И у Кипро, и в БГ на есен с песен пак школόто ни зове (28)

  • 22 836
  • 756
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 456
Приятели и гости драги,
тъй както островитиянски най-приляга

~ с коктейл в ръка и крак връз крак
на кипърския виртуален бряг
за 28
-ми път подред
посрещаме ви тук с привет![/color] [/b][/color][/size]
 
Полезна информация & Институции

Карта на Кипър
Статия с малко история
Българското посолство в Кипър
Българското посолство в Кипър - контакт
Сайт на правителството на Кипър
Посолство на Кипър в България
Сайт на МВНР в България
Освобождаване от легализация на документи
Сайт за защита на потребителите вв Кипър
Cyprus comunications
Инфо за настаняване и не само в Кипър
Официални празници в Кипър за 2008
Cyprus events.....
Информационен справочник за Кипър
Cyprus forum


CyprusAirways
BG Air
Sofia Airport

Полети до Кипър
Полети до Кипър1

Евтино телефониране през Интернет - 1 и 2
 
 За справка или вие питахте, ние отговорихме.

Координати на БГ Вестникът
Образователна система в Кипър
Цени на частните училища
Инфо за първокласниците
Питане за Лимасол

Споделени рецепти за зимнина
Подходящи храни при анемия
Солена и палачинкова торта
Рецепта пирожки

Празнуване на детски рожден ден
Забавни игри
Общо инфо-документи, детска градина, здравни карти.
и още за детските градини...

 Работа

ICS-JOBS
EU site
Споделено от реалността
 
Други

Картинка в мнението
Текстове на песни
Пейнтбол игрище в Лимасол
Тибетците
За булчинските рокли в БГ
Сълза и смях

  Предишни теми

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

Домашните ни любимци
Тео на Кати
Пухчо и Тара на Мирката


 Общото ни албумче

Kukundela`s site
Достъпът е ограничен с парола.
За да я получите следва да покажете съпричастност,
участвайки активно в "живота" на малкото ни общество
минимум в пет поредни теми.


Ето ни и нас

Larnaka Katy6 bouboulino gera_nasko pepita-1977 nadeto_pm aann
Limasol Guguna Maatete dani73 celestin Baba Ruma rossitta cveta 80 Mirkata
Nicosia lusien4eto   мъжът на pavlinka pdd bebi6ok houp YANICKO elleebella arabsko kafe megi_842
Pafos mecheto

Sofia Муци Myriam annny (кандидат лимасолка)
Plovdiv Жужи desi.a
Bourgas Miss Blondy~Redhat
Ruse Shankulova
Ророvо pepena


aledora asoulini xelena`s husband, Sonya`s 83 husband,  Cu6i,  Antigona,
 roska_ps , baby_sunshine,  plam_aurora, bobolino111, Anik@
ТиXеРи, Пепита, Boyanna, gr.d,
svetlinata (кандидат Паралимни)  simona777
  
 Нашите приятели

КГБ-ейките Mr. Green
GR, Athen Spender MIRELE SIM
Qatar Vinagi
FR,Paris Melinda
DE, Cologne Azalee
SK bosilek
Switzerland desitta
Lesvos~Sofia ThracianLina

# 1
  • Мнения: 0
   Хе хе хееее, пу за мен - ПЪРВААААААААААААААА  newsm44 newsm44 newsm44!
Рано пиле, рано пее! Муци, браво за темата  smile3525, стана ни вече ясно кой кого е преспал снощи  smile3521 smile3521 smile3521 !!!
  Айде по този случай да ви поднеса кафето и закуската
черно, с мляко,
капучино, и фрапе!!!А ето и закуската
  ВЕСЕЛ СЪБОТЕН ДЕН НА ВСИЧКИ!

Последна редакция: сб, 29 авг 2009, 15:19 от dani73

# 2
  • Мнения: 0

Муци най после...абе и на мен на такава ми замириса
ама айде като си заспала простестено ти е, Joyда не е било нещо друго newsm78
Даниииииииииии...спревари ме smile3521мерсаж за закуската Peace
за мен с мляко и без захар моля  love001
приятен двн на всички

# 3
  • Мнения: 0
Така  , така... дойдохте значи рано , рано  ,  напихте се  с  кафенце  , наядохте се  с  баница и ..........айде   пак    по леглата....!     hahaha                 Е  го   е -  пьк  аз   уж  сьм  още   отпуска ,пьк  от 8.30 ч. сьм  в  офиса ,та до  сега.! Sad . Е , да ме видите колко сьм работна - дори и в  извьн работно  време..... ooooh!                                       Кафенце , точно  поради  тая причина не  ти  се  обадих  вчера - вчера  и  днес  сьм  била  с  изключен  телефон, защото  имахме  сьвещание  и   чак   вечерта  го  включих  и  видях , че  си  ме   тьрсила   . Sorry  Embarassed !  Ама  и  утре  (неделя )  пак  сьм  така !   Имаме  нещо   проблеми  в  пицарията  с  просопикото  (  нали  се  сещате  -сега  всичко   живо   се  е  вьрнало  от   почивки  и   сьответно   всеки   реве  за  пари  ,  всеки  се  "ошушкал "  и  сега  всеки   мрьнка...! Close[/color]                                Т а  ,  такива  ми ти работи ,не  ме оставиха   -имах  още 2 дни  отпуска да си я  " доизживея " докрай ,-НЕ ,- прекьснаха ми я   !!!!!!!!!! Twisted Evil          Охххххххххх , пишете  вие нещо по-весело , тя  мойта  се  видя....!  Веси 75 ,  к'во   стана  пусна  ли  мухата или  още  се  чудиш..? Joy

# 4
  • Мнения: 0
ДАНИ , май  сме  си  само  двете   май -май ..... Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 8
YANICKO, аз мухата съм я пуснала, но мързеливо хвърчи все  още. Сега са ни налегнали разни битовизми, като ги решим ще се размечтаем.

# 6
  • Мнения: 289
Ей ме и мен!
 Hug Hug Hug

Уморена съм много и затова само ще се запиша.Утре ще ви разкажа как се харчат 200 евро за играчки  Wink

# 7
  • Мнения: 15
          ПУ И ЗА МЕН newsm44 newsm44 newsm44 Честита нова тема ! Сьвсем актуално имайки в предвид ,че и аз от петьк обикалям ДЖАМБ0-тата с каката  smile3511   ''ПОБЕЛЯХА МИ КОСИТЕ  такьв голям избор ,а я няма раничката ,която тьрсим дето е като на Николета(сьученичка и най-добра приятелка на дьщеря ми) smile3515 та сега в неделя ще си почина и в понеделник продьлжаваме тьрсенето (ако сьм добре с нервите или сьм гльтнала едно валерианче преди да излезем Rolling Eyes)  Има го -ЖУ- АВТЕНТИКА още на ьгьла между Патисион и Стадиу малко по нагоре е БЕРшКА,H'M и други едни хубави магазинчета понаобикалям ги аз доста често откакто установих ,че мога да си лекувам "ДЕПРЕСИЯТА" с шопинг smile3508 .......и ти  като мен и аз се заканвам отдавна и сега особенно откакто сьм сред вас ,че ще се вьрна аз У КИПРОТО   smile3534 само още малко да ме стегне "КУРДЕЛАТА" и  newsm01.....          TRACIAN LINA -лесвианке   bouquet споко ,мила,подмина ви нищо конкретно не сьм чела за острова чукаме на дьрво да не ви достига.....  CVETA 80- чакаме да разкажеш утре какво сте купили   bouquet  оставям ви за сега ,че ми дойдоха гости -кьсни да видим с какво ще ги гощавам ,а на вас една приятна прохладна неделя пожелавам    . family     VESY 75-  welcome

# 8
  • Мнения: 119
И аз съм тук. Винаги готов!
Вчера пристигнахме в Катар към 22:00 часа. Климатизираме се сега. Снощи като невиждала компютър седях до 2.30 да чета какво сте писали, разгледах снимките и т.н. Много съм доволна от себе си, че успях да съчетая няколко неща в едно, като една многофункционална жена по време на почивката. Пу-пу-пу!
"Срещата на върха" беше самия връх! Не успях да поговоря със всички, но усетих че не случайно сме се събрали . Има нещо (гнило в Дания)...в този остров  Laughing.  
Сестра ми е много впечатлена от всички! Изпратихме я в сряда вечерта за БГ . Щом се кани да посети пак Кипър, значи и е харесало, нали? Пита дали може да види и тя снимките. Ако не, ще помоля да ми пуснете някоя с нея на и-мейл.
Тук е Рамадан и всички работят с някакво странно работно време, дето не съм го проверила още. Но...прескочихме тази вечер до Carrefour да купим чанта, моливник и т.п , защото ние започваме училище на 01.09. Д-то да ми е здраво, че не знам какво ни чака.
Лека вечер и приятна почивка на всички  Hug

# 9
  • Larnaca, Cyprus
  • Мнения: 435
честита ни нова темичка БРаво МУцЕ  bouquet  bouquet
виждам сте ме търсили ще ме извините за отсъствието но бях хванала някакво ужасно раз.....стройство с болки в корема .....виене на свят ...температура и кво да ви кажа три дена на легло ..... Mr. Green....и чак днес успях да се добра до компа да ви драсна някой ред че нали знаете не мога без вас Hug Hug Hug Hug
първо да приветствам с добре дошли Аркудаки и Веси 75  bouquet  bouquet
веси много се радвам че си се престрашила да пишеш само така тук сме си наши хора ще помагаме с каквото можем ще стискаме палци за бебето колкото дълго кажеш Hug Hug Hug
винаги добре се завърнали  bouquet багажа разопаковахте ли или и вие кат муци след два дена Party Party
пепи на шадраванчето има базар на Алфа Банк днес е последен ден има разни игри за децата ние ще тичаме натам по късно незнам точно кога newsm78....а училищата отварят на 10 тъй че готви багажите #Crazy
деси големи премеждия с тая спукана гума  Mr. Green...добре че всичко е свършило добре благодарение на навременната намеса на мъжа ти ех какво златце аааааааа Laughing Laughing
дани за климатиците ако не сте ги купили де аз докато дойда Mr. Green....в хола ни е голям 18 а в спалнята е 9ка май мога да погледна отдолу има едни лепенки ако искаш с точност има разни киловати и килобайти ли  newsm78
лина гледам роклята върви добреееее  bouquet.....виж сега определено ама определено бюстчето така пооооо отвън то това му е чара на булкат да покаже цици щото гъзот е прибран косата също та поне напред с циц.....ите  Joy Joy
за бижута внимавай не се притрупвай ......или избери големи тежки обици със диадемка или нещо в косата .............или герданче с нещо в косата .........а косата малееееееееееее много ти е хубава мила да си я отглеждаш с кеф  bouquet  bouquet  bouquet.....аз ако бях на тебе бих повдигнала някак само половината предна част и бих издърпала малко буклички отпред около ушите челото където ти харесва и ти стои  добре другата разбира се цялата на букли ..... Hug.....определено съм за изкуствените мигли ако нямаш дълги твои ако имаш такива по добре недей да слагаш ........ема гледай сега почвай да се гримираш да снимаш тук наред ние ще казваме кое да кое не тук гледай кво жури сме се събрали Mr. Green
Айде стига ви толкоз отивам в кукунделка и после пак ще намина bowuu

# 10
  • Мнения: 289
ооооо Добру утру мацоранкииии!!!! Hug

Нашту фемили се събуди и сега следва чистене на къщата  и сглобяване на колело.

   Онзи ден в мойто Джъмбо оставихме 200 евро за играчки ,между които и една която струваше 60 евро и по-скоро е за голямото  "моро" (както тук викат на мъжете си  Laughing )Та таз въпросната играчка е от онези огромни джипове с дистанционно,където детето може само да управлява,не да се вози....Верно,че е много як.Като завиваш дава мигачи,маневрен е доста,суперски е.Снощи го разхождахме покрай морето и ми беше много забавно да наблюдавам реакциите на мъжете - млади стари се спират да го гледат....и после не били деца  Joy Joy Joy
  Освен това Йоана по случай утрешния си рожден ден има колело,тротинетка,кукла Дора .....абе офайдоса се детето  Laughing
Сега са едни вълнения вкъщиии.... Mr. Green
Аааа знаете ли кой ще ражда с мен (един ден разлика в термините) Rolling Eyes Напрегнете малко сивото вещество и чакам предположения.  Rolling Eyes Подзказка : ника и го има в заглавната страничка на всяка наша тема,демек наш човек Hug

# 11
  • Мнения: 0
И какво Кате,миза,замина без да почерпиш newsm78ааааа що тъй  newsm78...или още нямаш силици да наготвиш newsm78...Да ти кажа ей този период най го мразя #Crazy...като лепнах едно грипче мин.година ме държа 3 мес. yu5аууууууууу някакъв страхотен кошмар Mr. Greenна теб ти отмина нали тъй Peace...ходихме на игрите  Peaceдобре са ги измислили,но за деца до и над 2 год.не бяха помислили newsm78иниче сина ми се катери навсякъде/може ли/правиха и състезание с едно момченце за по -бързо изкачване по-стена  toothголям смях падна...изобщо за големи деца имаше доста игри...та загубихме 2 часа smile3515
Хайде от ме да мина ще сервирам аз моля

Винаги....добре сте се завърнали...радвам се че на сестра ти и е харесало тук Peaceпо принцип след първото посещение на Кипрото остават малко newsm78....
Цитат
Много съм доволна от себе си, че успях да съчетая няколко неща в едно, като една многофункционална жена по време на почивката. Пу-пу-пу!
...ти наитина голямо обикаляне тръшна newsm10нали бяхме все до теб...с инфо от теб ...всичко беше добре ,даже много добре организирано Peace..даже за ученичката си напазарувала newsm10
Миреле,и при нас същия проблем с чантата newsm53...тоз има така,онзи имал такава #Crazyи още не сме си избрали..Всеки ден обикаляме,но ,,нашата чанта,, не сме намерили Rolling Eyes...само едно е хубаво,че колкото повече наближава у-то ,толкова повече намаления пускат smile3521,но и разнообразието на чанти намалява Crossing Arms
Цвети,ще харчиш няма начин smile3508сега ти е най-мила дъщеричка..толкова време разделени..хайде ела кажи как,какво купихте newsm78...а тя как се чувства тук...не и ли е топличко newsm78
Муци Hugти пусна темичката и не се вясня newsm78къде се загуби smile3506

Хайде приятен ден на всички....да стягам багажите пак за море Peace,че почти не останаха дни

# 12
  • София
  • Мнения: 1 456
Добро утро.....

Пепитке, тук съм душице! Mr. Green
Не ми осташа обаче шреме много.

Да ви се похваля....вчера съвсем неочаквано, в последния момент  ме замъкнаха на концерта на
Мадона и то с безплатни билети.... Heart Eyes newsm03. Не бях ходила на такова нещо....то светлини,
то ефекти, хора.... Crazy Почакахме я доста докато излезе....та се прибрахме
по никое време. Като цяло ми хареса! Laughing

Днес братлето по нощите каца и пак няма да имам повечко време ама какво да се прави.
С Алекс се каним и на цирк да ходим....Брях...кое по-напред! newsm78 hahaha

На вас прекрасен ден желая!

# 13
  • Мнения: 8
Добър ден на всички. Все още изпитвам затруднения с качване на снимки в отговора и не мога да ви почерпя с някоя завъртяна манджа.
Можете ли да ми дадете съвет, така и така всички сте на училищна вълна. На 16 септември ще си ходя до България за двайсетина дена и тъй като започва учебната година ми се ще да занеса подходящи за училище подаръци за децата на мъжа ми. Те са момиче на 16 и момче на 12 и живеят с майка си и новото й семейство в България. Общо взето тя им купува всичко необходимо за училище, а доста често и повече от необходимото и ние винаги сме в голямо чудене какво да им занесем от тук. Все пак деца са, радват се повече на подаръци, дето са "пътували", отколкото на нещата, които им купуваме там. Та ако при обикалянето по магазините забележите нещо интересно кажете ми.
Благодаря на всички които ме поздравиха с добре дошла     bouquet
Сега отивам да приготвя нещо за обяд и ще намина пак следобяд да ви видя.

# 14
  • Мнения: 213
Хехееееееее Grinning Ето ме и мен!  Hug Hug Hug

Ами два дни на вилата, голям кеф, голяма почивка на открито - щъкаш насам-натам, косиш един декар неравен терен "на предна, на задна"  Laughing, боядисваш де що може с безир и анти-корозивна боя  Sunglasses Активна почивка, с една дума  Peace Сега да се запиша и аз в темичката   bouquet

