ОКТОМВРИЙЧЕТО не спира да се смее когато мама го люлее!

  • 10 512
  • 251
  •   1
Отговори
  • Мнения: 173


ИМАМЕ СИ
59 ПРИНЦA          и      54 ПРИНЦЕСКИ

               
ТОВА СА НАШИТЕ КРАСИВИ СЛЪНЦА





ИМЕНА, РАЗМЕРИ, ДАТИ:



ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ

Полезни линкове към здравни и бебешки сайтове
Справка за лекарства по време на кърмене
Указания за съхранение на кърма
Хранене от шише с изцедена кърма
Здраве и имунизации
ПЛАН ЗА ХРАНЕНЕ И ЗАХРАНВАНЕ ОТ 0 ДО 36 МЕСЕЦА
Детски сайт
Популярни Детски Песни и Стихотворения
Инфакол
Да   излекуваме коликите
Специалисти - бебе
Масаж за бебчета
Какво ли не!
Моето дете
НАРЪЧНИК ЗА  ПЪРВА ПОМОЩ
Нормални и притеснителни изхождания при кърменото бебе - със снимки!

ПОЛЕЗНО ЗА МАЙКАТА

НОИ, обезщетения, помощи


ЗА БЕБЕТАТА:


ЗАХРАНВАНЕ:


ОНЛАЙН МАГАЗИНИ ЗА БЕБЕШОЦИ (И МАМИ):




За Потребителско име и Парола пишете ЛС на *Pukanka*, mimisofia или на мамата, пуснала темата



Предишните ни теми:
1, 2, 3, 4, 4.1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59,
60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76,77,78,79,80,81,82,83, 84,85,86,87, 88, 89,
90


ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВИ ТЕМИ:

  • Мама с мартеничка ще закичи ОКТОМВРИЙСКОТО момче или момиче! - от Elichka mama
  • Баба Марта бързала, на ОКТОМВРИЙЧЕТАТА мартенички вързала! - от Elichka mama
  • Мартенички бели и червени за ОКТОМВРИЙЧЕТАТА весели, засмени! - от Elichka mama
  • Малко ОКТОМВРИЙЧЕ се обръща, върху дивана връща! - от adina
  • ОКТОМВРИЙЧЕ весело се смее, пюренце хапва и пълнее/расте! - от adina
  • ОКТОМВРИЙЧЕ весело се смее, от смях залива се и пее! - от adina
  • За мама ... радостта е най-голяма, първо ОКТОМВРИЙЧЕ каза 'Мама'! - от Elichka mama
  • Няма радост по-голяма, ОКТОМВРИЙЧЕ каза 'Мама'! - от Elichka mama
  • Ту наляво, ту надясто, с проходилката ОКТОМВРИЙЧЕТО лети кат' бясно! - от Elichka mama

Последна редакция: пт, 27 фев 2009, 11:16 от kali_k

# 1
  • Мнения: 32
гърррр, първа!

# 2
  • Мнения: 189
Както лежи бебче се хваща за ръчичките и се надига,до полуседнало,трябва ръчичките да се стягат,в легнало положение на бебче пак се тропа с крачетата,хвашат се за прасците и се слагат ходилцата на стъпят на леглото.Хваща се бебче под мишниците и се отпуска на леглото в изправено положение,но да стъпи само,без да се държи много.За обръщането/за бебта,направили 5месеца/-както е легнало бебче се "търкулва" до половината на ляво и на дясно съответно,да легне на една страна.Лекарката ми каза да ги правим колкото пъти се сетя без да прекалявам естествено.Дано сте ме разбрали,ако ми остане време,ще помоля мъжото да ни снима и ще покажа нагледно.
Хриси не наддаваше,за това тръгнахме по лекари.За рахита-фонтанелата не се затваряше добре,потеше се главичката като яде,бяха й слаби крачетата,плезеше си езика и го смучеше,стряскаше се от найй-дребни шумове....Още един много явен признак за рахит според невроложката-бебка пищеше,както си лежи и си играем примерно,тя изведнжъш писва,от нищото.Добре,че го направи и в кабинета,да види лекарката....
П.П. Само за отчета-Хриси също е от точните бебета,родени на термин.

# 3
  • Мнения: 156
Добър ви ден!
Ей сега се прибрахме от разходка, много е приятно навън. Как готинко напичааааа Whistling да бяха изчистени и тротоарите, щастието щеше да е пълно Laughing
Неди, да се оправя бързо малката кукла, да не се притесняваш. Много  Hug и  Heart Eyes
Да оздравяват всички бебоци, че така много гадно Praynig
мама на Христина, на нас педката ни показва всеки път упражнения, даже ми е дал една табличка по месеци какви упражнения трябва да се правят.
е какво щях да пиша още newsm78 Ей, много съм изветряла значи... ooooh!
Ааааа, да кажа  че и ние се обърнахме веднъж от гръб по корем и сега си мързелува, не ще сам Crossing Arms
Честити месечинки Hug
На Алекс чак сега почна да му пада косицата, направо се конкурираме hahaha

# 4
  • Мнения: 558
 baby_neutral хелоу!!! Аз днес се наспах и съм на кеф, дай боже всекиму  Hug Laughing Sunglasses

# 5
  • Мнения: 189
Тази табличка къде мога да я намеря?
Какво слънце,в Плевен беше -15,сега не е повече от -6,-8,но пък си напича слънцето  на него си Thinking

# 6
  • Мнения: 3 453
 Запис и от мен!

 Кали, много хубаво е станало с мартеничката и кокиченцата  bouquet Мерси за темичката!

 

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 33
 smile3534

# 8
  • Мнения: 920
Хмм, и аз на първа страница Flutter Crazy Party
Криси, много хубава снимка си си сложила на профила Heart Eyes

# 9
# 10
  • Мнения: 966
Здравейте   bouquet

# 11
  • Мнения: 668
Здрасти и от мен. Мен пък днес ми е едно тъпо, нещо не мога да се организирам. Виктор е с температура /ниска ама все пак/. Дано и дребния да не се разболее Praynig. И пари от НОИ няма. Въобще ми е едно такова.... Sorry ако съм досадила на някой  Tired
Мерси за хубавата мартенска тема   bouquet

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 33
Мама на Христина ето това имам аз:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=298812&pid=10744508

Зори, хубав снежен човек!

# 13
  • Мнения: 697
Айде цоп и аз тука Simple Smile

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 723
Кали мерси за темичката и сладките кокичета  bouquet

Мерси Теди Heart Eyes

Ние ходихме на разходка и сега съм в добро разположение на духа Joy

Софко а дано и ние така Laughing

Ками и аз нямамапаричка,а на една мама са и превели а 19.02 парички Crossing Arms
И сега чакаааааааааааам Sad

Зори много готич снежният човек Hug
на живо не съм виждала от години Laughing

Общи условия

Активация на акаунт