Отговори
  • Мнения: 3 371






АВТОР НА КОЛАЖА Shaane



АВТОР НА КОЛАЖА RominaB





Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79


























АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlьl = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 






АВТОР НА КОЛАЖА tuparowa




Официален сайт на сериала  



АВТОР НА КОЛАЖА tuparowa




Снимки от сериала:










АВТОР НА КОЛАЖА RominaB



Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5,  ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9,  ТЕМА 10,  ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24, ТЕМА 25, ТЕМА 26, ТЕМА 27, ТЕМА 28, ТЕМА 29, ТЕМА 30, ТЕМА 31, ТЕМА 32,ТЕМА 33 , ТЕМА 34 ТЕМА 35 ТЕМА 36 ТЕМА 37 ТЕМА 38 ТЕМА 39 ТЕМА 40 ТЕМА 41 ТЕМА 42 ТЕМА 43 ТЕМА 44 ТЕМА 45 ТЕМА 46 ТЕМА 47 ТЕМА 48 ТЕМА 49 ТЕМА 50 ТЕМА 51 ТЕМА 52 ТЕМА 53 ТЕМА 54 ТЕМА 55 ТЕМА 56 ТЕМА 57 ТЕМА 58 ТЕМА 59 ТЕМА 60 ТЕМА 61 ТЕМА 62 ТЕМА 63 ТЕМА 64 ТЕМА 65 ТЕМА 66 ТЕМА 67 ТЕМА 68 ТЕМА 69 ТЕМА 70 ТЕМА 71 ТЕМА 72 ТЕМА 73 ТЕМА 74 ТЕМА 75 ТЕМА 76 ТЕМА 77 ТЕМА 78 ТЕМА 79 ТЕМА 80 ТЕМА 81 ТЕМА 82 ТЕМА 83 ТЕМА 84 ТЕМА 85



   
      



   





ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата      











 






Последна редакция: вт, 07 авг 2012, 21:35 от gospojata

# 1
  • Мнения: 1 413
Госпожата,   Благодаря за новата темичка!



Вярвам, че с предстоящото повторение на сериала, тук отново ще се оживи от коментари!

Скрит текст:
Поласкана съм от вниманието към колажите ми, направени с много любов!

# 2
  • Мнения: 11 984
И аз да се впиша в новата тема с един Пухкав Киво


# 3
  • Toronto
  • Мнения: 683

Госпожата, и аз ви поздравявам с новата тема и благодаря, че си сложила точно този колаж, като знам, че 99% от пишещите тук, сте фенки на Бихтер. За мен е наистина голям жест!  Hug newsm51

Шани, всичките са хубави, но този с огнената роза е един път! Убиец! newsm10

# 4
  • Мнения: 1 012
Госпожата!  Hug
Страхотна е!   bouquet









# 5
  • Мнения: 3 371
Много се радвам, че ви харесва новата темичка ! Hug
Аз благодаря на всички, които допринасят за това тя да е красива и изпълнена с добро настроение и позитивизъм !   bouquet
Тупарова,  Heart Eyes независимо чии фенове сме повечето тук, Нихал е героиня от филма и винаги е имала своето място в темата ! Както и актрисата, която изигра така добре образът на едно объркано момиче, лутащо се между детството и женствеността ! Peace А колажът ти е толкова красив и нежен, че не се въздържах !  Hug
Благодаря и на Ромина, че никога не ме забравя и винаги подготвя нещо красиво за темата, на Шане, която направи тези "огнени" колажи и на Лагунка, която ще ми прати нейните, за да ги включа в оформлението ! Wink



Скрит текст:
Между другото, излезе ли вече инфо от кой август ще започне повторението на филма? Аз никъде не видях дата ? newsm78

# 6
  • Мнения: 17
И аз да се впиша в новата тема с един Пухкав Киво





Пухкав, но хубав, джанъм, че то сега на какво прилича - да те е страх да го докоснеш, тя затова Азрето е нещо отлъчена от него, сама по плажовете се развява.

# 7
# 8
  • Мнения: 17
 gospojata, оформлението е супер, защото е направено от чувствени и интелигентни хора и те създават неповторимото позитивно настроение в темата, защото това е филмът, който ни разтърси всички. А актьорските изпълнения са безспорни за успеха на филма.

Много страст и сласт излъчват и двамата в този филм - и Берен, и Къванч!

# 9
  • Мнения: 1 012
А по коя тв ще го повтарят? То не е сигурно че ще успея тук да я гледам, ама все пак да се пробвам  Sad

# 10
  • Мнения: 11 984
А по коя тв ще го повтарят? То не е сигурно че ще успея тук да я гледам, ама все пак да се пробвам  Sad

По Нова от 13,30 часа
Ромина вчера видях че го повтарят по канал Д около обяд /май беше към 1 на обед/

# 11
  • Мнения: 1 012
А по коя тв ще го повтарят? То не е сигурно че ще успея тук да я гледам, ама все пак да се пробвам  Sad

По Нова от 13,30 часа
Ромина вчера видях че го повтарят по канал Д около обяд /май беше към 1 на обед/

Да, знам, но тогава прибирам детето от курс и го изпускам

# 12
  • Мнения: 3 371
А по коя тв ще го повтарят? То не е сигурно че ще успея тук да я гледам, ама все пак да се пробвам  Sad

По Нова от 13,30 часа
Ромина вчера видях че го повтарят по канал Д около обяд /май беше към 1 на обед/

А ! Ти пък сега ме хвърли в джаза ! #Crazy Аз четох, тук в темата също, че ще го повтарят по Диема Фемили, всеки делничен ден, от 23.00ч, с нов дублаж . Ти сега по Нова и на обяд казваш, че ще го дават ? newsm78 Ще дебнем и на двете места май ! Crazy

# 13
  • Мнения: 11 984
gospojata,на обяд по Нова,вечер по Диема....ами милото коги Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 012
Вечер по имам шанс, на обяд абсурд.

gospojata,на обяд по Нова,вечер по Диема....ами милото коги Mr. Green

Милото ще чака ред  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт