Италия, тема 126

  • 24 774
  • 745
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 710


Предишните ни теми
Част 1, Част 2, Част 3, Част 4, Част 5, Част 6, Част 7, Част 8, Част 9, Част 10,
Част 11, Част 12, Част 13, Част 14, Част 15, Част 16, Част 17, Част 18, Част 19, Част 20,
Част 21, Част 22, Част 23, Част 24, Част 25, Част 26, Част 27, Част 28, Част 29, Част 30,
Част 31, Част 32, Част 33, Част 34, Част 35, Част 36, Част 37, Част 38, Част 39, Част 40,
Част 41, Част 42, Част 43, Част 44, Част 45, Част 46, Част 47, Част 48, Част 49, Част 50,
Част 51, Част 52, Част 53, Част 54, Част 55, Част 56, Част 57, Част 58, Част 59, Част 60,
Част 61, Част 62, Част 63, Част 64, Част 65, Част 66, Част 67, Част 68, Част 69, Част 70,
Част 71, Част 72, Част 73, Част 74, Част 75, Част 76, Част 77, Част 78, Част 79, Част 80,
Част 81, Част 82, Част 83, Част 84, Част 85, Част 86, Част 87, Част 88, Част 89, Част 90,
Част 91, Част 92, Част 93, Част 94, Част 95, Част 96, Част 97, Част 98, Част 99, Част 100,
101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110,111, 112, 113 няма, 114, 115, 116, 117,118,
119, 120, 121, 122,
123, 124, 125

# 1
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
само да кажа, че и на мен ми е любим десерт, но не самият сладолед, а комбинацията : отдолу горски плодове, отгоре сметанов сладолед (когато съм нахална, и шоколадов става  Laughing)

# 2
  • Мнения: 5 710
ima едно село тук, на 40ина от Фурле,  много красиво място, там има черешови градини и от там си купувам череши. В селският бар правят най-най-най великият сладолед черешов ( само 2 седмици в годината) и фрутти ди боско!:) ех

# 3
  • Milano
  • Мнения: 3 658
4ук, 4ук. С подвита опашка влизам аз, и какво да кажа?- Тотално разбити.
Ще си по4акаме някоя и друга година, но все пак с Италия имаме шанс, с Бг -не.
Как пък и един гол не успяха да вкарат, да изразходвам малко енергия с викане?

И това макси скермо си беше направо мини. Два пъти по-малко в сравнение с предишните пъти, откъм Галлерията се виждаеше като от самолет.

Единствена положителна нотка в цялата история е, 4е поне оплакнах окото.
 Joy

Брей, много хубави мом4ета има в тази страна!
Пък, явно бяха решили да имитират Балотелли, та доста бяха голи до кръста, със сплескани корем4ета, слаби4ки, и някоя  и друга тартаруга. Joy

Пу, пу.

# 4
  • Мнения: 3 425
цоп и аз  Crazy

тук беше такова мъртвило ...направоооо.....пусти улици и тишина  #Crazy #Crazy #Crazy
 
мислех да излизам на разходка,но си го запазих за другия път  Joy Joy Joy

# 5
  • Мнения: 8 525
Снощи не гледах първите два гола,но благодарение на комшията за който писах вече  Mr. Greenбях усведомена,видях третия и четвъртия гол.Много голям фен съм на испанците.
1 на  0 си е победа,но 4 на 0 си е категорично надиграване и по-висока класа.А с какви усмивки играеха към края испанците,Сеск Фабрегас е страхотен  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 402
Айде и аз да се запиша - 10сент,мерси за сладоледчето  bowuu,въпреки ,че не обичам много -на мен ми дай чипс  Mr. Green

Ми аз кво да кажа за снощи - и тук беше мъртва тишина.... Sick
Добре че не отидох на пиацата  Mr. Green
Чест им прави на всички,че си признават ,че испанците били много по-добри. Peace
Гледах мача много разсеяно,щото бях в компания със зълва ми ,на която просто не можеш да затвориш устата  Mr. Green Mr. Green

Аз естествено,нищо не познах.. hahaha Mr. Green ,но тази сутрин се упреквам в не добро  разчитане знаците  hahaha Joy
Сега съм на балкона и се моля за дъжд  Praynig


# 7
  • UK
  • Мнения: 1 918
Тъкмо реших, че на финала ще викам за Италия (иначе съм заклет фен на Испания..и Бразилия) и те бяха разгромени. Стана ми мъчно, момчетата нямаха късмет, а и испанците наистина ги надиграха по всички параграфи. В крайна сметка най-добрият заслужено спечели.

В България определено се викаше за Италия, особено съседите около мен надаваха разочаровани викове на няколко пъти. Но...panta rei... с този отбор и още малко късмет адзурите ще стигнат далеч и на световното след 2 години, сигурна съм.

# 8
  • Мнения: 1 545
Мда, жалко, ама испанците играха наистина по-добре. Не знам уморени ли бяха италиаците, Монти ли им беше на карък, ама..... Cry
Нищо де, ние изядохме 5 кила коцце и днес сме готови за нови подвизи в Африка. Ох, ух обещават от утре да поспаднат минималните, поне нощем да се диша, ха дано!
Междувременно ми се обадиха от общината, на 4 юли да ходя да се заклевам за гражданка. Тъкмо обмислях да се откажа и да поискам испанско гражданство, ама се сетих, че те не дават двойно, само ако се откажеш от твоето.... Та ще ходя да се кълна, какво да правя.... Joy

# 9
  • Мнения: 765
Брей, Деси, чак страшно звучи това, да трябва да се кълнеш...
А какви са ви мотивите да взимате италианско гражданство, т.е. какви са евентуалните ползи, или ако няма ползи - защо?

Матео днес цяла нощ сънува някакви кошмари, буди се, казва, че го е страх и че има "лоши неща" до него, накрая го взех при нас в леглото, пък той така се въртя, че накрая не издържах и се преместих аз в неговото. Някъде по първи петли обаче той се разплака да съм се връщала при него; и пак се въртя, ей, истинско шило. Тъй че съм малко скапана днес.

Ай честито нова тема!  Peace

# 10
  • Мнения: 1 545
Тралала, единствената  полза, за която се сещам, е да не искам визи за Щатите и Канада  Laughing. Преди 5 години се оръсих с над 200 едно за визи, а и ми писна да ме питат по границите що имам различен паспорт от тези на мъжа ми и децата ми.

# 11
  • UK
  • Мнения: 1 918
Милото детенце, уплашило се е...аз помня, че сестра ми едно време всяка нощ идваше при мен в леглото, защото "сънувала нещо страшно". На сутринта се събуждахме аз почти паднала от леглото, а тя- разпростряла се по цялата му ширина. Според мен малко злоупотребяваше с милостивото ми сърце  Laughing.

dessita, ама вие как сте се били издокарали цялото семейство за мача- страхотни сте! Много ви харесах Simple Smile.

# 12
  • Мнения: 1 545
Мерси, Льоли, ама се оказа напразно. То Уили и без това не искаше да облича тази тениска, и накрая малко преди края на мача успя да ме убеди да му я сменя.... Явно 6-то чувство е имало детето  Laughing.
И той често ходи в леглото на брат си и му заема цялото място.....

# 13
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
Десита, много смешно звучи клетва за ит. гражданство баш на 4 юли  Laughing

аз чистосърдечно си признавам, че гражданство поисках и взех след раждането на голямата по една сигурно тъпа, но за мен основателна причина. понеже нищо не се знае в този живот, в случай на развод, предпочитах да сме на еднакви позиции  Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 545
И на мен ми стана смешно.....

Общи условия

Активация на акаунт