® Ebay - тема 79

  • 36 557
  • 738
  •   1
Отговори
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
Теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 20, 22, 23, 24, 25 , 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 , 35, 36, 37 ,38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64,65,66,67, 68; 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75,76,77, 78

Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка
Пейпал - помощ!
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти
Как да търсим най-ефективно в eBay
Често използвани съкращения в eBay
Как се пуска диспут
Dispute/Claim при проблеми
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина
Митници и куриерски услуги
Получаване и изпращане на пари
Postage and Packaging policy update
Отказ от наддаване
Искам да продавам в eBay
Snipe Sites - Какво е Snipe?


Пощенски тарифи и разходи
Английски пощи
USPS
DHL.de
БГ пощи
Кой куриер ще даде по-ниска цена за доставка при pick-up - Ако искате да купите нещо от Ибей, което е обявено само за "pick-up" в сайта пускате търг "кой куриер ще ви даде по-ниска цена". Куриерските компании залагат и бидовете намаляват надолу. Бид-ът представлява цената за вземане на стоката от дома на продавача и доставяне до избрания от вас адрес. За пускането на такъв търг не се заплаща нищо. Само, ако искате обявата да е оградена в цвят, за да е "по-видима", се заплаща.
  Карта за търсене на адрес

Проследяване на пратка в Royal Mail, изпратена от България (стъпка по стъпка)
Проследяване на пратки


Онлайн пазаруване с посредник
Онлайн пазаруване с посредници: Англия


Универсален калкулатор за пресмятане на номер за:
  Дамски и мъжки обувки и дрехи
   International Bra and Dress Size Conversion


Таблици
детски дрехи
детски обувки    детски обувки

дамски дрехи
дамски обувки

мъжки дрехи
мъжки обувки

обувки
спортни марки обувки
adidas - дрехи и обувки
чорапи и шапки

         


Полезно
Преводач 1     Преводач 2

 

”Трикове” за успешно и евтино Online пазаруване – shopbot, cashback

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 4 534
Айде, търкул - първа   bouquet

# 2
  • EU
  • Мнения: 164
Sisley ,браво много си бърза   bouquet
 Да започна новата тема с нови придобивки  Grinning
Да започна новата тема с нови придобивки  Grinning
спечелих тези http://www.ebay.co.uk/itm/150785190815?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1439.l2648
чака ги с нетърпение дано ми стант, че са с половин номер по-малки Praynig
И тези http://www.ebay.co.uk/itm/251026506259?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … p3984.m1439.l2648
Снайпера goofbay го използвах 3 пъти само първият път не стреля, за което още не мога да му простя Crossing Arms много си бях харесала едни обувки ... как мислите има ли шанс пак да ги пуснат за продажба Thinking

Последна редакция: нд, 08 апр 2012, 21:45 от evi99

# 3
  • Мнения: 1 461
Хайде да попитам в товата тема: Настроих си да ми напомня 20 минути преди края на всеки търг в Уоч листа ми, но сега искам да го премахна това. Някой има ли представа как става  newsm78

# 4
  • Мнения: 125
evi99, ако обувките са били на търг и никой не е играл за тях, сигурно пак ще се появят. Ако са ти в Watch List, не ги трий от там, като ги релистнат Ибей ще ти прати мейл

# 5
  • София
  • Мнения: 324
Защо не пишеш на продавача да ги релистне? Питай го и за цена buy it now, може да иска да ти ги продаде Wink

# 6
  • Мнения: 685
 Hug Хайде и аз тук, мисля, че последния месец-два не бях много активен потребител, но последните дни наваксах... за сметка на мен мъжо обаче трябва да получи от ибей някакъв код за редовен купувач  Mr. Green

Еви, мн хубави обувки и мноого високи  Grinning

Аз съм на вълна бельо, само тази тениска взех за щерката, дано не е голяма: http://www.ebay.co.uk/itm/220993027611?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 649#ht_500wt_1202 и най-вече да пристигне...че изглежда ще си имам проблеми с недоставени тези обувки:
http://www.ebay.co.uk/itm/350538660914?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 649#ht_1612wt_952
писах на гъбите, дано да е при тях пакета и да има някаква обърка, че да не съм го получила все още, ама...вече почвам да се притеснявам  Cry Cry

# 7
  • Варна
  • Мнения: 1 207
 Peace  bouquet

# 8
  • EU
  • Мнения: 164
супер ме зарадвахте Laughing
всъщност мина ми през главата да пиша на продавача, но последно като споделих, че съм писала на продавача и че се чудя защо не ми отговаря ме посъветваха да не пиша, че комуникацията била излишна и сега не смея да пиша   Blush
Да се похваля с първа положителна оценка  Grinning
Ани, много обичам токчета, с тях се чувствам по-добре отколкото с равни, самочувствието ми расте пропорционално на тяхната височина  Mr. Green

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 4 534
супер ме зарадвахте Laughing
всъщност мина ми през главата да пиша на продавача, но последно като споделих, че съм писала на продавача и че се чудя защо не ми отговаря ме посъветваха да не пиша, че комуникацията била излишна и сега не смея да пиша   Blush
Да се похваля с първа положителна оценка  Grinning
Ани, много обичам токчета, с тях се чувствам по-добре отколкото с равни, самочувствието ми расте пропорционално на тяхната височина  Mr. Green



Честита първа оценка:)
Ние тогава за друго ти казахме, че нямаше нужда да пишеш на продавача:) Сега питай смело  Peace

# 10
  • Мнения: 0
Цоп! И аз тук  girluu  girluu  girluu

# 11
  • Мнения: 1 210
да се метна и аз тук   bouquet

# 12
  • ...край Дунава
  • Мнения: 212
... как мислите има ли шанс пак да ги пуснат за продажба Thinking


Имах такъв случай с едни ботуши каубойски на London Rabel, бях задала цена 25 лири и някой ме мина с 1 лира. Не можех да повярвам, това бяха ботушите, които търсех дълго време. След 5 дни влизам и написах в търсачката London Rabel....очите ми светнаха като светофари когато ги видях-същите със същите снимки. Не знам какво се беше случило. Дадох много повече пари от предния път и си ги спечелих bowuu
Така че Еви, всичко е възможно-наглеждай Peace

# 13
  • Мнения: 286
имаше едни хубави, като фототапети ли , стикери ли, кви бяха- може ли линк?

# 14
  • EU
  • Мнения: 164
Много благодаря за съветите, ще изчакам да пристигнат планБ и да видя как са , ако не пуснат междувременно Мечтаните ще пиша на продавача Money

Общи условия

Активация на акаунт