Сладкарничка за книги-тема 68

  • 41 475
  • 747
  •   1
Отговори
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Сладкарничка за книги

Тема 68


Предишните ни теми:



ПРАВИЛА НА ИГРАТА:

Всеки участник в играта за размяна на подаръци-книги изготвя списък от желаните от него заглавия: 5-6 на брой, като стойността не надвишава 15-20лв. за книга.
След това се тегли жребий между записалите се за играта кой на кого ще подарява.
Подаряващият избира някое от заглавията, дадени от другия участник, и му изпраща книгата като подарък-изненада!

И уточненията:
1. Играта се разиграва три пъти в годината:

..::Игра за Деня на основателите на нашата азбука Св. св. Кирил и Методий и на славянската писменост, българската просвета и култура - 24 май::..
Тази игра стана тематична за нашето малко общество, прави се по очевидни причини - най-книжният ден в годината, какъв по-добър повод да зарадваш други любители на книгата като теб?!

..::Коледна игра::..
От 15.11. започват да се качват списъци, на 30.11 се тегли жребият и до 25.12/31.12 да се получат подаръците.

..::Лятна игра::..
През юли, за да може да се включат момичетата от чужбина, които си идват в България за лятото.

При засилен интерес може да се изиграва и повече пъти, но поне през тримесечен период от време.
2. Хората, които искат да участват, а живеят в чужбина, трябва да дадат адрес за получаване в България.
3. Подаръкът включва книга + картичка. По лично желание на изпращащия може да се добави дребен сувенир и нещо шоколадово по избор.
4. Книгите в списъците да не надвишават цената от 20лв.

Условия относно включването на нови участници в темата и игрите:

1. Новият участник е добре да се представи - какви книги обича да чете, какви интереси и хобита има, за да го опознаят старите участници и да могат, при евентуален жребий, да го зарадват подобаващо.
2. За да се включи в игрите, новият участник трябва да е участвал поне 2 месеца в живота на темата, да е писал редовно (не всеки ден, но често), другите да са го опознали и да нямат нищо против да бъде включен в играта.

По идея на Neli M* - нашата прекрасна класна!




Талисманче на темата:
Скрит текст:

# 1
  • София
  • Мнения: 1 462
Девче,  Hug Hug Hug прекрасна е .  Благодаря.
Това коте искам да го нагушкам.

# 2
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Орисвам темата с късмет, а вас с щастие, мили момичета!  babydust7 babydust7 babydust7

 Дев, благодаря ти,  Heart Eyes!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 263
Цоп-цоп Wink
Дев, чудесна темичка, благодаря ти  bouquet
Ленинка, хм, лоши отзиви значи.... не ми харесва това. Ще предупредя ММ. А какъв е бил проблема там, кофти инструктори, или корупция от страна на изпитващия?

# 4
  • Мнения: 811
Мерси за темата Дев
Малко уморено ,телеграфно телефонно записче ,ама да не ви изпусна
Гушвам си ви всички :*

# 5
  • Мнения: 1 750
Девче  Hug
Мариш, на нищо не ги учели и хората си плащали директно наново курса. Възмущаваше се, че тези били по-зле и от моите, но май печелят хора заради цената(май те бяха с курсовете за 300 лв). Ти за кой район искаш, моя приятелка е много доволна от Василеви Peace

# 6
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Дев, благодаря ти за темата Simple Smile
Наминавам, че иначе ще ви загубя. Днес следобеда ми беше малко повече зает. Водих Кати на тренировка извънредно, после на музика, оставих я, та оттам на родителска среща, те па за първи път и музиката да я свършат рано, та учителката се наложи да ме изчака да си взема Кати. Прибрахме се, вечеряхме, сега ще къпя Анди и ще го приспивам. Сигурно после с Кати и аз ще се излегна да си чета нещо .

# 7
  • Мнения: 5 405
Хайде и аз да се присъединя в новата тема. Simple Smile
Дев, благодаря за темата.  Hug

# 8
  • Мнения: 10 874
Страхотна пролетна темичка, Дев! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ще се затопля вече, поне така казват. Още малко и иде пролет. Heart Eyes

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 13 475
Дев, страхотна тема  bouquet
Със сърденето на Баба Марта много се смях  Mr. Green

Мери, страхотна разходка сте си спретнали...много са ми странни хора, като твоя приятел, които не обичат да пътуват /и аз познавам такива хора/. Няма нужда да споменава нищо за Истанбул  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Обожавам да пътувам, ако имах финансовата възможност и един ден не бих стояла вкъщи, обичам и екопътеки и водопади, исторически и природни забележителности....всичко що е пътуване и разглеждане!

Днес съм нощна, сега ще вадя книгата да чета, че ме плени. Иначе нищо интересно покрай мен!

# 10
  • Мнения: 5 405
Деси, все за теб се сещах като се разхождахме! Hug Пожелавам ти някой ден да имаш възможност да го посетиш и да се насладиш на града и красотите му!  Heart Eyes bouquet

# 11
  • Мнения: 1 198
Добър ден!  Hug

Пише ви една работна, подсмърчаща и хремава ... бях почивка предните два дни, но днес вече трябва да се работи. Само ми тече носа и кашлям, но то пак си е неприятно  ooooh!
А днес сме на театър с МП и се притеснявам от сега да не вдигам шум с кихавиците си  #Crazy Mr. Green

Мило Девче, благодаря за темата!  Hug Hug
Прекрасна е, а котьо знаеш - искам да е мой!  Heart Eyes
Скрит текст:
Тази седмица като ме тресна вируса и напълно не сколасах да пратя обратно стопанката, та другата седмица ще си дойде у дома. Много извинявай  Embarassed Sad

Съгласна съм напълно с думите на Мариш от предната тема за писането и игрите и усещанията ...  Peace

Игра като че ли сега не ми се играе, за 24ти то е ясно, че е задължителна, може да си направим и една пролетна между март и април  Peace

Покрай мен нищо ново или интересно няма или поне аз не се сещам. Чакам някаква мъничка отпуска, че умората си се трупа. Ето сега, дори и да почивах два дни, то беше заради болест и  не го усетих като почивка.  ooooh!
Опитвам се да чета повече, да отделям време тъкмо за това, защото усещам как не ми стига, а нуждата си е налице.  Mr. Green

Нямам търпение да дойде 1ви март, а след него и 3ти  Mr. Green Flutter Whistling

Хубав и кратък петък ви пожелавам, момичета, а след него още по-релаксиращ уикенд!  Hug

# 12
  • Мнения: X
Поздравления за темата, Дев. Прекрасна е!

Вероятно аз съм от момичетата, за които говори Маришка и които не чувства особено близки. Не я виня и тя е права за това, което сподели в старата тема. Пишещите тук се познавате повечето лично, общувате във фейса и се познавате добре. Аз не познавам никого от тук.
Моля, да не се приема като жалване или заяждане, просто не обичам недомлъвки. Говоря открито винаги. Peace

# 13
  • Мнения: 5 405
Цвети, не ставаше дума точно и само за теб! А за цялостната атмосфера. Не го приемай толкова лично.  Peace  Hug

# 14
  • Мнения: X
Мери, не го приемам, честно. Само казвам. Hug Иначе е видно, че атмосферата не е същата. Много хора спряха да пишат и няма как нещата да се върнат в първоначалния им вид. Но останалите момичета в темата са страхотни и я поддържат интересна и уютна, каквато винаги е била. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт