Забраненият плод (Aşk-ı Memnu) ~ 43

  • 33 534
  • 722
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 313









Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79













bTV 20.00ч - ОТ вторник ДО петък












АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlьl = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 










Официален сайт на сериала 








Снимки от сериала:



























Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9ТЕМА 10ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24, ТЕМА 25, ТЕМА 26, ТЕМА 27, ТЕМА 28, ТЕМА 29, ТЕМА 30, ТЕМА 31, ТЕМА 32,ТЕМА 33 , ТЕМА 34 ТЕМА 35 ТЕМА 36 ТЕМА 37 ТЕМА 38 ТЕМА 39 ТЕМА 40 ТЕМА 41 ТЕМА 42


   
     

   Епизодите от Алекс 

   Епизодите в gledaiseriali.com 

   Епизодите в zamundai.com 

   


Резултати на анкетата от тема 42








ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата       







# 1
# 2
  • Мнения: 1
хайде честито за темата!
Нека тази тема бъде мирна и спокойна в духа на Великден, МОЛЯ не се нападайте

# 3
  • Мнения: 0
        bouquet
 
     Сесана-Добре,съгласна съм   Peace Явно аз не съм разбрала добре   Peace
     Дано новата тема  е мирна и добра  Hug

# 4
  • Мнения: 3 371
 Благодаря !  bouquet

# 5
  • Мнения: 38
Честита тема   bouquet   Да забравим бойното поле и да не намесваме личния си живот,или да гадаем за същия такъв на пишещите тук  Hug
Сесана,лидер си  Hug   Чета постовете ти с удоволствие,прекрасно разсъждаваш за нещата от живота     bouquet

Мир и любов,момичета,не на последно място-разбирателство и уважение към всички с различно мислене от нашето    bouquet

# 6
  • Мнения: 3
    bouquet ,за темата

Голямата вина на Бихтер е ,че  newsm78 РЕШИ #Crazy  да прекара една нощ -секс с плейбой.
Бихтер  познава  отлично какъв е Бехлюл от сестра си.
Той е зарязал всички жени преди нея
Тя вече знаеше ,че Бехлюл  заряза самата нея  като ЧАНТА на летището.
Бехлюл никога нито пожела нито и обеща НЕЩО повече от секс между тях



Защо Бехлюл  е виновен ?
1,Защото  прави секс с Бихтер?
2.Защото няма намерение да се обвързва с Бихтер?

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
 bouquet ,за темата

Голямата вина на Бихтер е ,че  newsm78 РЕШИ #Crazy  да прекара една нощ -секс с плейбой.
Бихтер  познава  отлично какъв е Бехлюл от сестра си.
Той е зарязал всички жени преди нея
Тя вече знаеше ,че Бехлюл  заряза самата нея  като ЧАНТА на летището.
Бехлюл никога нито пожела нито и обеща НЕЩО повече от секс между тях



Защо Бехлюл  е виновен ?
1,Защото  прави секс с Бихтер?
2.Защото няма намерение да се обвързва с Бихтер?

Бехлюл не е константа. Динамична променлива е.  Wink
За едно е виновен. Не говори в прав текст. Казва едно, прави друго, мисли трето. Това, че е спал със 200 жени не му дава право да се отнася по този начин с Бихтер, Нихал и всяка друга.
Отношението му към Елиф след като приключиха беше отвратително и неоправдано.
Той носи вина за поведението и постъпките си. Както всички нас.
didakis_a, благодаря ти. Явно двете пречупваме нещата и ги виждаме по един и същи начин .  bouquet

# 8
  • Мнения: 473
Аз първо искам да се извиня, на хората, които са се засегнали от моя пост, в който позовах лични мотиви в отношението към Бихтер, но когато някой лично е засегнат, тогава е по-чувствителен. Както и да е, да заровим томахавката Grinning и да ви предложа ако искате да спрем да коментираме само Бихтер и Бехлюл, защото много се изчерпихме в това отношение. Аз смятам, че заслужават внимение и другите образи, които са не по-малко интересни. Лично на мен ми е доста интересна Фирдевс - на пръв поглед изглежда една, а всъщност се крие друга в нея. Бешир също - той е достоен за възхищение.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
Аз съм фен на Фирдефс. Методите и ме радват. Но само мога да се моля да не попадна на такава жена. По - скоро и се радвам от далече. Като кукловод в театър е. И сценария е неин.
Силна жена, но крайно манипулативна. Ценностната и система е изкривена. Някак важното в живота остава на заден план, изпреварено от материализма. Това от гледна точка на жената. Но като майка...Фирдефс е провал за мен. Винаги съм смятала, че трябва да възпитаваме свободни деца. Да не пречупваме усещанията им и волята им.А двете и дъщери са засегнати от нея. Бихтер е нейно копие, макар и неволно. А Пейкер е сломена.
Бешир не ми понася. И то заради действията си спрямо Бихтер и Бехлюл. Заради позицията му на морален съдник. А в същото време предател, колкото тях.  

# 10
# 11
  • Мнения: 31
Мерси за новата тема   bouquet

Някъде напред прочетох, че нахалството на Бихтер се счита за нейна силна черта на характера   Shocked и борбеност при отстояването на любовта й.

Е, вече наистина не проумявам аз ли грешно съм възпитавана в морални ценности или нещо се е променило и вече всички методи се считат за нормални...

# 12
  • Мнения: 0
Хриси   bouquet Hug за хубавата тема!

Възхищавам се на манипулативните умения на Фифи. Има богат житейски опит, умна е, но явно има и вродено умение да получава изгода за себе си. Като майка обаче хич я няма. Сигурно обича и тя децата си, но дали някога им е го казвала  newsm78 а като гледам как им го показва ..... Не я харесвам изобщо като майка.
Бешир няма да го коментирам изобщо, аз отричам под какъвто и да е предлог грубата намеса в личния живот на когото и да било - в случая на Бих и Бех! За мен това е отвратителна постъпка на слабохарактерен човек. На всичкото отгоре вместо да отнесе тайната със себе си до последно я държи като коз. Не ми харесва образа му и това е.

# 13
  • Мнения: 3



Бехлюл не е константа. Динамична променлива е.  Wink
За едно е виновен. Не говори в прав текст. Казва едно, прави друго, мисли трето. Това, че е спал със 200 жени не му дава право да се отнася по този начин с Бихтер, Нихал и всяка друга.
Отношението му към Елиф след като приключиха беше отвратително и неоправдано.
Той носи вина за поведението и постъпките си. Както всички нас.
didakis_a, благодаря ти. Явно двете пречупваме нещата и ги виждаме по един и същи начин .  bouquet

Според мен вината му е ,че изобщо преспа с Бихтер


Бехлюл си казва ,но Бихтер ,не желае да чуе.
Казва и целия любовен репертоар на плейбоя,когато са интимни и тя е наясно ,че го е изнасял много пъти.....
Казва и ,че НЯМА НИЩО да има повече/от секс/ между тях

С Нихал е максимално честен и искрен.Той нито веднъж досега не и е казал ОБИЧАМ ТЕ, и Любов моя
 при положение ,че ги казва по-лесно от "добър ден" на другите жени.
Не прави секс с нея ,а чака за да е готов за  да  я люби...

С Елиф стана груб ,когато тя  намеси Нихал

Обикновено бившите на женкарите се държат като луди ,защото ,те така ги омайват с любовта си
 и всяка си мисли ,че тя  е единствена и точно нея няма да я изостави

Според мен ЛОШИТЕ МОМЧЕТА са за цвят в живота ни и не бива да ги съдим ,че са различни

Има цитати  в подписа ми

Последна редакция: ср, 20 апр 2011, 19:52 от silvia_maria

# 14
  • Мнения: 473
Аз харесвам Бешир, защото е последователен в чувствата си, човек, който знае какво иска. Жертва себе си, за да бъде щастлива любимата му, мълчи, за да е щастлива Нихал, не защото е слаб. Иначе подкрепям, че е много грозно да се меси в личния живот на хората и да мълчи до края. Или казваш, или отнасяш всичко със себе си. silvia_maria, защо толкова силно те вълнува темата за женкарите? Женкари или не, мъжете са си мъже. И тях майка ги е раждала и те са хора като всички останали. Някакво клеймо им слагаш, което ми е много странно. Всеки женкар си намира майстора, рано или късно!

Общи условия

Активация на акаунт