Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 34 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 77 943
  • 733
  •   1
Отговори
# 1
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря, Бижу! Днес ще се разходя до Лили, не съм влизала от доста време. Имам си списък, искам да видя и ФДТ на Мейбълин и Буржоа, може да ми хареса някой.

# 2
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 754
Благодаря за темата!
Да ми препоръчате дегримьор - от години ползвам този на Фитокод, но като че ли ми се иска да пробвам нещо различно.

# 3
  • Мнения: 1 186
Благодаря за темата! Довечера ще ходя на пазар в Лили да видим с какво ще се върна Whistling

# 4
  • Мнения: 35 963
в Лили са намалили и разчистват продуктите на Аврил - за който се интересува от био-козметика

# 5
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 029
Мерси за темата, Бижу!
Аз продължа от старата.За премахване на кутикули без чакане и накисване ползвам тоя гел на Евелин, който е точно за тази цел.

# 6
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 754

Аз продължа от старата.За премахване на кутикули без чакане и накисване ползвам тоя гел на Евелин, който е точно за тази цел.


И аз ползвам същия.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 493
По повод фон дьо тените на Буржоа, виждам, че има разлика в опаковките на този в Лили, който е намален този месец, и този, който си купих аз преди около два или три месеца, пак от Лили. Явно и състава са променили, ако съдя по описанието на шишето. newsm78

Мицералната вода води ли се дегримьор? Ако да, аз съм доволна от розовата на Гарние. Ползвала съм и на Микса (Гарние-то ми почиства по-лесно), също и Биодерма, но е доста скъпа, в сравнение с Гарние-то.

# 8
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Днес си взех от Елитис Аффинитон, бяха на 8 лв. Пак да питам на Мейбалин нещата навсякъде ли ще са намалени?


Бижу  bouquet

# 9
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря за темата!
Да ми препоръчате дегримьор - от години ползвам този на Фитокод, но като че ли ми се иска да пробвам нещо различно.

Аз харесвам мицеларния гел на Лореал - лек е и не изсушава околоочния контур. Дегримьорът на Фитокод и на мен ми е любим, но откакто спряха големите опаковки, вече не го купувам.

# 10
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 453
Благодаря за новата тема  bouquet

Не можах да устоя и аз се сдобих с черната дпирала на ГР . Вивче, ти си виновна  Mr. Green Mr. Green
В момента обаче съм с подути клепачи и не мога да я пробвам, но в най-скоро време се надявам.

Да ми препоръчате дегримьор - от години ползвам този на Фитокод, но като че ли ми се иска да пробвам нещо различно.

Доволна съм от двуфазния на Балеа. Но пък аз винаги свалям грима първо с измиващо средство и чак това с тампонче и по-скоро обирам само остатъците.

# 11
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Благодаря за темата. bouquet

Тифко, има тестери нали? Много рядко пазарувам от Елитис, въпреки че ми е най-близо тук в Пловдив, предполагам, че намаленията важат за цялата верига.
Наскоро ми го похвалиха този фон дьо тен и бих искала да го пробвам.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Бижу,благодаря за новата тема Simple Smile
Вместо запис ще напиша,че от около
шест месеца ползвам основата за сенки на марката she от DM,много съм доволна,харесва ми повече от основата на Есенс.Малко се посгъсти с времето,но пак си е много добра.Сенките залепват чудесно и цял ден не мърдат.Изобщо не се събират в гънката на окото.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 858
Ау, Аничка, дано ти хареса, че  Crazy
Поне не е скъпа,  Blush

Бижу, от предишната тема, пренасям отговора си тук, по повод топ лак. Много, много харесвам топа и база 2 в 1 на Ревлон, много пъти съм го хвалила тук, супер е
Скрит текст:

Съхне за секунди и прави лака доста издръжлив.
Сега съм си взела топа на Еси, за който говорите в предната тема, големи надежди му възлагам, обожавам Еси лаковете  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 3 157
в Лили са намалили и разчистват продуктите на Аврил - за който се интересува от био-козметика
А цените дали са свалили-от няколко седмици гледам Веледата при тях-огромни буквии Промоция,сложени в промо-кош,а цените не мърдат...в близката аптека са по-евтини без промоция и избора е много-много по-голям. Confused

Общи условия

Активация на акаунт