Мама с мартеничка ще закичи ОКТОМВРИЙСКОТО момче или момиче!

  • 17 311
  • 291
  •   1
Отговори
  • Мнения: 253
Благодарим на Elichka mama за заглавието.



ИМАМЕ СИ
59 ПРИНЦA          и      54 ПРИНЦЕСКИ

               
ТОВА СА НАШИТЕ КРАСИВИ СЛЪНЦА





ИМЕНА, РАЗМЕРИ, ДАТИ:



ПОЛЕЗНИ ЛИНКОВЕ


ПОЛЕЗНО ЗА МАЙКАТА

НОИ, обезщетения, помощи


ЗА БЕБЕТАТА:


ЗАХРАНВАНЕ:


ОНЛАЙН МАГАЗИНИ ЗА БЕБЕШОЦИ (И МАМИ):




За Потребителско име и Парола пишете ЛС на *Pukanka*, mimisofia или на мамата, пуснала темата



Предишните ни теми:
1, 2, 3, 4, 4.1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30,
31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59,
60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76,77,78,79,80,81,82,83, 84,85,86,87, 88, 89,
90, 91, 92, 93


ПРЕДЛОЖЕНИЯ ЗА НОВИ ТЕМИ:

  • Мартенички бели и червени за ОКТОМВРИЙЧЕТАТА весели, засмени! - от Elichka mama
  • Баба Марта бързала, на ОКТОМВРИЙЧЕТАТА мартенички вързала! - от Elichka mama
  • Малко ОКТОМВРИЙЧЕ се обръща, върху дивана връща! - от adina
  • ОКТОМВРИЙЧЕ весело се смее, пюренце хапва и пълнее/расте! - от adina
  • ОКТОМВРИЙЧЕ весело се смее, от смях залива се и пее! - от adina
  • За мама ... радостта е най-голяма, първо ОКТОМВРИЙЧЕ каза 'Мама'! - от Elichka mama
  • Няма радост по-голяма, ОКТОМВРИЙЧЕ каза 'Мама'! - от Elichka mama
  • Ту наляво, ту надясто, с проходилката ОКТОМВРИЙЧЕТО лети кат' бясно! - от Elichka mama

Последна редакция: пт, 06 мар 2009, 10:50 от nevidimata

# 1
  • на Земята
  • Мнения: 174
Ха ха ха първа!

# 2
  • Мнения: 253
Мда, реших и аз да се включа веднъж в темо-правенето. Дано не ми се разсърди някой.

А щъркела в началото е със специални поздрави за Пуки  Laughing Hug

И тъй като смятам да си лягам вече, ще ви кажа само с 1 час по-рано.

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА

Бъдете винаги весели засмени, румени, червени и никакви болести вече.
Много, много здраве на всичките ни дечица.

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 23:15 от nevidimata

# 3
  • Мнения: 37
    Страхотно Мартенско-пролетно настроение носи със себе си новата темичка... Hug

Ха дано тук се пишат много хубави новини за оздравели бебчовци, накичени с най-хубавите мартенички-за най-хубавите Октомврийчета... Hug

Лека и спокойна нощ милички...

П.С.  Това със щъркела е страхотно и точно намясто... Hug

Последна редакция: сб, 28 фев 2009, 23:12 от aleksandra_85

# 4
  • Мнения: 0
Ха и аз да оцеля най-после прясна темичка Simple Smile

Денимче аз си правя прясно пюре от картофи и си го смесвам с мляко, но захар не слагам само във водичката му още слагам.
За елокома аз мазах с него по препоръка на  педито че имахме проблем с кожата (беше малко суха и на пъпчици), но мазах 2 вечери подред сутрин и вечер и после само още два дена само вечер и край- докито каза повече не. Той се оправи още с първото мазане - махна се червеното а на следващия ден и пъпчиците. Упс май се поувлякох  Embarassed

Ние вече ядем по 160 грама мляко - дано все така  Praynig

Тази жива Марта - мартеничка е просто много супер  Hug
Това за сега от мен  Hug

# 5
  • Мнения: 899
Е, имаше още да попишем в старата, но нищо. Невидимке, мерси   bouquet!
Уф, боледуват бебетата поред на номерата - кърмени, адаптирани....без значение  Sad. Май е било късмет, че Дидо беше много здраво бебе и малката също, засега ( Praynig).

Фльор, не съм чела по-логично и правдоподобно обяснение на факта, че жените забременяват набързо след осиновяване. Примери има не един и два.

n_alex, Хриси доста е напреднала с кг-те  Hug

Не знаех че Шариз е искала да замразят,странно тя с никого не се е карала Sad
Споделяла ми е, че тежко понася кавгите и ги приема доста лично. Аз също, но чак за замарзяване не съм помисляла. Шари, ако поне четеш дали не ти е минало? Хубаво ще е да се върнеш!

Денимче, наистина може да оставиш поне последното кърмене вечер, за по-безболезнено отвикване и на двете ви. Дали Ива няма да търси гърдата ако отведнъж спреш нацяло  Thinking?

illym, айде честито ви помощ от държавата. Не че ще натрупаш състояние, но дано поне малко ти подпомогнат бюджета, ние с едно трудно се справяме, а ти как ли си....

Не мога да не споделя снощните си емоции. Гледах клипче на секцио, мисля че Мазнейкова беше лекарката, доколкото се видя. Няма значение, де. Не крия, че не съм привърженик на тоя вид раждане и смятам, че трябва да се прави при реална опасност за живота на бебето или майката (голяма касапница ми се видя, добре, че сравнително отстрани беше снимано и догледах) . НО въпреки тези ми убеждения се разревах с крокодилски сълзи, когато вадеха бебето. Раждането си е раждане - силно емоционален момент за всяка жена, която поне веднъж е ставала майка. Емоциите са едни и същи, силни и разтърсващи, независимо откъде излиза бебчето.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Много е студено тия дни, като че ли януари ми беше по-топло. Днес в Ямбол имаше Кукерландия и се вкочаних 2 часа да гледам кукери, после трябваше да тръгвам да храня Мария, иначе още 2 бих стояла, въпреки ледения вятър  Simple Smile

Ние пък никъде няма да ходим в чест на голямата почивка. Така че съм си тук, по малко, но редовно  Simple Smile

# 6
  • при любимите ми хора
  • Мнения: 152

ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ ДЕЧИЦА И МАМИ!

# 7
  • Мнения: 55
Честита Баба Марта на всички прекрасни бебоци, да са здрави и с бузки червени. lovekiss

# 8
  • Мнения: 899
Честит празник и от мен! Червени бузки на всички бебета и родители! Хайде болестите да останат зад гърба ни!
Честит имен ден на Мартичка (ако има  newsm78)!

Бистре, как седи Деян толкова кротко и стабилно горе на шкафа  Shocked ?!? При нас това е абсурд, първо не може да се задържи сама седнала, а и две секунди не остава на едно място. Докато се отдалеча да я снимам щеше да се търкулне на килима.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 33
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ!

Честит имин ден на бебе Марта!

Мимисофия защо не пробваш да смениш млякото.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Честит празник на най-хубавата ни октомврийска  Мартеничка  Heart Eyes

Честита Баба Марта на всички.

Да сме живи и здрави, и по-малко болести



П.П. Невидимке,ако имаш време,можеш да махнеш скобите на цитата от първия пост
Хубава тема  Grinning
И хубаво време  Grinning

# 11
  • Мнения: 210
Честита баба Марта да сте румени червени весели засмени - болестите вън от наща темичка

# 12
  • София
  • Мнения: 2 060
Честита Баба Марта на всички малчовци, техните майки и татковци!
Бъдете много здрави, усмихнати и щастливи!!

Честит имен ден на мартеничката Марта на Параход!

# 13
  • Мнения: 4 292
Честита Баба Марта! Да сме живи и здрави всички и да се радваме на най-румените и засмени дечица!
Честит празник на бебе Марта!

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 723


Честита баба Марта!  

   Дави донесе здраве и слънчеви дни, да растете румени ,
засмени и от щастие озарени Heart Eyes


И за всички като нас,които нямаха месечинки-честито Laughing
А за тези които имат днес много Hug

Общи условия

Активация на акаунт