Мързеливи красавици - 31

  • 44 068
  • 724
  •   1
Отговори
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Добре дошли в ТРИДЕСЕТ И ПЪРВАТА поред тема за Мързеливи Красавици (някои хора често я мяркат в първите редове на раздела като Миризливи или пък Краставици Mr. Green)
Тук е мястото, където надълго и нашироко си разискваме какви ли не теми - от мързела, през красотата, към кухнята, с лек завой към спалнята, после скачаме в парка с децата, оттам в МОЛ-а и така до безкрай...
Споделяме съвети и обменяме ценен опит, подкрепяме се и се надъхваме взаимно в нелекото си начинание да поддържаме в унисон Красив дух(ум!) в Мързеливо тяло.



Почитателки сме на растителните масла, особено използвани с козметични цели.
Ето малко систематизирано ИНФО по въпроса.



Оказахме се и абсолютни фенове на индийското чудо за коса - ТРИЧУП.


Влюбихме се в така популярните напоследък ВВ-кремчета, които вършат чудеса с кожата на мързеливките. С едно нанасяне - поне 5 действия. Ехееее, откога го чакахме!



Отдаваме нужното внимание и на ДОМАШНИТЕ МАСКИ ЗА ЛИЦЕ.



Справяме се и с маникюра и педикюра в домашни условия. ЕТО КАК горе-долу става това...



На почит при нас е и медът, който освен, че е вкусен и полезен, ни помага да ПРЕБОРИМ целулита! Три пъти УРА!!!



В темата нашумя и така наречения "Хоум мейд еластисайзър", който накратко представлява:

Аз моя 'хоум мейд еластисайзър' си го правя с 1 рициново , 1 глицерин, 1/2 бадемово, 1 течен Витамин А.

В зависимост от индивидуалните потребности може да се добавят и други благинки.  Mr. Green
Все пак всички въздишаме по красивите коси. Тези, които не си го признават, също.


Освен, че сме красиви и мързеливи, сме и умни, състрадателни, дейни, сръчни и скромни, разбира се.
Затова си спретнахме и една "енциклопедия" (Бери   bouquet, Сикрет   bouquet), която ще нараства с времето.  Wink

1. Вредни съставки, използвани в козметиката;

2. Фирми, тестващи продуктите си в/у животни;

3. Мързелива Кулинарна Книга. Мням!  Party



Дерзайте, лейзита!





Ето и предишните теми:

Последна редакция: сб, 01 фев 2014, 10:36 от bubanka

# 1
  • Мнения: X
Първа съм аз! Grinning

Благодаря за новата тема!  bouquet

За да не е само запис-отчитам се с тренировка и маска на косата и лицето.
Сега ще пусна пералня и ще свърша малко домакинска работа.

Хубава неделя!

# 2
  • Мнения: 1 202
Здравейте! Днес ми е едно такова мързеливо,свърши ми едноседмичната отпуска,от утре пак на работа!Днес разкрасително-епилатор,смяна на лака на ръцете и може би маска на лицето!Хубава неделя!!! Hug

# 3
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Миа, честити обувки!  Hug

Моите червено-коралови ги нося точно така - изтъркани сини скинита, бял изчистен топ, тъмно синьо спортно сакенце.  Flutter Само, че доста рядко - 12 см им е тока.  Mr. Green
Ееех, да имах и тази чанта...  Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 539
Благодаря Тура, за новата тема  bouquet
Аз докато се разпиша и тя старата свършила.

За днес имам само да пусна епилатора. Вчера си правих маска на косата- сега пробрам нов начин и има ефект. Първо мажа със Стимуланта на Икаров, стоя към 1-2часа. Като затоплям със сешуара. После мия и слагам маска и пак затоплям и изплаквам маската. Резултатът е доста добър.

Червени обувки много харесвам и ги нося по този начин.

Тура, чантата и аз искам

Хубав ден!

# 5
  • Мнения: 95
Хееей, имаме си нова темичка! Ще видите вие как до края и ще съм висока, руса и със сини очи Grinning... добре де, поне ще съм свалила 3-4 кг! може да ме питате в следващата тема, дали съм се справила с предизвикателството, което си поставих.  Wink
Днес в 16ч ще станат 72 часа откакто съм непушач... казват, че първите 72 часа са най-тежки. Така си е. То не бяха нерви, киселини, безпокойство, тъга.... Дано да устискам .... хич си нямам вяра, а и хич не искам да пуша.... Но днес ми е малко по- спокойно от предходните дни. Решила съм да отида до Джъмбо- като пристигна в София, и до книжарницата в МОЛ България- да се наградя с някои неща  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 243
Тайра, чантата и на мен ми е много любима... далечна мечта   Crazy Ама знае ли човек  Blush

# 7
  • София
  • Мнения: 5 476
 Здравейте и честита на нова темичка!Благодаря Tyra!
 

mep_1984,успех в предизвикателството!Това,което знам от моя баща,дългогодишен пушач на черно Боро и към днешна дата не пуши изобщо,е че цигари се спират ОТ РАЗ.Няма днеска една,утре половин.Казваш КРАЙ и просто не пушиш,както ти сега.
 С теб съм,стискай зъби и само се замисли за нещата,които можеш да си вземеш вместо цигари Simple Smile
♥ Димяни ♥,ех,много неприятно,да й минава бързо на малката сладуранка,миналата неделя вечер и аз прекарах пред спешния УНГ кабинет на Исул и добре знам за какво ми говориш,с тази разлика че попаднах на страхотен доктор Йорданов.
kaly*,добра терапия си правиш на косата.
~Миа~ и аз доскоро червено не харесах за дрехи,а сега ме е ударила някаква "червена" вълна и все по червени дрехи и обувки се заглеждам.Носи ми се червено.
Tyra и аз искам да си взема точно спортно сакенце,ама все на някакви прекалено официални попадам.Предложи ми магазин,моля.В Playlife ми беше надеждата да има,ама няма.

 Хубава неделя ви пожелавам!

# 8
  • София
  • Мнения: 23
Здравейте !  Hug

Тайра, благодаря за темата!   bouquet А чантата е разкош, само дето и цената й сигурно... Повече инфо може ли за нея?   Rolling Eyes

За червения цвят си говорите - обожавам - обувки, рокли, червило в червено, просто прекрасно, много женствено ми изглежда и много секси  Heart Eyes

Миа, относно "Вълкът от Уол Стрийт" - да, и на мен ми дойде прекалено това с алкохола, леките жени и наркотиците, но те накрая всъщност го отрекоха напълно, поне като идея това на мен ми е останало в главата, а именно , че парите могат да те главозамаят, да тръгнеш в погрешната посока, защото, когато имаш всичко, не ти е интересно... Но тогава се случва нещо и осъзнаваш примерно грешките, които си направил, както и кое е трябвало да ти е приоритет - семейството. Може би зависи от гледната точка, защото филмът наистина не дава едностранно послание. Например съм възмутена от едни момчета , които седяха до нас в киното и бяха видимо на 15-16 години и умираха от кеф на грозните (според мен) сцени със "шмъркането" и леките жени... За тях, за жалост, това беше готино, пример едва ли не, не знам дали схванаха, че накрая това беше заклеймено индиректно... Така че зависи  Simple Smile

Меп, браво за отказа от цигарите! Продължавай така!  Hug

Аз днес сутринта съм будна още от 9 и зарадвах приятеля ми със "здравословни палачинки" от лимец , с кокосово масло. Дотук ОК, сравнително здравословно, ама плънката .... хахахаах - няколко със най-различни сирена, няколко с течен шоколад.  Blush Ама е неделя, така че не се брои, пък и от 1 януари досега не бях прегрешавала. Следобед, освен това, отивам на тренировка, да изгоря калориите. А дотогава - учене, чистене и такива прекраснотии.  Laughing

И аз си търся хубава, изчистена бяла риза, за носене кежуъл ... ама не си намирам, то особено сега на разпродажбите, всичко е избрано или прибрано...

Изчезвам и или довечера, или утре ще ви навестя да се отчета  Hug

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 759
Здравейте и от мен  food010
Аз днес станах доста късно,но смятам да си изпия кафето и да отида в морската градина да се поразходя малко-хем за спорта хем за вътрешно удовлетворение,днес е много слънчево във Варна Simple Smile
Разкрасително като се прибера смятам да оправя маникюра,че снощи не успях и да оправя гардероба- смятам да махна дрехите,които съм носила да сега и да оставя само тези които не съм обличала този сезон.Тъй като имам много дрехи ,а все дърпам едни и същи.... Laughing А и утре съм на работа вече,лелеее 20 дни не съм била утре ще ми е пак като за 1 ден Laughing
За килограмите благодаря за поздравленията-отидох в София 62 и последния ден преди да се върна се изтеглих пак и вече бях 59 Mr. Green Има какво да се желае,но поне разбрах,че е от колата и тестото, шоколадите ,а и гледам вече след 20:00 да не ям нищо.
На болничките пожелавм бързо оздравяване,аз за щастие не успях да се разболея тази зима,но не е късно Thinking Пийте профилактично имуностимулатори,аз така се спасих до сега/клеева тинктура и прашец/ Peace
Хайде чао от мен,аз си допивам кафето и отивам на въздух Hug

# 10
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 172
Привет!
Честита ни нова тема! Да я изпълним с добри новини и прекрасни придобивки! Tyra,   bouquet
Днес бях на работа. По темата - до сега 30 коремни преси, 2 перални, скъсих всички нокти.... Ще сложа лак вечерта.....

♥ Димяни ♥, бързо да оздравяват дечица!  Hug
mep_1984, и от мен успех в предизвикателството!

И едно питане..... обикновено този сезон ноктите ми са меки и цепещи  се....
Та при нас предлагат само Перфект..... кой заздравител да си взема?

Отивам да пия чай Бронхо и да чета книга.
Хубав ден!

# 11
  • Мнения: 540
Привет и от мен  Hug

Мерси за отговорите за сешоарите от предната тема  Hug и аз се бях ориентирала към Ремингтън или някой професионален. Ще си го самоподаря за рождения ден  Flutter Този много ми харесва, че е с мноого тънък накрайник и ще концентрира добре струята.  Rolling Eyes

На мен "Вълкът" много ми хареса. Но аз съм пристрастна, просто няма филм с Лео, който да не ме е впечатлил  Heart Eyes

Спортно тъмно синьо сако имам от Зара, те всяка година имат такъв модел в бейсик колекцията си. И много обичам да си го нося с навити ръкави и червени токчета (и аз имам  Mr. Green)  Flutter
Обаче по-младичка се чувствам като си го нося с кецки и изсулени накъсани дънки  Laughing

А да ви се похваля, в петък отивам да се записвам на женска консултация и гинеколожката ме пита: "На колко си? Така като те гледам 22 най-много."  Отговорих: "На 22 бях с предната бременност"  Sunglasses

Димяни, бързо оздравяване на всички ви, наистина е ужасен грипа...
На всички в сесия - успех!!!  Hug

Боби, вземи си калциев гел  Peace

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 5 666
Tyra ,благодаря за новата тема Hug
Днес е страхотно време и тук,но...за съжаление,София е още болна и не сме излизали никъде Confused на шкафчето са "строени"лекарствата и само гледам часовника,да не би да пропусна поредността на някое от тях Tired
Разкрасително-се изкъпах Mr. Green,ексфолирах лицето,омазах тялото,предвиждам и лакиране,но не зная дали ще имам сили за него.
Боби,аз ползвам заздравителя на Перфект 3 в 1,дори ми е на свършване и пак от него ще си купя Wink
mep_1984,успех и от мен Hug Аз пуша,но както мога със,така мога и без цигари-не ми е проблем,е,хубаво е изобщо да не паля,но...поне засега не съм взела категорично решение Confused
♥ Димяни ♥ , бързо оздравяване пожелавам Praynig знам какво е.... Tired
Мравче,бременността разхубавява и подмладява Hug и мен ме обхващат желания от време на време за още едно детенце,ама..... Confused много е сложно сега положението...
Багира,добре дошла  bouquet
И аз установих,че пълнея от тестяно,сладко и ядки-всякакви Confused,добре ми се отразява и липсата на картофи,боб,леща,грах.../покрай диетата заради алергията отслабнах така/,но трудно ми е с лишенията...когато съм нервна,напрегната или имам страшно много работа,бързо отслабвам Wink но с цената на нервната система Confused та,идеалния вариант е просто в един момент да се събудя и да не изпитвам влечение към нищо "забранено" Mr. Green
Оставям ви,и отивам да видя дали детенце се е наспало,
спокойна неделна вечер Hug

# 13
  • Мнения: 361
Добър вечер!!!

И аз да се цопна в новата тема Hug

Днес общо взето на мързел се отдадох,като изключим,че преподредих дрехите на децата Crazy

Загледах се сега в Мартин Карборвски и такъв бяс ме обзе.
Скрит текст:
Някакви изверги ограбили и изнасилили бивша учителка и кметица на някакво село,на 67 год е жената и съдът не счита за нужно да ги затвори за повече от 3 год.Къде живеем направо не знам.Жертвата ще спазва законите и ще разчита на съда,а изверга няма да спазва нищо и съда ще го пусне. #Cussing out

Разкрасително сега ще си измия косата и ще си направя кална маска на лицето.А преди това може да си мацна и малко яйце със зехтин,кисело мляко и мед на косата newsm78
Иначе съм в МЦ и се чувствам скапана.Нямам сили за нищо и ми се спиииии Crazy

Мравче,то където 22 там и 25 Wink

Червени обувки имам,ама не са на ток.Тип мукасинка са и си ги нося с червено шалче,по -изчистена блузка и дънки Peace

Тези дни се обзаведох с нови ботички на Бершка,а др.седмица мисля да си самоподаря ботуши за РД.За сега съм си харесала 2-3 модела на GIDO.Някой да има отзиви за тях?

Те ги те ботичките:
Скрит текст:

# 14
  • Мнения: 539
Ади - ботичките са много сладурски.
Чак ме е яд, че в Търново нямаме хубави магазини...........

Аз досега бях с епилатора.
И изкарах разтоварващ ден.  Гледам и тренажора....ама засега само го гледам Embarassed Трябва да се наканя да почна пак да го карам, че имам няколко излишни килограма.


Къде сте?

Общи условия

Активация на акаунт