Мързеливи красавици - 24

  • 37 368
  • 745
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ДВАДЕСЕТ И ЧЕТВЪРТАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Справяме се и с маникюра и педикюра в домашни условия. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита! Три пъти УРА!!!



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.


Освен, че сме красиви и мързеливи, сме и умни, състрадателни, дейни, сръчни и скромни, разбира се.
Затова си спретнахме и една "енциклопедия" (Бери   bouquet, Сикрет   bouquet), която ще нараства с времето.  Wink

1. Вредни съставки, използвани в козметиката;

2. Фирми, тестващи продуктите си в/у животни;

3. Мързелива Кулинарна Книга. Мням!  Party


Дерзайте, лейзита!



Ето и предишните теми:

# 1
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 172
Добро утро, красавици!
Честита ни нова тема!
Tyra,   bouquet
Бисквитка, невероятни емоции ти предстоят. Наслади им се, а после сподели с нас.
Днес пуснах хормони и Ca, когато излезат резултатите ще споделя, днес или утре ще посетя и гинеколог. Днес съм и на фризьор - при една се подстригвам (най-добрата е, но взема скъпо за боя), а после друга ще ме боядисва - взема много евтино, колкото да си купя боя от магазина, и то не от скъпите....
Пожелавам ви позитивен, усмихнат, успешен, слънчев, усмихнат, разкрасителен, в известна доза мързелив нов ден!

# 2
  • Мнения: 0
Добро утро, мързеланки-хубаванки,

Хайде идвайте да си бъбрим!  Tyra - благодаря за новата темичка, пожелавам да сме много красиви, повече хубави новини, нови придобивки,  и да преборваме мързела!

По случая - поздравче за всички:
http://www.youtube.com/watch?v=12GJCtynnjc

Успешен ден!

# 3
  • GYM
  • Мнения: 814
Добро утро в новата тема Hug
Тайра  bouquet
НЯмам какво ново да се похваля, затова и не пиша много.Трябва да преборя мързела и да отида да ми свалят шилака, че стана 2 седмици и вече си личи Rolling Eyes
Боби, дано са ти добри изследванията Hug
Бисквитка, приятно прекарване Hug
Аверенч, да е жива и здрава малката Hug
Хубав ден, момичета Hug

# 4
  • Мнения: 373
Здравейте красиви  Hug
Изчетох пропуснатото. Разкрасително съм лакирано с един нюд, чак ми е странно да се гледам. Гримче, чудя се дали да се подстригвам, но може и другия месец.
Tyra, мерси за любимата ми тема, завид за придобивките  Blush
Бисквитка и аз съм на Бон Джоуви довечера   superuu Само се чудя дали други ден няма да съм болна, дано се вдигнат малко Т. Снощи минах покрай стадиона, подготвяха звука, нямам търпение  Party
Арвенч, да е жива и здрава малката принцеса  Heart Eyes
Боби, всичко ще е наред, не се тревожи, да покажеш новата причуга  Flutter
polito_87, късмет ти желая, дано получиш желаната работа  Peace
Миа, тази мадама е страхотна, стимулира наистина  #Crazy
Желая ви красив ден!

# 5
  • Мнения: 989
Здравейте  Grinning

Днес отново се събудих рано-рано. В 6.30. Но пък свърших цял куп неща. Изведох Чара на разходка (бррррррр... умрях от студ). След това влязох в банята, изкъпах се, омазах косата с Макадамията, ексфолирах тялото с Рефанския ексфолиант и се лакриах в много нежно розов цвят. Сега съм си сложила от Йогурта на лицето и се освежавам с кафенце. За днес ми остава само упражненията за стягане да правя и да седна да уча, защото довечера имам контролно.

Миа, тази жена вади супер тяло. И аз много се надъхвам, когато гледам снимки. Можеш ли да пуснеш линк с тези снимки "преди и сега", за да имам мотивацията, че упражнения, които правя, ще доведат до резултати  Simple Smile Много искам да оформя мускули на корема, дупето и бедрата. Едно е да си слаб, но съвсем друго да си стегнат  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 14 май 2013, 09:21 от polito_87

# 6
  • варна
  • Мнения: 1 830
Добро утро Hug Честита ни нова темичка - да я напълним само с положителни неща Hug
Боби, дано са добри изследванията и приятно разкрасяване Hug
Tyra , мерси за темичката Hug
Беки.Б. , щом ще си бъбрим - винаги съм ЗА Hug Laughing
polito_87 , кога успя да свършиш всичко това Hug
Аз отивам да си вземам резултатите от цитонамазката, после смятам да пообиколя магазините - искам да си взема някакви кецове и екипче Wink

# 7
  • София
  • Мнения: 5 475
Добро утро мързеланки!Честита ни нова тема   bouquet
 Днес времето е много неприятно,искам си топлото  Crossing Arms
Отивам да си направя една масчица на лицето,ще пия кафе и се захващам с учене че съм изостанала много.
 Хубаво да си изкарате на Джоуви всички,които ще ходят на концерта!
 avenrech,жива и здрава да е малката!
polito_87 ,бая неща си свършила днес,браво!
 Беки.Б. ,благодаря за песничката!
 Аз ще ви поздравя тематично и ще ви пожелая Have a nice day
http://www.youtube.com/watch?v=uzWO7O-qHWI

# 8
  • Мнения: 55
Добро утрооо!
Tyra , Мерси за новата темичка! Да бъде слънчева и позитивна, изпълнена с прекрасни емоции и усмивки.
Разкрасително няма с какво да се похваля. Снощи се прибрах от работа в 7 часа, бях каталясала и само хапнах едни пържени картофки и опнах краците.
При нас духа вятър и ми е студено, ама има време до края на деня, дано се оправи времето.

Прекрасен ден, красавици Laughing

# 9
  • Мнения: 1 466
Tyra   bouquet

Само се записвам. Малкият не спа цяяла нощ, излиза му кътник и го боли, плаче жааално, жално...  Sad Едвам изкарахме гимнастиката, отиваме да се гушкаме и да спим по никое време.  Tired
По-късно ще ви нагледам пак.  Hug

# 10
  • Мнения: 540
Запис и от мен и благодарности за новата тема   bouquet

Похвалвам се, че тази сутрин си взех ББ-то на Виши - Идеалиа. Използвах го 4 дни преди да си го купя и много ми харесва. Сега съм щастлива. Сложила съм си го на бюрото и му се усмихвам  Laughing

Бисквитка, весело изкарване  Hug

Мен пък времето ми харесва, малко разнообразие. Даже днес не съм с колата и учудващо добре се чувствам  Laughing мислех, че вече съм развила зависимост, но не съм още  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 1 033
И аз само се записвам вече от новото жилище, но толкова работа ме чака по подреждане и чистене, че чак ми се плаче  Tired

А сега отивам да мия прозорци, че после съм и на работа, а трябва и да уча, че не остана време  ooooh! Усещам как следващите два месеца ще са "много забавни"  Tired

Гушкам ви всичките!

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Tyra    bouquet

Похвалвам се с тренировка в фитнесаа  Sick  Лакирах се и сега пия кафе .Времето е кофти пак заваля ...чакам си и пратката от рибката за сега толкова после пак  Hug

# 13
  • Варна
  • Мнения: 79

 Здравейте и от мен ,момичета....хич не ми е ден днес...утре съм на хормонални изследвания,бях на гинекологичен преглед,....една глава ме боли...дали от времето,дето се развали...хич нямам настроение..иначе сутринта се спретнах,парфюмче,спрей на косата,грим Simple Smile

# 14
  • Мнения: 92
Добър ден прекрасни   bouquet

Tyra благодаря за новата тема  Hug

*Biskvitka*, minana приятно изкарване на концерта и задължително после да разкажете и покажете снимки  Hug

* Боби * пожелавам ти хубав разкрасителен ден днес   bouquet Надявам се всички резултати да са добре, ще чакам после да споделиш  Praynig

Беки.Б. мерси за поздравчето bowuu

velvetvoice спорен и усмихнат ден, пълен с повече усмивки и по-малко мързел   bouquet

polito_87 прекрасно начало на деня, пожелавам ти и краят му да е толкова приятен   bouquet

mimi_82 прекрасен ден мила   bouquet Пожелавам ти да си направиш хубаво и доволно пазаруване, а после да кажеш за резултатите  Praynig Hug

*Bubble* Благодаря за поздрава  Hug Have a nice day  и на теб   bouquet Приятно и ползотворно учене  Hug

Вилли приятен и спокоен ден ти желая  Hug Пожелавам ви възможно най-леко изкарване на зъбите  Hug Praynig

Мравчето със здраве да си ползваш новото ББ  Laughing Hug

Феичка13 на се шашкай, лека полека ще успееш   bouquet Аз за 8 години съм сменила 6-7 квартири, а догодина ни предстои да се нанесем в новия ни дом, който в момента строим - а и я виж колко моми сме тук  Mr. Green само остави точния адрес в които да дойдем, а ти започвай да слагаш софрата  Laughing

dior.84 я по ведро  Party Hug Кажи как са резултатите  Hug Praynig

Момичета прекрасни искам на всички от сърце да благодаря за подкрепата и стиснатите палци   newsm51 smile3525 newsm51

Усмихнат и приятен ден на всички   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт