Отговори
  • Мнения: 47
заглавието е дело на mari_eta

Ние сме 171 мами августинки
Имаме си 71 момиченца и 102 момченца

Кои сме ние????..........ЦЪК
                                    ...и....
                                                                 ЦЪК
За добавяне в списъците или нанасяне на корекции изпратете ЛС на Август07

НАШИТЕСНИМКИ
потреб.име:avgustki
парола:********

Когато слагате линк към снимка, първо излезте от профила си в снимка.бг, и тогава чрез опцията "търсене" дайте линк. В противен случай при другите потрбители се отваря началната страница на сайта.
Как да добавим картинка към профила, в подписа или в мнение

+ МОЛБА ЗА ПРОДЪЛЖАВАНЕ НА МАЙЧИНСТВОТО СЛЕД 315-ЯТ ДЕН
+ телефони на НОИ за проверка на болничните /ако има кой да ви вдигне/
926 19 90
926 19 86
926 19 71
926 19 61
926 10 10

Справка за изплатени Парични Обезщетения и Помощи от ДОО чрез НОИ - актуално състояние

Полезни линкове:
Захранване
Естествено въвеждане на твърди храни (Педагогическо захранване)
Захранване
Захранване - 2
Алергии при бебето
Грижи и развитие
Полезно за уменията на бебето
Развитието на детето
Първите игри
Масажи и гимнастика - описание
Масажи и гимнастика - с картинки и примерна програма
Комуникативен бебшки масаж
ЕБХ (естествена бебешка хигиена)
ЕБХ - помощни средства
ЕБХ - Развенчаване на традиционните митове за приучването към гърне
ЕБХ (на немски)
Имунизации, лекарства и изследвания
НАРЕДБА № 15 за имунизациите
Сайт за проверка на лекарства (съвместимо ли е с кърменето)
Референтни граници на кръвта и урината
КХП и ЛП на разрешени за употреба лекарства
Лекарствени средства
Други
Полезни връзки
Полезни връзки 2
Именник
детски песнички, стихове, филмчета, игри....
Детски центрове-София
ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Сф)
Ози
Хер бебе
Джуниър меню
Кухнята на мама Люси

ЧАСТНИ ДЕТСКИ КУХНИ(Вн)
VIP бебе
Лакомник


Детски магазини(с линкове по градове)


Детски on-line магазини:
www.shop.danet.bg   www.pakostnik.com   www.family-bg.com   www.simonovi-bgshop.com   www.smenzamen.com   www.igra4kite.com   www.stefi.biz   www.marseltoys.com   www.bgbazar.com   www.marti-online.com   www.zadeteto.com   velanas.com   www.vip-baby.com   shop.dechica.com   nanibg.com  Comsed    www.crazykidsbg.com   bulstore.com   baby-market   www.mobilis.bg   bazarbg.com   megashop.bg   www.zabebeto.com   www.papagal.net   www.vegatoys.com   mal4o.com   www.best.bg   monitrade.911.bg   Дечко

Предложения за заглавия:
Най-прекрасното е то, АВГУСТинчето добро! - DiVeNa
АВГУСТинче, палавниче малко, всяко от тях ще стане християнче! - PIVANOVA
Смях се чува отдалеко, АВГУСТинче идва с букет в ръцете! -
Августински смях се чува отдалеко, ето Първата годинка празнуваме с детето!- PIVANOVA и лято
Стана вече на годинка АВГУСТовската дружинка! - DiVeNa
Раз, два, три - АВГУСТинче ти ритъма хвани! - DiVeNa
С парти шапки и балони, АВГУСТинче прави весели купони! - фетица
Мама прави торта, тате пазарува, иде празника голям - АВГУСТ, ставам с 1 годинка по-голям - Оранжево небето
Бели ще правим и през АВГУСТ, то се знае. Шкафове отваряме и дърпаме опашките на котките ни даже! - Оранжево небето
Успокой се мамо вече, станах аз човече /АВГУСТ/ - vezni4kadobri4ka
Слънце грее у дома, АВГУСТчето стана на една - vezni4kadobri4ka
Става мрачно и студено, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен - Оранжево небето
(Иде есен/зима, а на мен играе ми се вьн, аз през АВГУСТ сьм роден и обичам да сьм с тен)
Иде есен и децата на училище отиват, аз сьм още малко АВГУСТинче и ще мьрзелувам - Оранжево небето
Миналият АВГУСТ мама ме роди, таз година няма тя да се поти - Оранжево небето
Нека люта зима вън  да вее - АВГУСТинчето  в къщи ще се грее - pokahontas
АВГУСТинче на прозорчето стои - навън пухкав сняг вали! - Димяни
АВГУСТинче на мама се мръщи, не му се стои в къщи! - Димяни
За празниците в къщи украсена е елха, АВГУСТинчето добричко е с подаръче в ръка! - Димяни
АВГУСТинчето приказва вече и на Дядо Коледа подаръче заръча-"Мече"  - adriana d
Сняг се сипе на пaрцали, АВГУСТинчето с ескимос и ботушки шари! - adriana d
АВГУСТинската дружина,топли своите мами в таз студена зима - adriana d

Ако имате нови предложения за заглавия, ще се радваме да ги споделите на ЛС на Август07!
 

Предишните ни теми:
15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105

# 1
  • Мнения: 3 595
Още са ми пред очите меденките на Мариета, благодаря за заглавието   bouquet

# 2
  • Мнения: 222
А аз си представям как първа си отхапвам от Коледната, медена къщичка на Мариета!  Heart Eyes Laughing Laughing

# 3
  • Мнения: 3 595
Честит Рожден Ден на Теди!  newsm59

Момичета аз нещо изпуснах края на последната тема  Embarassed
Марти дано дечицата оздравяват бързо, пожелавам го и на всички други, които са болнички  Heart Eyes

не давам витамин Д, фонтанелата се затвори преди годинката и на двамата  Whistling Всъщност на Боян му давах 10 дни като беше на 1 или 2 месеца Rolling Eyes

# 4
# 5
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ммммм, днес ги проверявах - вече са омекнали и се топят в устата Crazy.

Благодаря ви  bouquet!

# 6
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
 Simple Smile

# 7
  • Мнения: 514
Запис в новата тема!
Много хубаво заглавие! Peace

Честит рожден ден на Теди!Много здраве и щастие!

Хайде болничките да оздравяват! Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig PraynigЧе празниците наближават!

Мариета--Честита Ти награда! bowuu  bouquet  bouquet

Аз витамин Д не давам!
Фонтанелката се е затворила вече!

Лека и спокойна нощ ма/да/ми!

# 8
  • Мнения: 159
 Laughing супер заглавие, и аз като golden fall като го прочетох веднага ми изникнаха меденките на Мариета пред очите  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 554
къде без мен Crazy

аз в албумчето на Мариета не влизам защото ще си изям пръстите Mr. Green ще трябва да и отида на гости Whistling

# 10
  • Мнения: 3 595
О, тя пусна едни коледни красоти, сънувам ги още. Само да остане време смятам да опитам да ги направя  Whistling

# 11
  • Мнения: 1 554
е може ли да съм такова прасе половин тава ориз изядох и съм още гладна Rolling Eyes като няма месо не мога да се нахраня Crossing Arms

# 12
  • Мнения: 243
О, тя пусна едни коледни красоти, сънувам ги още. Само да остане време смятам да опитам да ги направя  Whistling
Ооооо, от тези красоти и аз ще си направя  Mr. Green
Мариетка честита ти награда, да си я похарчиш с кеффффф  Mr. Green Само едно питане - правиш ли нещо по-специално, за да омекнат  newsm78  Иначе като правя меденки повечето заминават още докато са хрупкави, но тези които останат от въздуха ли омекват, от що ли  newsm78 Ще ме светнеш ли, ако има начин да омекнат преди да сме ги изяли  Blush Hug

Болнички и ранени дечица не искам да има тука  Naughty Всички да се оправят  Hug

Галка ама и ти каква си я завъртяла  Crazy Браво, браво, много е красива. Аз мисля на бъдни вечер или на коледа да направим прощапулник на Яни и да видим дали ще се справя с питката  Rolling Eyes

И аз не давам вит Д, но в сиропчето, което пие (Ескимо Кидс) има витамин Д.

Ади взех кутията за играчки. Еййй, голяма си късметлийка - дадоха ми я с 20% намаление, т.е. за 40 лв  Party Утре сутринта ще я пусна с куриер и ще ти кажа подробности  Peace

е може ли да съм такова прасе половин тава ориз изядох и съм още гладна Rolling Eyes като няма месо не мога да се нахраня Crossing Arms
Може, може  Crazy от опит ти казвам  Mr. Green

# 13
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Или, още като изсъхне украсата ги затварям в метална кутия. А по съвет на мами от форума /Покахонтас -   bouquet/ - тази година сложих онзи ден /т.е една седмица преди Коледа, когато е планирано Голямото Сладкоядене  Laughing/ по резен ябълка в кутиите. Резултатът - днес вече бяха омекнали. Особено линцеровите са божествени - с Калоян си разделихме една и взаимно се възпирахме да нападнем кутията hahaha.

# 14
  • Мнения: 243
с Калоян си разделихме една и взаимно се възпирахме да нападнем кутията hahaha.
hahaha представям си каква картинка сте били Joy
Благодаря за съвета  Hug и аз така ще направя - имам няколко метални кутии от бисквити, ще ги скрия там и ще сложа ябълка.

Морска омети един шоколад  Crazy  ще ти засити глада  Wink

Общи условия

Активация на акаунт