Цвете, та разваля ли изненадата като издам? Хайде, ще оставя на вас бременлинките да съобщавате новните  Hug Аз вашата темичка я следя по друг повод, та така - случайно видях  Party За мъжете - нали бях точно в Кипър преди да се запозная с мойто "моро" в София, та само го "моросвам"  Mr. Green Азале, дето е специален гост тук и е с гадже грък второ поколение в немско, веднъж пита в гръцката тема за "педосването" и там невъзмутимо й отговориха, че си личи, че не е местна, щото било напълно в реда на нещата жените да казват на мъжете си "педи му"  Crazy и ОК за дете към майка му. ОК, за последното, и аз казвам на майка ми "беби"  Mr. Green щото сме си разменили ролите перманентно поради специфичната за всяко семейство ситуация, ама това "педосване' към мъжете  Stop Да рекох и отсекох - никой не може да ме накара така да се обръщам към мъжа ми, само "моро"  Naughty

Муце, много мерси мила за темата   bouquet Аз чаках-чаках, че рано сутринта отпраших към вилата да не вися на клона  Laughing  Hug

Веси, наистина няма от какво да се притесняваш и следва да се чувстваш толкова свободна тук, колкото и всяка от нас  Peace Пък и от кореспонденцията с Кафенцето установих, че тук сме три адашки Веси   bouquet в превес над Ани-тата  Grinning

Кати  Hug Hug Hug Много се радвам че си по-добре  Hug Хайде сега утре да си на 100%   bouquet Аз установих, че след толкова пиене на антибиотици пролетта и лятото за тая бактерия Streptococcus beta-haemolyt.gr.B) бая са ми намалели съпротивиелните сили и скоро ще ми изпише моят доки нещо за подсилване на имунитета  Peace Щом миналата седмица вдигнах Т заради едно наваляване  Crazy А, момичета, междудругото - оказа се след последната МБ, че съм активен носител на гореспоменатата бактерия, заради която правят скрининг на бременните в последните месеци преди раждане  Crazy Появила се три месеца след като я изчистихме, я е дремела, я от отделителната система. Бая упорита. Миналата сряда лекарят ми не можа да повярва като ми видя резултатите от МБ, защото и аз се чувствах ОК, и ходи на другия ден лично да ми гледа материала. Та говорил с лаборантката и тя му казала: "Ами остави я така" а той: "Ама как, тя си шие булчинската рокля, че иска да ражда, как така да я оставя". Сега ги изтребваме, и ще е до крак  fight Че време не остана  Grinning тези Б са по-упорити от група А, но за сметка на това последните са доста по-опасни  Peace

Утре отивам за бижута и като избера (несъмнено ще намеря нещо точно като за случая  bowuu) ще снимам и покажа на вниманието на уважаемото жури  Hug Hug Hug Много добра идея, и моята мисъл е да не се претрупвам, пък тъй като част от косата ще е пусната към гърба, то най-добре ще се вижда колието и шнолата/диадемата. А после мога пак да си ги нося по специални поводи  coolcool

Но за идеята за прическата имам нужда от повече подробности от Кати  Thinking Така, да я видя в главата си  Laughing Wink Сещам се аз, но как да я захвана?

Иначе какво си правим днес - чакам мъжът ми да се върне от Италия, изпекохме си по женски с майка ми страОтни пържолки  Mr. Green с лук и домати биволско сърце за салатка, с испанско вино... За следобед съм си оставила златно кехлибарено грозде като от Стара Загора  Wink за мезе за втората серия на "Брак с чужденец"  Mr. Green Еее, вчера този филм ми напълни сърцето, много добре разказана история за гръцко-туркста лИбоф  Sunglasses Можете да се досетите колко са ми интересни тия отношения, с оглед на моя любим Кипър, пък и на едната година живот с грък в Истанбул  Mr. Green (а, и през цялото време турците си мислиха, че съм гъркиня  Laughing, мъжът ми се шашкаше (това във връзка с гръцката коса от баба  Wink).

За Мадона на Муци  Mr. Green - верно, шоу, но в София бяха пуснали невероятни намаления и в един магазин майка ми надуши страхотни анатомични обувки на Кларкс с 40% намаление:

http://www.picvalley.net/u/1963/18695198508599062451251635885CIP … OUZWQRAEXe1HR.JPG
http://www.picvalley.net/u/2458/33699848275352731251635893MBDRn5 … 8oXkDH4VuoQ5K.JPG

Та ако трябва да плащам, за тия пари че и по-малко - предпочитам Кларск  Mr. Green

Аде, банда, утре нова седмица, с нови сили и нестихващ ентусиазъм   mrstraetz

Общи условия

Активация на акаунт