Мързеливи красавици - 25

  • 49 212
  • 766
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ДВАДЕСЕТ И ПЕТАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Справяме се и с маникюра и педикюра в домашни условия. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита! Три пъти УРА!!!



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.


Освен, че сме красиви и мързеливи, сме и умни, състрадателни, дейни, сръчни и скромни, разбира се.
Затова си спретнахме и една "енциклопедия" (Бери   bouquet, Сикрет   bouquet), която ще нараства с времето.  Wink

1. Вредни съставки, използвани в козметиката;

2. Фирми, тестващи продуктите си в/у животни;

3. Мързелива Кулинарна Книга. Мням!  Party


Новата тема ни завари на прага на лятото. Случайно, разбира се. Нека си обещаем повече слънце (в душите), вятър в косите, незабравими мигове с любимите хора и мноооого солени (без кавички!) морски спомени!
И тъй като това е Моят сезон, смело заявявам, че ще се разкрасявам и мързелувам подобаващо.
Дерзайте, лейзита!



Ето и предишните теми:

# 1
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Хахааа!
Първа съм, няма да ви изтърва тоя път.

От бързане да скоча първа, сега ще си редактирам публикацията  hahaha .

Планирам да мина през някоя аптека и да се сдобия с нунжните ми за хоум-мейд еластайзер. Миналото лято имах страхотно лъскава коса и мисля и сега да имам  Flutter Laughing .

И за да не спамя съвсем - полудях по Golden rose rich color серията (с плоската четка)  Mr. Green . Вече имам 4 лака от серията (за човек с едва 20на лака това си е много  Laughing !)

# 2
  • Мнения: 243
Еййй, бБорянке, мноУ си бърза  Mr. Green
И аз съм тук! Нищо разкрасително, фризьора не ми вдига, ноктите къси и пак се чупят, абееее ....  ooooh!

# 3
  • GYM
  • Мнения: 814
Намърдвам се и аз в новата тема Crazy Тайре,   bouquet
Разкрасително съм свалила още едно кило. Вече си влявам у сите дребни гащи. Сега готвя, че дребката ми е поръчала пилИ с ориз, а аз пийвам пилешки бульон, че нещо ме боли организЪма и мъ Й страх да нИ сА затрия. Обаче така се изпотих от този бульо, че ще скачам под душа. И кафе съм си приготвила за там и какаово масълце после да се омажа. После ще ходя на курс, учена да ставам. Толкоз от мен Mr. Green Довечера повече Crazy Hug Hug Hug

# 4
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Разкрасително при мен няма, щото Кифличка е болна. Иска само гушкане и целувки. Не се оплаквам де.  Heart Eyes
Успях да си купя парцалЯ за РД-то й (другия месец) и съм хепи, че ми отпадна от главата.

Ноктите ми реват в един глас: "Иди на маникюююр!", но няма време...

ПП
Скрит текст:
Бобче, баси бързака си.  Mr. Green

# 5
  • На острова
  • Мнения: 1 275
И аз да се запиша, кат' не пиша, поне да чета  Twisted Evil

Боряна ме подсети и аз да си закупя продукти за бъркоча. Имам тричъп, един път сеъм се мазала де, ама нещо ни мъ кефи.

Иначе се разкрасявам и захубавявам с всеки изминал ден.  Flutter

Снощи си правих масаж с вендузите, после тренировка. Правих маска на лицето и се омазах с ший после. И под очите пшеничен зародиш. Ама нещо не ми допадна резултата от ший-то..Порите ми лъснаха...

Косата я нося предимно вързана, че всеки ден правя упражнения и се потя...

Ако не вали след работа ще се разходя за някои дреболии - почистващ лосион за лице, някое лакче. Нещо разбрах, че Перфект изкарали пясъци, та мога и да се прежаля да пробвам един.

Kisses!  Hug

# 6
  • Мнения: 989
Здравейте  Grinning

Тайра,   bouquet

Аз цял ден мързелувах и сега ще се захващам със себе си, защото ще хапваме с приятели навън, а после ще се вихрим в Кубанита.

Трябва в рамките на 2-3 часа да си направя спорта, после да сложа Йогурт маската, да намажа косицата с Макадамията, да се изкъпя, да се ексфолирам, да си изправя косата (с преса, защото сешоарът ме щи пристигне чак в понеделник) да се епилирам, да лакирам крачетата и ръцете, да изведа кучето и да си избера тоалет за вечерта  Crazy Ще трябва да се справя с всичко, няма как  Laughing

Допивам кафето и се хващам за работа  Wink

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Тайричка   bouquet  bouquet

Записвам се само с мързел,боли ме кръста и нищо не ми се прави и тук заваля днес  Whistling ooooh!

# 8
  • варна
  • Мнения: 1 830
Тайра, страхотно си се справила както винаги с новата тема Heart Eyes
  От мене за днес -  кератинова маска на косата и пилинг маска на лицето Simple Smile
Момичета вчера козметичката ми ми каза , че след като си почистя лицето с мицеларна водя, трябва след това да се измия с вода - е , до сега никога не съм правила така - а и на самата вода не пише такова нещо............Вие отмивате ли после Thinking

# 9
  • Мнения: 243
. Сега готвя, че дребката ми е поръчала пилИ с ориз, а аз пийвам пилешки бульон, че нещо ме боли организЪма и мъ Й страх да нИ сА затрия.
шИ мЪ умориш  Joy

Мимка, точно обратното знам пък аз за мицеларната вода  Thinking

Миа, дай го тоя Тричъп насам ! На мен пък не ми фопадна Форс вектора- всеки път като го слагам и косата ми така се наелектризира, хвърчи, една гадна, гадна  Sick

Фризьора вече втори ден не ми вдига, порвам да го приемам лично  Crossing Arms ще му изневеря, то се е видяло  Crazy

# 10
  • София/Горна Оряховица
  • Мнения: 274
Мимка, нИдей я слушЪ тая твойта козметичка  Laughing .
Мицелчетата, откъдето идва названието на мицеларната вода, са малки, добри гъби. Тяхното свойство е да привличат и "Затварят" мръсотията. Дори е добре след изчистване с мицеларна вода малко да се остави да подейства и тогава да се нанесе крема (е, 2-3 минути, не цял час)  Laughing .

Писна ми от козметички, които не се образоват  Tired Close ..

Тyra, така се шмугнах в темата все едно пари раздават тука  hahaha  Mr. Green .

А разкрасително нищо не мога да се похваля. От учене взех, че свалих 5кг, ама то пък и увиснах ... точно както висна над учебниците  Tired . Такива тъмни кръгове имам под очите, че скоро на панда ще приличам  Mr. Green .

# 11
  • София
  • Мнения: 23
Тайра, мерси за новата тема!   bouquet

От мен днес разкрасително само една пилинг маска и обилно намазване с кремче и лосион за тяло.

Очаквам с нетърпение да почнат намаленията по магазините, искам да си взема още един бански и някаква рокличка, ама не знам каква  Crazy Като я видя, ще я позная, че е моята.  Mr. Green

За мицеларната вода - и аз за първи път чувам, че после трябвало да се измива с обикновена вода, аз обикновено след нея директно крем слагам. А каква е причината каза ли ти козметичката, Мими?

Търся си и пудра, да препоръчате нещо добро, може ли , засега съм се ориентирала към Stay Matt на Rimmel, май за нея най-добри отзиви съм чела.  Thinking



# 12
  • Мнения: 20
Амчи тъй, цоп и аз.
Една изпускам от мързел, то няма и много за писане, но кат започна да ви чета и музата идва и при мен. Мицеларната водица и аз не я мия, а слагам кремче.

Да ви шушна нещо сега, взех си за първи път в живота ми ...... фон дьо тен. Флормар matt velvet, е немо'а го сложа туй чудо...с пръсти. Ще търся гъбка, гледах, че по лесно. С крем да го мешна пробвах, ма нещо  newsm78 Нищо, аз този го обрекох на смърт до края, ще е Експериментът.
  bouquet

# 13
  • варна
  • Мнения: 1 830
Значи ще продължавам да не се мия след нея Laughing

Скрит текст:
Как сте тази вечер? На мене разбира се ми е тъпо, заради сватбата утре на която няма да отида - днес си отмених часовете за гримьора и фризьора.............

# 14
  • варна
  • Мнения: 1 830
Скрит текст:
Еи никакви ви няма Confused

Общи условия

Активация на акаунт