С какво ви дразнят свекървите- 62

  • 90 005
  • 784
  •   1
Отговори
# 1
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 392
Ох, Тарталета, страхотен кукундрелозавър с голям език си сложила за заглавна снимка - много е миличък / чка  Mr. Green.

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
- чка, -чка, нали е свекърва!

# 3
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 392
- чка, -чка, нали е свекърва!

 Grinning

Готина е  Whistling.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Мерси Тарти  bouquet
Синдромът на бедняка за мен е да нямаш пари, но въпреки това да даваш големи суми за често безсмислени неща с цел избиване на комплекс, а именно - хората да те мислят за богат без всъщност да си такъв.
Относно подаръците - понякога човек сам се поставя в ситуация да не оценят подаръка му /Зои, дебело подчертавам, че не визирам теб/. Например да купиш сервиз за хранене за 1000 лв за подарък за сватба, при положение, че младоженците нямат покрив над главата си и едва свързват двата края с доходите си. Хем се набутваш с много пари, хем подаръка ти ще остане недооценен.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 23 674
Кога изписахте предната?! Не смогнах да се запиша.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Кога изписахте предната?! Не смогнах да се запиша.

Аз имам чувството, че през 2 дни пускам нова тема  Whistling

# 7
  • Winterfell
  • Мнения: 590
Подкрепям мнението на miss july, особено това със синдрома на бедняка. То това е като някаква обществена тайна. Ярко изразено явление, свързано предимно с парцали, телефони, коли и най-вече бебешки колички.

# 8
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Аз пак казвам,че стокето е било 98% съгласувано според мен.
Зои, купи си, които ти искаш и си свиркай. Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 1 895
Не може. Зои, явно, няма право на избор за подаръци. Парите се дават на зълвата, която има вкус (извода, от което Зои да си направи).
Не съм убедена, дали аз лично, не бих се почувствала обидена от завоалираното послание, а не точно от сините перденца, дето са харесали

# 10
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Аз разбрах, че парите са у сестрата, но ще ходят заедно да избира, нищо че те вече са си наумили друго. Там тя може да хареса други.

# 11
  • Мнения: 4 292
Ами, Деми,  така е, правилно си разбрала, защото четеш с разбиране. Фенките ми, не четат така  Mr. Green
Тази ситуация сега се появи покрай бебето, преди купуваше сама, най-често е давала пари за подаръци. Когато се роди малкият и двете страни дадоха пари.
Джули, тенджерата е подарък от богата леля, а това, че сме на квартира, не е, че сме без покрив над главата или ти като новодомка, забрави Whistling
За протокола имам си собствен, обзаведен апартамент, но е в моя град, а живота ни прати на други места.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 895
Може. Всичко може.
Дет се казваше в един виц "а,дано, ама надали". Не за друго, а защото би могла да си навлече дуднене, че не е проявила достатъчно добър вкус, относно избора. А, очевидно, Зои не смята за нужно да заяви правото си на избор...

# 13
  • Мнения: 5 366
Зои, на мен би ми станало обидно. Все едно то нямаш вкус. Или даваш и забравяш, или не даваш.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
Явно и дебелото подчертаване не върши работа  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт