие нямам тези дни от моя убавец!

# 14
  • Мнения: 140
Добро утро момичета. Имам предложение. Какво ще кажете да променим вече колажа в началната страничка. Тези които могат да кажат. Да сложим вече по новички снимки. Нали бебчета вече са големи.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт