Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът, който остана в сърцата ни !~ 84

  • 40 858
  • 723
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 371








АВТОР НА КОЛАЖА RominaB





Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79


























АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlьl = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 










Официален сайт на сериала 








Снимки от сериала:












Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9ТЕМА 10ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24, ТЕМА 25, ТЕМА 26, ТЕМА 27, ТЕМА 28, ТЕМА 29, ТЕМА 30, ТЕМА 31, ТЕМА 32,ТЕМА 33 , ТЕМА 34 ТЕМА 35 ТЕМА 36 ТЕМА 37 ТЕМА 38 ТЕМА 39 ТЕМА 40 ТЕМА 41 ТЕМА 42 ТЕМА 43 ТЕМА 44 ТЕМА 45 ТЕМА 46 ТЕМА 47 ТЕМА 48 ТЕМА 49 ТЕМА 50 ТЕМА 51 ТЕМА 52 ТЕМА 53 ТЕМА 54 ТЕМА 55 ТЕМА 56 ТЕМА 57 ТЕМА 58 ТЕМА 59 ТЕМА 60 ТЕМА 61 ТЕМА 62 ТЕМА 63 ТЕМА 64 ТЕМА 65 ТЕМА 66 ТЕМА 67 ТЕМА 68 ТЕМА 69 ТЕМА 70 ТЕМА 71 ТЕМА 72 ТЕМА 73 ТЕМА 74 ТЕМА 75 ТЕМА 76 ТЕМА 77 ТЕМА 78 ТЕМА 79 ТЕМА 80 ТЕМА 81 ТЕМА 82 ТЕМА 83



   
     

   Епизодите от Алекс 

   Епизодите в gledaiseriali.com 

   Епизодите в zamundai.com   


   





ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата       










 




# 1
  • Мнения: 1 012
Първаааа!  Laughing
Госпожата, благодаря за прекрасната тема!  Hug  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 23 апр 2012, 23:21 от RominaB

# 2
  • Мнения: 432
Госпожата  Hug   bouquet  Hug Нека темата ни винаги е топла и уютна за всички.

# 3
  • Мнения: 3 371
Първаааа!  Laughing
Госпожата, благодаря за прекрасната тема!  Hug  Heart Eyes



Благодаря ти от сърце и аз, мила ! Heart Eyes Тя е прекрасна и благодарение на теб и твоите красоти !  bouquet

kralitsata ,  Hug Амин ! Praynig

# 4
  • Мнения: 3 371
Щом ти се пише, грабни лист и химикалка... Остави клавиатурата, този страстоубиец....

Щом ти се говори с някого, обади му се, изведи го, говори му с очи, с ръце, със сърце...

Щом ти се пие, вдигай тостове. За хората, които обичаш и те обичат. За момчетата. За карлсон, който живее на покрива....
...
Щом ти се ядат палачинки, сложи тигана на котлона. Експериментирай. Дели. Пръскай със сметана нечий нос...

Щом ти се прегръща, обвий ръцете си около някого. Покажи на плюшеното мече, което ти купиха, когато беше на шест, че можеш да си позволиш една вечер от "живота ти на голям" и да го посветиш на него... Посвети останалите на някого...

Щом ти се пее, пей. Крещи. Танцувай. По средата на улицата, по средата на разговора, по средата на животът ти, който сякаш е излязъл от контрол...

Щом ти се пътува, хвани следващия влак. Остави се на съдбата. Наблюдавай капките дъжд - вали само отляво. Позволи на някой странник да ти разкаже историята си...

Щом ти се мълчи, слушай. Не е нужно да споделяш с някого, за да му позволиш със съществуването си да огласи мълчанието, което се е загнездило в гърдите ти...

Щом ти се тича, избягай. Движи се до изнемога, до спазми на краката, до без дъх. А после позволи на някой да те прибере обратно...

Щом ти се целува, действай. Опознавай устни, извивки и вкусове. Целувай с душата си. Целувай мигли в мигли и носле в носле...

Щом ти се смее, позволи си го. В неподходящ момент и на неподходящо място. Шумно, звънко, скандално. Ще удължи живота ти. А смехът е заразен.

Щом ти се обича, обичай. Подарявай се. Раздавай. Изтръпвай. Като в книгите, песните и филмите. Както само ти си можеш. Истински, лудо, дълбоко...

Щом ти се живее, живей. Сега. Утре. Вдругиден. без планове, с грешки, с падения и летежи, с хора и с пухкави топчици. Научих, че Поривите правят от съществуването смисъл. Слушай сърцето си. Следвай сърцето си. Не забравяй сърцето си...

 Мариана Диварова

# 5
  • Мнения: 0

Момичета, благодаря за прекрасната тема! newsm51  love001
Нещичко и от мен с пожелание за хубави мигове в нея!  bouquet

Хубавото ни момче ни предупреждава , че усмивките тук са задължителни! Hug

# 6
  • Мнения: 1 012
Госпожата! Страхотно е!  Hug

# 7
  • Мнения: 0
Момичета - прекрасни сте. С удоволствие ви чета и ви се радвам на уменията да вмъквате снимки и новини около нашите всеобщи любимци. На мене все още не ми се отдава, но продължавам да се опитвам и дано се справя. Госпожата - страхотни стихове. Много зареждащи с положителна енергия и настроение. Радвам се, че поне в тази тема добрият тон е на ниво и няма обидни думи.Продължавайте в същия дух.  Grinning Laughing

# 8
  • Мнения: 3 371
Подари на душата си нещо,
за което отдавна жадува...
Топла ласка, вечеря на свещи,
две - три думи, които си струват.

 Късче вяра, във нещо забравено,
две мечти, като ново начало,
порив дълго, дълго сподавян,
и надежда за истинско цяло.

Подари си онези копнежи,
от които косят се краката.
И... пази ги, топло и нежно,
докогато вървиш по Земята.

Петя Кръстева

 toni55 ,  Hug благодаря ти за хубавите думи !  bouquetМного се радвам, че си тук с нас ! Hug
Лагуниии,  Heart Eyesще слушаме момчето, къде да ходим ! Peace

# 9
  • Мнения: 1 413




Благодаря за новата тема на Госпожата!  bouquet  bouquet  bouquet
Знам, че рядко четете мои постове, но ми се иска да споделя това с Вас!
Публикация е от друг балкански форум!


Скрит текст:
Журналист: -Когато започнете да напише сценарий, когато идва  края, имате ли различна мисъл от това, което е било в началото? Смятате ли, променяте ли  становището? Смятате ли да се върнете и да променят нещата?
 Мелек Gençoğlu: Когато започнете да  пишете  смисълът е много по-различен, разбира се... Но наистина искахме да променим само края на АСКИ Memnu, но трябваше да се придържаме към романа, въпреки че някои от героите се развиват, както и някои от сцените, но края за съжаление трябваше да бъде същият.
Ж:- Вашите последни големи хитове са Aski Memnu, Fatmagul, а как започнаха сериите с Берен Саат?
Ece Yörenç: За сериала  АСКИ memnu още през 2006 г., ми хрумна идеята да адаптирам настоящия роман. Но поради липса на време това се е случи през 2008 г.. Разбира се най-големият проблем беше да открием актриса, която да бъде Bihter. Отворихме конкурс за ролята, има много млади и талантливи, но никоя  не видях като Bihter. Спомням си, че седях в кафе  и четях вестниците, почивах от работа. Във вестника видях статията за филма Берен Саат и Мурат Йълдъръм и се обадих на Мелек и й казах, че има една актриса... Спомням си, че аз бях в началото на проекта  насрочих  среща  с Берен, когато се появи на срещата в зала, тогава разбрах, че от това имаме нужда. Това е едно много красиво и талантливо момиче. И ние трябва да имаме красива, невинно момиче, които от време на време ще знам, че е хитра. Аз веднага разбрах, че тя може да направи  тази роля. Тя- Bihter, казах й  каква  сме си представяли. Проведохме  първото интервю- имаше  малко разстояние между нас, но за втори път, ние показахме Bihter като характер, и трети път-  потърсих  да види една част от сцената, която ще бъде изиграна. Берен Саат  намери правилния път  към Bihter. Нямаше място за размисъл, това беше! В рамките на две години, Берен живя  с емоциите на Bihter. И това се отрази на вашите емоции… В края на сериала  хората намразиха и мене, и Мелек. Оплакваха Bihter 20 милиона души. Това беше голям успех за  Берен…
Мелек Gençoğlu: На сцената с погребението, бяхме всички  да  кажем сбогом на Bihter. За първи път хората зад камерите присъстваха на погребение от такъв характер, но ние трябваше да  кажем сбогом на Bihter, защото това е начина. В двора на джамията е и Берен. Всички те със сълзи, изпратиха достойно  Bihter.
…………………………………………………………………………………………………………………………………………………………..
Едже Йоренч: Берен, каза в интервю за "Bihter много жив характер,носех  настроението й  през цялото време. Това е много важен характер в моя живот, това е много важно по отношение на двете жени. Тя ме научи да бъда жена.
 Мелек Gençoğlu: Работата по проекта на сериала(Fatmagul) започна, така че в самото начало, привлече вниманието на журналистите, да задават въпроси, че са заинтересовани от  сцената, която ще се записва, те извикаха Берен. Те попитаха защо тя отново? В нито един момент, не  изрази съжаление, че е приела тази роля, Берен е много смел актриса, готова на всички, че нейните роли не са от тези, в които някои сцени да се обработват.
Ece Yörenç: Берен Саат е голямо щастие за сценаристите. Това е мулти-плеър, той може да играе всичко, дисциплинирана, той може да се конкурира с най-добрите актриси на Турция и извън Турция. На снимачната площадка имате едно младо момиче, достатъчно зрял за възрастта си и скромна като малко момиче, талантлива, красива жена, интелигентна, уверена, всичко, което е необходимо за успех. Ние сме предвидили един филм с нея, съвсем нова роля.
ECE Yörenç: Когато най-накрая намерих АСКИ memnu актрисата, която е перфектна и чиято Bihter ще бъде добра, възникна неочакван проблем. Тогава си мислех, кой актьор  може да бъде Behlul? И така, ние поканихме за интервю kivanc tatlitug.
Първият път говорихме с него насаме. Един млад, много красив актьор, с  кариера пред него. Талантлив, трудолюбив, усърден. Е, идеален Behlul. На втората среща поканихме Берен и Кivanc.Той се изправи,  протегна ръце към нея и аз си помислих- това е! Тази двойка ще бъде гордост за нас до невиждани висоти. И така стана. Много добре те се вписаха, добросъвестни, че не може да бъде по-добре. Те надхвърлиха нашите очаквания. Сред тях се роди голямо приятелство, сближиха се лично и това се видя на екрана. Всеки един е видял  техните сцени от  експлозия на страст. Благодарих на Бог, това нещо е много трудно да се получи, актьорите  дадоха всичко. Достатъчно е само да видим двамата. Много хубаво сътрудничество, и за пореден път аз наистина съм благодарна на тях, те изпълниха задачата. Те бяха перфектни, и аз ги имам отново предвид. Но аз исках тя да бъде Fatmagulun нищо че  се повтарят независимо от това, което в крайна сметка само един сериал, говорих с kivanc, но не беше лесно за такъв характер, характер Керем. Kivanc е за нещо друго, така че ние го имаме следващата година, вече е ангажирана в Kuzey, идеален е за Kuzey. Искам, аз все още много кореспондирам със своите фенове, които  искат да ги видят отново заедно в щастлива любовна история. Оплакват се от това, което наистина стана, че трябваше да бъде завършен АСКИ memnu. Но имам план, просто трябва една добра история за тях, когато имам история, тогава ще ги видите заедно  отново. Надявам се скоро. Що се отнася до Енгин, когато видяхме, че kivanc не ни трябва, Берен предложи Енгин. Двамата са много добри приятели, знаят се един друг много добре още  от Анкара … Те са наистина добри приятели и се познават много добре. Ние веднага се вгледахме в Енгин, говорихме и му дадохме роля. Оказа се страхотно.

Последна редакция: пн, 23 апр 2012, 23:14 от shaane

# 10
  • Мнения: 3 371
shaane ,   bouquet благодаря ти ! Това не съм го чела , къде е правено интервюто ? Хубаво е, че има надежда отново да ги видим заедно в романтичен филм, надявам се този път и с щастлив край !

# 11
  • Мнения: 0
Шани, благодаря и аз за интересното интервю! HugДано да е истина за бъдещия съвместен проект!

# 12
  • Мнения: 3 371
Роминка,  Heart Eyes ама още не виждам колажа ти ! Мислех, че още не е заредил, ама все още го няма ! Sad

# 13
  • Мнения: 1 012
Роминка,  Heart Eyes ама още не виждам колажа ти ! Мислех, че още не е заредил, ама все още го няма ! Sad

Ми щото съм дала широчина 0 без да искам, то как да се покаже от нула  Laughing Сега виждаш ли го?

# 14
  • Мнения: 3 371
Роминка,  Heart Eyes ама още не виждам колажа ти ! Мислех, че още не е заредил, ама все още го няма ! Sad

Ми щото съм дала широчина 0 без да искам, то как да се покаже от нула  Laughing Сега виждаш ли го?

 Heart Eyes Hug Heart Eyes да, благодаря ти ! Толкова е слънчев и топъл !  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт