Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura - 35 (Козметика от ДМ, Лили и други)

  • 82 392
  • 736
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 35 964
пак да питам, защото въпросът остана в старата тема: отзиви за новите мицеларни води на Л'ореал дали има вече?  bouquet

# 2
  • Мнения: 895
Присъединявам се към въпроса. Много примамливо изглежда.

# 3
  • Мнения: 17 546
пак да питам, защото въпросът остана в старата тема: отзиви за новите мицеларни води на Л'ореал дали има вече?  bouquet
Посегнах към една, защото Mixa-та ми свърши, сложих я в кошницата, пообиколих и я върнах. Rolling Eyes Добре изглежда на външен вид Laughing ама как е като почистване и усещане на кожата след това, и аз се интересувам.
Затова пък, да ме пита човек, защо купих ей това на Алверде, не знам! ooooh! Странно е. Щипе на очите, но не много. Оставя странно лепкаво усещане на кожата след почистване с него, обаче пък кожата изглежда много чиста и тонизирана. Rolling Eyes Скъпо е за 100 мл - 7 лв, но пък ще свърши бързо.

# 4
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Кои са новите води?  Embarassed

# 5
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Записвам се и аз, първо с едно въпросче. Thinking

От доста време се каня да ви питам и все забравям. Прочетох съвет, че фон дьо тен-ите под формата на мус са най-подходящи за прикриване на бръчки. Имате ли опит с тях и бихте ли ми препоръчали подходящ (и евтин) мус? Единствено съм виждала такива на essense, Но се чудех, тъй като, както вече споделих, за изравняване на тена използвам само BB крем (а често и не се гримирам изобщо, но това е др тема).

Проблемът е, че имам няколко сравнително дълбоки за моите почти 42 години бръчки, при това са на челото и се набиват на очи (или поне аз така мисля). Кожата ми не е суха, а нормална, към смесена, но явно е започнала да губи еластичност преждевремнно. Не драпам за корекция на бръчките, но ми се иска да ги поприкрия. Забелязвам обаче, че от BB крема те стават понякога дори по-видими, тъй като той се събира в тях. Дали същото се случва при мусовете? Или не?

За ружовете на essense аз също мога да се изкажа благоприятно. Имах един от четворката, но не мога да кажа точно кой. За съжаление падна и се счупи и така и не го поднових. В момента използвам вместо руж бронзиращ стик на Avon. Изобщо много ми допада идеята за стиковете, защото при нанасяне на грим не използвам четки (с изключение на четчицата на спиралата), а работя само с пръсти .

Не харесвам матови червила, но ме впечатлиха червилата под формата на молив на Catrice (в Лили ли мога да открия марката?). Мисля, че и Avon имат подобни, но не съм сигурна дали са матови. Изобщо, Avon-ските червила са много хубави. Ако имат малиново от матовата серия, опитайте и него, защото не изсушават устните и са много приятни за носене. Само май не са дълготрайни, но на мен никога не ми е било проблем да нанасям отново, когато се наложи.

На мен мицеларните води не са ми никак приятни, но все пак се изкуших и си купих такава на Garnier - онази, която е с масла и става и за чувствителна кожа. На първо четене ми хареса - ухае приятно, прави кожата мека като кадифе и гладка като коприна и може би почиства добре. Обаче, не съм сигурна дали от нея, получих някакво леко дразнене в областта на скулите, към слепоочията - все едно съм се ожулила с нещо. Възможно е да съм прекалила с почистването и наистина да съм се жулнала. Нищо не се вижда, но като нанасям розова вода, усещам леко парене. Crossing Arms

Последна редакция: чт, 02 мар 2017, 17:22 от Мяуче

# 6
  • Мнения: 35 964
Бижут, с онова на Алверде не се спогодих

# 7
  • Мнения: 17 546
Прочетох съвет, че фон дьо тен-ите под формата на мус са най-подходящи за прикриване на бръчки.
Изобщо не смятам, че е така. Даже напротив - подчертават бръчките. Според мен мусовете са за мазна кожа.

Бубс, ще го измажа, няма да го хвърлям, защото наистина очевидно тонизира, но няма да повторя де. Усещането от него не си струва повторение и изобщо ползването му. Но не е напълно неизползваемо, та толкова - 100 мл и никога повече. Laughing

# 8
  • Мнения: 24 334
пак да питам, защото въпросът остана в старата тема: отзиви за новите мицеларни води на Л'ореал дали има вече?  bouquet
Не съм ги пробвала, но на Нивея не ми хареса. Няма да повторя

# 9
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
пак да питам, защото въпросът остана в старата тема: отзиви за новите мицеларни води на Л'ореал дали има вече?  bouquet
Не съм ги пробвала, но на Нивея не ми хареса. Няма да повторя
На Нивеа и на Микса са ужасни според мен. Но аз на Микса нещата и по принцип не ги понасям. По-точно кожата ми не ги понася. Mr. Green

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Мяуче,аз съм ползвала мусовете на Есенс,хубави са,но по някое време през деня също се събират в гънките и отгоре трябва да нанасяш фиксираща пудра.Аз ползвам чисто бялата на Есенс,но не знам за суха кожа дали е подходяща.Макс Фактор имат хубав фон дьо тен в бурканче,но пък идва скъп и вече не го купувам,много бързо ми свършва.

Ако много си търкала с памука с мицеларна вода може да имаш неприятни усещане като прежулване,но може и да е някаква реакция на кожата към продукта,избягвай търкането и ако това продължи просто не я ползвах повече.

# 11
# 12
  • Мнения: 1 600
Никога не съм виждала тези мицеларни води,аз ползвам Гарниер и Микса,но рядко.Много харесвам термалната на Авен,ползвам я и като фиксатор върху грима

# 13
  • Казанлък
  • Мнения: 589
Интересни изглеждат. Като ми свърши на Биодерма може да пробвам.

# 14
  • София
  • Мнения: 10 858
И аз се записвам с молба, да препоръчате хубав тоник за суха кожа?

Общи условия

Активация на акаунт