Мързеливи красавици - 28

  • 43 215
  • 738
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ДВАДЕСЕТ И ОСМАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Справяме се и с маникюра и педикюра в домашни условия. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита! Три пъти УРА!!!



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.


Освен, че сме красиви и мързеливи, сме и умни, състрадателни, дейни, сръчни и скромни, разбира се.
Затова си спретнахме и една "енциклопедия" (Бери   bouquet, Сикрет   bouquet), която ще нараства с времето.  Wink

1. Вредни съставки, използвани в козметиката;

2. Фирми, тестващи продуктите си в/у животни;

3. Мързелива Кулинарна Книга. Мням!  Party




Дерзайте, лейзита!


Ето и предишните теми:

Последна редакция: сб, 05 окт 2013, 10:27 от Tyra

# 1
  • sf
  • Мнения: 10 149
Йейее под носът ми я пусна  hahaha

Добър ден
Намръзнах се днес, довечера ще се разкрасявам с лак,че сега ми е студено  Joy
Димяни, в 130то у-ще ходи на логопед, в кв.Левски.

Много, много усмивки и красавици в новата тема  Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 5 474
Честита ни нова темичка!!!В тази тема искам да бъда по мотивирана по отношение на спорта и имам огромното желание да се разделя с 3-4 кг.От другата седмица поне по веднъж седмично започвам да ходя да играя тенис и смятам и фитнес да включа в програмата.
 

# 3
  • Мнения: 361
Запис и от мен!!!

Днес нали ми е почивен ден,та овършах къщата и наготвих.Е,и мен си изкъпах и приведох във вид де Laughing

Сега ще пия кафе с една колежка и отивам за дребосъците.

# 4
  • Мнения: 55
Пу и аз тук Laughing
Нещо май се разболявам - студено ми е, сънливо и малко отпаднало. Пих 3 чая от сутринта, 2 аспирина...дано не ме повали някоя гадост Praynig
Ади - какво наготви? Умувам кво ще правя за вечеря, дай да ти открадна манджите Wink
За новата тема и аз като Бабълчето искам да се мотивирам за повече спорт и да пия повечко вода / поне 1,5 литра на ден/.
Туй то. За утре планирам шопинг на бельо и разни нещица за дребното. И активна почивка.
Чао ви, ще ви наглеждам Hug

# 5
  • Мнения: 588
Здравейте
може ли да надничам при вас... Wink

# 6
  • Мнения: 98
Да се запиша и аз в новата тема.
velvetvoice, лек път!
Кatence, честита годишнина! Пожелавам ви много любов и само щастливи моменти!   bouquet
*Bubble*, успех със спорта!
Покрай вас и на мен ми се допи чай, а по принцип много, много не си падам по чайове, пия само, когато съм болна, иначе не се сещам... Но сега ще взема да си направя един  Laughing
Приятни почивни дни! Hug

# 7
  • София
  • Мнения: 5 721
Хоп и аз тук! Мерси за темата   bouquet

Аз мързелувах децата бяха днес по спокойно,мъжа ми отиде за Райън да го вземе от градина ,а аз си цъам из нета Simple Smile Поръчах на децата разни дрешки от един английски сайт и си запълних времето но междувременно и сготвих един спанак  Grinning с агнешко месце и пиле с картофи,че малчо искаше  Grinning
Нищо разкрасително и днес но поне лака си махнах  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 373
Хайде и аз в новата тема  Laughing
Малко се поразкрасих вчера, че се бйх занемарила. Почивен ден ми беше и чистих къщата, после изправих косата, гримирах се, поизлязох и толкова от мен Simple Smile
Купих спрея на Лейбъл.м, добре ми е косата, но краищата пак и се подвиха, не мога да се оправя и това е  Whistling Иначе наистина е малко по-суха, но за моята това не е недостатък  Wink
velvetvoice, да разкажеш за приключенията в БДЖ  Laughing Имам колежка, която пътува редовно до Варна, все има по нещо  ooooh!
Катенце, честита ви годишнина, бъдене здрави и щастливи още дълги години   bouquet Взимай мерки, че времето си е доста коварно  Peace
*Bubble*, успех със спорта, все се каня и аз, но до момента ... НИЩО  Embarassed
На всички с натоварен ден, желая приятна почивка и повече слънце  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 95
еее най сетне  Hug благодаря за стиснатите палчета момичета...  Hug

# 10
  • Мнения: 361
И Мепче,като стискахме квоооо.... Hug

Катенце,докат пуснат форума ти си сготвила,но за протокола-пилешка супа и пиле със зеУе Peace
Не му се давай на вируса,че е ужасен ooooh!

Плана,добре дошла Hug

Туй е от мен.

Лека нощ Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 23
Тайра, и аз много мерси за новата темичка !   bouquet Присъединявам се към клуба на желаещите да спортуват по-активно от другата седмица, ще го преборим този мързел, нали момичета?  Mr. Green Бабъл, ще се мотивираме взаимно, а може и с други красавици, кото спортуват редовно.

Аз днес бях на маникюр и педикюр и много ми се скъсиха ноктите, ама нямаше начин, бях ги изпочупила... Сега съм с тъмночервен Шилак и съм доволна.  Laughing

Хубава вечер, аз отивам да догледам X- фактор!   bouquet

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Хайдееее и аз тук  Hug

Днес официално се записах на народни танци и започвам другата седмица ,смятам да си взема карта за фитнеса и да ги комбинирам . Бабъл ,Мария и аз съм към вашата партия  Mr. Green
Днес се лакирах с един флормар които видях в инстаграма на Бери много ми хареса
ето го :
Скрит текст:

# 13
  • варна
  • Мнения: 1 830
Честита ни нова темичка!!! Да ви се поваля момичета - днес дъщеря ми получи първата си 6-ца - нали вече са с бележници от 2-ри клас ooooh! - много е щастлива, а аз повече от нея Crazy
днес си купих розова вода и смятам от утре да съм редовна Simple Smile

# 14
  • Мнения: 95
И Мепче,като стискахме квоооо.... Hug
Лека нощ Hug
Ами... нищо Ади, днес енщата са по-зле, но оценявам жеста  Mr. Green Hug
Еее, друго си е форума Simple Smile
аз разкрасително съм с безцветен, налющен лак вече седмица Simple Smile
Търся частни уроци по Непукизъм и Не-си-го-слагай-навътре. както и по Ма*ната-му. Широкоспектърни и неимоверно полезни дисциплини, както виждате  Wink

Общи условия

Активация на акаунт