Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът, който остана в сърцата ни !~ 88

  • 60 129
  • 726
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 371








АВТОР НА КОЛАЖА sinq laguna



АВТОР НА КОЛАЖА RominaB





Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79


























АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlьl = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 






АВТОР НА КОЛАЖА sinq laguna




Официален сайт на сериала 



АВТОР НА КОЛАЖА tuparowa




Снимки от сериала:










АВТОР НА КОЛАЖА RominaB



Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9ТЕМА 10ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24, ТЕМА 25, ТЕМА 26, ТЕМА 27, ТЕМА 28, ТЕМА 29, ТЕМА 30, ТЕМА 31, ТЕМА 32,ТЕМА 33 , ТЕМА 34 ТЕМА 35 ТЕМА 36 ТЕМА 37 ТЕМА 38 ТЕМА 39 ТЕМА 40 ТЕМА 41 ТЕМА 42 ТЕМА 43 ТЕМА 44 ТЕМА 45 ТЕМА 46 ТЕМА 47 ТЕМА 48 ТЕМА 49 ТЕМА 50 ТЕМА 51 ТЕМА 52 ТЕМА 53 ТЕМА 54 ТЕМА 55 ТЕМА 56 ТЕМА 57 ТЕМА 58 ТЕМА 59 ТЕМА 60 ТЕМА 61 ТЕМА 62 ТЕМА 63 ТЕМА 64 ТЕМА 65 ТЕМА 66 ТЕМА 67 ТЕМА 68 ТЕМА 69 ТЕМА 70 ТЕМА 71 ТЕМА 72 ТЕМА 73 ТЕМА 74 ТЕМА 75 ТЕМА 76 ТЕМА 77 ТЕМА 78 ТЕМА 79 ТЕМА 80 ТЕМА 81 ТЕМА 82 ТЕМА 83 ТЕМА 84 ТЕМА 85 ТЕМА 86 ТЕМА 87



   
     



   





ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата       











 








# 1
  • Мнения: 26
Запис от мен!  Hug

Госпожата   bouquet

И лека нощ!  Heart Eyes

# 2
  • Мнения: 432
Ето ме и мен  Hug

# 3
  • Мнения: 3 021
Госпожата, благодарности за отделеното време   bouquet

# 4
  • Мнения: 173
Запис   bouquet

# 5
  • Мнения: 3 371
Добро утро, дружки !   bouquet
Пожелавам ви светъл ден !  Hug



Ноември ме разбра.И ме прегърна.
Най-топлите си дни ми подари.
Не обеща, че няма да си тръгне.
Не ми свали последните звезди,
а просто ми разказа листопадно
най-хубавата приказка на този свят.
И аз разбрах, че няма да остане.
Но пък повярвах някак в Любовта.
В онази, другата, която не ранява.
А просто съществува.Ей така.
...Една любов, която се раздава
на всички тъжни хора по света.

caribiana

# 6
  • Мнения: 432
Какво и трябва на една жена..

Блага дума..Цвете и целувка...
Какво и трябва на една жена?
Малко само повече разбиране,
и ще бъде твоя вечно тя...

Ласка нежна..Обич.. Уважение..
И сърцето нейно ще трепти..
Без излишна грубост, без съмнение..
Чудеса за теб ще сътвори...

Страстен поглед..Трепет и желание
Любовта в очите твои да чете
А, не да слуша вечни оправдания
как млад си бил, почти като дете..

Мъжка твърдост..Сигурност и зрялост..
Това и търси винаги една жена..
Ако си такъв, то знай че с радост,
ще бъде с теб дори, и след смъртта...

Добромир Радев

# 7
  • Мнения: 432
Сряда е
Сряда пеперудено наднича
в моята завивка през пердето.
Тежестта от вторниците свлича
и усмивка грейва на лицето.
Сряда непокорна закипява
и енергия във вените клокочи.
Тя от сутринта ме завладява
и увлича ме в задачите нарочно.
Сряда като главен кръстопът е,
седмицата ми на две разделя.
Неуспехите си мога да преглътна,
да преследвам крайната победа.
Сряда като пале се умилква,
види ли ме тъжен - тя ме лае.
С нея много лесно се привиква
и добре със нея си играя.
Сряда е средичката на хляба,
с аромат вълшебен ме опива.
Тези думи мои заслужава,
за да бъде винаги красива.

Валентин Йорданов

# 8
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Честита ни нова тема!
Госпожата благодаря ти   bouquet Приятно гледане на серията който може да я гледа сега  Peace

# 9
  • Мнения: 432
Да, Нихал се почувства щастлива като чу думите на Фирдевс, разбирам я, детската й мечта се сбъдна, но пак не мога да я понасям, адски много ме дразни, адски много. То са погледи, то са подмятания, то е чудо, чак ще отиде да целуне Бехлюл... малка пикла. Жалко, че и нашият хубавец от нищото ще направи нещо, защото сега не й обръща внимание, върти очи, но после лека по лека ще я накара да му повярва, ще нарани и нея и Бихтер и всички около себе си! А Бихтре, горката Бихтер, влюбена и наранена жена... съвсем нормално е да се превърне в онова кълбо от нерви, което ще видим по-нататък. Та тя днес не можа да издържи на пърхането на Нихал... Ще полудея, всичко започва да става толкова гадно....
Дори и да харесвах Нихал, пак нямаше да искам да е с Бехлюл. За какво й е? Да си начеша крастата, то се залепи за него като ваденка, а накрая какво стана???!!! Ама като не слуша Дениз, така ще е.

# 10
  • Мнения: 432
Мъчно ми е за Нихал... луда съм вече, но какво да направя като противоречиви чувства ме връхлитат... Мъчно ми е, защото нейната любов е чиста, истинска, без задни мисли, детска любов, но за съжаление, нейната любов се казва Бехлюл...
Бихтер полудя и тя. Жалко е да гледаме падението на една силна и красива жена... Сега колелото ще се завърти в друга посока, тези, които бяха нещастни, сега ще бъдат щастливи, а онези, които имаха малко щастие, от сега нататък ще страдат и ще умират бавно всеки ден и всеки миг.......
Идва ми да вляза и да хвана за гушата мама Фирдевс, на която сега й е много смешно, вирнала нос от това, че всеки, който трябваше влезна в капана й, но после ще й се случи най-лошото нещо на този свят, и за всичко ще е виновна тя. Защо не остави нещата сами да се получат, ако изобщо щяха да се получат без намесата й... защо се набърка в човешките съдби... как може да не види мъката в очите на собствената си дъщеря???? Как може да прави напук на детето си???
Ето това е филм, който никога никога никога няма да ми омръзне и сериозно се замислям като свърши, веднага да започна да го гледам отначало. Така направих и първия път. Просто исках да се отърся от нелепия финал и да се върна там, където на мен ми харесваше. Най-вероятно пак ще го направя.  Peace

# 11
  • Мнения: 6
Ехоооо  Hug Hug Hug
Привет от мен!
Дълго време липсвах в редиците, но ето ме завърнах се  Crazy
Липсвахте ми всички и нашето любимо филмче.
 Hug Hug Hug

# 12
  • Мнения: 75
Госпожата, благодаря за темата  bouquet

# 13
  • Мнения: 5
Да ни е честита новата тема.   bouquet

Госпожата, благодаря ти.  Hug

# 14
  • Мнения: 0
Здравейте, дами, да се запиша и аз.
Благодаря на Госпожата   bouquet  bouquet  :bouquet
Да ви почерпя с едно следобедно кафе.

И едно поздравче

">#![/video]

Общи условия

Активация на акаунт