Халит Ергенч и новата продукция "Великолепният Век"( Muhteşem Yüzyıl) тема 67

  • 34 860
  • 717
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 2 973









Продукция: Tims Production-Timur Savcı
Режисьор: Nihat Durak
Сценарист: Meral Okay

Yılmaz Şahin

Жанр: Исторически/Драма

Излъчва се всяка сряда по Star TV от 20:00 часа

Любовна история, която предопределя съдбата на една цяла империя. Направен по действителен случай, "Великолепният век" ще повдигне завесата на изпълнения с тайни и интриги живот в султанския харем по времето на най-величествения период на Османската империя. Дошла като робиня от най-крайните земи на империята, Роксолана успява да спечели сърцето на султана. Благодарение на блестящия си ум, необикновената сила на волята и привлекателната си външност от безправна робиня тя става жена на султан Сюлейман Великолепни — най-могъщият султан в Османската империя.


Тема 10 Тема 11 Тема 12 Тема 13 Тема 14 Тема 15
Тема 16 Тема 17  
Тема 18
Тема 19 Тема 20 Тема 21 Тема 22 Тема 23
Тема 24 Тема 25
Тема 26 Тема 27
Тема 28 Тема 29 Тема 30  Тема 31  
Тема 32  Тема 33  
Тема 34 Тема 35 Тема 36 Тема 37Тема 38 Тема 39
Тема 40 Тема 41
Тема 42 Тема 43 Тема 44 Тема 45 Тема 46Тема 47                
Тема 48 Тема 49  
                                   Тема 50 Тема 51 Тема 52 Тема 53 Тема 54 Тема55                                                                                                                                                                               Тема 56 Тема 57                                                                                                             Тема 58 Тема 59 Тема 60 Тема 61 Тема 62 Тема 63                                    
Тема 64
                 Тема 65  Тема66




   


                       













   




Добре дошли
в новата 67 тема  на "Великолепният век"
Приятни  мигове с любимия сериал

Последна редакция: пн, 04 мар 2013, 00:52 от *¨*morski_briz*¨*

# 1
# 2
  • София
  • Мнения: 228
Запис!  Joy

Скрит текст:
Зор, зор за нова тема, защо си мълчите сега?!?  Joy

# 3
  • Мнения: 13 431

Супеp!!! Нова тема! Hug Hug

Дано тук се пише повече за филма и да е с по-малко ненужни чаpшафи! Peace Peace И с по-малко ЗАПИСИSick Sick
Ани не може да смогне... Rolling Eyes Rolling Eyes

За лека нощ - снимка от филма! Peace


# 4
# 5
  • София
  • Мнения: 228

Супеp!!! Нова тема! Hug Hug

Дано тук се пише повече за филма и да е с по-малко ненужни чаpшафи! Peace Peace И с по-малко ЗАПИСИ!  Sick Sick
Ани не може да смогне... Rolling Eyes Rolling Eyes

За лека нощ - снимка от филма! Peace



Ами, аз в старата тема зададох толкова важни въпроси, но никой не ми отговаря...  Rolling Eyes
Извинявам се за записа! Тържествено и на всички!

Скрит текст:
Които не разбират от шега!

Последна редакция: пн, 04 мар 2013, 00:56 от lidiya_ilieva

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 973
С тази снимка на Бурак разполагам и я сложих, дано Ани да може да я оправи после. Embarassed

# 7
  • Мнения: 3 485
За тези които не са чели интервюто с Халит Ергенч  в старата тема:

Скрит текст:
42-Годишният турски актьор, който играе Сюлейман Великолепни разказа само за MYtv , че се чувства в Гърция като у дома си, разкри развитието на най-успешната поредица, която се излъчва в момента  по гръцката телевизия и описва ,като най-важна роля в живота си,тази  на баща и съпруг.

- "Великолепният век" е много популярен в Гърция. Как се чувствате заради това,  имайки предвид, че този въпрос е силно "чувствителен" за много хора поради историческия нюанс?
- Аз съм горд с този успех.Винаги съм проявявал интерес към историята , особено към Османската история. Връщайки се назад към последните телевизионни и кино проекти, ние виждаме, че в тази насока не е направено много ,нито една продукция отразяваща османската история , не е постигнала такова световно въздействие.  Има толкова много неща които не знаем, за тази епоха ,затова нашата цел е да освети част от тях. Надявам се  да се направят и други проекти ,които да осветят и да  отразят  този специфичен период. Аз съм сигурен, че тези проекти също така ще привлекат вниманието.

- Вие  признахте, че обичате Гърция, кога за последо  посетихте страната ни?
Да, аз обичам Гърция,тук се чувствам като у дома, все едно съм в Турция. Аз съм в допир с историята и хората от вашата страна. Посетих Гърция през 2010 г. заедно със съпругата ми. Ходихме на едно Телевизионно шоу и в гала в турското консулство.

- Последните години  се случиха много промени с вас, както в професионален така и в личен живот. Вашата кариера като актьор нарастна, а също така  създадохте прекрасно семейство. Какво е най-важното за вас и защо?
-Разбира се моят живот се е променил много. Да работиш в телевизионна серия не винаги е лесно, но любовта на хората и успеха ми дават, облекчение. Въпреки това моето семейство е най-важното нещо за мен. Когато съм у дома с тях, се чувствам  себе си,това са  най-уникалните и невинни моменти в живота ми.

- В момента  дават третия сезон на "Великолепният век"  в Турция ,а в Гърция, ние гледаме втори сезон. Планирате ли четвърти сезон? Какъв  смятате че ще е краят на серията?
-Да, ние планираме четвърти сезон. Не мога да кажа нищо за края, но единственото нещо е, че поредицата е преминала в по-различна фаза ,което е много вълнуващо . Това е времето когато,  принца  и Ибрахим са били екзекутирани,и това променя съдбата,  взимат се нови решения.

- Имате ли някои общи черти със Сюлейман и каква е най-голямата разлика между вас и него?
Не бих казал, че имаме нещо общо. Мога да кажа е, че  и двамата сме много чувствителни , но не мисля, че това е достатъчно, за да опише общата характеристика между мен и Сюлейман. Основно нашата голяма разлика е, че аз не съм султан. Да бъдеш лидер или султан отличава един човек от друг, дори във физическите характеристики сме различни. Аз вярвам, че нашите мисли са тези, които формират нашите емоции.

- Колко далеч е любовта на живота ти?
-Аз съм с любовта на живота ми и това е далеч и последната точка, която мога да получа.

- Вярно ли е че възнамерявате да си купите вила в Метеора?
-Това не е вярно.

- Какви са последните слухове,които сте чували за себе си и те накараха да се смееш?
-Мисля, че най-интересният слух е този който преди малко споменах.

-  Колебахте ли се да приемете да играете Сюлейман? Имаше ли хора, които се опитаха да променят решението ви?
-Още от самото начало, тази серия изглеждаше много вълнуващо. Стрелбата не започна веднага, така че имах време да мисля.  За да бъда честен, имаше моменти, когато се питах: "Ще се справя ли с този проект?", защото нещо толкова трудно и толкова голямо, като "Великолепният век" никой не е правил преди за телевизията.

- Колко се промени живота ти след като стана баща?
-Откакто станах баща се промених много. Правилно  по-възрастните хора  казват, че докато  не си станал родител не разбираш нищо, в крайна сметка- вярно е. Негативните мисли и моите лични проблеми почти изчезнаха. Ставайки баща ми даде чувството за свобода и голяма отговорност за бъдещето на сина ми Али. Мисля, че всичко това се случи по естествен начин по който тези толкова  важни неща се случват. Вярвам, че ние намираме нашето истинско аз, когато станем родители, защото до този момент, ние сами сме детето на своите родители  и нямаме никакви отговорности.

- На кого прилича сина ви повече? На вас или на майка си?
Той има много от моите черти, но в този момент той прилича повече на майка си Бергюзар.

- След вашата инволюция на живота на такъв важен лидер  вярвате ли че тази огромна  енергия, може да унищожи шанса на личното ви щастие?
-Тъй като Сюлейман е казал "Власта е заплаха, която може да направи човека, сляп или глух". Този който  преодолее това чувство, трябва да плати за наградата и напомня на себе си, че  е просто един обикновен човек. Не всеки може да постигне подобно нещо. Аз вярвам, че щастието може да свети само в малки детайли.

Това е цялото интервю с Халит Ергенч.

Последна редакция: пн, 04 мар 2013, 01:14 от trendafilka

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 167
Запис!  Joy

Скрит текст:
Зор, зор за нова тема, защо си мълчите сега?!?  Joy


Дзак:) И аз при скорпионкитеее:) Станахме две дето сме се обозначили другите си траят Simple SmileХатиджето след толкова шамари и един тукат (охххх кеффф) ше и трябва лицево челюстен хирург маи .На Яхя мазилките няма да помогнат освен да ги забърка с малко гипс

# 9
  • София
  • Мнения: 228
Да!  Joy В следващия епизод я виждам нещо като Ханибал Лектър, но "гипса" да е покрит с камъни Сваровски. Нали е за Династията

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 167
Камъчетата ше и ги подари Шах от онези изчезналите богатства на Ибрахим.....

# 11
  • София
  • Мнения: 228
Не разчитай много на това! Тя нищо Ибово не дели с никой! По скоро ще нашари слипа на Лютфи, отколкото да ги даде на тази, дето и открадна любовта!  #Cussing out

# 12
  • Варна
  • Мнения: 10 569
Добро утро и успешна седмица от един скорпион Mr. Green

# 13
  • Мнения: 896
ДОБРО УТРО!
Бързо се справяме с темите-от сряда досега цели 50стр. С това темпо скоро ще настигнем сериите по номера!

# 14
  • София
  • Мнения: 11 116
Добро утро!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт