Професионални серии за коса - тема 53

  • 45 396
  • 753
  •   1
Отговори
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Професионални серии за коса - тема 53
newsm18 Добре дошли! newsm18

Вместо запис, моля споделете  
колко пъти давате шанс на един продукт, ако не Ви хареса първия път Peace




Теми и насоки, които сме оценили:

Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.


Терапиите за коса. Има ли такива?
Шампоаните
За блясъка на косата
Ботокс терапията на Лореал за коса

Терапия на Милк Шейк с млечен протеин
Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване
Колагеновата терапия на  Шварцкопф




Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
За видовете протеин и тяхното въздействие върху косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги

Колагенова терапия на Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue - продукти
Терапия на Милк Шейк - продукти и стъпки
За Alfaparf Milano Midollo di Bamboo
Къдравата коса
За боите Majiblond
Деминерализиращи терапии
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата

За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти
Как да изправим косата с четка и сешоар




Често обсъждани продукти за коса в темите:

Kerastase Resistance (протеинова)
Kerastase Nutritive (подхранваща)
Серия Fiberceutic или Ботокс за коса (укрепваща, уплътняваща серия)
Протеин ApHogee
Копринa CHI Silk Infision
Philip Kingsley - Еlasticizer (изглаждаща, омекотяваща маска)
Макадамия (подхранваща, дълбоко възстановяваща)
Мароканойл
Lakme - L2 (хидратиращ, подхранващ)
Milkshake - продукти
Alfaparf Milano - Midollo di Bamboo (протеинова, хидратираща, уплътняваща, еластичност)
Schwarzkopf Bonacure - Колагенова терапия (гъвкавост, еластичност, полиране)



Терапевтичните преси, които ползваме:
http://www.davidpostalmarket.com/index.php?main_page=product_inf … p;products_id=273
http://beautyexpert.bg/grizha-za-kosata/maski/podhranvashta/stud … etlina-ultra-zvuk



Предишни теми:

Последна редакция: чт, 20 юни 2013, 09:49 от Мун

# 1
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Здравейте, искам да благодаря сърдечно на препоръките за маската Енрич на Вела...уникален продукт...на тройно изрусяваните ми краища действа чудесно...омекотява и подхранва много. За сравнение мога да кажа само, че е доста по-добра като действие от маската Макадамия...и много по-добре ми се отразява от двата вида Еластайзър. Просто съм очарована  Crazy Heart Eyes

# 2
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Благодаря за темата Алена   bouquet . Аз използвам професионални продукти от 1 година и половина и определено има голяма промяна Simple Smile

# 3
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
нали  Peace веднъж започнеш ли  Heart Eyes няма връщане назад  bowuu



Здравейте, искам да благодаря сърдечно на препоръките за маската Енрич на Вела...уникален продукт...на тройно изрусяваните ми краища действа чудесно...омекотява и подхранва много. За сравнение мога да кажа само, че е доста по-добра като действие от маската Макадамия...и много по-добре ми се отразява от двата вида Еластайзър. Просто съм очарована  Crazy Heart Eyes

точно искам да споделя за възстановяващия серум  bowuu



имам го от поне година и тепърва го пробвах - чудесен е - копринен е и прави косата гладко хлъзгава - без утежняване; ползвах половин бутилка, като я изсипах в спреш шишенце и впръсквах по косата, т.е. на измита и изцедена, влажна и подсушена коса - впръсквам и масажирам нежно и суша



другото, което мога да препоръчам е след боя - колаген  Peace той с ползва след ензимна фаза, тя е по-трудна за намиране, е такова почистване прави и боята и съвсем уместно - можете да ползват колагена след боя - хм укрепва и уплътнява, хем спестявате ензимите; тези дни ще драсна упътване и за колагена, после и за бамбука и май сме готови

за другата тема - можем да подредим статиите с продуктите - заедно  Peace

# 4
  • Мнения: 1 692
Мерси за темата.   bouquet

За записа - пробвам около 2-3 пъти. В момента даже имам един, който не ми допада, но го ползвам когато съм си удома или без прическа, бързана - не мога така, нали уж пари съм дала, трябва да го изразходя, а не ми се занимава с размяна. Peace

# 5
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
а кой е продуктът?  Rolling Eyes Blush

# 6
  • Мнения: 3 698
Алена, благодаря за темата   bouquet !
На различните продукти давам шанс различен брой пъти Laughing, обикновено ползвам няколко дни и ако не ми допадне давам почивка... обаче най-често не ми се променя драстично мнението. Сега се чудя за това спрейче, да го слагам ли да почива и да си чака да му дама друг шанс  Mr. Green , че нещо не ми пасна...или да поупорствам още и да чакам да си прояви действията  newsm78 .

# 7
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Искам го този серум!!! От години търся продукти с такова действие... Heart Eyes
А откъде са тези ампули Simple Smile)

Последна редакция: вт, 18 юни 2013, 00:03 от Jorjeta

# 8
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 205
Ползвам доста малко продукти за коса.
Ако нещо не ми хареса от раз, давам шанс още веднъж и после - отива при някоя приятелка да пробва и тя.
Записах се!!  Joy

Р.S. благодаря за темата, a.l.e.n.a!!

# 9
  • Мнения: 372
Уау! Аммм..., Аленка, сърдечни благодарности, че си добавила линк към блога. Трогната съм!         bouquet


По въпросът от темата:
Косата ми напоследък не е в отлично състояние и омасляващият ефект, който ми дава Про Кератин Рефил, е повече от добре дошъл. Освен със заглаждащ филм върху косъма, днес е и с чувствително повече плътност. Пада тежко, но продължавам да смятам серията за тежка. Определено сляга косата ми.
Понеже, както споменах, в момента ми е добре дошла, след подсушаването обмазах с едно изпомпване от Макадамия ойл. Жизнерадостна, танцуваща коса се получи.    Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 3 698
Много обещаващо изглежда този серум на WELLA, а без отмиване ли е?

Аз пък никъде не откривам това серумче http://www.zlatnaribka.com/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=1549 , да не са го спрели? Питах и ЗР , да видим какво ще кажат...

# 11
  • Мнения: 14
Привет! Аз не съм намерила продукт, който да похваля с удоволствие, въпрки че съм изцяло на професионална козметика, така че използвам всичко, което съм взела, имам продукти за години напред.  

# 12
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Искам го този серум!!! От години търся продукти с такова действие... Heart Eyes
А откъде са тези ампули Simple Smile)

аз се набутах - взех го преди време от енцо - уж беше хипер промоция, после с оказа, че в английските сайтове е  на половин цена  Joy hahaha

има го и във ФЮ и в ЛФ и не е  скъп, шишенцата са големи, дълги, и една бутилка може да се ползва няколко пъти  Peace



Много обещаващо изглежда този серум на WELLA, а без отмиване ли е?

Аз пък никъде не откривам това серумче http://www.zlatnaribka.com/index.php?route=product%2Fproduct&product_id=1549 , да не са го спрели? Питах и ЗР , да видим какво ще кажат...

редовно си взимам от аптеката до нас  Peace не е спряно  bowuu



Feeling  Heart Eyes  bouquet

# 13
  • Мнения: 259
Аз се зарибих по проф. продукти от около половин година...за това малко време разликата е огромна....мечтая с за дълга коса и като гледам май ще успея  Praynig Praynig Praynig Simple Smile

# 14
  • Мнения: 19
Здравейте, някой може ли да ми препоръча нещо за заглаждане на косата? Не мога да кажа, че винаги имам този проблем, но в повечето случаи косата ми след баня е адски хвърчаща след пресата.
Другото, което искам да питам е за мнение за тези шампоани:
http://www.zlatnaribka.com/loreal-professionnel/Volumetry-%D0%BE … -volumetry-500-ml
http://www.zlatnaribka.com/loreal-professionnel/intense-repair-- … tens-riper-500-ml
http://www.zlatnaribka.com/loreal-professionnel/liss-ultime--za- … -lis-ultim-500-ml

Общи условия

Активация на акаунт