Весели и малко сополиви, АВГУСТинчетата са щастливи!

  • 11 209
  • 269
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
заглавието е дело на фетица

Ние сме 168 мами августинки
Имаме си 70 момиченца и 100 момченца

Кои сме ние????..........ЦЪК
                                    ...и....
                                                                 ЦЪК
За добавяне в списъците или нанасяне на корекции изпратете ЛС на Август07

НАШИТЕСНИМКИ
потреб.име:avgustki
парола:********

Когато слагате линк към снимка, първо излезте от профила си в снимка.бг, и тогава чрез опцията "търсене" дайте линк. В противен случай при другите потрбители се отваря началната страница на сайта.
Как да добавим картинка към профила, в подписа или в мнение

+ МОЛБА ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО СЛЕД 315-ЯТ ДЕН
+ телефони на НОИ за проверка на болничните /ако има кой да ви вдигне/
926 19 90
926 19 86
926 19 71
926 19 61
926 10 10

Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние

Полезни линкове:
Захранване
Естествено въвеждане на твърди храни (Педагогическо захранване)
Захранване
Захранване - 2
Алергии при бебето
Грижи и развитие
Полезно за уменията на бебето
Развитието на детето
Първите игри
Масажи и гимнастика - описание
Масажи и гимнастика - с картинки и примерна програма
Комуникативен бебшки масаж
ЕБХ (естествена бебешка хигиена)
ЕБХ - помощни средства
ЕБХ - Развенчаване на традиционните митове за приучването към гърне
ЕБХ (на немски)
Имунизации, лекарства и изследвания
НАРЕДБА № 15 за имунизациите
Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето)
Референтни граници на кръвта и урината
КХП и ЛП на разрешени за употреба лекарства
Лекарствени средства
Други
Полезни връзки
Полезни връзки 2
Именник
детски песнички, стихове, филмчета, игри....
Детски центрове-София
ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Сф)
Ози
Хер бебе
Джуниър меню
Кухнята на мама Люси


Детски магазини(с линкове по градове)


Детски on-line магазини:
www.shop.danet.bg   www.pakostnik.com   www.family-bg.com   www.simonovi-bgshop.com   www.smenzamen.com   www.igra4kite.com   www.stefi.biz   www.marseltoys.com   www.bgbazar.com   www.marti-online.com   www.zadeteto.com   velanas.com   www.vip-baby.com   shop.dechica.com   nanibg.com  Comsed    www.crazykidsbg.com   bulstore.com   baby-market   www.mobilis.bg   bazarbg.com   megashop.bg   www.zabebeto.com   www.papagal.net   www.vegatoys.com   mal4o.com   www.best.bg   monitrade.911.bg   Дечко


Предложения за заглавия:
Най-прекрасното е то, АВГУСТинчето добро! - DiVeNa
АВГУСТинче, палавниче малко, всяко от тях ще стане християнче! - PIVANOVA
Смях се чува отдалеко, АВГУСТинче идва с букет в ръцете! -
Августински смях се чува отдалеко, ето Първата годинка празнуваме с детето!- PIVANOVA и лято
Стана вече на годинка АВГУСТовската дружинка! - DiVeNa
Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани! - DiVeNa
С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони! - фетица
Мама прави торта, тате пазарува, иде празника голям - АВГУСТ, ставам с 1 годинка по-голям - Оранжево небето
Бели ще правим и през АВГУСТ, то се знае. Шкафове отваряме и дърпаме опашките на котките ни даже! - Оранжево небето
Успокой се мамо вече, станах аз човече /АВГУСТ/ - vezni4kadobri4ka
Слънце грее у дома, АВГУСТчето стана на една - vezni4kadobri4ka
Става мрачно и студено, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен - Оранжево небето
(Иде есен/зима, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен)
Иде есен и децата на училище отиват, аз сьм още малко АВГУСТинче и ще мьрзелувам - Оранжево небето
Миналият АВГУСТ мама ме роди, таз година няма тя да се поти - Оранжево небето
Нека люта зима вън  да вее - АВГУСТинчето  в къщи ще се грее - pokahontas
АВГУСТинче на прозорчето стои - навън пухкав сняг вали! - Димяни
АВГУСТинче на мама се мръщи, не му се стои в къщи! - Димяни
За празниците в къщи украсена е елха, АВГУСТинчето добричко е с подаръче в ръка! - Димяни
АВГУСТинчето прегръща мама и иска за Коледа голяма изненада! - Димяни
АВГУСТинчето запретнало ръкави - с мама коледните меденки ще прави! - mari_eta
Нека люта зима вън да вее - АВГУСТинчето и вкъщи може да вилнее! - mari_eta
АВГУСТинчетата малки, готвят се за зимните пързалки! - mari_eta
 

Предишните ни теми:
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100

# 1
  • Мнения: 711
Ей, за първи път първа  Party

Да си сложа и тук поста от предната тема, че тамън го написах и хоп новата се появи  Laughing

Ето ни и нас. Аз ви чета ма ме мързи да пиша 

Валерия, лека бременност! 

Сладкиш, и Крис яде доста шамари, но при нас изобщо не помагат. Повече действа като го наказвам прав до стената. Така по се изнервя и после ме слуша следващите 15 мин   А и на вън си го шамаросвам, кой каквото иска да си мисли. Той просто е станал ужасен.

Ние на консултации не ходим вече. Не виждам смисъл. Имам си детски метър на стената и жифров кантар, та няма смисъл да се разкарвам до педи. Не, че е далече, но... В съседния блок ни е конссултацията. 

Хари, каква дупка, бре? Недей така 

Мариета малкия е голям сладур. 

Ох, КРис нещо тряска в хола. Ставам да видя к'во майстори пак 

По-късно ще пусна и нови снимки...

# 2
  • Мнения: 1 440
Здравейте!

Първо,Честит празник на всички семейства!

Много любов,топлина и приятелство да има помежду ви!

Леле,какво заглавие!На мойто дете тъкмо му минаха сополите,след почти 2 месеца. ooooh!
Дано на всички вече да минават! Praynig
Мариетка,имаш прекрасно детенце,със или без очила!
Димяни,честити ботушки!Супер са!
Яна,сладурчо е твоето момченце!
Хари,Анаморф,бързо да излизате от дупката! Hug Е,животът понякога е доста труден,но имаме прекрасни слънчица,които ни помагат да продължим. Grinning
Тиги,добре дошла и от мен!Жалко за снимките!
Фетица,какво сладко джудженце си имаш! Grinning

Хайде,приятен ден на всички и весел уикенд!

# 3
# 4
  • Мнения: 525
Който има празник , да празнува весело днес.Simple Smile))!

Ох, аз засега избягвам шамарите, но съм в чуденка какъв метод да избера. Тя на соченето с пръст се хили яко.)

Имаме и нов хит - обикаля и хвърля всичко по земята, а аз пак обикалям, но този път да стбирам, за да не се хлъзне на някоя играчка.
Ей, много ми е напрежение и стрес това прохождане.

Хубав остатък от деня Ви пожелавам ! Heart Eyes

Брей, Тедката, че порастнал.. Hug

# 5
  • Мнения: 1 554
опааа Party
Бояна Heart Eyes

# 6
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914

Опа, я.  Mr. Green

Доскоро мислех, че по-диво от моето - имам предвид Теди, няма. То щуро, щуро, няма спирка. ooooh! И първите месеци страшно много се радвах на Сашунко, че е кротичък. Ама не било писано да е за дълго. В момента с умиление си спомням за подвизите на Теди на същата възраст.  Thinking То приказката, че мъжкото си е мъжко е мнооого вярна. Абе такава фурия и беля незнам да има - страшна работа ви казва.  Shocked И няма умора до заспиването. ooooh!
За шамарите - на Теди доскоро шамар не й беше удрял никой. И по тази причина на детската площадка я биета и по-малките. А тя усмихната ги гледа като теле и стои, даже не бягаше. Просто не знаеше какво да направи в такава ситуация. Но като тръгна на детска градина, веднага попи разни "хватки" и сега е направо страшно положението. Шамаросва Сашко дори без да има причина - ей така, за спорта, говори глупости, абе лоша работа ви казвам. Та се наложи да пуснем в действие и шамарената фабрика, защото понякога направо ни се качва на главите. Да не говорим, че има случаи, когато много лошо му посяга. Наскоро се пробва да му счупи ръката заради едната проклетия. И от два дни гледам той посяга да я бие. Thinking И понеже си е силен, я предупредих, че ако продължава така, лятото ще има голям бой да яде от него. Но кой ли ме слуша. ooooh! Иначе него досега и по дупето не съм го шляпвала, защото не е имало основателна причина. Но при Теди на няколко пъти се наложи да играят шамари. Иначе аз лично съм противник на боя в детска възраст, но вече от личен опит мога да кажа, че понякога това е единственият възможен вариант. ooooh!

# 7
  • Мнения: 530
Нашата кака и тя шамаросва малчо той не посяга да удря ама хапе като "бясно куче".Ипри нас се еналагало да влизат в действие шамарите не ми се ще ама някой път с думи не можем да се разберем.

# 8
  • Мнения: 525
Simple Smile
Ей сега се правих леко на фризьор, да не види татко й. Mr. Green
Исках да направя етажи и да махна перушинката по върховете.
Обаче незнам как, но от едната страна покрай ухото сега има повече коса от другата страна... Joy
И е малко като гъбка. Май ще ме ступат мен. hahaha

# 9
  • Мнения: 243
Дойде и моят ред да поседна при вас  Mr. Green както е казала Морска  Mr. Green
Чакам диването да се събуди  Rolling Eyes Вчера ни биха ваксината  Rolling Eyes за каква реакция трябваше да се оглеждам м/у 5-тия и 10-тия ден  newsm78 педи каза само за бързо преминаваща температура Confused Не сме се мерили и теглили от както беше на 11 месеца и тогава беше 10 500 кг на 84 см  Blush Кюфтето на мама  Crazy Heart Eyes
Ади я покажи каква ушанка си взела на Ивето  Flutter Аз от много време търся, но не намирам шапка за зимата с уши, така де - ушанка - или няма или са с много тънки връвки, който му се врязват във вратлето като ги вържа  ooooh!
Димяни честити ботушки   bouquet
Яна прекрасни деца  Flutter
Бобче възхищавам се на вашата ясла  bowuu Да нацелуваш терминатора  Crazy Heart Eyes Прекрасна гаспоЙца  Crazy
фетица много сладко джудженце  Heart Eyes ама къде си го похендрила на масата  Crazy внимавай да не направи някое салто пу-пу да не чува   Twisted Evil
Сладкишче не ми се мисли твойта мома като порасне мъжете какво ще ги прави  #Crazy дупе да им е яко  Crazy
Мариетка прекрасно умно дете си имаш ти  Party
Яни не го шамаря. Шляпвам понякога ръчичка, ако посегне към контакта, но ефект няма  Crossing Arms
Някой питаше за топлия вятър днес - заради циклона, който идва насам е -първо е топлия фронт и после ледения  cold

# 10
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 914
Или, ушанките са супер.  Peace Сашко доскоро носеше обикновена плетена шапка, защото беше още топличко. Но от няколко дни му слагам ушанка. Той има две - утре ще ги снимам, за да видиш как изглеждат. Едната си е типична ушанка, а другата е с козирка, но с уши и загръщаща врата част, плюс поларена подплата. Ей, ама и аз как го обясних.  Embarassed Като първата се съмнявам да има, тъй като аз му я взех още миналата есен, но с перспектива за тази година. А втората я взех миналата седмица и даже още не съм му я слагала.

# 11
  • Мнения: 1 554
Ние сме с плетена шапка,а исках ушанка да му вземем Tired мъжо ме успокои каза,че и ушанка ще му купим Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 361
Мммммм,и аз да се запиша тук Hug

Боянке,ама таз Иваята още по-голям бон-бон станала бре Heart EyesИ аз я поофъках Ивон,не много прекрасно,ама който може по-добре, да заповяда Laughing

Кал-Мал е фурия,а Twisted EvilСладкишче, да е жива и здрава,оправна мандама ще да е Party

Бейби,е я на, нашото шапка,та и ботушките, че не съм ви ги показала.От шапката имаше и тъмно синя и тъмно зелена.

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=9008405
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=9008395
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=9008392
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=9008388
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=9008390
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=165490&pid=9008404

# 13
  • Видин
  • Мнения: 685
Айде и аз в новата тема.
Бяхме на консултация. 12кг и 84см. Питах я за офталмолог и тя каза че е забелязвала че лявото му оче се криви, но било физиологично и като порасне ще се оправи. Но доколкото съм чела физиологично е до 3-4 месец и в понеделник ще отидем на лекар. Дано всичко да се окаже наред Praynig Praynig Praynig
И на мен ми се случвало да шляпам Марти по дупето и по ръцете, защото се бие. Но съм виждала една майка, която беше извела детето с нови дрехи на детската площадка и то се изцапа, естествено, а тя като започна да го бие и РИТА, направо ми и деше да я  #2gunfire #2gunfire #2gunfire.
Валерия, честито мила. Лека бременност и едно прекрасно бебе на финала.
Айде скоро да си имаме и други бремелинки.
Неди е страхотен с очилата, но дано не му се налага да ги носи дълго Peace
Това е за сега, че Марти се сърди.

# 14
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Вместо "запис" - хайде, почерпете се за здраве:




Общи условия

Активация на акаунт