Забраненият плод (Aşk-ı Memnu)- сериалът, който остана в сърцата ни !~ 87

  • 53 799
  • 731
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 371







АВТОР НА КОЛАЖА Shaane



АВТОР НА КОЛАЖА RominaB





Продукция: Kanal D (Tьrkiye 2008/2010)
Римейк на сериала на TRT от 1975г. "Aşk-ı memnu"
По eдноименния роман на Халит Зия
Серии в оригинал 79


























АНОНС :



Динамичният сюжет, модерната визия и успешният подбор на актьорите нареждат поредицата сред най-гледаните програми в държавите, в които се излъчва. Звездата от "Перла" и "Двама завинаги" и любимец на българските зрителки Къванч Татлъту се завръща в ефира в тази съвременна история за невъзможната любов и раздялата.

Изпепеляващата любов на Бехлюл (Къванч Татлъту) и Бихтер (Берен Саат) е на път да разруши вековни семейни традиции. Бихтер е красива млада жена, която се опитва да преодолее загубата на баща си, като отстоява ценностите си. Тя е изправена пред безскрупулната си майка в условията на едно рухнало семейство. Чувството, че остава неразбрана от най-близките си може би е на път да бъде преодоляно, когато среща Аднан Зиягил (Селчук Йонтем), в когото припознава сродна душа. Аднан е от буржоазно семейство, богат вдовец с 2 деца - тийнейджърката Нихал и малкия Бюлент. Бихтер свързва живота си с него, въпреки несъгласието на майка си и въпреки голямата разлика във възрастта. Тя чувства, че най-после е намерила спокойствие и разбиране..., докато животът не й поднася драматичен обрат.

Точно когато мисли, че е намерила покой, Бихтер среща Бехлюл – племенник на Аднан. Любовта между двамата млади пламва веднага. Ще бъдат ли достатъчно силни, за да отстояват любовта си? Ще се откажат ли от уредения си живот? Ще преосмислят ли ценностите си? Как една любов може да преобърне живота на цели семейства? Отговорите зрителите ще научат от хитовия сериал "Забраненият плод", от 1 декември, от 20:00 часа по bTV.












В ролите:














Значение на някои имена :


Bihter = много добра
Behlьl = усмихващ се често
Nihal = романтично настроена, весела
Andan = як, здрав
Firdevs = една от райските градини (мисля, че беше шестата)
[/color]
 






АВТОР НА КОЛАЖА tuparowa




Официален сайт на сериала 



АВТОР НА КОЛАЖА tuparowa




Снимки от сериала:










АВТОР НА КОЛАЖА RominaB



Старите Теми:


ТЕМА 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5ТЕМА 6, ТЕМА 7, ТЕМА 8, ТЕМА 9ТЕМА 10ТЕМА 11, ТЕМА 12, ТЕМА 13, ТЕМА 14, ТЕМА 15, ТЕМА 16, ТЕМА 17, ТЕМА 18, ТЕМА 19, ТЕМА 20, ТЕМА 21, ТЕМА 22, ТЕМА 23, ТЕМА 24, ТЕМА 25, ТЕМА 26, ТЕМА 27, ТЕМА 28, ТЕМА 29, ТЕМА 30, ТЕМА 31, ТЕМА 32,ТЕМА 33 , ТЕМА 34 ТЕМА 35 ТЕМА 36 ТЕМА 37 ТЕМА 38 ТЕМА 39 ТЕМА 40 ТЕМА 41 ТЕМА 42 ТЕМА 43 ТЕМА 44 ТЕМА 45 ТЕМА 46 ТЕМА 47 ТЕМА 48 ТЕМА 49 ТЕМА 50 ТЕМА 51 ТЕМА 52 ТЕМА 53 ТЕМА 54 ТЕМА 55 ТЕМА 56 ТЕМА 57 ТЕМА 58 ТЕМА 59 ТЕМА 60 ТЕМА 61 ТЕМА 62 ТЕМА 63 ТЕМА 64 ТЕМА 65 ТЕМА 66 ТЕМА 67 ТЕМА 68 ТЕМА 69 ТЕМА 70 ТЕМА 71 ТЕМА 72 ТЕМА 73 ТЕМА 74 ТЕМА 75 ТЕМА 76 ТЕМА 77 ТЕМА 78 ТЕМА 79 ТЕМА 80 ТЕМА 81 ТЕМА 82 ТЕМА 83 ТЕМА 84 ТЕМА 85 ТЕМА 86



   
     



   





ВХОД СВОБОДЕН за всякакви мнения и по всяко време от филма - настояще и бъдеще.





Приятни минути в темата       











 







# 1
  • Мнения: 3 371
Добро утро !  Hug Пожелавам ви ден, изпълнен с много слънчево настроение и усмивки !  bouquet

# 2
  • Мнения: 75
Госпожата, благодаря за темата  bouquet
Това беше сериалът ,заради който започнах да гледам турски сериали, но по-скоро гледам само тези с Къванч Embarassed

# 3
  • Мнения: 4 864
Мерси за новата тема изакуската!   bouquet  bouquet

# 4
  • ES
  • Мнения: 2 172
Благодаря за новата темичка   bouquet
Поствам си последния пост от старата тема
Аз пък си мисля, че всичко забърка Фирдевс, ако не беше натяквала на Бихтер какво биха си помислили другите ако ги виждат често с Бехлюл, че виждала, че Бихтер не е безразлична към него и т.н. Ами, че то една лъжа повторена 100 пъти става истина и започва да се вярва в нея. Уж Фирдевс я е страх точно от такава развръзка, а постоянно го навира в очите на Бихтер. А Фердевс говори верни неща, защото живота на Бихтер й напомня нейния живот. A Бихтер кого иска да излъже с това, че обичала съпруга си и брака й не бил заплашен от никой, само като ги видя да се целуват и ме отвращава. А Бихтер като е толкова умна и разсъдлива как пък може да допусне да се оплете в мрежите на един такъв опитен любовчия и женски любимец, че то по него само дебеличката готвачка не въздиша.
А Аднан наистина е сляп, сега не вижда много неща и доста дълго време няма да ги вижда, докато нещата не станат очевадни и трагични. А Мадмоазел мълчи, защото тя не се чувства част от семейството и й се струва неуместно да се меси и дава съвети. Колкото и обеци да й подаряват тя една от слугите в тази къща и си го знае.

# 5
  • Мнения: 26
Добро утро!  Hug

Госпожата   bouquet

# 6
  • Mystic Falls/Eindhoven/SoFiA
  • Мнения: 10
Записвам се да мога да ви следя Simple Smile Лек ден на всички Hug

# 7
  • Мнения: 432
Госпожата , благодаря за новата тема , благодаря , че създаваш този прекрасен дом за нас ! Благодаря и на всички , които влизат тук , пишат и обичат нашите любимци ! Дано , тук , винаги е толкова приятно и красиво !



# 8
# 9
# 10
  • Мнения: 5
И аз да се запиша в новата тема.   bouquet Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 3 371
Привет, дружки ! Hug
Успях да се включа точно за целувката ! Crazy Ама голяма гад е този Бехлюл, значи ! Wink Как знае как точно да и бръкне в душичката на Бихтер, че и в моята бръкна даже !  Mr. Green
Бихтер изгоря от желание - как само си хапеше устните, сякаш искаше да почувства вкусът на неговите ! Heart Eyes Ама като се обърна - до нея дедо и ! ooooh!
Много ме дразни Елиф, ама много ! в този филм всички жени, по домова книга, така притискат момчето, че понякога се чудя как издържа на всичко това !

# 12
  • Мнения: 4
Цоп и аз в новата тема.  Hug
Ех, наистина голям гадняр е Бехлюл.  Mr. Green Мен ме издразни като целуна Елиф нарочно, пък какво ли е й било на Бихтер..  Rolling Eyes Тя вече е влюбена и не може да го гледа с друга. Иска той да е само нейн, но не иска да го признае пред себе си.  Peace

# 13
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Благодаря за новата темичка   bouquet
Поствам си последния пост от старата тема
Аз пък си мисля, че всичко забърка Фирдевс, ако не беше натяквала на Бихтер какво биха си помислили другите ако ги виждат често с Бехлюл, че виждала, че Бихтер не е безразлична към него и т.н. Ами, че то една лъжа повторена 100 пъти става истина и започва да се вярва в нея. Уж Фирдевс я е страх точно от такава развръзка, а постоянно го навира в очите на Бихтер.

Има го този момент - Фирдевс също допринесе за този развой. Обаче ако те самите не се бяха харесали наистина, нямаше нищо да се получи.
Цоп и аз в новата тема.  Hug
Ех, наистина голям гадняр е Бехлюл.  Mr. Green Мен ме издразни като целуна Елиф нарочно, пък какво ли е й било на Бихтер..  Rolling Eyes Тя вече е влюбена и не може да го гледа с друга. Иска той да е само нейн, но не иска да го признае пред себе си.  Peace


Бехлюл застреля Бихтер с поглед докато целуваше Елиф!
Точно както тя си злорадстваше, той обърна нещата Simple Smile

Ох, изобщо тези серии с парфюмите и погледите са много горещи, дори сякаш по-вълнуващи от сериите след като вече започна връзката им.

# 14
  • Мнения: 3 371


Ох, изобщо тези серии с парфюмите и погледите са много горещи, дори сякаш по-вълнуващи от сериите след като вече започна връзката им.

Абсолютно !  bouquet Откраднатите смутени погледи, докосването с очи, вдъхването един друг, копнежът по непознатото, но толкова желано.....и очакването ! Heart Eyes
Заради тези мигове, бях казала, че всъщност те правиха любов далеч преди физически да консумират връзката си и тези моменти, са едни от най- красивите и нежни в целия филм !  Peace

Общи условия

Активация на акаунт