® Ebay - тема 76

  • 36 202
  • 742
  •   1
Отговори
  • Мнения: 255
Теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 20, 22, 23, 24, 25 , 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 , 35, 36, 37 ,38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63,64,65,66,67, 68; 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75


Регистрация в PayPal – стъпка по стъпка
Пейпал - помощ!
Онлайн пазаруване с кредитни и дебитни карти
Как да търсим най-ефективно в eBay
Често използвани съкращения в eBay
Как се пуска диспут
Dispute/Claim при проблеми
Кога не се дължи ДДС и мито за внос дадена стока
Митнически режим при онлайн пазаруване от чужбина
Митници и куриерски услуги
Получаване и изпращане на пари
Postage and Packaging policy update
Отказ от наддаване
Искам да продавам в eBay
Snipe Sites - Какво е Snipe?


Пощенски тарифи и разходи
Английски пощи
USPS
DHL.de
БГ пощи
Кой куриер ще даде по-ниска цена за доставка при pick-up - Ако искате да купите нещо от Ибей, което е обявено само за "pick-up" в сайта пускате търг "кой куриер ще ви даде по-ниска цена". Куриерските компании залагат и бидовете намаляват надолу. Бид-ът представлява цената за вземане на стоката от дома на продавача и доставяне до избрания от вас адрес. За пускането на такъв търг не се заплаща нищо. Само, ако искате обявата да е оградена в цвят, за да е "по-видима", се заплаща.
  Карта за търсене на адрес

Проследяване на пратка в Royal Mail, изпратена от България (стъпка по стъпка)
Проследяване на пратки


Онлайн пазаруване с посредник
Онлайн пазаруване с посредници: Англия


Универсален калкулатор за пресмятане на номер за:
  Дамски и мъжки обувки и дрехи
   International Bra and Dress Size Conversion


Таблици
детски дрехи
детски обувки    детски обувки

дамски дрехи
дамски обувки

мъжки дрехи
мъжки обувки

обувки
спортни марки обувки
adidas - дрехи и обувки
чорапи и шапки

         


Полезно
Преводач 1     Преводач 2

 

”Трикове” за успешно и евтино Online пазаруване – shopbot, cashback


Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 22:01 от mmagyca

# 1
# 2
# 3
  • Мнения: 5 790
И аз тук.
Постовете могат да се редактират до 24 часа.
Може значи.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 384
може ли още да се смени номера на темата-76 мисля трябва да е
успех на всички
ако попаднете на дълго дамско зимно яке размер 10,12  -свиркайте Simple Smile

mmagyca ама поне има с какво да се похвалиш-пуловерчето бенетон е точно мой тип

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 22:12 от smurf

# 5
  • Мнения: 255
Ми да мерси  Embarassed
Бързах да се хваля затова Simple Smile

# 6
  • Мнения: 1
Моля за помощ-харесала съм си няколко неща от един търговец,всички са байт нау ,каза че ще комбинира доставката ,да си избера кои са и ще пусне инвойс ,но ако ги платя байт нау как ще стане това.

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Моля за помощ-харесала съм си няколко неща от един търговец,всички са байт нау ,каза че ще комбинира доставката ,да си избера кои са и ще пусне инвойс ,но ако ги платя байт нау как ще стане това.

Само ще ги купиш, без да ги плащаш. Като натиснеш бутона Buy it now си купуваш стоката, но после има още няколко стъпки преди самото плащане. Ще изчакаш продавача да ти прати новата фактура и тогава вече ще му се разплатиш. Хич не ме бива в обясненията, но това е общо взето.

И между другото, който ползва Бритс да знае, че вече са с нов адрес.

# 8
  • Мнения: 1
Моля за помощ-харесала съм си няколко неща от един търговец,всички са байт нау ,каза че ще комбинира доставката ,да си избера кои са и ще пусне инвойс ,но ако ги платя байт нау как ще стане това.

Само ще ги купиш, без да ги плащаш. Като натиснеш бутона Buy it now си купуваш стоката, но после има още няколко стъпки преди самото плащане. Ще изчакаш продавача да ти прати новата фактура и тогава вече ще му се разплатиш. Хич не ме бива в обясненията, но това е общо взето.

И между другото, който ползва Бритс да знае, че вече са с нов адрес.
Не става или аз нещо не правя правилно изписва ми това  и ако продължа ме препраща към плащане -brands-uk requires immediate payment for this item with PayPal.
Until you complete checkout, another eBay user may buy this item. Learn moreabout making an immediate payment - opens in a new window or tab.To proceed with this purchase, click the 'Continue' button at the bottom of the page.

# 9
  • Мнения: 217
Или само като ги вкараш в кошницата с add to basket директно излизат с общата доставка щом са от един продавач  и плащаш, поне при мен беше така последно:hug: и bouquet за новата тема

# 10
  • Мнения: 685
  bouquet Мегисан.
И хубави покупки си направила.

дето се казва "милата ти колко малко пари си дала"  Joy нали в миналата тема имаше една дама, която ни разправяше как едва ли не от битака пазаруваме тук.

 #Crazy Аз пък направо се изненадвам от себе си (и от мъжО), но със следващия курс на превозвачите не чакам нищо от ибей (онези директните до Б-я ги изключвам, пък и те са разни дрънкулки на мъжа).
Моето последно, което дойде е това:
http://www.ebay.co.uk/itm/110790530204?ssPageName=STRK:MEWNX:IT& … 649#ht_500wt_1202
маркови или не хич не ме интересува, важното е, че ми стават и ми харесва как стоят, на цвят също  Party

# 11
  • Мнения: 608
момичета от 15 .12чакам неща до тук  и ги няма
да се притеснявам ли , ще пиша на продавача  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 685
Емомм, според мен е рано за притеснения, пък и празници имаше.
От Китай ли е нещото? Ако е от там поне месец и малко дай срок, при мен за толкова идват примерно 30-35 дни, но мине ли 35-40 ден, пиша веднага на продавача, обикновено се разбираме или идва пратката, ако ли не - диспут!

# 13
  • Мнения: 1
Или само като ги вкараш в кошницата с add to basket директно излизат с общата доставка щом са от един продавач  и плащаш, поне при мен беше така последно:hug: и bouquet за новата тема
Пробвах и така не става всеки продукт се качва с доставка и накрая се начислява такава доставка,че свят ми се завива.
 Исках да кажа ,че доставката не се комбинира а се начислява за всеки по отделно една и съща сума.

Последна редакция: чт, 05 яну 2012, 23:32 от kotarana pisana

# 14
  • Мнения: 685
kotarana pisana, дай 1 скрийншот, как така един път доставка с/у всеки продукт и после доставка на всички  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт