Клюки (юнски, но не тъжни днес ) 23

  • 23 884
  • 758
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 441



Клюки (щастливи, тъжни днес) 1

Клюки (щастливи, тъжни днес) 2
Клюки (щастливи, тъжни днес) 3
Клюки (щастливи, тъжни днес) 4
Клюки (щастливи, тъжни днес) 5
Клюки (щастливи, тъжни днес) 6
Клюки  (щастливи, тъжни днес) 7
Клюки (щастливи, тъжни днес) 8
Клюки (щастливи, тъжни днес) 9
Клюки (щастливи, тъжни днес) 10
Клюки (щастливи, тъжни днес) 11
Клюки (щастливи, тъжни,пролетни днес) 12
Клюки (щастливи, очакващи) - 13 , но не фатална
Клюки(щастливи. но не тъжни) днес - 14
Клюки (летни, но не тъжни днес) 15
 Клюки (летни, но не тъжни днес) 16
Клюки (летни, но не тъжни днес) 17
Клюки (летни, но не тъжни днес) 18

И какво от това, че сме сами, че сутрин ставаме сами и в лявата половина на леглото ни е празно. Там е празно, но от съседната стая се чува детският звън ”Мамо”...



Ние сме жени - силни и вярващи. Ние сме красиви, ние сме усмихнати, понеже само ние знаем цената на щастието, на истинското ни женско щастие.



Как може да се наречем нещастни, при условие че сме прегръщали и целували едно нежно, малко същество, което сме носили девет месеца под сърцето си? На същото това малко същество сме дали не само живот, дали сме душа и топлина.

Ние сме богини, момичета, понеже успяваме всеки ден да скрием горчилката и да гледаме напред към хоризонта, където ни чака щастието.

Всяка от нас я очаква то - Щастието! Днес или утре, или след години - то е там, там  е понеже ние го заслужаваме... Ние сме не само жени със своите нужди, но и притеваваме вълшебството да направим един мъж щастлив. Но този мъж трябва да е неотразим.

Ние сме жени и ще имаме своите моменти на слабост, но всичките тъжни мисли и сълзи не могат да погубят силата ни - те само ни зареждат с още. Понеже ние, Жените, сме Новият Силен ПОЛ!!!''

# 1
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Пу първа  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 637
Ухаааааааааааааааааа, ПЪРВА !!!! newsm68

Следобедно кафенце...



======================
без бой не си давам позицията Wink

# 3
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Ухаааааааааааааааааа, ПЪРВА !!!! newsm68



 Да бе да, първа- ама друг път  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 6 441
Ухаааааааааааааааааа, ПЪРВА !!!! newsm68



 Да бе да, първа- ама друг път  Mr. Green
Не се карайте, аз бях първа  Mr. Green

# 5
  • Мнения: 54 424
Мерси , Пате bouquet  bouquet  bouquet

Само да попитам тези кг с дни ли се топят ?
Вчера бяха 14 , днес 15 .
Да не прекаляваш много ? newsm78

# 6
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
и аз Laughing

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 1 124
тък съм  Whistling
пате   bouquet

# 9
  • Мнения: 6 441
Мерси , Пате bouquet  bouquet  bouquet

Само да попитам тези кг с дни ли се топят ?
Вчера бяха 14 , днес 15 .
Да не прекаляваш много ? newsm78
Хич даже, просто такъв ми е режима, че с хапване си свалям  Whistling
Сутринта по този повод ометох половин шоколад и солидно количество кифлички с локум.
А за 14-15, чакам да станат кръгло, да не са на 0.5 и тогава ги отразявам, затова така рязко ти се струват. Пък Дани си расте, почти отказва да се захранва и сме само на кърма - той си дебелее.Щом е така съм спокойна  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 931
Пате благодаря за новата темичка. А с тези килограми как се справяш, аз не мога. Та както съм на дието, ограничаване, някой неща не ям и така пак си качвам. Какво става с мен не зная, но вече се притеснявам доста, че ми тежат много. Трябва си и движение, но това нещо винаги някак си ми се изплъзва, колкото и да искам. Мислех да ходя пеша на работа, но някак не ми се връзва в 5 сутринта да тръгна пеша. От друга страна децата са ми като ваденки когато не съм на работа.
От известно време се опитвам кафе да не пия и предишната седмица ме болеше главата цял ден, а днес не ме боля. Напредък имам. Това е много лош навик и особено като се оказа, че и сърцето си има мнение по въпроса трябва да го послушам.
А в предишната тема за булки, шаферки, принцове се говори. Това е супер. Всеки заслужава щастие. Аз така съм се затворила, на моменти си казвам, че не трябва така, но си продължавам старата песен.Може би не ми е дошъл момента, а и така и годините си минават.

Последна редакция: вт, 26 юли 2011, 18:09 от blagovesta

# 11
  • Мнения: 54 424
Мерси , Пате bouquet  bouquet  bouquet

Само да попитам тези кг с дни ли се топят ?
Вчера бяха 14 , днес 15 .
Да не прекаляваш много ? newsm78
Хич даже, просто такъв ми е режима, че с хапване си свалям  Whistling
Сутринта по този повод ометох половин шоколад и солидно количество кифлички с локум.
А за 14-15, чакам да станат кръгло, да не са на 0.5 и тогава ги отразявам, затова така рязко ти се струват. Пък Дани си расте, почти отказва да се захранва и сме само на кърма - той си дебелее.Щом е така съм спокойна  Laughing

Добре , Пате ! Hug

И аз да съм спокойна за теб , щом си хапваш и Дани си расте , значи всичко е наред . Peace
Не бързай със захранването , млекцето си е най-добре .  Heart Eyes

Благовеста ,

Когато се почувстваш готова , тогава , не го мисли толкова .
Каквото е писано , ще стане , късмет ! Peace

# 12
  • Мнения: 884
Фурия,



Пол: Жена
Публикации: 302

Местожителство:
София


   
   
Re: Клюки (юнски, но не тъжни днес ) 22
« #740 Вт., 26 Юли 2011, 10:18 »
   Отговори с цитат
smehulka много си хубави, той принца та те взима, че някой друг ще те открадне под носа му  Laughing
тук един познат си търси мома за женене, та съм в търсене на такава  ooooh!

тук и при мен един принц се навърта, може скоро да търсим още шаферки  Embarassed

ние се преместихме и за късмет на долния етаж дават страхотен апартамент, по-голям е - 110 м2, за същите пари ама по-хубав, та сега след като бяхме 2 седмици в тоя, другата седмица се местим на долния етаж, казвам Ви няма такива луди хора като нас  hahaha


Давай го тук момъка, че спешно се търси татко за едно сладурче! Simple Smile

Казвай, моля те, ако трябва, на ЛС, къде освобождавате апартамент? Колко кинти?
Аз преди няколко месеца го направих този номер - намерих в същия блок по-изгодна квартира и се преместих, мислех си, че съм луда, ама не съм била - добре, че прочетох твоя постинг! Simple Smile

Та давай инфо, че вече тука излязоха доста недостатъци и съм се разтърсила за нещо изгодно...
Ако върви в комплект с мъж-закрилник, ще е гот, но айде да не съм алчна Simple Smile))  bouquet  bouquet  bouquet

# 13
  • Мнения: X
Здравейте пак от мене.
Някой друг няма ли да се изкаже по въпроса за моето тичане сутрин, пфу , ама си ме е шубе, хем ми се иска, хем не ми стиска.... Май ще наблегна и аз на ходенето пеша до офиса, аз и сега го правя де, но определено не ми стига като физическо натоварване, а с неядене също не стават нещата при мен, опитвам цигарите да спра и ми се папка като за световно. Та затова - решавам на движение да наблегна. Освен - другия вариант ми е да изчакам да минат летните жегички и ще започвам да го водя с мен - просто ще ходим по-късно и ще го карам някак си да кротува.
Идеята с колелото апропо ми хареса, ще пробвам. Но му е спаднала гумата, трябва да го водя тия дни за надуване, дано да няма друг проблем.
Аз съм четвърти ден без дете, свърших работа за целия китайски народ, мога да ви кажа. Яко ремонти и търчане из Сф по разни поводи, имам още 3 дни сама, даже отпуска си пуснах, за да мога да довърша нещата преди дребо да се върне, защото работейки - пак няма да ми стигне времето.....
За снимката на Смехулка във фейса - не, не е нужно да си логнат, аз бях, а пак не я видях. Явно  щото не сме адд-нати.
Минали години с автобус до морето беше гадно. Тази година решихме, за разнообразие, да сме с влак. Да видим как ще е, не че очаквам чудеса, но пък малкия обожава влакове, за него ще е цяло приключение. Иначе съм се запасила с... няма да казвам колко книги за морето. Няма да взимам почти никакъв багаж реших- по два чифта дрехи за двамата, козметика, две кърпи, книги иии.... пресата за коса.  Embarassed
Сериозно. Даже съм решила да си купя куфар - среден размер - нарочно , за да няма място за много неща. Колкото събере -толкоз. Имаме по-малко от две седмици до морето , но толкова задачки имам дотогава, че свят ми се извива. Ще цъфна там и ще реанимирам първите няколко дни, усещам. Това от мен, лека вечер!

# 14
  • Мнения: 897
да започна с хубави новини.
Малкия си има колело. От баба му. Свекърва ми  smile3534
Попитах ги дали от племениците има останало колело, защото детето много иска, а преди морето няма как да си позволя да извадя 120лв. И тя прати по зет си парички. И сега си има колелооооо..  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт