Мързеливи красавици - 22

  • 32 657
  • 729
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ДВАДЕСЕТ И ВТОРАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Справяме се и с маникюра и педикюра в домашни условия. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита! Три пъти УРА!!!



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.


Освен, че сме красиви и мързеливи, сме и умни, състрадателни, дейни, сръчни и скромни, разбира се.
Затова си спретнахме и една "енциклопедия" (Бери   bouquet, Сикрет   bouquet), която ще нараства с времето.  Wink

1. Вредни съставки, използвани в козметиката;

2. Фирми, тестващи продуктите си в/у животни;

3. Мързелива Кулинарна Книга. Мням!  Party


Съвсем на прага на пролетта, нека си обещаем, че ще сме по-красиви, по-малко мързеливи, по-позитивни и по-зеленомислещи!  smile3521

Дерзайте, лейзита!



Ето и предишните теми:

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Първа съм. Mr. Green
Tyra както винаги темата е страхотна.  bouquet

# 2
  • Мнения: 83
Tyra,   bouquet

И за да не е гол запис, да похваля единичните маски на Нивеа, днес сложих поредна и наистина много ми харесват.

# 3
  • Мнения: 20
Цоп, Tyra мерсаж за темичката   bouquet

Тези маски на Нивеа само ги гледам, ама щом ги хвалите ще взема и да ги пробвам Simple Smile

# 4
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Хич не ги обичам тези единични маски, заради цената. Не става въпрос конкретно за Нивея, всички са така Grinning. Много скъпи излизат, но в името на пробата ще си взема и аз.

# 5
  • София
  • Мнения: 5 476
Благодаря за темичката   bouquet
 От единичните Гарниер имат една много хубава почиставаща и затопляща.Скоро не съм си взимала.

# 6
  • Мнения: 92
Добър ден прекрасни дами   bouquet

За днес нямам много разкрасителни процедури с които да се похваля, освен, че сутринта ме домързя да стана за тренировка, но за сметка на това  вечерта реших да отида на тайбо  за компенсация Mr. Green

slynchice какъв ти беше татоса извинявай, ако вече си казала, но изпуснах няколко страници и ще се връщам после да ги чета  Mr. Green За ФД аз използвам този
моят е 24 номер - но като свърши ще си сменя номера, иначе ми харесва като качество и ценато му е средна хубост  Mr. Green към 10-12 лв.
А за повдигане на настроението - весела, ако може и с малко по високи децибели  - музика, по свежи дрехи, някаква тренировка - ако тренираш нещо, или хубава разходка, ииии повече се усмихвай дори и в началото да нямаш повод  Grinning
anonimnite ти какви ампули ползва за косата, аз съм ползвала на  Рене фюртерер - както и шампоаните и и други продукти, но изобщо не останах доволна  Twisted Evil

* Боби * и моите нокти се цепят изключително много   Thinking, онзи ден намерих едно кремче за нокти в къщи, бях си го купувала преди време, имам и заздравител за нокти - но проблемът е че няма, кой да ги ползва, обикновено като се лакирам в неделя, изкарва до другата събота  Mr. Green, а то трябва да се ползва често, за да има ефект  Grinning

secret на диета ли ще се отдаваш  Grinning

I.n.a., janeta842 добре дошли при нас   bouquet

За всички рожденички, които изпуснах тази дни  newsm51 newsm51 newsm51

So^Amazing много се радвам на жени, който се хвалят от мъжете си, пожелавам ти щастието и  вниманието с което те дарява, никога да не свършва   bouquet

А къде е ♥ Димяни ♥ от известно време изобщо не я виждам тук  Sad Grinning  bouquet

Tyra да си честити новите ушенца  Mr. Green Вие вчера ли ги пробивахте. Казват, че уши се пробиват на Богоявление - защото тогава не боляло  Grinning

polito_87 и аз съм голям фен на шалчетата  Mr. Green Имам един които е дълъг и широк, като ме видят с него на работа и ме бъзикат, че съм дошла с одеялото  Mr. Green

I.n.a. и аз изобщо не им разбирам на тези преси, маши... имам една страхотна на Ровента, с какви ли не приставки и наставки - ама така си стои в шкафа  Mr. Green

slynchice аз винаги гледам обувките и чантата ми да са в един цвят  Peace

Lorilicious ти какво работиш, че така са ви запряли, до никое време  Mr. Green

slynchice давай роклята  Heart Eyes Mr. Green

Le Soleil* аз мисля, че мъжът ти няма да има нищо против, всяка вечер като се прибира от работа в къщи да го посреща една усмихната, добре направена жена - дори и без повод  Peace Grinning

anonimnite изпуснала съм ти рокличката, опитах се да я намеря, но уви  Mr. Green, може ли да я покажеш и на мен  Mr. Green

Vesseto  Hug Hug Hug

mimi_82 стискам ми палци за срещата в сряда, дано е приятна и успешна за теб  Hug

velvetvoice стискам ви палци всичко да мине наред, не го мисли толкова много, всяко нещо ще си дойде на място, щом сте взели такова решение навярно сте си направили сметката предварително  Hug И приятно изкарване на купона  Mr. Green

Shiny* защо не го смениш с нещо друго - айробика, тайбо...

Принцеса Фиона как са тренировките Simple Smile

Мале, аз докато изчета изпуснатото и вие сте направили нова тема  Mr. Green

Малко се поолях, за което ще ме извините  Mr. Green

Пожелавам ви прекрасен следобед  Hug Hug Hug Hug  bouquet  bouquet

Последна редакция: вт, 26 мар 2013, 15:01 от avenrech

# 7
  • София
  • Мнения: 1 033
Цоп!

И за да не е гол запис - аз обикновено съм без абсолютно никакъв грим. Ако случайно реша и не ме мързи съм само с очна линия и/или спирала, евентуално и балсамче на Нивеа с вкус на череша. Това е. Не заспивам с грим, въпреки  че ми се е случвало, но интересното е, че не е мръдвал. Събуждам се с идеална очна линия и неразмазана спирала  Laughing Въпреки това избягвам да го правя, защото е мноооого вредно  Whistling

И да се оплача - май съм в сатурнова дупка или там каквото и да е. Никак не си обичам рождения ден - ако мога да се събудя другата седмица по това време, ще е идеално.  Tired

Отивам да поработя, че колежката нищо не е свършила днес с оправданието, че има РД  ooooh!

# 8
  • GYM
  • Мнения: 814
Верно наскачахме Mr. Green
Тайра, благодарско  bouquet
Шайни, благодаря ти, мила, знам аз, ама пустоо безпокойство. На нас ни е за пръв път, обаче ни е крайно наложително. И току що отказах един договор Sad Хем ревях, че съм без работа, ама малкото не ме пуска да пътувам, а тук идеше реч за 6месеца и много слаби кинти Rolling Eyes
Одеве забрайх да се похваля, че си купих цветни моливи за очи и разнообразявам така или иначе скучния ми грим. Искам вече пролет Laughing искам и работа, искам и пари Mr. Green

# 9
  • Мнения: 989
Здравейте  Grinning

Аз официално изгоних зимата - прибрах всички дебели дрехи и сега в гардероба ми се излежават пролетно-летните цветни и пълни с настроение дрешки. Въпреки мрачното време, приветствам слънцето и съм пълна с енергия   Nature Sunny  

За днес се отчитам с тренировка, Йогурт маска, маската на Макадамия, след това напръсках малко Юник 1 и накрая мацнах един ярко червен лак. Сега ми остава да пооправя къщата и отивам да ям мелба в Неделята с една приятелка. Но преди това ще мина за още няколко шалчета  Laughing

За гримирането вкъщи - винаги съм поне със спирала на очите. Аз много обичам да се гримирам, но вкъщи предимно съм си натурална, за да ми почива кожата. А и половинката ми най мрази да се наяде с ФДТ  Laughing Но пък навън винаги слагам спирала, ФДТ, руж, молив и гланц (но него не редовно).

И за редхите да кажа - никога не стоя в нас, пък и не пазя, раздърпани дрехи "за във вкъщи". Обикновено съм с клинче и туника. Моя приятелка се размайва в тях си с дреки с лекета, които висят по тялото й, за да не си съсипва по-новите неща. Аз не мога така. Но всеки си знае.  

И като споменах нередовното слагане на гланц, това ще бъде моето предизвикателство за тази тема - да стана редовно в нанасянето му и да не го изяждам толкова бързо  Simple Smile

Аvenrech, тези "одеалца" са страхотни за зимата. Аз като бях болна и си стоях увита в нас с един такъв, защото ми беше едно хубаво и тоооооопличко с него...

# 10
  • Мнения: 4
Записвам се през тела, за да не изпусна темата!  Mr. GreenИ си ви чета де, да не помислите, че ще ви забравя Simple Smile Тука има фрий нет йеееей!
Поздрави от Лазурния бряг! Аз съм влюбена!  Heart EyesЗабравете Лондон, забравете Париж, забравете Прага! Обичам Ница Simple Smile)))
Кари е най-щастлива! Големи са приятели с морето хихих
Няма да пиша много, но ви пращам многоооооо целувки и до скоро  bouquet

# 11
  • Мнения: 92
WomanBerry много целувки и преградки и от нас  bouquet Hug

polito_87 браво на теб, аз съм доста зиморничава и да видим кога ще се наканя  Mr. Green, а шала го използвам и за допълнение на някои дрехи, обикновено на рокли, които няма с какво горно да комбинирам  Grinning

Tyra благодаря за страхотната тема   smile3525 smile3525 smile3525

# 12
  • Мнения: 1 466
И аз тук Simple Smile

Велвет, и на нас може би ни предстои теглене на кредит. Искаме да се местим в по-голяма къщурка, но засега само обмисляме. Simple Smile

Гримът ми обикновено включва спирала, молив за очи, леко червило или гланц. Понякога слагам и нюд сенки, подобни на тези на Бабълчето и това е. Харесвам си кожата на лицето, тенът ми е равен, нямам пъпчици, белези или петънца и мноого рядко се присещам за пудра или ББ крем.

Не се разкрасявам много. Стоим си на топло с малчик, баба му ни глези... Е, вчера си купих червилце и лак, да не е без хич, но като цяло... нищо Simple Smile Искам вече да е топлоо, искам да си развявам пролетните шалчета (и аз имам много от тях Flutter ), да излизаме с дребибеби... а тая сутрин се събуждам ии о, ужас! - една педя сняг под прозореца.  Tired

Сега отивам с чаша чай да гледам How I met your mother.  Crazy
Хубав следобед, прекрасни! Simple Smile

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 768
WomanBerry коя е Кари?

# 14
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Бери, завиждам ти! И май не благородно.  Mr. Green

Вкъщи съм винаги само по крем. Как ли пък няма да се гримирам.  Crazy Аз не, че и за навън клепя кой знае какво - ВВ и руж задължително + балсам за устни. Ако съм на кеф - спирала. Ако пък съм още по на кеф и е вечер - очна линия, глосче някакво. Детс ол, фолкс!  Flutter
Не харесвам наклепани и нарисувани лица.  Peace

Добре де, тая Йогурт маска не я откривам никъде - питах на поне 5 места, на 4 от които ме накараха да повторя и потретя въпроса си  Shocked, на петото имаха 2-3 неща от серията, та знаеха поне за какво питам.  Laughing

Поли, и аз така никога не съм разбирала начина на мислене на хора като приятелката ти. Да не си съсипвала дрехите. Кво да им съсипваш вкъщи ебати?! Ако готвя - слагам престилка. След което дрехите заминават за пране. Ако чистя - имам си 3-4 по-стари сетчета за целта. Лекьосаните и скъсани парцали хвърлям. Сори, ама на стола/дивана/леглото/килима/пода вкъщи ако щеш няма как да се изцапам.  Peace Whistling
И аз съм с клинчета или долнища на пижами + по-дълги блузки.  Flutter

Доматче, Кари е кучето.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт