Германия - о, блажена голота! Пръдлива тема N143

  • 13 069
  • 301
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 521

Теми 1-64
Тема 65
ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66
Зайци крият яйца из немската земя - тема 67
По гащи или без гащи? Това е въпросът No 68 в Германия.
Зоммер 69 Нецензурната немска тема
70-та, немска, юбилейна тема
В очакване на пролетни Хайделбергски среЩи или поне снимки от тях - ДЕ 71
73те немски клоШарки....много сме, силни сме  
74ДЕ - бакпулвер на Йоткер купуваме и козунаци надуваме
75ДЕ - Великден и при нас дойде, сега 1 май ни зове  
76та Немска - "Сигнално жълта" - тема  
77ма немска тема
Жените с косачките - немска тема N78  
79та Немска тема - с косачки, ама резачки
Тема: Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ  
Немска 81ва - Риоха от солидарност не пием, футболната мъка с бира ще измием
82 черноморски акули в купа НЕМСКА вода  
83ма призрака в немските кнайпи. Йохохо и бутилка шнапс!
В Германия jodeln-уваме и тролеи сънуваме - тема 84
Прахосмукачки и други немски чудачки по схема No 85
86та немска = 86 Wunderkind-чета и още по-wunder-ските им майки
88ма немска тема на горските феи и техните джуджета  
89та немски Изолди на три стана тъкат за Трищана
90та немска- Щъркелово гнездо
Вечи, Гери, Петка напънете и бебетата най-после покажете ДЕ 91
Добре дошли на новите звезди Ева, Мария, Яна, Елиас!
93 DE. Ахтунг х 3! Неразположените вън, битте!
94та немска тема
95 немски хакерки чакат разрешително за работа
96 DE: Вампири, таласъми се разхождат по налъми.
97 DE: Колкото повече - толкова повече!
98DE: Така ли, дете мое? Така, така!
99 DE: 99 балона
DE. Тема 100
101 DEлматинки
102ра немска тема
103 ДЕ - трети Адвент:със сладки се захранваме, но и синигери изхранваме
104та немска: Гер ап У, гер ап У  
105 ДЕ> немската дружина смело престъпи в новата година
106 минути в НЕМСКОТО добре балансирано Wii Fit общество  
107 DE: Крапфени нагъваме и за почивки умуваме  
108 DE или голямото дебнене на самолетни билети и почивки
109 плаката да провесим на стената - Майчунгели в Германия
110 DE или как се посреща Валентин с Трифоново вино  
111 Немска>изтупайте костюмите от прахта и нафталина - Фашинг идва и тази година
112 немска чета - маските сваляме и Баба Марта поздравяваме
113 DE: Третомартенска седянка
114 немска тема> хляб и зрелища по (МГ)Мърморански
115 DE: Вече нямаме право да бъдем слаби - мъжки момичета сме, а не жени
116 немска тема> крокодили - вносни и наши!
117 Deutschland: Ветрове гонят ни през немските клади ееее-еее-ееее
118 DE: Голямото Разчепкване
120 ДЕ цветущи изрази и фрази на мулти-култи обществото
121 DE жените пак награбиха косачките
123 DE: Папараци, воайори и сладкари, чакаме преразкази от завърнали се отпускари
124 DE. Връзки и развръзки  
125 Ной!Швайн-ауф-щайн в Германия
126 закръглени дупета по немските шосета
127 мига от пролетта. Немската.
128 ДЕ. Огледалце, огледалце, я кажи кой е по-по-най, не ме лъжи!
129 ДЕ. Фотосесии и други красоти
С еволюцията винаги търсещи - 130та немска!
132 Жега в DE
133 Нека да е лято, само да е лято...
Дъжд се лее из ведро, а ние - от бедро на бедро. 134-та немска тема
Строй се, преброй се в 135-та НЕМСКА тема
Кой утрепа немското лято? - 136- та тема
137 DE -  Кой пръв ще се изкъпе  в калното море?
138мата Немска тема избери и тук се спри
139та ваканционна немска тема
Къде е лятото? 140-та лятно-зимна немска тема
141 На лов за тракторЪт
142 първолачета бързат към немското школо

Картата
Албумът
Deutschland kocht или Готварска тема на НЕМСКИТЕ мами  


Toва сме ние,които правим темата:
 
Mi6ka, Lale32, Tatjana, surfline, Liska, rien, dezita, Мамунката, pepelyashka, mystic, Biskara, Вечерница, maira , анна в, Priyatelka, ZiMa, *Веси*, niko_leta, Nessa, matakosmata, Danin, Guinni, Котарана, _ШоШи_ , Biba, mili, mopssy, Чиколина, Geri, diangeli,  Grami, Сердика,  asyalein, Nat,  Milli, Новичка,   asseto , Sesiliq, mugel, mama Mishonka, NADIA_BUBA, Mama_mama, myran, jabata_dil, Geia, perla, Бахи, tanja33, eli_dm, morska midicka, Шехи, Pipe, petka80, Мимак, desi manova, Siiu, nisilia, .bibitka., @->-- wild flower, vanche_mamche, Сбъдваща мечти, ~Бубето~ , Iva_T, mayarm02, Малката Госпожица Мърморана, mama_mi, SMG, Toni4ka



Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 13:34 от surfline

# 1
  • Мнения: 9 052
Добро утро,  първа  Wink
Като сме на темата градини и родителски срещи - аз имам 2 главоблъсканици:
- Родителските срещи. По едно време ходих редовно - няколко пъти и ми стана ясно , че няма да е много приятна тази работа. Събираха се и се започваше яко злобнизказвания за възпитателките, директорката ... Кой от кой бил по некадърен и пр. Да речеш, че нямат нужда от коментар - не е така и аз си имам няколко забележки, казвам си им ги лично, но такова чудо не бях чувала. Вярно - немска сбирка, но можеше и малко по по-позитивно да я раздават. И престанах да ходя. Само на среща лично с възпитателките или директорката отивах. Е сега се поразкараха няколко от най - злобните елементи и ще започна пак да ходя , та да не кажат каква незаинтересувана майка съм.
- Прословутите групирания на децата в градината . Та Сашко си има 2 приятелчета от яслата и си играе основно с тях. Има обаче и един обожател Жоржи (много сладко момченце), който мре да играе с тях, но те по неизвестна причина не го приемат. За да привлече вниманието ходил онзи ден и цял ден удрял Сашко , накрая взел една обувка и го ударил по корема и Сашко взел рейса с който играел и го млатнал по носа (с леки последствия ) . Ок. Аз се извиних, Сашко се извини, наказан е да не играе с рейса и той е приема , но.... майката на Жоржи не само не се извини, ами и разказва на всякъде как Сашко ударил Жоржи. Добре де, така ли си възпитаваме децата ? Можешда удряш , само да не личи? Малшанс за Сашко тогава, не е ударил правилно?

За спорт искат цвички.

Последна редакция: пт, 28 авг 2009, 09:29 от jabata_dil

# 2
  • Мнения: 3 521
Малко застояло от Клюто: Гологъзо германче на площадката- няма такава тема Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 3
  • Мнения: X
Привет, честита ни нова темичка, нека е късметлийска!

На Мата - късмет и умната. Дръж го здраво Матов, да не избяга преди подписа.

Вчера се видяхме с Майра и нейните госпожици. Големите се харесахме, малките и те. После Ники ми продуха ушите да ходим да купим морковчета като на Ясмин. Нашите не били същите. Сега си имам 2 кила в хладилника, а той не е спрял да гризка.

Опс, забравих - в градината на Бобо искаха анцунг (клинче за момичетата) + маратонки. Подчертаха - не цвички.

# 4
  • Мнения: 166
Добро утро и от мен.

МАте хайде много късмет в новото начинание. Сега вече знам кой ще черпи на следващата Мюнхенска среща  Laughing

Ох аз още не съм почнала да опаковам багажите. Незнам кой чакам, а утре в 9 сутринт летим  ooooh!  Да взема да си пия кафето и да се стягам.

Много хубав ден ви пожелавам

# 5
  • Мнения: 707
Добро утро дами!

Браво на Мата, че е решила да надене хомота  Laughing! Чакаме да споменеш датата, та да те тормозим за снимки  Wink.

За градините - явно всяка си има собствени изисквания. Аз съм взела цвички, но при нужда ще купя и гуменетки  Laughing.

Лек ден!

# 6
  • Мнения: 1 687
Добро утро.
Сърфи. мерси за темата.   bouquet
Хубаво обсъдихме какво искат за спортуване в градината, а за училището същата работа ли е?
При нас даваха лист с евентуална дата и час и се обаждаш кога си свободен да отидеш и се говори само за детето. Общите родителски срещи продължават около час- час и половина, но на тях се говори само за неща свързани с градината. Решават се дати за празнуване, какво ще се прави и т.н. НА родителска среща в училище моят мъж ходи миналата година. Беше продължила два часа. Каза, че не е била кой знае какво. Сега ще имат октомври. Ще видим какво ще се обсъжда.
Да питам още нещо. Зимната им ваканция от кога почва. Тук си говорим че последната седмица са само три дена. Така ли е или правят нещо друго.
Петка лек път.

# 7
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Добрутро  bouquet
Петка, аз правя твоето упражнение, ама на обратно Mr. Green Ние днес тръгваме обратно за ДЕ.
Мато, късмет!  bouquet
Хаха, Сърф, уби ме Mr. Green

# 8
  • Мнения: 4 138
Да, немците в повечето случаи са това - без комплекса за голота и без проблем се освобождават от излишните газове по един или друг начин
кикикики Joy hahaha
сърф, сбъркала си заглавието на темата.........трябваше нещо от сорта колко сме пръдливи и безсрамни. газоотделителки такива.
мамоууууууууууу, кой знае колко ме одумват. детето тук е по цял ден голо, щото махаме памперса, та съм я пуснала да са вее по организъм. срамота ли е кат е на 3 годиники newsm78
тича след козите по гол задник. засега няма възмутени, ама то бабите и дядовците тук са доста кьорави.
и аз ходя гола вкъщи като ми е топло, обаче не разрпостранявам газове безгрижно след себе си. явно не съм се погерманчила достатъчно Mr. Green виж баща ми е немец по душа. оня ден се опита да ни убие с масирана атака, ама ние сме жилави. само цветята във вазата увяхнаха hahaha

# 9
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
 Joy Joy Joy
Мато, по тея стандарти аз отглеждам ексхибиционист Mr. Green Моя като ходи до кенефа и се съблича гол Mr. Green

# 10
  • Мнения: 2 567
 hahaha Мата, радвай се, че бабите и дядовците са кьорави, като чета какви възмУтени каки се изказват в темата  ooooh! Толкова ли сме тесногръди да му се невиди?! И толкова ли обичаме да гледаме в чуждата паница, че чак тема във форума се пуска?! Shocked

# 11
  • Мнения: X
Малоумни теми колкото щеш. Скоро попаднах на една, дето избърсвала колелото на детето си с мокри кърпички, ако го пипнело друго дете.  Или пък въпросите дето редовно се задават в отчетните - всичко ли изварявате - лъжички, биберони, играчки? А докога гладихте дрешките и от двете страни? Ние вече сме на 2 години, да започна ли да гладя само от едната страна?
Такива мами ако попаднат в немска детска градина, ще умрат на място.

# 12
  • München/Stara Zagora
  • Мнения: 422
Ох ма Мат как може да ме разсмее само не е истина, и браво за смелата крачка напред! Аз ти казах Матов е номер 1- мъж мечта!! Не е за изпускане!Айде и после ще се почерпим както ние си знаем Laughing

# 13
  • Мнения: 99
Сбъдващата мечти,Бубето,viki hrisa,Sesiliq ...благодаря момичета! Hug  bouquet
След всичкото това инфо ми остава да попълня формуляра и да Чакам отговор Simple Smile
И на мен ми предстои родителска среща на 01.09 Whistling(за първи път) и като ви Чета разбирам Че хич не са кратки Laughing

# 14
  • Мнения: 1 677
Вики Хриса, и за училище при нас искат маратонките да са такива, които да не оставят следи, къси панталони и тениска, ако е топло, ако не - анцунг.

И моето момиче е от тези, които следобед не искат да си тръгват от детската градина.

Общи условия

Активация на акаунт