Мързеливи красавици - 29

  • 44 770
  • 723
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ДВАДЕСЕТ И ДЕВЕТАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Справяме се и с маникюра и педикюра в домашни условия. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита! Три пъти УРА!!!



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.


Освен, че сме красиви и мързеливи, сме и умни, състрадателни, дейни, сръчни и скромни, разбира се.
Затова си спретнахме и една "енциклопедия" (Бери   bouquet, Сикрет   bouquet), която ще нараства с времето.  Wink

1. Вредни съставки, използвани в козметиката;

2. Фирми, тестващи продуктите си в/у животни;

3. Мързелива Кулинарна Книга. Мням!  Party




Дерзайте, лейзита!


Ето и предишните теми:

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Tyra,благодаря за новата тема  bouquet Да я пълним само с добри новини и прекрасни емоции  bouquet
Хубав и ползотворен ден на всички Hug

# 2
  • Мнения: 5 060
Добро утро и честита нова тема.
Нова седмица, нов стимул за диета. Започвам!
Имам си и стимул, който отлагах да оповестя и чаках новата тема: намерих си булчинска рокля!

Разкрасително почти нищо - кремчета, почивка и хубави емоции. Днес само лака ще сменя.

# 3
  • Мнения: 95
Страхотно пожелание, Бисквитка!Аз бих допълнила- освен по красиви, да сме и по- щастливи! Само да се хвалим в темата  Hug

# 4
  • sf
  • Мнения: 10 152
Добро утро!
Днес с моя син сме именяци  Mr. Green почерпете се за наше здраве

Скрит текст:

Разкрасяването е на мининума, даже лосион за тяло не съм слагала от дни, ужас просто  ooooh!

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
donsita , да сте живи и здрави  bouquetМного късмет и усмивки!!!  bouquet

# 6
  • Мнения: 95
Страхотно, blakisblack! Ето така се започва нова тема Simple Smile) Каква е, какъв модел?
Донсита, да сте живи и здрави и само за хубави неща да ви споменават имената Simple Smile))! Страхотна почерпка!  Hug

# 7
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Донсита, да сте живи и здрави!   bouquet
Ква е тая трапеза рано сутрин  Shocked, то само с гледане преяжда човек.  Laughing

# 8
  • варна
  • Мнения: 1 830
donsita , честит имен ден  Hug Heart Eyes  bouquet

Tyra, мерси за темичката  Heart Eyes

Целувки на всички Hug

# 9
  • Мнения: 361
Добро утро!!!

Прекрасна нова темичка Hugнека ни е пълна с усмивки и прекрасни новини Hug

Още съм в леглото....идилия Hug

Честит имен ден на празнуващите  bouquet
Честита булчинска роклА на Блек (пиша от тел,та малко мързеливата в тон със заглавието)


По темата се поФалвам с боядисана коса,почистено по всякакъв начин тЕло,омазване с мазила и мнооого сън Hug

Сега не чака овършаване на къщата,ама няма да бързам:)

Момичета,"Шогун" ми бяхте препоръчали.Дали я има по книжарниците newsm78

Успешна нова седмица и хубав ден от мен Heart Eyes

# 10
  • Мнения: 1 466
Просто запис от мен.

Не се размина дребния с бронхита този път.
Не сме спали, а душата ми се свива като го гледам как кашля, чак подскача милото.  Cry

Честито на всички имащи поводи.   bouquet
 Дано скоро успея да се включа адекватно по темата.
 Hug

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Добро утро  Flutter

Да кажа първо на Блеки ,че се радвам за роклята  Hug  И аз започвам с нов стимул диетата за 8ми трябва да съм фиданка  Laughing
Донсита да сте живи и здрави и двамата  Hug  bouquet
Вили ,дано малчо оздравее бързо  Hug

Днес се събудих с настроение, не беше ми се случвало от много,много време  Whistling
Дано никои не ми го развали,мисля да мина през ДМ нямам душ гел,шампоан...
Хубав ден момичета до послее  Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 373
Здравейте дами  Hug
donsita, и аз днес съм именничка, но с брат ми  Laughing Бъдете живи и здрави със сина ти, късмет и весел ден   bouquet Ти всъщност как се казваш, моето име е видно  Blush
Вилли, хайде оздравявайте вие  Praynig
Зизу, благодаря за съветите, старая се и аз да се мотивирам, вярно е, че нямам много време, но и това не е извинение  Embarassed Трябва да разгледам пак програмите на Румяна  Peace
Блеки, много се радвам, че си намерила Роклята, аз като си спомня за моята какви емоции бяха  ooooh!
Не мога да се отчета с нещо особено, но в събота бях на работа, а в неделя по магазините за разни спешни неща, за едното много се ядосах, но сега не ми се разказва ...
Желая на празнуващите именници весел празник   bouquet

Последна редакция: пн, 11 ное 2013, 13:47 от minana

# 13
  • Мнения: 1 794
Днес е Свети Мина,честито на имениците и на всички тук!
Много ми харесва този ден,хубаво е да се отиде на църква и запали свещичка.
Вилли,да оздравявате бързичко!
Блеки,да си най-щастливата булка!
Хубава седмица,момичета!

                                                        

# 14
  • sf
  • Мнения: 10 152

donsita, и аз днес съм именничка, но с брат ми  Laughing Бъдете живи и здрави със сина ти, касмет и весел ден   bouquet Ти всъщност как се казваш, моето име е видно  Blush

Да сте живи и здрави!
Виктор и Виктория сме  Mr. Green На мен си го кръстих, както и каката, тя пък е Вероника , много съм нахална  hahaha

Общи условия

Активация на акаунт