Професионални серии за коса - тема 56

  • 42 542
  • 762
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 698
Вие влизате в тема 56 - ДОБРЕ ДОШЛИ !

Вместо запис, моля споделете :
Кой продукт или комбинация от продукти ви е дарил с неотразим обем, коя е вашата вълшебна комбинация?




Теми и насоки, които сме оценили:

Таблица на водно и неводно-разтворимите силикони
Ако в продуктите, които използвате присъстват неводноразтворими силикони,
трябва периодично да се отмиват със силно измиващо средство, за да не се натрупват.


Терапиите за коса. Има ли такива?
Шампоаните
За блясъка на косата
Ботокс терапията на Лореал за коса

Терапия на Милк Шейк с млечен протеин
Протеинови терапии  за третирана и изгорена коса и заздравяване
Колагеновата терапия на  Шварцкопф




Как да подберем  правилните продукти на Аphogee според състоянието на косата
За видовете протеин и тяхното въздействие върху косата
Необходимостта от протеин в грижите за косата и видове протеин
За дисулфидните мостове и кератиновите вериги

Колагенова терапия на Schwarzkopf BC Bonacure Repair Rescue - продукти
Терапия на Милк Шейк - продукти и стъпки
За Alfaparf Milano Midollo di Bamboo
Къдравата коса
За боите Majiblond
Деминерализиращи терапии
за ползващи твърда (варовита) вода при грижите за косата

За дълбокото подхранване
Запушване на порите на скалпа при прекаляване със силиконови продукти
Как да изправим косата с четка и сешоар




Често обсъждани продукти за коса в темите:

Kerastase Resistance (протеинова)
Kerastase Nutritive (подхранваща)
Серия Fiberceutic или Ботокс за коса (укрепваща, уплътняваща серия)
Протеин ApHogee
Копринa CHI Silk Infision
Philip Kingsley - Еlasticizer (изглаждаща, омекотяваща маска)
Макадамия (подхранваща, дълбоко възстановяваща)
Мароканойл
Lakme - L2 (хидратиращ, подхранващ)
Milkshake - продукти
Alfaparf Milano - Midollo di Bamboo (протеинова, хидратираща, уплътняваща, еластичност)
Schwarzkopf Bonacure - Колагенова терапия (гъвкавост, еластичност, полиране)



Терапевтичните преси, които ползваме:
http://www.davidpostalmarket.com/index.php?main_page=product_inf … p;products_id=273
http://beautyexpert.bg/grizha-za-kosata/maski/podhranvashta/stud … etlina-ultra-zvuk



Предишни теми:

# 1
  • Мнения: 2 355
Благодаря за темата  bouquetНе търся обем, затова не използвам такива продукти. Косата ми е нетретирана, но много суха и най-добре й се отразяват хидратиращи продукти. Сега редувам балсама на Джойко, маската Вела енрич и балсама на Матрикс - тотал мойсчър. Чакам серията Иноа, надявам се да ми се отрази добре, въпреки че не се боядисвам.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 155
Благодаря за темичката   bouquet
На въпроса, аз постигам задоволителен ефект от шампоан Орофлуидо + млечна маска МШ + сметана за коса МШ, косата е една такава лека и въздушна и в същото време идеално хидратирана и мека. И въпреки това на втория ден слагам вафли в корените, косата ми е гъста и това е единствения вариант при мен.

# 3
  • Мнения: X
Благодаря и аз за новата тема,setony  Hug
Аз също не търся обем,ползвам предимно хидратиращи продукти и веднъж на 2 седмици протеиновата терапия на Милк шейк  Peace

# 4
  • Мнения: 3 698
Бубка, благодаря за въпроса  bouquet .
Аз съм от търсещите обем и ще следя с интерес споделените вълшебства  Grinning .
В последно време от продуктите, даващи ми обем, любимата ми комбинация е: шампоана за боядисана коса на МШ + йогурт маската + сметаната.
Най-вълшебен и прекрасен обем обаче ми дават Денсифик - моментален, страхотен, подреден и задържащ се, независимо от останалите продукти, винаги чудесен Heart Eyes!

# 5
  • Мнения: 1 378
Мерси за темата  Hug
Обем и аз не търся, но като комбинация от продукти шампоана и маската Редкен Тайм Рисет са нещата, които винаги ми се отразяват добре, както и подсилващия балсам на Матрикс от Биолаж серията. Преди И се отразяваше страхотно Еластайзер с ботокс, но много отдавна не съм я усещала така както я усещах преди след тази комбинация  Simple Smile

# 6
  • Мнения: 812
Аз съм доволна от продуктите за обем на керастаз шампоана и маската  Peace
Благодаря за новата темичка   bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 1 003
Благодаря за новата тема!
Аз съм от търсещите обем и за мен най-добрата комбинация е Еластисайзер+протеиновия шампоан на Афоджи + Ботокса на Лореал!
В интерес на истината не съм ползвала толкова много професионални продукти, както много от момичетата пишещи тук и за това съм безкрайно благодарна за отразяването на продуктите, които ползвате!

# 8
  • София
  • Мнения: 5 474
Най-добър обем получавам от комбинацията:
 Шампоан и балсам за обем на Керастаз,ампулка Денсифик в корените,спрей без отмиване на Милк шейк за по-лесно разресване и накрая лилавата топка на Тиджи за плътност,като след нея се изсушавам с кръгла четка.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 331
Благодаря за новата тема   bouquet
Честно казано не търся обем и почти не съм ползвала продукти за обем.Понякога като си суша косата я обръщам надолу и се получава страшно много обем.

# 10
  • Бургас / София
  • Мнения: 1 206
Не търсих обем до сега, но сега предимно това търся, понеже се подстригах по къса. Постигам обем с продуктите на Джон Фрида и млякото на Керастаз, а сега искам да опитам и новата серия на Кейт Мос Simple Smile

# 11
  • Мнения: 3 342
Доскоро начупвах косата си с дифузер и, честно казано, нямах нужда от допълнителен обем. От известно време обаче я предпочитам изправена, така че ще следя с интерес отговорите и темата Hug

# 12
  • Мнения: 259
За съжаление ,какъвто и обем да имам ,когато мина с пресата няма никой ,единствено вафлите помагат  Embarassed

# 13
  • Мнения: 31 181
Обем постигам с шампоан за честа употреба на Label M.

# 14
  • Мнения: 159
Момичета,аз ползвам това:
http://www.zlatnaribka.com/shampoani/shampoani-Kerastase/shampoa … n-de-force-250-ml
И след него слагам CIMENT ANTI-USURE за степен на увреденост 1-2.Колко често мога да го слагам това?Аз го слагам след всяко миене...Последния път като се мих си сложих и термо млякото.
Аз само питам,ама още съм нова в тази сфера Embarassed
На колко време се сменя шампоана?И като го сменя трябва ли да взема балсам или маска пак от същата серия?След това,което сега ползвам мисля да си взема нещата за обем на Керастаз.Така добре ли е?Имаше май някакво редуване,което е хубаво да се спазва... Rolling Eyes
Термомлякото на всяко миене ли да го слагам,ако след това ще се суша?

Общи условия

Активация на акаунт