Мързеливи красавици - 30та ЮБИЛЕЙНА

  • 35 485
  • 735
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ТРИДЕСЕТАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Справяме се и с маникюра и педикюра в домашни условия. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита! Три пъти УРА!!!



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.


Освен, че сме красиви и мързеливи, сме и умни, състрадателни, дейни, сръчни и скромни, разбира се.
Затова си спретнахме и една "енциклопедия" (Бери   bouquet, Сикрет   bouquet), която ще нараства с времето.  Wink

1. Вредни съставки, използвани в козметиката;

2. Фирми, тестващи продуктите си в/у животни;

3. Мързелива Кулинарна Книга. Мням!  Party




На прага на Коледните и Новогодишни празници, пожелавам на всички вас, мързеливи душици, да бъдете много здрави, много щастливи, много успешни и мноооооого мотивирани!
Не спирайте да мечтаете и да търсите път към мечтите си.
Не спирайте да вярвате - чудесата се случват, когато повярвате в себе си и възможностите си.
Не спирайте да търсите посока, не губете устрем.
И никога не забравяйте, че вие сте това, което сте - единствени и неповторими.
Дерзайте, лейзита!





Ето и предишните теми:

# 1
  • варна
  • Мнения: 1 830
Честита ни нова тема! Да я изпишем с мерак и новогодишно настроение! newsm51

# 2
  • Мнения: 243
Добро утро  Hug
Блеки, хубаво да си изкарате! Не обръщай внимание на озлобените хора, усмихвай се  Flutter
Боби, еййй и по празниците няма да почиваш  Sad Дано поне има за какво да блъскаш толкова.
И аз ви обичам всички  Hug  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 21
Добро утро и от мен!    bouquet 

Тайра, мерси за темата!

# 4
  • Мнения: 98
Привет и от мен, красавиции!  Hug
Аз си допивам кафето и хващам епилатора, мисля да направя някоя маска, да сменя лака и така...
На всички пожелавам весели празници и много щастливи моменти!  Hug Hug Hug

# 5
  • Мнения: 55
Ехооо здрaвейте!
Дa ни е прaзничнa и веселa новaтa темa.
Мм днес ми е рожденик,тa вкъщи прaзниците почвaт от днес.
По темaтa си прaвих вaничкa със соли нa крaчетaтa,орaвих педикюрa и тaкa.До довечерa предвиждaм много процедури,дaно успея с всичко.
Остaвям ви прекрaсни,ще бягaм по зaдaчки Outta Joint

# 6
  • Мнения: 539
мерси за новата темичка  bouquet

Аз допивам кафето и отивам на фризъор. Днес съм решила да направя цялостно разкрасяване на къщата и на себе си.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 13 476
Добър ден красавици, аз още си пия кафето, днес се коли прасето и аз съм самичка с мързела си  Laughing
Днес разкрасителната процедура ще е епилатора, който мисля да си пусна довечера.

# 8
  • София
  • Мнения: 224
Добро утро Дами Hug
Леле няма такова спане,но от работа вече нямам сили за нищо.

Кatence
честит празник,да ти е жив и здрав рожденника и много да те слуша.
Днес почивам и мисля да се размотаваме из Моловете,Не знам какво ще търсим,но все може нещо да си изберем с девойката.
После съм си наумила да правя маска за коса с желатин-някой пробвал ли е?
Довечера ще ви чакам с чаша вино в ръка.
Хубав ден и много празнично настроение.

# 9
  • Мнения: 243
Катенце, да ти е жив и здрав рожденика   bouquet
Шмурди, ние с дребен сега се обличаме и отиваме в дЪ мол  Mr. Green да не се засечем  Crazy И аз така тръгвам без да търся нещо конкретно, но се надявам да не се прибера с празни ръце  Blush
Като се приберем голямата цел за деня е епилатор  Embarassed
Десссии, ММ ако чуе за свинското погребение и е първа писта да яде пърлена кожичка  Sick

# 10
  • София
  • Мнения: 5 474
Добър ден,красавици! И честита ни нова тема!
 Вчера купих коледни подаръци за всички.Цял ден прекарахме в Дъ Мол,такъв маратон отдавна не бях правила.Явно е доста посещавана точка този Дъ Мол  Laughing
 Естествено и аз не останах назад,покрай пазаруването на подаръци и аз понамазах  Mr. Green Взех си червено палто,точно такова,каквото исках,класически скини дънки и много стилна жилетка.Попринцип много не обичам жилетки,но тази е изключение.И един комплект бельо си взех,дантелено в тъмно лилаво.
 Днес се отдавам на чистене,гладене,опаковане на подаръци и събиране на багаж,другиден заминаваме малко на отдих далеч от София.
 Извднъж лицето ми много се влоши,не знам какво се случи и каква е причината,но цялата съм в пъпки,а имам повече от седмица до цикъл.Надявам се сега с парната баня да се прочистя.

# 11
  • София
  • Мнения: 6 254
Здравейте, красотички!!!

Tyra, благодаря за старанието темата винаги да е толкова уютна и прекрсна като нас Flutter Flutter Flutter

Аз събота и неделя бях работна...и предпразнично ме спукаха от работа, ама съм доволна, защото сега съм 4 дни почивка. От три години не съм почивала на Коледа и Бъдни вечер и съм ужасно щастлива Laughing Накупих подаръци за всички, охарчих се стабилно, ама здраве да е  Party
В събота пък ни беше Коледното парти, което беше ужасно скучно, добре че предната вечер си бях изкарала много добре с едната колежка и един бивш колега, та не ме беше чак толкова яд.

Днес деня съм го планирала за разкрасяване на къщата Laughing, евентуално може да се кача на кроса да повъртя малко, ако не преценя, че с прахосмукачката и парцала съм изхабила предостатъчно калории Joy.
Иначе основно празнично разкрасяване за мене си съм планирала за утре.


Кatence, да ти е жив и здрав рожденника, много да те слуша и да ти угажда  bouquet

Бъбълче, и аз последно време имах проблеми с пъпчици, на мен едно мазило Имекс много ми помага, има го по аптеките, ако искаш пробвай Peace Приятна почивка и весело изкарване Wink


# 12
  • На острова
  • Мнения: 1 275
И аз идвам с чайчето си от мента.
На лицето съм с пийл-офф маската на Ейвън. И една пералня се върти.
Имам маникюр, педикюр, епилирана съм, само косата ще оправя утре и съм готова.
Почвам да гледам рецепти за содени питки. Бе добре ми се получават, ама все малко твърди. То май няма как да е мека като е със сода, а?
Има хубави филмчета по Нова, малчо да си гледа, а аз може още една тава меденки да пекна.

Или, аз го ползвам депилатоара за мустаКи. На около две седмици някъде. Поникват си бързо, ама са фини. От години го ползвам. С лентите ми стават пъпчици. Но държиш колкото минути е написано, че иначе изгаря кожата.

Бисквитка, няма как да кача снимка през тук, но може да ме намериш във ФБ. Там ми е профилна. Иначе най-се гордея, че сама съм си го докарала тоз цвят. Чрез наслагване на по-светли и по-светли, за около две години, хахаха.

# 13
  • Мнения: 1 794
Здравейте мили притита!Отдавна нямам време да пиша,чета ви обаче редовно  Simple Smile Много сте ми позитивни и зареждащи  Heart Eyes При нас поне от десетина дена е направо пролет през деня,иначе нощем си е студеничко.Май ще е първата Коледа тук,която ще посрещам без сняг  Sad
Иначе и тук народа пазарува като за световно
Не,че аз изоставам ......  ooooh!
Разкрасително,намерих си хубава маска за петите и сега слушам коледни песни,пия си кафето,свещичките горят,косата и петите са добре намазани,почиствам вежди,а навън грее едно слънчице
МИМИ 82,честита кола,безаварийно и с кеф!
МИА,содените питки са така,направи я малка и последна.Като е топличка бързо ще я хапнете,а за после по-добре да не остава,че е като камък.
Tyra,МерсаЖ за новата тема!
КАТЕНЦЕ,да ти е жив и здрав рожденика,много любов!
На всички притита весели празници!

# 14
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Почвам да гледам рецепти за содени питки. Бе добре ми се получават, ама все малко твърди. То май няма как да е мека като е със сода, а?

Мхм, именно содата я прави по-твърда.  Peace

Затова пък коледната погача е от пухкава по-пухкава.  Wink Ох, дояде ми се. Тази година пак ще й сложа сиренце и червен пипер. Става уникално вкусна.  Heart Eyes

Сладки няма да правя, освен едни коледни мъфини с мед и орехи, че отдавна съм си купила хартиени формички и знаменца с еленчета и подаръци. Иначе ме мързи, много при това.  Mr. Green

Я споделете за Бъдни вечер освен боб и постни сарми какво друго правите?  newsm78
Ще ми се да добавя още нещо основно към салатите (картофена и печени пподлучени чушки и патлаждани).


Топикрем не открих, но си взех една 'бомбичка' на Ив Роше, която ухае чудно на какао и портокали.  Heart Eyes И е с дискретни брокатчета.  Blush


Катенце, да ти е жив и здрав рожденика!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт