1001 нощи -Каквото и да приказват , Приказката пак ще я показват - 135

• 31 566
  • 733
  •   1
Отговори
  • на морето

Мъж, който не вярва на жените
Майка, която се доказва в живота
Дете с левкемия

Спешна нужда от 200 000 $
150 000 $ не достигат
Цинично предложение
Черна нощ

Страдание
Гняв, Напрежение и  Ненавист
Вяра
Разкаяние и Любов
Колебание
и Любов

Препятствия
Сълзи и Раздяла
Събиране

Опасности
Щастие
и
 Two Hearts Големият ден Two Hearts

и отново Раздяла и Страдание

дълго чакания финал

Онур              Каан           Нилюфер   Шехеразада   Бенну       Керем

Бурак     Мелек     Периде           Севал

Бурхан           Надиде     Али Кемал    Фюсун       Букет         Бурджу           Бурчин                 Умут

Фирдевс    Михрибан      Нимет              Айше

Гани             Мерт                  Селим                   Семих

Еда              Хандан             Аху                 Сезен

Значение на имената

Официален сайт на сериала

Къде може да гледате сериите на филма   

Arrow Sign Exclamation Bulb Епизоди, на български преведени и на турски език! Сайтове излъчващи Нова ТВ реално време!!! Първи епизод със субтитри!

Arrow Sign Exclamation Bulb  Линк с епизоди 67-74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulb Линк с епизоди след 74, преведени със субтитри!!!
 Arrow Sign Exclamation Bulbцели епизоди от lapache.info със субтитри И с БГ аудио
Търсете и тук...

Arrow Sign Exclamation Bulb 3-те сезона на „1001 нощи”. Директно гледане на целите серии . Може да се гледа от чужбина!

Саундтрак от сериала  и клипове  посветени на филма
Обновено , актуализирано и соритирано !Всичко тук, накуп!

Снимки, лентички колажи!!!

Информация за развитието на сериала в аванс, снимки от епизодите и информация за актьорите, търсете ТУК в блога!!!

Творбите на нашите поетеси -   вдъхновени от филма "1001 нощи" и от ... tooth

Beyaz Show  -  с Бергюзар Корел от петък 06.11.2009 с превода на Севи Нил!!!

Предишни теми
тема 1, тема 2, тема 3, тема 4, Тема 5, Тема 6, Тема 7, Тема 8,Тема 9, Тема 10, Тема 11, Тема 12, Тема 13, Тема 14, Тема 15, Тема 16, Тема 17, Тема 18, Тема 19, Тема 20, Тема 21, Тема 22, Тема 23, Тема 24, Тема 25, Тема 26, Тема 27, Тема 28, Тема 29, Тема 30, Тема 31, Тема 32, Тема 33, Тема 34, Тема 35, Тема 36, Тема 37, Тема 38, Тема 39, Тема 40, Тема 41, Тема 42, Тема 43, Тема 44, Тема 45, Тема 46, Тема 47, Тема 48, Тема 49, Тема 50, Тема 51, Тема 52, Тема 53, Тема 54, Тема 55, Тема 56, Тема 57, Тема 58, Тема 59, Тема 60, Тема 61, Тема 62, Тема 63, Тема 64, Тема 65, Тема 66, , Тема 67, Тема 68, Тема 69, Тема 70, Тема 71 , Тема 72, Тема 73, Тема 74, Тема 75, Тема 76, Тема 77, Тема 78, Тема 79, Тема 80, Тема 81, Тема 82, Тема 83, Тема 84 ,Тема 85, Тема 86, Тема 87 , Тема 88 , Тема 89, Тема 90 , Тема 91 , Тема 92Тема 93 ,Тема 94 , Тема 95 , Тема 96,Тема 97 ,Тема 98 , Тема 99 , Тема 100, Тема 101, Тема 102 , Тема 103 ,Тема 104 , Тема 105 , Тема 106 , Тема 107 , Тема 108 , Тема 109 , Тема 110 , Тема 111 , Тема 112-първа годишнина , Тема 113 , Тема 114 , Тема 115 , Тема 116 , Тема 117 , Тема 118 , Тема 119 , Тема 120 – Празнична тема – Али се роди ! , Тема 121 , Тема 122 , Тема 123 , Тема 124 , Тема 125 , Тема 126  , Тема 127  , Тема 128  , Тема 129 , Тема 130 , Тема 131Тема 132 , Тема 133 Тема 134 ,

Sign Exclamation Sign Exclamation Sign ExclamationМаксимално допустим размер на изображение, публикувано в мнение:
ширина - до 600 пиксела
височина - до 600 пиксела

за повече информация тук
Лесен начин за намаляване на снимки в мнение:  [img]http://се замества с : [img height=300 (или 200, 100, 150...)] и снимката се намаля, до желаната височина.
По същия начин се намаля и на ширина , като този път се пише :[img width=300 (или 200, 100, 150...)]
.

Проверка на пикселите :

1.Кликвате върху снимката , за да я маркирате .
2.Натискате  десен клавиш на мишката  и се появява падащото меню.
На последния ред пише : Properties
/в българско меню пише :свойства /
3.Като кликнете  върху Properties
 и излиза пълна информация  за картинката .Там има и ред със заглавие : Dimensions , в който са указани пикселите .

# 1
  • на морето
Добре дошли в новата тема скъпи геджеманки !

Hallo dear  romanian  Binbir gece -fans   ! You're always welcome here!  
Kisses and a big hug from Bulgaria !!!

Lepita, Mesecina , дружки наши  , добредојдовте! Радуваме се  дека стe при нас!

Скъпи приятелки! Славни геджеманки ! Верни дружки и още по-верни фенки !  Hug Hug Hug Hug Hug

С удоволствие бих поздравила и сръбските , гръцките , арабските   и  ...  всички останали фенове на Нашия филм , дори и да  не са дошли при нас !

Дойде вече лято , и с него дойдоха и така чаканите от нас  снимки на малкия сладур Али . А и изведнъж колко интервьта с нашите лубимци ни зарадваха , информации за новите проекти , нови филми ...
Така е , живота си тече бавно и плавно ...зависи само къде се намираме ние ...Дали - сами ,неподвижни и наблюдаващи го  от брега (тогава ще е много бавен и тягостен) или ще се спускащи се   по бързеите му ...  Нека да решим ние сами ...Вярвам , че ще направим верния избор ...

Отново да ви пожелая приятно гледане , търсене на информация и творене на колажи и клипове .

# 2
# 3
   Добро утро! Слънчев и незабравим юли!

Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 08:06 от Mydream

# 4

/   01 Temmuz 2010 Perşembe

Evlendiğimden beri sabahları güzel uyanıyorum

Ceyda Düvenci şu sıralar belki de hayatının en yoğun dönemini yaşıyor; yeni dizi heyecanı, sosyal sorumluluk projesi, yeni reklam kampanyası derken, günlerin nasıl geçtiğini bile anlamıyor. Ama halinden gayet memnun, yorgunluktan asla şikayetçi değil. Her fırsatta 30’lu yaşların keyfini sürdüğünü belirten oyuncu, Elele’ye verdiği röportajda da bu yoğunlukla ilgili “Ne istediğini bilen, işe yarar bir dönemdeyim” dedi.

Şu sıralar nelerle geçiyor günleriniz ?     
- Heyecanla beklediğim yeni dizim var. Bir komedi dizisi... Kendimi oyunculuğa yeni başlamış gibi hissediyorum. Levent Üzümcü, Altan Erkekli, Alper Kul, Ayşegül Atik gibi değerli isimlerden oluşan bir kadro, BKM ve Hakan Algül... Söylerken bile heyecanlanıyorum. Yaratıcı drama atölyeme “yaza merhaba” şenliğiyle eylül ayına kadar ara verdik. Bu yüzden yeni yıl müfredat programımız için öğretmen arkadaşlarım Elif ve Banu ile toplantı dönemimiz başlayacak. Yeni bir saç boyası markasının yüzü oldum. Söz konusu marka, kadınlara yönelik bir de sosyal sorumluluk projesi başlattı. Sloganımız “Durma, hayatına renk kat!”... Bu kampanya ile kadınların kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamaya çalışacağız. Bununla ilgili hazırlıklarımız devam ediyor.

Nasıl bir sosyal sorumluluk projesi bu ?       
- Toplantımızın ilkini 23 Temmuz günü BKM’de saat 11.00’de yapacağız. Renk uzmanımız ve psikoloğumuzla birlikte, seminerimize katılan kadınlarımızla hayata dair söyleşeceğiz. Diyeceğiz ki “Kendi iç sesinizi dinleyin, her şeyden önemlisiniz, kendiniz için bir şey yapın. Hayalini kurduğunuz, öğrenmek istediğiniz ya da hep yapmak istediğiniz ve ertelediğiniz bir şey mutlaka vardır. Durmayın ona doğru bir adım atın”... İstanbul sonrasında bu seminerler ızmir ve Ankara’da da devam edecek.

Tüm bu yeniliklerin dışında hayatınız ne durumda ?   
- Mutlu, yoğun, huzurlu, işe yarar, ne istediğimi bildiğim, sevdiklerimle zaman geçirdiğim ve kendime de zaman ayırdığım bir dönem... 30’lu yaşları seviyorum...

SORUNLARIMI EŞİMLE PAYLAŞARAK AŞIYORUM

Evlilikle birlikte neler değişti hayatınızda ?
- Daha huzurlu, güvenli ve mutluyum artık. Her sabah güzel uyanıyorum. Hep gülümsüyorum. Hayata gülümsedikçe de renklerim çoğaldı. Etrafımda gerçekten sevdiklerim ve beni sevenler kaldı. Güzel bir hayat kurduk birlikte. Her sorunu paylaşarak aşıyor, paylaşarak mutlulukları çoğaltıyoruz.

İş anlamında eşinize fikirlerini sorar mısınız ?
- Her şeyi konuşuruz biz... Bu yüzden birbirimize fikirlerimizi mutlaka söyleriz. Eşim fikirlerini söyler ve aldığım tüm kararlarda destekçim olur.

Nasıl bir ikilisiniz ? Zıt karakterler mi yoksa tamamen uyumlu bir ikili mi ?
- Aslında zevklerimiz farklı ama güzel bir ortak hayat kurmayı başardık. Bence önemli olan ve bizi birlikte tutan da bu... Kendi zevklerimize de zaman ayırıyoruz, ortak zevklerimize de...

Evinizde en çok neyle ilgilenmeyi seversiniz ?
- Evde en çok bahçemizde iPodum’u açıp hiçbir şey yapmadan durmayı, kitap okumayı, kedilerimle oynaşmayı, eşimle sohbet etmeyi, çalışma odamda yaratıcı drama atölyem ile ilgili çalışmayı severim.

EVLİLİK TEKLİFİNİ İYİ Kİ KABUL ETMİŞİM

“İyi ki yapmışım” dediğiniz neler var ?
- İyi ki oyuncu olmuşum, iyi ki eşimin evlilik teklifini kabul etmişim.

En son neye çok sevindiniz ?
- Drama atölyemin “yaza merhaba” şenliğinin gördüğü ilgi beni çok sevindirdi. Çünkü en büyük hayalim bir okulumun olması... Buna adım adım yaklaştığımı düşünüyor ve mutlu oluyorum.

Tatsız bir olay yaşadınız, peki yeniden bebek planları gündeme geldi mi ?
- Ben şunu anladım ki bebek planlanmaz, istediğinde gelir. Ama tabii ki istiyorum bebeğimizin olmasını; daha doğrusu ikimiz de istiyoruz...

TATİLE ÇIKMAMIZA DAHA BİR AY VAR

Yoğun bir iş hayatınız var. Setler, programlar, çekimler vs... Nefes almak istediğinizde, dinlenme ihtiyacı duyduğunuzda nerelere kaçarsınız ?
- Evim, bahçem, Londra...

Bu yaz için nasıl bir tatil planladınız ?
- Tatile ağustos ayında çıkmayı planlıyoruz. Mikanos, Çeşme ve Bodrum’a gideceğiz.

TOLGA ÇEVİK’E ÇOK GÜLERİM

Sizi en çok neler güldürür ?
- Dost sohbetlerinde çok gülerim. Eşim güldürür. Bir de Tolga Çevik’e çok gülerim.

Fotoğraf ilginiz devam ediyor mu ? Birkaç sene önce Elele için özel bir çekim yapmıştınız...
- Evet, devam ediyor. Çocuk fotoğrafları çekiyor ve biriktiriyorum. Çektiğim bir fotoğraf “Baba Beni Okula Gönder” kampanyası yararına 15 bin TL’ye satıldı. şimdiki amacım bir sergi açıp gelirini ÇYDD’ye bağışlamak...

# 5

The 8 parties posted yesterday by Anna represent the 2 first parties from the 5 of the interview with Bergüzar Korel and Halit Ergenç broadcast by Fox tv Serbia since June 28th, 2010, before broadcasting the episode "Binbir Gece".

This is the 3rd part broadcast on June 30th, 2010.

Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 02:53 от simo66

# 6
# 7
# 8
Успях да сваля 3 части на интервюто от страницата на Фокс Тв с доста добро качество и ги сглобих така че да не са разпокъсани на по 2 мин. Всяка част е от 10 мин. Надявам се утре да пуснат останалите 2 части от интервюто. Цялото интервю е 50 мин.
Ето тук слагам линк за 3 части ако някой иска да ги гледа като 3 част е от днес и е нова. Следващата ще е за пребиваването на Халит в Америка.

http://www.youtube.com/watch?v=CnqIQIALmrQ -1 част

http://www.youtube.com/watch?v=WHTq7b7znyQ - 2 част

http://www.youtube.com/watch?v=uBqV3fcpe-g - 3 част

Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 03:05 от anna3com

# 9
JYLY  MORNING,  МОМИЧЕТА! Hug Hug Hug Hug Hug

ЖЕЛАЯ  ВИ ЕДИН ПРЕКРАСЕН, ПЪЛЕН С ДОБРОТА И РАДОСТ ДЕН! Hug Hug Hug Hug   Hug         bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
http://vbox7.com/play:2d49f45e

# 10
Ани,    bouquet  bouquet

# 11

'Halit'i hiç sormayın'

Bergüzar Korel önceki gün Etiler'deki bir kafeden çıkarken “Eşiniz Halit Ergenç neden yanınızda yok?” sorusu karşısında duygulandı
01 Temmuz 2010 - 05:00

Bergüzar Korel “Halit’i hiç sormayın lütfen. Kötü oluyorum. Şu an yanımda olmasını o kadar çok isterdim ki. Eşimi çok özledim. Halit ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin çekimleri için Kütahya’da. Bir hafta sonra görüşeceğiz” dedi. Bülent İnal ile yeni bir dizide oynamaya hazırlanan Bergüzar Korel rolü için de 4 kilo verdiğini söyledi.

# 12

'Halit'i hiç sormayın'

Bergüzar Korel önceki gün Etiler'deki bir kafeden çıkarken “Eşiniz Halit Ergenç neden yanınızda yok?” sorusu karşısında duygulandı
01 Temmuz 2010 - 05:00

Bergüzar Korel “Halit’i hiç sormayın lütfen. Kötü oluyorum. Şu an yanımda olmasını o kadar çok isterdim ki. Eşimi çok özledim. Halit ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisinin çekimleri için Kütahya’da. Bir hafta sonra görüşeceğiz” dedi. Bülent İnal ile yeni bir dizide oynamaya hazırlanan Bergüzar Korel rolü için de 4 kilo verdiğini söyledi.

Изобщо не ме питайте за Халит!

На излизане от едно кафене са попитали Берг : " Съпругът Ви Халит Ергенч защо не е с Вас?" Берг се разчувствала и казала. "Моля ви не ми задавайте  въпроси, свързани с Халит. Ставам лоша. Толкова искам да е до мен в този момент. Много ми липсва. Сега е в Kütahya за снимките на сериала "Златният век". След седмица ще бъдем отново заедно."

Берг е споделила още, че е свалила 4 килограма за ролята си в новия сериал.

# 13
АНИ, БЛАГОДАРЯ ЗА НОВИНАТА И ЗА ВИДЕО МАТЕРИАЛИТЕ!

newsm51 newsm51 newsm51

# 14
Варна, благодаря за превода newsm51
Значи Халит е започнал вече снимките за неговия сериал  Hug Дано скоро има повече информация  Peace Интересно кого са избрали за ролята на Роксолана  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт